Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
''Στην Πέτρου Ερημίτη ανεβαίνοντας από τον χωματόδρομο το πρώτο δεξιά κλειστό και στο δεύτερο δεξιά μία μαυρομάλλα σγουρό μαλλάκι πολύ skinny , όμως χαμογελαστή, Άννα, εαν θυμάμαι καλά είπε η τσατσά. Το ίδιο skinny ήταν και η τσατσά. Απέναντι πάλι στην Πέτρου Ερημίτη, στο ένα δεν μου ανοίξανε, το άλλο ήταν κλειστό.''
Σύντροφε νομίζω πως αυτή που γράφεις είναι η Ηλιάννα
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο Κάστορα,μάλλον παράκουσα, να μου είπε Ηλιάννα και εγώ να άκουσα Άννα,ορεξάτη φάνηκε η μικρή, αλλά πολύ skinny ρε παιδιά, και εμένα οι λεπτές μου αρέσουν αλλά όχι και έτσι...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Έχεις δίκιο Κάστορα,μάλλον παράκουσα, να μου είπε Ηλιάννα και εγώ να άκουσα Άννα,ορεξάτη φάνηκε η μικρή, αλλά πολύ skinny ρε παιδιά, και εμένα οι λεπτές μου αρέσουν αλλά όχι και έτσι...
φίλε γράψαμε για αυτήν ...τώρα γούστα είναι αυτά ....
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
αδερφε καλα το καταλαβες και γλιτωσες, εγω που εκανα την μαλακια και μπηκα...
απαραδεκτη η κοπελα απο αποψη συμπεριφορας, πιο κρυα δεν γινεται πραγματικα!!!
ΔΕΝ χαμογελαει, ΔΕΝ συμμετεχει, ΔΕΝ ανταποκρινεται
ειναι εκτος τοπου και χρονου.Αν δεν εχετε ορεξη να δουλεψετε σωστα καθηστε σπιτι
ρε πουστη μου στη τελικη!

Την έκοψα και δεν μπήκα, αλλά έχω ακούσει και από άλλους ότι δεν και πολύ συμμετοχική στην ερωτική πράξη, ένας γνωστός μου την είχε πάρει σχετικά πρόσφατα, δηλαδή  το καλοκαίρι και μου είπε την είχε ιεραποστολικά και εκείνη απέφυγε συνεχώς ακόμα και την οπτική επαφή, κοιτούσε το νταβάνι, εντάξει εμεις δεν είπαμε γλωσσόφιλα και τέτοια, αλλά δείξε στον πελάτη ότι συμμετέχεις λιγάκι!! Ξινομούνα. Να κάνω και μία πλάκα: η Λίλη μπροστά της είναι πετιμέζι!! χα χα χα!!, μόνος μου τα λέω, μόνος μου γελάω, χα, χα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΤΑΝ

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Καλησπερα,για την Flory εχει κανεις αποψη; ειδα φωτο απο φαιντγκερλς και ειναι εντυπωσιακη,αλλα το θεμα ειναι αν αποδιδει και μεσα
Πιστεύω ότι είναι καλή- μόλις ανέβασα και κριτική!

Την έκοψα και δεν μπήκα, αλλά έχω ακούσει και από άλλους ότι δεν και πολύ συμμετοχική στην ερωτική πράξη, ένας γνωστός μου την είχε πάρει σχετικά πρόσφατα, δηλαδή  το καλοκαίρι και μου είπε την είχε ιεραποστολικά και εκείνη απέφυγε συνεχώς ακόμα και την οπτική επαφή, κοιτούσε το νταβάνι, εντάξει εμεις δεν είπαμε γλωσσόφιλα και τέτοια, αλλά δείξε στον πελάτη ότι συμμετέχεις λιγάκι!! Ξινομούνα. Να κάνω και μία πλάκα: η Λίλη μπροστά της είναι πετιμέζι!! χα χα χα!!, μόνος μου τα λέω, μόνος μου γελάω, χα, χα!

Γενικώς η Εμμανουέλα σε εμένα ήταν πολύ θερμή και τις 2 φορές που πέρασα
με το απλό πρόγραμμα των 40 ευρώ και σκεφτόμουν να περάσω και 3η.
Κάποια στιγμή θα ανέβει και κριτική [αν και η πιο πρόσφατη συνεύρεσή μας
έχει πάνω από 2,5 μήνες που έγινε]. Από αυτά που γράφονται εδώ και από
τις αμφιλεγόμενες κριτικές φαίνεται ότι η Εμμανουέλα είτε αποδίδει με
βάση τα κέφια της είτε με βάση το κάτα πόσο συμπάθησε τον εκάστοτε πελάτη.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
και εγω ειχα περασει πολυ πολυ καιρο πριν με την εμμανουελλα απο τις βιλες στο απλο και ηταν οπως περιγραφουν μαπα.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Μάγκες? δώστε λίγο λινκ απο τα σπιτάκια στο λας βέγκας για να ανεβάσω κριτική.Δεν το βρίσκω.'Οπως επίσης και για το μπελα ντόνα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Μάγκες? δώστε λίγο λινκ απο τα σπιτάκια στο λας βέγκας για να ανεβάσω κριτική.Δεν το βρίσκω.'Οπως επίσης και για το μπελα ντόνα
bella dona , γράψε σε κάνα διπλανό και πες ότι έγινε σε αυτό δεν έχει λινκ
 

Exiled

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Τελικά η Ηλιάννα από την Ν. Ουρανού 28 είναι η Άννα απο την Πετρου Ερημίτη 2 ή είναι διαφορετικές κοπέλες; Γνωρίζει καποιος;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι στα γρήγορα. Μπήκα στο στούντιο αφρό όπου η Αφροδίτη δεν ήταν.  Η τσατσά ειρωνική κ νομίζω ότι με έβρισε όπως έφευγα. Αν κ μου άρεσε η κοπέλα έφυγα κ μάλιστα αρκετά νευριασμενος. Πέρασα Red Diamond όπου πρώτη φορά είδα την Αντριάνα. Απογοητευτικα νομίζα ότι θα ήταν κουκλάρα, αλλά επιεικώς μέτρια. Παρόλο που από υπηρεσίες λένε τα καλύτερα δεν πέρασα. Κακή μέρα για σεξ σήμερα. Έφυγα άπραγος κ εκνευρισμένη.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Συμπλήρωμα: κοντά στο Λας Βεγκας όπου δεν μου άνοιξαν άκουσα έναν καυγά με πελάτη. Τον έδιωξε, δεν ξέρω γιατί αλλά μου φάνηκε πολύ περίεργο.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι στα γρήγορα. Μπήκα στο στούντιο αφρό όπου η Αφροδίτη δεν ήταν.  Η τσατσά ειρωνική κ νομίζω ότι με έβρισε όπως έφευγα. Αν κ μου άρεσε η κοπέλα έφυγα κ μάλιστα αρκετά νευριασμενος. Πέρασα Red Diamond όπου πρώτη φορά είδα την Αντριάνα. Απογοητευτικα νομίζα ότι θα ήταν κουκλάρα, αλλά επιεικώς μέτρια. Παρόλο που από υπηρεσίες λένε τα καλύτερα δεν πέρασα. Κακή μέρα για σεξ σήμερα. Έφυγα άπραγος κ εκνευρισμένη.
Η τουμπανιεθ πλεον ειναι πρωην τουμπανιεθ και απο υπηρεσιες ειναι πεσμενη σε σχεση με παλια γι αυτο κι εγω δε παω πλεον ενω ηταν στανταρακι μου απο βιλες πλεον κατεμε μονο η Λαρα αξιζει το 40αρι
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Η τουμπανιεθ πλεον ειναι πρωην τουμπανιεθ και απο υπηρεσιες ειναι πεσμενη σε σχεση με παλια γι αυτο κι εγω δε παω πλεον ενω ηταν στανταρακι μου απο βιλες πλεον κατεμε μονο η Λαρα αξιζει το 40αρι
Γιατί δεν είναι τουμπανιεθ;;;; έβγαλε τα βυζια; άρα δεν αξίζει πλεον; βαριεται; γλίτωσες πολύ κόσμο αν είναι όπως τα λες
 

hard_rocker

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
63
Like
2.693
Πόντοι
7.181
Γιατί δεν είναι τουμπανιεθ;;;; έβγαλε τα βυζια; άρα δεν αξίζει πλεον; βαριεται; γλίτωσες πολύ κόσμο αν είναι όπως τα λες
Μόλις γύρισα από Αντριάννα ΞΕΖΟΥΜΙΣΜΕΝΟΣ. Κορμί καλό για τα χιλιόμετρά της. Γλωσσόφιλα και γλύψιμο φουλ, doggy και τελέιωμα στις περήφανες (ναι είναι ακόμη) βυζάρες της. Θα μείνει ως Τετάρτη και θα ξαναέρθει Φεβρουάριο λόγω γραφειοκρατίας με την αδειά της. Δε θέλω να ακυρώσω τους προηγούμενους, καταθέτω την προσωπική υποκειμενική μου άποψη. Καλά γαμήσια!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Αυτή η βαλια από της βίλες τι λέει? 
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Αυτή η βαλια από της βίλες τι λέει? 
καλυτερα οχι, αβγαλτο κοριτσι και σκεψου περασα με τζακουζι και τα εκλαψα, τωρα ετυχε δεν ετυχε δεν εδωσα δευτερη ευκαιρια.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Γιατί δεν είναι τουμπανιεθ;;;; έβγαλε τα βυζια; άρα δεν αξίζει πλεον; βαριεται; γλίτωσες πολύ κόσμο αν είναι όπως τα λες
Δε τη λεγαμε τουμπανιεθ μονο για τα βυζια της τυπε αλλα για ολη την εμφανιση της που παλια ηταν πραγματικα τουμπανο με ολη τη σημασια της λεξης πλεον οχι και τοσο χαλασε σε σχεση με παλια οπως και οι υπηρεσιες της δεν ειναι τοσο καλες οσο παλια
 

Johny99

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τι ωρες δουλεύει η Αντριάνα ; ειναι η ξανθιά που εχει στο αλλο σαιτ ;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Σ'αυτή την καινούρια στο σουπερ παρανταις πήγε κανένας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom