Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Έχει δει κανείς το πράσινο, τελευταίο κάτω κάτω στη Νικηφόρου Ουρανό ποτέ ανοιχτό? Οπότε έχω περάσει ήταν κλειστο τελευταία...

Αν πέρασες κανά πρωί μεσημέρι ή απόγευμα δεν εκπλήσσομαι.Σχεδόν τα πάντα είναι κλειστά τη πρωινή βάρδια
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Επεστρεψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε................................................................................  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
Επεστρεψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε................................................................................  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
αγαπουλη :smitten: :smitten: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :springsmile:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
Επεστρεψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε................................................................................  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
αντε αυριο απο της 12 στην σειρα γιατι το μαρουλι της τσαρινας τελειωσε.κ θελη ευροπουλακια το κοριτση :gumtits: :gumtits:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Επεστρεψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε................................................................................  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Θα ''ξεφούσκωσε'' από τα χοντος σεντερ.Μέχρι το καλοκαίρι να δεις που θα ξανά''αποσυρθεί'' και θα ξαναεπιστρέψει τα χριστούγεννα  :happy::happy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Βολτα σημερα το μεσημερι μετα απο πολυ καιρο. Φουλ καυλωμενος και με το 30αρι στο χερι ετοιμο για καταθεση . Μπηκα σε ολα τα σπιτακια και τελικα κατεθεσα στον βενζινα της περιοχης γεμιζοντας το αχορταγο ντεποζιτο του αμαξιου μου. Με τον βενζινα δεν εγινε τιποτα μη σας μπουν ιδεες  :2funny: . Απιστευτο το χαλι . Να θελεις να πληρωσεις και να μην υπαρχει τιποτα . Ουτε για κασκαντεριλικι δεν μου εκανε καποια το κλικ .
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.492
Πόντοι
496
Βολτα σημερα το μεσημερι μετα απο πολυ καιρο. Φουλ καυλωμενος και με το 30αρι στο χερι ετοιμο για καταθεση . Μπηκα σε ολα τα σπιτακια και τελικα κατεθεσα στον βενζινα της περιοχης γεμιζοντας το αχορταγο ντεποζιτο του αμαξιου μου. Με τον βενζινα δεν εγινε τιποτα μη σας μπουν ιδεες  :2funny: . Απιστευτο το χαλι . Να θελεις να πληρωσεις και να μην υπαρχει τιποτα . Ουτε για κασκαντεριλικι δεν μου εκανε καποια το κλικ .
στο Λας Βέγκας δεν έπαιζε τίποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom