Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

nithess1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια μια ερωτηση η νατασα τσαρινα δουλευει εαν ναι που?????ευχαριστω
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Η φλοριτα που δουλεύει την έχει. Πάρει κανείς από κολο?
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Η φλοριτα που δουλεύει την έχει. Πάρει κανείς από κολο?
Γιατι δεν πας να δοκιμασεις ? Εχεις πολλες ερωτησεις που μονο απο κοντα θα σου απαντηθουν , ειναι και η χημεια στη μεση . Μπορει σε σενα να κανουν άλλα , ολες αυτες για τις οποιες ρωτας.
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Τη έχω πάρει την φλοριτα αλλά τώρα δεν ξέρω που δουλεύει κ κάποιος είχε αναφέρει ότι έβαλε κ πρωκτικο
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
591
Κριτικές
12
Like
2.582
Πόντοι
736
αυτη μονο που την βλεπης κ την τομη που εχει στην κοιλοια την κανεις με ελαφρα πηδημστακια.
Φίλοι μου διαβάζω αυτά που γράφετε για τη συγκεκριμένη κοπέλα και θέλω να πω κάτι.
Η συγκεκριμένη ζει δέκα χρόνια στην Αθήνα και είναι γυναίκα γεννημένη.
Αν την βλέπατε πριν τρία τέσσερα χρόνια δεν θα κάνατε αυτά τα σενάρια για τρανσέξουαλ.
Έχει κάνει εξαιρετικά αποτυχημένες επεμβάσεις στον κώλο και στα χείλη.
Όπως η λενκα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
591
Κριτικές
12
Like
2.582
Πόντοι
736
Και για την τομη που γράφει ο φίλος νομίζω και μπορεί κάποιος πιο ειδήμων να μας διαφωτίσει ότι στην αλλαγή φύλου δεν γίνεται τομή στην κοιλιά.
Το αισθητικό πάντως είναι το ίδιο και δεν  είναι καλο
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Απογοήτευση νούμερο 3122...
Βολτα με αζα και boux....πλεον ονόμασα κάθε σπιτάκι αριθμό και δίπλα τη λέξη απογοητευση!!
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
Και για την τομη που γράφει ο φίλος νομίζω και μπορεί κάποιος πιο ειδήμων να μας διαφωτίσει ότι στην αλλαγή φύλου δεν γίνεται τομή στην κοιλιά.
Το αισθητικό πάντως είναι το ίδιο και δεν  είναι καλο
σε ειπα βρε φιλε οτι εχει τομη στην κοιλια.δεν σε ειπα  σον κ καλα οτι ειναι αλαγη φυλου.κ οτι ειναι αντιαισθητικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
Απογοήτευση νούμερο 3122...
Βολτα με αζα και boux....πλεον ονόμασα κάθε σπιτάκι αριθμό και δίπλα τη λέξη απογοητευση!!
καλα κατεβηκαν ο γιορικας ο κωστηκας και σουμελα μαζι.και τη περιμενατε να δειτε μοντελα.για τα γουστας καλες ειναι κ αυτες. :springsmile: :springsmile: :sleeping:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.994
Κριτικές
178
Like
39.605
Πόντοι
21.896
καλα κατεβηκαν ο γιορικας ο κωστηκας και σουμελα μαζι.και τη περιμενατε να δειτε μοντελα.για τα γουστας καλες ειναι κ αυτες. :springsmile: :springsmile: :sleeping:
εγω που δεν ειμαι κ σαλονικος κ τις εχω μαθει απο εξω κ ανακατωτα---στο τελος καφε θα πινομε με τις κοπελες


νεο ροστερ χρειαζομαστε στο μυλο διοτι ολες εχουν 10 χιλιαδες ενσημα απο εκει
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Η τσαρινα κανει πρωκτικο;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.082
Κριτικές
89
Like
10.514
Πόντοι
25.015
καλησπερα παιδια μια ερωτηση η νατασα τσαρινα δουλευει εαν ναι που?????ευχαριστω

Μινωταυρου 10 αν θυμαμαι καλα παρασκευη σαβκυριακη και δευτερες δουλευει. Αα και απο τις 1 και μετα. Ενας αλλος φιλος ρωτησε για πρωκτικο αυτο ειναι και δικια μου απορια παντως σιγουρα καποιος μου ειχε πει οτι εκανε παλια και σιγουρα της αρεσουν τα παιχνιδια στο κωλαρακι της.
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους.
μια βερα γερμανιδα που ειναι πρωινη σημερα εχει κανενας δοκιμασει να μ πει εντυπωσεις??
η΄γενικα κατι καλο για τωρα το πρωι??
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
εγινε μια γρηγορη βολτα λογω περιορισμενου χρονου
την βερα την ειδα στο paradise 1 βγηκε με την πετσετα,ομορφο συνολο αλλα δεν περασα,κατι μου θυμιζει αυτη ρε παιδια,κυκλοφορουσε παλιοτερα με αλλο ονομα??
πετρου ερημιτη & μινωταυρου ηταν ανοιχτα τα 2 απο τα 3 στο ενα μια ελενη αν θυμαμαι καλα,νταρντανα οχι για τα δικα μου γουστα
στο τριτο ηταν μια λιλη απο τσεχια ειπε η τσατσα μετριο προσωπο,ωραιο κορμακι κ κωλαρακι με ταττοο μπροστα στην κοιλια κ πισω στον κωλο,συμπαθητικο μ φανηκε αν καποιος εχει εμπειρια ας δωσει τα φωτα του
πετρου ερημιτη 2 στο πιο καινουργιο που εχει γινει μια αντελινα,κοντουλα μελαχρινη με γυαλακια,συμπαθητικη εδω ια εμπαινε αλλα μολις ειχε βγει απο το δωματιο κ κρατουσε το τζελ στα χερια,αυτο με χαλασε,κ δω θα ηθελα εντυπωσεις απο συναθλητες που εχουν δοκιμασει
golden lips λορα αδιαφορη για τα δικα μου γουστα
red diamond ηταν η λορενα,δε την ειχα ξαναδει απο κοντα μονοαπο φωτος και η αληθεια ειναι οτι μ αρεσε αρκετα,ειναι με μια λεξη ενα σκυλε κοντοπουτανο με βυζαρες δε μπηκε γιατ ιπιεζε ο χρονος αλλα σιγουρα θα δοκιμαστε αμεσα κιολας
villa prive χτυπαω κουδουνι κανουν 3 λεπτα να ανοιξουν,φευγω,μολισ φευγω ανοιγει η πορτα κ βλεπω μια μελαχρινη σαν εχει μολις ξυπνησει προφανως δε μπηκα καν μεσα
αυτη τα λιγα παιδια η βολτα ηταν πολυ γρηγορη κ δε συγκρατησα πολλα πραγματα
η καταθεση θα γινει ψιλο αμεσα η λορενα μπηκε στη λιστα,ηθελα να δω κ την βικτωρια αλλα κ την τσαρινα που δε τις εχω δει απο κοντα
επισης θελω να ρωτησω αν η ελενα η ρουμανα που δουλευε στο πρασινο δουλευει ακομα??
κ γενικα οτι πληροφοριες-συμβουλες εχετε ειναι καλοδεχουμενες!!!!

 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
εγινε μια γρηγορη βολτα λογω περιορισμενου χρονου
την βερα την ειδα στο paradise 1 βγηκε με την πετσετα,ομορφο συνολο αλλα δεν περασα,κατι μου θυμιζει αυτη ρε παιδια,κυκλοφορουσε παλιοτερα με αλλο ονομα??
πετρου ερημιτη & μινωταυρου ηταν ανοιχτα τα 2 απο τα 3 στο ενα μια ελενη αν θυμαμαι καλα,νταρντανα οχι για τα δικα μου γουστα
στο τριτο ηταν μια λιλη απο τσεχια ειπε η τσατσα μετριο προσωπο,ωραιο κορμακι κ κωλαρακι με ταττοο μπροστα στην κοιλια κ πισω στον κωλο,συμπαθητικο μ φανηκε αν καποιος εχει εμπειρια ας δωσει τα φωτα του
πετρου ερημιτη 2 στο πιο καινουργιο που εχει γινει μια αντελινα,κοντουλα μελαχρινη με γυαλακια,συμπαθητικη εδω ια εμπαινε αλλα μολις ειχε βγει απο το δωματιο κ κρατουσε το τζελ στα χερια,αυτο με χαλασε,κ δω θα ηθελα εντυπωσεις απο συναθλητες που εχουν δοκιμασει
golden lips λορα αδιαφορη για τα δικα μου γουστα
red diamond ηταν η λορενα,δε την ειχα ξαναδει απο κοντα μονοαπο φωτος και η αληθεια ειναι οτι μ αρεσε αρκετα,ειναι με μια λεξη ενα σκυλε κοντοπουτανο με βυζαρες δε μπηκε γιατ ιπιεζε ο χρονος αλλα σιγουρα θα δοκιμαστε αμεσα κιολας
villa prive χτυπαω κουδουνι κανουν 3 λεπτα να ανοιξουν,φευγω,μολισ φευγω ανοιγει η πορτα κ βλεπω μια μελαχρινη σαν εχει μολις ξυπνησει προφανως δε μπηκα καν μεσα
αυτη τα λιγα παιδια η βολτα ηταν πολυ γρηγορη κ δε συγκρατησα πολλα πραγματα
η καταθεση θα γινει ψιλο αμεσα η λορενα μπηκε στη λιστα,ηθελα να δω κ την βικτωρια αλλα κ την τσαρινα που δε τις εχω δει απο κοντα
επισης θελω να ρωτησω αν η ελενα η ρουμανα που δουλευε στο πρασινο δουλευει ακομα??
κ γενικα οτι πληροφοριες-συμβουλες εχετε ειναι καλοδεχουμενες!!!!
η βέρα τίποτα ιδιαίτερο για να θυμάσαι.τσαμπα το χρήμα...δεν ήτανε με άλλο όνομα..
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Jimiadis ευχαριστω φιλαρακι για την γρηγορη απαντηση
Εχεις δοκιμασει την λορενα;;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.082
Κριτικές
89
Like
10.514
Πόντοι
25.015
Jimiadis ευχαριστω φιλαρακι για την γρηγορη απαντηση
Εχεις δοκιμασει την λορενα;;
Να πας τσαρινα. Θα δουλευει και αυριο. Πριν λιγο κατεθεσα και θα ανεβει και κριτικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom