Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Gilfhunter3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Αποχή εδώ και πολύ καιρό απο τσάρκες. Ψάχνω milf ή gilf που να δουλεύουν βράδυ. Καμμία πρόταση?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σ'αυτή την καινούρια στο σουπερ παρανταις πήγε κανένας?
αν λες για αυτήν γράφει εδώ ο Σύντροφος ΠΑΣΟΚ (Αλεξάνδρα) ....δεν είχε Παρανταις και έγραψε εδώ ....άλλα ο σύντροφος από ότι διαβάζω όλο με φραπέ τελειώνει ...δεν μπορεί να ξεκολλήσει μάλλον από τις 10ετιες που μεσουρανούσε ο Λαοπλάνος Σύντροφος Παπανδρεας .... :vomit: :vomit:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Η λαρα ποτε γυρναει ρε παιδες?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Δεκέμβριο από ότι μου είπε η υπηρεσία του μαγαζιού
 

Exiled

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
αν λες για αυτήν γράφει εδώ ο Σύντροφος ΠΑΣΟΚ (Αλεξάνδρα) ....δεν είχε Παρανταις και έγραψε εδώ ....άλλα ο σύντροφος από ότι διαβάζω όλο με φραπέ τελειώνει ...δεν μπορεί να ξεκολλήσει μάλλον από τις 10ετιες που μεσουρανούσε ο Λαοπλάνος Σύντροφος Παπανδρεας .... :vomit: :vomit:

Πουν ο Αντρέας ρεεεεεεεε
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πουν ο Αντρέας ρεεεεεεεε
Κάθε μέρα τον βλέπεις ο Αλέκσης...τα ίδια ψέμματα έλεγε ...απλά τώρα δεν υπάρχουν Δανεικά να μοιράσει ....είδες πως ξεφουσκώνει το είδωλο χωρίς ''μαλλί'' ;;;  ΕΣΠΑ, υποτιμήσεις δραχμής κλπ κλπ 
 

vasiliasGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2016
Μηνύματα
24
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα, ειμαι 22 και εχω να γαμησω σχεδον 8 μηνες. Θελω να παω σε μπουρδελο αλλα δεν εχω ξαναπαει. Δωστε πληροφοριες και σωστε την κατασταση. Σε ποιο να παω σαν πρωταρης, πως να συμπεριφερθω, τι να ζητσω και τι να προσεξω.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Καλησπερα, ειμαι 22 και εχω να γαμησω σχεδον 8 μηνες. Θελω να παω σε μπουρδελο αλλα δεν εχω ξαναπαει. Δωστε πληροφοριες και σωστε την κατασταση. Σε ποιο να παω σαν πρωταρης, πως να συμπεριφερθω, τι να ζητσω και τι να προσεξω.
Πάρε τα πάνω σου μπες μέσα κ θα ρθουν όλα από μόνα τους
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.768
Πόντοι
5.646
Καλησπερα, ειμαι 22 και εχω να γαμησω σχεδον 8 μηνες. Θελω να παω σε μπουρδελο αλλα δεν εχω ξαναπαει. Δωστε πληροφοριες και σωστε την κατασταση. Σε ποιο να παω σαν πρωταρης, πως να συμπεριφερθω, τι να ζητσω και τι να προσεξω.
8 μήνες?Λάστιχο τον έκανες! :happy:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Περασμα χθες σχεδον πανω στην αλλαγη της βαρδιας πηγα καρφωτος για Αντριαννα αλλα ηθελα προγραμμα και δεν προλαβαινα, πηγα απο μινοταυρου 3 μπας και ριξω ενα στην μιλφο συλβια ηταν η νατασσα η μελαχρινη δεν τρελαθηκα οποτε εγινε περιποιημενη καταθεση οπως παντα στην Ανια.
 

vasiliasGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2016
Μηνύματα
24
Like
28
Πόντοι
0
Επιδης θελω να ρωτησω αν αξιζει να πας πρωι. Θα βρεις τιποτα καλο ή μονο βράδυ καλυτερα;
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
η καθε βαρδια εχει την χαρη της χωρις αυτο να σημαινει πως τα πραγματικα δεν ειναι τραγικα. Ειναι και με το παραπανω. Τωρα για πρωι απο προσωπικης αποψης θα καταβαινα για Νατασσα τσαρινα, Αφροδιτη, Ειρηνη, Συλβια και καποιες απο τις βιλλες αναλογα τις βαρδιες. Εχω καιρο να κατεβω πρωι αλλα νομιζω μονο για αυτες θα κατεβαινα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.446
Πόντοι
12.525
Εγω εκανα ενα μινι περασμα το μεσημερι βιαστικος και καρφωτος για Ειρηνη αλλα προλαβα και μπηκα...

-Μινωταυρου 3.η ξανθια μιλφ Ουγγαρεζα Συλβια,σπασμενη πλεον και δε δινει και κωλο οπως παλια αλλα σιγουρα μια αξιολογη επιλογη
-Μινωταυρου 14.η Μαρια η μολδαβη,μελαχρινη ομορφη με κωλαρα και τα βυζια εξω...ειχα περασει καλα μαζι της πριν αλλα ρε παιδια δε θυμομουν οτι ειχε τοσα πολλα τατου.Τα ειχε και πριν?? :think:
-Λας Βεγκας αριστερα.η μουναρα Τζαστιν,νομιζω ο ορισμος της λεξης μιλφ και σε προσωπο και σε σωμα,προσωπικα εγω δε περασα καλα μαζι της οταν τη δοκιμασα
Χτυπησα και και διπλα αλλα δεν ανοιξαν.
-Νικ.Ουρανου 26.Κλασσικα η Ρουμανα μιλφ Ειρηνη οπου επεσε το καθιερωμενο ξεκωλιασμα με φουλ εξτρα και ανεση χρονου οπως παντα

επισης ειδα ανοικτο μετα απο καιρο το Νικ.Ουρανου 24
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Η Μαρία πρέπει να έχει κάνει κι αλλά ...την είδα και εγώ προχθές και σχημάτισα την ίδια εντύπωση ...τα πολλά και μεγάλα ταττού δεν τα γούσταρα πότε, στα μάτια μου αφαιρούν πολύ από την θηλυκότητα
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Αφου δεν είχα καμιά πρόταση, έκανα την τσάρκα και κατέληξα Μόνικα (Μιλφ) στο Φρίξου 12.
Άξια εργάτρια με υπομονή και κέφι, ακολουθεί κριτική.

Αναφέρεσε στη θεία Μόνικα συναδέλφε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom