Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

Johny99

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι νέος εδω και ηθελα να μάθω ποια δινει γλωσσόφιλα και αν παιζει κανένα ρόλο αυτο στην τιμή,
Ευχαριστω
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Παίδες,πρόσφατα πήγα για ένα βράδι Αθήνα, και γύρισα με κατάθλιψη. Τί γίνεται κάτω ρε? Ακόμη και στα μπουρδέλα κάτω από τη Βικτωρίας βρίσκεις μουνιά που εδώ στα πλασάρουν σε studio. Όσο για τα studio δεν το συζητάμε. ..Το μόνο κακό είναι οτι είναι διάσπαρτα σε όλη την πόλη και θέλεις ένα ντεπόζιτο βενζίνη για να γυρίσεις όλα, ειδικά όταν δεν έχεις ιχ και παίρνεις ταξί .

Ευχάριστες εκπλήξεις η μιλφάρα Ζέτα(new) από Σερβία (24 με τίποτα, αλλά τεράστια δύναμη) , και η Λίντα η ψηλή milf εκ Ρωσίας με τις ποδάρες και τη μουνάρα, με την οποία παίχτηκε ένα από τα καλύτερα γαμήσια ever  :worship:.

Δυσάρεστες εκπλήξεις η Ζιζέλ η οποία ενώ ήταν στο πρόγραμμα δεν ήταν στο studio  :headbang: , και η Τόρυ της οποίας η εμφάνιση με απογοήτευσε. Στόχοι επόμενης καταδρομής Ζιζέλ (χωστάω), Cindy (δεν πρόλαβα), Ολίβια new , και Κρύσταλ από Σερβία, αφού το άλλο πουλέν μου το ψηλό μάλλον το γύρισε στη ζιτα-βί.
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
107
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Η τσαρίνα δουλεύει τωρα, ξέρει κανείς?
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
42
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα,για την Flory εχει κανεις αποψη; ειδα φωτο απο φαιντγκερλς και ειναι εντυπωσιακη,αλλα το θεμα ειναι αν αποδιδει και μεσα
 

Johny99

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σε Ποια αξιζει να περασω που να δινει και γλωσσόφιλα
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
10
Like
5.073
Πόντοι
4.895
περασμα τελευταιες δυο νυχτες....
ΤΙ ΜΠΑΖΑ!!!
ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ godiva και στο μινωταυρου 16
 

Johny99

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εχει να μου προτείνει κανεις  καμια ;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Σε Ποια αξιζει να περασω που να δινει και γλωσσόφιλα
αμα δεν πας συχνα η αμα δεν τα σκασεις απο την αρχη σε τιποτα τζακουζι μην περιμενεις να παρεις γλωσσοφιλα απο καμμια.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
50
Like
5.676
Πόντοι
7.636

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα γκαβλιάρηδες!!

Πρωινή βόλτα σήμερα στα σπιτάκια κια η κατάσταση μπορώ να πως πως δεν ήταν και η καλύτερη... αρκέτα σπιτάκια κλειστά... οι επιλογές λιγοστεύουν... Δεν είχε κίνηση, εγώ και κανα δύο άλλοι συναγωνιστές γυρνούσαμε από σπιτάκι σε σπιτάκι

Στην Πέτρου Ερημίτη ανεβαίνοντας από τον χωματόδρομο το πρώτο δεξιά κλειστό και στο δεύτερο δεξιά μία μαυρομάλλα σγουρό μαλλάκι πολύ skinny , όμως χαμογελαστή, Άννα, εαν θυμάμαι καλά είπε η τσατσά. Το ίδιο skinny ήταν και η τσατσά. Απέναντι πάλι στην Πέτρου Ερημίτη, στο ένα δεν μου ανοίξανε, το άλλο ήταν κλειστό.

Κατεβαίνοντας για τα ξύλινα, στο πρώτο και δεύτερο δεν μπήκα, θεωρώντας πως θα είναι η Λίλη ή μια ξανθιά με το στήθος έξω συνήθως ή η Μαρία Μολδαβή με τον τσάτσο. Προτίμηθηκε η Ντόνα η μαυρομάλλα στο τρίτο ξύλινο, πολύ τίμια επιλογή στα 40€!!


Κατεβαίνοντας εκείνο που δουλεύει η Αθηνά η Ελλνίδα και ιζαμπέλλα ουκρανέζα κλειστό, και στο άλλο δίπλα μία Μαρία, μαυροτσούκαλο καλό κορμί, με κάποια τατουάζ, διάσπαρτα αλλά κόλωσα να κάνω το κασκαντεριλίκι... Δεν θυμόμουν και κάποια κριτική για αυτήν και έτσι την απέρριψα.

Στο άσπρο γωνιακό σπιτάκι δεν μπήκα , θεωρώντας πως ως συνήθως θα ήταν η Αγγελικούλα από Αριδαία, η κοντούλα, την είχα δοκιμάσει το καλοκαίρι.

Στο πράσινο της Νικηφόρου Ουρανού μπήκα φολτσάτος για να δω την μικρή Ηλιάνα που αναφέρθηκε, αλλά ήταν η Στέφυ μαυρομάλλα, λέω την τσατσά, ας μην βγει η κοπέλα να την δω, την ξέρω....


Στο δίπλα από την Στέφυ σπίτι δεν μπήκα, και το παραδίπλα στο οποίο είχα δει πριν λίγο καιρό την milf την Νικόλ, Βουλγάρα, ήταν κλειστό.

Εν συνεχεία στο Bella Dona,  ήταν η Μιλάνα. Πολύ αισθητή όμως η απουσία της Λάρας, λείπει καμμιά δεκαριά μέρες.

Το Godiva δίπλα κλειστό στην αρχή, μετά άνοιξε, ήταν μία με ατσούμπαλο σώμα και άσχημη φάτσα, φευγάλα και από εκεί...

Από Φρίξου δεν πέρασα καθόλου.... και από Τσουκαλά επίσης δεν πέρασα καθόλου...

Στο Golden Lips, ήταν η η Λοραίνα στο δωμάτιο και στο άλλο δίπλα παίρνω το ασανσέρ μαζί με την τσατσά η οποία ήταν κάτω εκείνη την στιγμή και βγαίνουμε πάνω, περίμενα να δω την Σοφία, αλλά ήταν η μικρούλα η Ουκρανέζα, Lina,καλό προσωπάκι, αλλά λίγο πλαδαρό και χοντρούλικο κώλο, έτσι που την βλεφάριασα λιγάκι και από τις κριτικές που έχει, λέω άστο, φοβήθηκα μη φάω καμμιά πάστα και πάει τζάμπα το 40ρικο... δεν μπήκα...

Στο Red light , ήταν η Εμμανουέλα,εντυπωσιακό κορμί και παρουσία, με τα 20ποντα πορνοπάπουτσα να φτάνει γύρω στο 1.95 ύψος,σαν κάτι ψηλές από τα σωληνάδικα -  στριπτιτζάδικα, αλλά από τα σαλονάρισμα φάνηκε ότι είχε λίγο ύφος ντίβας, δεν είχε και πολύ διάθεση, έτσι μου φάνηκε.


Το Free House κai το άλλο δίπλα κλειστα και τα 2...


Τέλος στο Paradise στο αριστερό ο Τσάτσος, ομιλητικός και ευγενικός να προσπαθεί με φιλότιμεςς προσπάθειες να με πείσει να περάσω με την μικρή και λεπτή Αγγλίδα,η οποία δεν κάνει ελέυθερο στοματικό, αλλά δεν τα κατάφερε και στην πόρτα μου είπε κιόλας, πήγαινε στα 30άρια τα φτηνά, η κοπέλα μου, κάνει 18 ραντεβού (δωμάτια) την μέρα....! Πλάκα είχε ο τσάτσος, χα χα! Στο δεξί σπιτάκι ήταν μια με μαύρο μαλλί μακρύ, καλό κορμί Τσέχα μου είπε η τσατσά... δεν θυμάμαι όνομα... σκέφτηκα προς στιγμήν να περάσω, αλλά είχα ήδη ξοδέψει 40 ευρώ στην Ντόνα, λέω άλλη φορά την δοκιμάζεις.
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
Στο Red light , ήταν η Εμμανουέλα,εντυπωσιακό κορμί και παρουσία, με τα 20ποντα πορνοπάπουτσα να φτάνει γύρω στο 1.95 ύψος,σαν κάτι ψηλές από τα σωληνάδικα -  στριπτιτζάδικα, αλλά από τα σαλονάρισμα φάνηκε ότι είχε λίγο ύφος ντίβας, δεν είχε και πολύ διάθεση, έτσι μου φάνηκε.
αδερφε καλα το καταλαβες και γλιτωσες, εγω που εκανα την μαλακια και μπηκα...
απαραδεκτη η κοπελα απο αποψη συμπεριφορας, πιο κρυα δεν γινεται πραγματικα!!!
ΔΕΝ χαμογελαει, ΔΕΝ συμμετεχει, ΔΕΝ ανταποκρινεται
ειναι εκτος τοπου και χρονου.Αν δεν εχετε ορεξη να δουλεψετε σωστα καθηστε σπιτι
ρε πουστη μου στη τελικη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom