Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (5 μέλη και 63 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Ξεκινησα σημερα το μεσημερι για μιλφ Ειρηνη στο Νικ.Ουρανου 26 για να γαμησω κωλο,πηγα κατευθειαν εκει αλλα ηταν κλειστο  :-...οποτε αρχισε το μαρτυριο της μπουρδελοτσαρκας  :grin:

-Νικ.Ουρανου 28.η Μιλφ Μονικα απο το Περου  :2funny: η οποια ειναι καυλιαρα για μιλφ αλλα ειναι σαν βαριεστημενη καπως συν οτι οταν τη γαμησα πριν 3 χρονια δε τρελαθηκα κιολας.Νομιζω ειναι ρουμανα στην πραγματικοτητα
-Ερημιτη 2.Κοπελα η οποια προσεφερε μονο δυο προγραμματα πιπας χωρις γαμησι ομως  :jerking:...θα ειχε περιοδο μαλλον,το ενα προγραμμα γυμνο και το αλλο γυμνο με χυσιμο στο στομα νομιζω 30ε και 40ε αντιστοιχα
-Ερημιτη 2α.Η Σαρα ενα νεαρο αδυνατο,συμπαθητικο μελαχρινακι και ομορφο στη φατσα
-Λας Βεγκας 1.η Μολδαβη Μαρια πολυ δυνατη στο δωματιο,καλο κοριτσι και κωλαρα για ατελειωτο γλειψιμο...ηταν με τον φαφουτη τσατσο ομως
-Λας Βεγκας μεσαιο.Η παλια αγαπημενη αλβανιδα μιλφ Χριστινα,πρωην βασιλισσα του πρωκτικου και καλη γυναικα γενικα αλλα πλεον εχει αφησει πολυ τον εαυτο της σα να γινεται με το ζορι η δουλεια
-Λας Βεγκας βαθος.η Λιλη η ομορφουλα με την κωλαρα της
-Μινωταυρου 3.ναι μεν αναμενα φωτα αλλα χτυπησα ξαναχτυπησα και δε μου ανοιξαν.Ειχα μια ελπιδα μπας και πετυχω μιλφ Συλβια
-Μινωταυρου 12.το ξανθο κοντοπουτανο Αγγελικη με την κωλαρα της
-Μινωταυρου 14.Νομιζω Μαρια την ειπε η τσατσα...ενα συμπαθητικο μελαχρινο πιπινακι
-Godiva.Μελαχρινη μιλφ ,ταλαιπωρη γενικα χωρις καποιο ιδιαιτερο χαρακτηριστικο ουτε σε προσωπο ουτε σε σωμα
-Τριδυμο 2.η καυλιαρα μιλφ Αναστασια η Ουκρανη,σκυλοφατσα και φονικες καμπυλες αλλα τα παλιοτερα αρνητικα σχολια με αποτρεπουν παντα απο το να περασω
-Τριδυμο 3.η Γκρετα η μελαχρινη ,αδιαφορη κοπελα που γυρναει σε διαφορα σπιτια αλλα παντα χαμογελαστη και ευγενικη
-Φριξου 14.η μιλφ Ιζαμπελα η ξανθια πολυ σπαμενη στο προσωπο,δεν ειχα ξετρελαθει οταν την γαμησα οποτε δε με τραβαει
-Φριξου 14α.η γνωστη Γιασμιν την οποια περα απο τις παλιοτερες αρνητικες κριτικες,τη θεωρω τοσο ασχημη γυναικα για τα δικα μου γουστα που μαλλον δε θα μπω ποτε
-Φριξου 15.η Λινα η Ρωσσιδα,συμπαθητικο κοριτσακι αλλα ειναι παντα σα να βαριεται
-Φριξου 13α casa Victoria.η ξανθια νταρντανουλα Βικτωρια με την πανεμορφη αφρατη κωλαρα της και γενικα μια αξιολογη περιπτωση στο δωματιο
-Φριξου 13β.η Τζουλια η γυφτισσα την οποια εχω καιρο να γαμησω αλλα ηταν καλη περιπτωση κι αυτη παλιοτερα
-Φριξου 12.απιστευτη μποχα στο σπιτι κατι σαν υπονομος βρωμουσε και δουλευε η μιλφ Κλαουντια,εντελως ξανθια πλεον ηταν καλη περιπτωση παλιοτερα που τη γαμησα 2-3 φορες αλλα πολυ σπασμενη πλεον

Ε καπου μπερδευτηκα δεν ειχα εναλλακτικες ισαξιες της Ειρηνης,μπηκα και στο σαϊτ να δω μπας και δουλευε η Γαληνη στις Βιλες αλλα δεν...το σκεφτηκα λιγο ειπα μια να φυγω αλλα λεω δε γαμιεται...και μπηκα στο Φριξου 13α με τη Βικτωρια την οποια ειχα γαμησει πριν 2 χρονια περιπου και ηταν καλη περιπτωση

Δεν ειναι κατι τρομερο εμφανισιακα αλλα εχει πολυ ωραια κωλαρα με σφιχτη σουφρα για γλειψιμο,καυλωνει πολυ στο γλειφομουνι,κανει καλο τσιμπουκι και καθεται οσο θελεις στο δωματιο και γενικα ειναι ετσι χαδιαρα και ευγενικο κοριτσι...
Δεν κανει τα βρωμικα κολπα που θελω εγω,δεν φιλαει παρα μονο πεταχτα στα χειλη,δε δεχεται δαχτυλα,αρνηθηκε να τη χυσω στη μαπα...αλλα ενταξει σαν συνολο περασα παλι καλα και σιγουρα καποια στιγμη στο μελλον θα την ξανατιμησω...
Στην ουσια απο αυτες που ηξερα σημερα δηλαδη τις μισες ας πουμε θα εμπαινα ή στη Βικτωρια ή στη Μαρια τη Μολδαβη και απο αυτες που δεν ηξερα θα εμπαινα ή στη Σαρα ή στη Λιλη αν και νομιζω εχει φαει πολυ μαυρισμα αυτη παλιοτερα
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Η λιλη κάνει  καλή πίπα κ καλό γαμηση απλά έχω να την πετύχω καιρό άκουσες τίποτα για κωλαρακι al patsino
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στην ουσια απο αυτες που ηξερα σημερα δηλαδη τις μισες ας πουμε θα εμπαινα ή στη Βικτωρια ή στη Μαρια τη Μολδαβη και απο αυτες που δεν ηξερα θα εμπαινα ή στη Σαρα ή στη Λιλη αν και νομιζω εχει φαει πολυ μαυρισμα αυτη παλιοτερα
Την πήρα σήμερα το πρωί την Λίλη, και παρεπιπτόντως πέρασα πάρα πολύ καλά, όπως και την προηγοόυμενη, έχει βελτιώθει αρκετά νομίζω σε σχέση με το παρελθόν στο οποίο είχα και εγώ κομοδινογαμήσια μαζί της.
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Εγώ πέρασα κ παλιότερα μαζί τις ήταν καλή
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Περασμα πριν καποιες μερες με την Βικτωρια. Ειπα να της δωσο αλλη μια ευκαιρια αλλα τελικα καμμενο χαρτι ειναι. Πολυ ψευτικια ρε παιδι μου.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
6
Like
3.441
Πόντοι
736
Περασμα πριν καποιες μερες με την Βικτωρια. Ειπα να της δωσο αλλη μια ευκαιρια αλλα τελικα καμμενο χαρτι ειναι. Πολυ ψευτικια ρε παιδι μου.
Την βικτώρια των βιλλών λες η αυτη που πέρασε ο αλ πατσίνο στην φρίξου 13 ;
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Και γω νομισα πως η Ελενα η ουκρανη θα γινει ενα στανταρακι αλλα την κυριακη 4/3 το μεσημερι μου εβγαλε ιδιοτροπιες αγνωστες στις πρωτες τρεις καταθεσεις(αδικαιολογητη βιασυνη,και διαφορα μη εδω μη εκει γιατι ποναω).Την εδιωξα χωρις να παρω το 30αρι.Προφανως στην αρχη κανει την καλη με 30-40 αλλα μετα ζηταει πιο πολλα.Προσεχετε.(λευκο σπιτι νικ.ουρανου και μινωταυρου).
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Πάχυνε κιόλας η Βικτώρια των βιλλών
 

CTonDuty

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
8
Like
316
Πόντοι
281
Ρε μάγκες , τα κόκκινα κλείσανε;;; Τι αδειοσυνη είναι αυτή στο greece ladies. Λίγο καιρό ελειψα και άλλαξαν τόσα πολλά;
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Ρε μάγκες , τα κόκκινα κλείσανε;;; Τι αδειοσυνη είναι αυτή στο *******. Λίγο καιρό ελειψα και άλλαξαν τόσα πολλά;

ήταν στραβό το κλίμα το έφαγε και ο γάιδαρος αλλα υπάρχει ελπίδα , ξαναφέρανε "Τον Νεφέλη"   :uglystupid:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Κλασσικοι μαλακες, κατεβηκα για Βικτωρια και ηταν απο της 11 κλειστοι

Υπαρχει καμια ομορφη στην πιατσα εκτος αλυσιδας βιλλων που ειδα ποιες δουλευουν;
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Τυχαίο πέρασμα από Ερημίτη 3Α
μια κοντούλα μικροκαμωμένη Ρεββέκα από Ρουμανία είπε. Μου άρεσε η πρώτη εικόνα οπότε μπήκα με 30 απλό. Μπορεί μοντέλο να μην είναι, υστερεί σε ύψος, βυζί δεν έχει,αγγλικά δεν ξέρει γρι αλλά ήταν εκεί και συμμετετείχε χωρίς μα και μου. Φιλάκια παντού χωρίς βιασύνες και γενικά καλό στυλάκι, όχι σαν κάτι άλλες κομοδινάτες ξινισμένες που το παίζουν τοπ μοντελ...αξίζει για τα λεφτά που πήρε. Από ότι κατάλαβα καινούρια πρέπει να είναι
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Φρίξου 15 Χριστίνα δηλώνει τσέχα, μαυριδερη αδύνατη, ανύπαρκτο βυζί,μουνι πηγάδι,επιεικως απαράδεκτη.εκλαψα το τριανταρι
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η ξανθιά η Αγγελική στο Μινώταυρου 12 που έχω διαβάσει και καλά σχόλια είναι milf?
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
107
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Έχει δει κανείς το πράσινο, τελευταίο κάτω κάτω στη Νικηφόρου Ουρανό ποτέ ανοιχτό? Οπότε έχω περάσει ήταν κλειστο τελευταία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom