Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Έχω γράψει κριτική για το επιπλο την Άννα από μινοταυρου 14. Γιατί δεν έχει ανέβει ακομα;Μακρυά  μην μπείτε παιδιά.  Γλυκό κοριτσάκι αλλά δεν κάνει για αυτή τη δουλεια
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Αναζητώντας κάτι σε μιλφοειδές έπεσα στην Νεφέλη που παλιότερα συστηνόταν σαν Αφροδίτη του καταστήματος με τον ομώνυμο τίτλο. Η αλήθεια είναι πως την είχα πετύχει και άλλη φορά και δεδομένου πως δεν είχε κάτι εφάμιλλο εκείνη την στιγμή είπα να ενδώσω στην κωλάρα της...
Η λεγάμενη είναι μια 30something που ανήκει στην κατηγορία των μίλφ, πρόμιλφ με καμπύλες, πανέμορφα μάτια ( μετά των κώλο το δεύτερο που προσέχω σε μια γυναίκα ) και ωραία μαλλιά. Αφού έδωσα το τίμημα που περιλάμβανε πολλά καλούδια ( γλειψίματα, 69 κτλ. ) και την άνεση χρόνου που θέλω, περάσαμε στα ενδότερα. Η κοπέλα έχει όρεξη για αρκετές στάσεις, δεν δυσανασχετεί, πάρα μόνο στο ανόητο που λένε  για το στήθος τους λες και δεν έχουμε πιπιλίσει βυζί και θα δαγκώσουμε με την πρώτη επαφή, είναι σχετικά στενή, κάτι που προσωπικά δεν με τρελαίνει, πάρα την κρέμα που βάζει και ιδανική όταν στήνεται στα τέσσερα. Μια γυναίκα που χαίρεσαι να την πηδάς, όπου αν είχε περισσότερο ρεπερτόριο, σαν γνωστή της διπλανής πόρτας, θα έβγαζε έως και  φωτιές το κρεβάτι.
Καλή επιλογή για μια συνεύρεση και μια δοκιμή και στα θετικά η ελληνική προέλευση!

ΥΓ. παρακαλούνται οι ρεπόρτερ να γυρίσουν από τις διακοπές και να δούμε μια πλούσια ενημέρωση...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Φίλε παρλαβαντζα ποτέ πηγές στη Νεφέλη τώρα το πρωί η χτες βράδυ για να ξέρω ποτέ θα τη πετύχω
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Φίλε παρλαβαντζα ποτέ πηγές στη Νεφέλη τώρα το πρωί η χτες βράδυ για να ξέρω ποτέ θα τη πετύχω

Παίχτη, είναι πάντα πρωινή, αν δεν την βρεις σήμερα ρώτα πότε θα έχει βάρδια, απλά είναι τα πράγματα...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπέρα στην παρεα και από εμενα.....
μιας που βρηκα επιτελους τονν χρονο να γραψω κ εγω κατι εδώ!!
Καταρχας να πω ένα μπραβο στον big boy που εκανε μια ιστορικη αναδρομη στα μπουρδελα της πολης μας κ ειχε τον χρονο να βαλει πλουσιο φωτογραφικο υλικο!!
Στο άλλο θεμα με τις φωτογραφιες!

Εγω αν και εκανα πριν δυο μερες την πρωινη μου βολτα πραγματικα με ποιασανε τα κλαματα........
Δεν μπορουσα να πηστεψω το τι περημενουνε να γαμησ.... κ να πληρωσουμε κιολας!!
Το μονο νέο που εμαθα κ δεν το διαβασα εδώ είναι ότι η νατασσα τσαρινα μετακομησε στιε μελησσες στο ανδρ.γεωργιου.....
Δεν μπηκα........δεν μπορω παλι τα ιδια......
Κ αφου βρηκα τον χρονο επιτελους θα παρω την πουτσα μου κ θα παω μια βολτα σε λιγο κατά τις 8 να δω κ την βραδινη βαρδια μπας κ εχει τιποτα τις προκοπης
χαλαρος κ βολτουλα σημερα επιβαλετε.......
θα επιστρεψω με αναφορα!
 

panos thess

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2015
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε Γ ΠΑΡΛΑΒΑΝΤΑΣ σε ποιο μαγαζι βρισκεται η Νεφελη καισε ποια διευθηνση εινα ευχαριστω
 

panos thess

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2015
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
πριν μερικες μερες πρωι στο Ερως πηρα την Μονικα μα 50 69 με ανεση χρονου ΜΙΚΡΟ πολυ σφιχτο κορμι ξανθο φωτια και λαβρα οτι και να πω θα ειναι λιγο
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
497
Like
1.212
Πόντοι
201

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
αν ξεκινάς ετσι την βολτα σου αντε γεια......

λοιπον παρκάρισμα στην εριμητη κ πρωτο μαγαζι...

Ερημιτη 1: γκαμπριελα ένα μικρο πιπινι που βγαζει ματι με βιζακι μικρο αλλα ρογα καγκελο
          Στο μαγαζι με το που μπηκα η τσατσα(με τα πατομπουκαλα)με ειδε κ μου λεει η
          γκαμπριελα είναι την ξερεις :idiot: :idiot:
          Την απαντω ότι εχω να μπω πανω από 5 μηνες σε αυτό το κωλομαγαζο κ με το ζορι
          λες κ μου εκανε χαρη βγηκε να την δω!! Αιστο διαολο.......
Ερημιτη 2:Εδω μια καινουρια μου ειπανε λορυ ψυλη με μεγαλα μασταρια καλη περιπτωση μου
         φανηκε για μενα κ με λιγο μεγαλη περιφερια αλλα δεν μπηκα γιατι δεν εχω
         διαβασει τιποτα γιαυτην!!
         Η τσατσα με το που μπηκα (η αδυνατη με τα γυαλια)εκατσε διπλα που κ δεν
         με αφησε σε ησιχια γαμω το κερατο μου :headbang: :headbang:Εκατσε διπλα μου κ
         μπροστα μου λες κ θα με παρει συνεντευξη αν είναι δυνατον!!
τριδυμα 1:μια ελενα ελληνιδα ξανθια παλια καραβανα δεν μου αρεσε κ εφυγα
       2:μια μαιρουλα μικρο πιπινι ξανθουλικο αν θυμαμαι σωστα με έναν τσατσο μεσα
         καλο φανηκε κ ορεξατο αλλα το βυζι μου φανηκε μουφα κ εφυγα!!
       3: δεν ανοιξανε
μινωταυρου16:μια τζουλια για κλαματα
μινωταυρου 14: μια αννουλα μικρη ξανθουλα ωραιο κορμι με χαμογελο κ ναζι.....
              μολις ρωτησα αν κανει πρωκτικο αντιδράσανε λες κ εκανα την ερωτηση σε  
              ηγουμενη εκκλησιας :idiot: ααααα εμεις δεν κανουμε τετοια πραματα
              Ε τοτες τι ηρθατε να κανετε εδώ ηθελα να ηξερα?????? :headbang:


Απογοητευση καλο βραδυ κ καλη σας νυχτα
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
497
Like
1.212
Πόντοι
201
αν ξεκινάς ετσι την βολτα σου αντε γεια......

λοιπον παρκάρισμα στην εριμητη κ πρωτο μαγαζι...

Ερημιτη 1: γκαμπριελα ένα μικρο πιπινι που βγαζει ματι με βιζακι μικρο αλλα ρογα καγκελο
          Στο μαγαζι με το που μπηκα η τσατσα(με τα πατομπουκαλα)με ειδε κ μου λεει η
          γκαμπριελα είναι την ξερεις :idiot: :idiot:
          Την απαντω ότι εχω να μπω πανω από 5 μηνες σε αυτό το κωλομαγαζο κ με το ζορι
          λες κ μου εκανε χαρη βγηκε να την δω!! Αιστο διαολο.......
Ερημιτη 2:Εδω μια καινουρια μου ειπανε λορυ ψυλη με μεγαλα μασταρια καλη περιπτωση μου
         φανηκε για μενα κ με λιγο μεγαλη περιφερια αλλα δεν μπηκα γιατι δεν εχω
         διαβασει τιποτα γιαυτην!!
         Η τσατσα με το που μπηκα (η αδυνατη με τα γυαλια)εκατσε διπλα που κ δεν
         με αφησε σε ησιχια γαμω το κερατο μου :headbang: :headbang:Εκατσε διπλα μου κ
         μπροστα μου λες κ θα με παρει συνεντευξη αν είναι δυνατον!!
τριδυμα 1:μια ελενα ελληνιδα ξανθια παλια καραβανα δεν μου αρεσε κ εφυγα
       2:μια μαιρουλα μικρο πιπινι ξανθουλικο αν θυμαμαι σωστα με έναν τσατσο μεσα
         καλο φανηκε κ ορεξατο αλλα το βυζι μου φανηκε μουφα κ εφυγα!!
       3: δεν ανοιξανε
μινωταυρου16:μια τζουλια για κλαματα
μινωταυρου 14: μια αννουλα μικρη ξανθουλα ωραιο κορμι με χαμογελο κ ναζι.....
              μολις ρωτησα αν κανει πρωκτικο αντιδράσανε λες κ εκανα την ερωτηση σε  
              ηγουμενη εκκλησιας :idiot: ααααα εμεις δεν κανουμε τετοια πραματα
              Ε τοτες τι ηρθατε να κανετε εδώ ηθελα να ηξερα?????? :headbang:


Απογοητευση καλο βραδυ κ καλη σας νυχτα


Γιατί δεν πέρασες μια βόλτα από το Lux μπας και πετύχεις την Παουλίνα ;
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
φολα alert!!!!!

Πετρου ερημητη μια Λορη ρουμανα με καλο σωμα και προστυχη φατσα.
Μπαινω μεσα και διαλεγω το απλο προγραμμα, αν και η τσατσα με επριζε να παρω ενα πιο ακριβο. Αλλα μην γνωριζοντας την κοπελα παραπανω απο 30 δεν δινω πουθενα.
Τεσπα μετα απο κανα 5 λεπτο μπαινει μεσα στο δωματιο.
Η κοπελα με το ζορι με χαιρεταει, φυσικα επικοινωνια μηδεν λογω του οτι δεν ξερει γρι ελληνικα. Και με ενα παγωμενοι βλεμα..
Γδυνομαι ξαπλωνω και το πρωτο πραγμα που κανει, ειναι να παει να βαλει την καποτα στον πεσμενο πουτσο.
Και με τι τροπο?? Χωρις να τραβιξει το πετσακι. Παω να διορθωσω την κατασταση και μ τραβαει το χερι με ακομψο τροπο.
Ε εκει δεν αντεξα και πριν αρχισει να πιπωνει τον πεσμενο μου πουτσο, την εστειλα εξω. Ντυθηκα πηρα τα λεφτα μου και αντε γεια.
Η τσατσα παραξενευτηκε γιατι λεει πως ολοι οι αλλοι ηταν ενθουσιασμενοι. Βλεποντας εδω τις κριτικες μαλλον παπαριες μου ελεγε.
Οποτε απο μενα μαυρο και ευτυχως γλυτωσα τα λεφτα μου και ισως και τα δικα σας.

Καλη συνεχεια
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
φολα alert!!!!!

Πετρου ερημητη μια Λορη ρουμανα με καλο σωμα και προστυχη φατσα.
Μπαινω μεσα και διαλεγω το απλο προγραμμα, αν και η τσατσα με επριζε να παρω ενα πιο ακριβο. Αλλα μην γνωριζοντας την κοπελα παραπανω απο 30 δεν δινω πουθενα.
Τεσπα μετα απο κανα 5 λεπτο μπαινει μεσα στο δωματιο.
Η κοπελα με το ζορι με χαιρεταει, φυσικα επικοινωνια μηδεν λογω του οτι δεν ξερει γρι ελληνικα. Και με ενα παγωμενοι βλεμα..
Γδυνομαι ξαπλωνω και το πρωτο πραγμα που κανει, ειναι να παει να βαλει την καποτα στον πεσμενο πουτσο.
Και με τι τροπο?? Χωρις να τραβιξει το πετσακι. Παω να διορθωσω την κατασταση και μ τραβαει το χερι με ακομψο τροπο.
Ε εκει δεν αντεξα και πριν αρχισει να πιπωνει τον πεσμενο μου πουτσο, την εστειλα εξω. Ντυθηκα πηρα τα λεφτα μου και αντε γεια.
Η τσατσα παραξενευτηκε γιατι λεει πως ολοι οι αλλοι ηταν ενθουσιασμενοι. Βλεποντας εδω τις κριτικες μαλλον παπαριες μου ελεγε.
Οποτε απο μενα μαυρο και ευτυχως γλυτωσα τα λεφτα μου και ισως και τα δικα σας.

Καλη συνεχεια

Σωραιος  :headbang2:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
φολα alert!!!!!

Πετρου ερημητη μια Λορη ρουμανα με καλο σωμα και προστυχη φατσα.
Μπαινω μεσα και διαλεγω το απλο προγραμμα, αν και η τσατσα με επριζε να παρω ενα πιο ακριβο. Αλλα μην γνωριζοντας την κοπελα παραπανω απο 30 δεν δινω πουθενα.
Τεσπα μετα απο κανα 5 λεπτο μπαινει μεσα στο δωματιο.
Η κοπελα με το ζορι με χαιρεταει, φυσικα επικοινωνια μηδεν λογω του οτι δεν ξερει γρι ελληνικα. Και με ενα παγωμενοι βλεμα..
Γδυνομαι ξαπλωνω και το πρωτο πραγμα που κανει, ειναι να παει να βαλει την καποτα στον πεσμενο πουτσο.
Και με τι τροπο?? Χωρις να τραβιξει το πετσακι. Παω να διορθωσω την κατασταση και μ τραβαει το χερι με ακομψο τροπο.
Ε εκει δεν αντεξα και πριν αρχισει να πιπωνει τον πεσμενο μου πουτσο, την εστειλα εξω. Ντυθηκα πηρα τα λεφτα μου και αντε γεια.
Η τσατσα παραξενευτηκε γιατι λεει πως ολοι οι αλλοι ηταν ενθουσιασμενοι. Βλεποντας εδω τις κριτικες μαλλον παπαριες μου ελεγε.
Οποτε απο μενα μαυρο και ευτυχως γλυτωσα τα λεφτα μου και ισως και τα δικα σας.

Καλη συνεχεια


Κανε την αρχη 

  :grin:
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Έχω γράψει κριτική  για  την  Άννα στο Μινοταυρου  14 το μικρό και ακόμα να ανέβει. Γιατί το κάνουν αυτό οι διαχειριστες; Επειδή έγραψα  ότι ειναι έπιπλο και ότι βρωμάει η ανάσα της, ότι έχει αξυριστα πόδια ,ότι δεν θέλει να της φυλάμε το στήθος και γενικά ότι είναι μουφα;Άλλωστε δεν είμαι ο μόνος που τα έγραψε αυτά.  Γι'αυτο δεν ανεβαίνει η κριτικη;Μακριά λοιπόν από την κορασίδες παιδιά.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Μεσημεράκι σήμερα επίσκεψη στις Μέλισσες Ανδρέου Γεωργίου όπου δουλεύει πλέον η Νατάσα.

Είχα καιρό να τη συναντήσω και με αποζημίωσε με το παραπάνω ... ανανεωμένη και μαυρισμένη.

Ευχαριστώ το Bizoholik για την αρχική πληροφορία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom