Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Παιδια θυμηστε μου λιγο "¨το αλλο" σαιτ που μπορω να δω φωτογραφιες
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
να σαι καλα καταλανε!!! Ειχαμε αφιξη Θειας Μονικας η οχι ακομα?
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
καλημέρα συναγωνιστές μου... κυριακάτικη κατάθεση όπου θα ακολουθήσει κριτική.. πέρασα νομίζω στις μέλισσες κυριακή πρωινή βάρδυα  με μια ξανθιά τούμπανο με βυζάρες και μαύρισμα γαμάτο Νατάσσα μου είπε οτι την λένε.
ομως σαββατοβραδινή μπουρδελότσαρκα γύρω στις 4:30 οπου γινόταν χαμός λεμε απο συναγωνιστές..
στην Μιρέλα λαικο προσκυνημα
Μαλλον την γνωστη νατασσα εννοεις που ηταν χρονια στο α.γ16
 

uomo4444

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
μπορει καποιος να ενημερωσει πως παμε βιλκα με λεωφορειο απο καλαμαρια κεντρο;
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
th εχεις π.μ. αδελφε ...
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
502
Like
1.221
Πόντοι
206
μπορει καποιος να ενημερωσει πως παμε βιλκα με λεωφορειο απο καλαμαρια κεντρο;


Λεωφορείο μέχρι την Αριστοτέλους και μετά από την Εγνατία παίρνεις το 31 και κατεβαίνεις στάση Ιχθυόσκαλα μπροστά στο Βίλκα.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Δεν με θελει δεν με θελει τελιωσε................ :headbang: :headbang:

Μινι βολτα εχθες να παω στο ουρανου 1α μιας κ ειχα διαβασει κατι για καινουριο με καλα σχολια!!
Παλι σε λογομαχια κατελιξα να κανω με την τσατσα αλλα δεν πειραζει ετσι ειναι αυτα τι να κανουμε!!
Ελπιζω μερικοι να μην με παρουνε για ατομο της φασαριας αλλα να σας πω στα γρηγορα τι εγινε.....
Μπαινω στο μαγαζι κ η τσατσα γνωστη μια κοντουλα με καρε μαλι......
Ειναι μας ειπε μια κοπελα που ητανε πριν ενα μηνα εδω μια ρωσσιδουλα ψιλη ξανθια με καλουτσικο βυζακι(αν κ πρεπει να εκλεβε πολυ το σουτιεν)
Αφου μας τα ειπε για την κοπελα οτι δεν ΒΙΑΖΕΤΕ κ ειναι καλη κοπελα κ τετοιες παπαριες ΞΑΦΝΙΚΑ την βλεπω παει κ χτυπαει την πορτα.......
Συγνωμη της λεω, γιατι χτυπας την πορτα???? πριν δεν μας ειπες οτι η κοπελα δεν βιαζετε?? εσυ τι κανεις τωρα???
Φυσικα καταλαβε οτι δεν εχει να κανει με κανα παιδαρελι οποτε απο την πρωτη της κουβεντα τα μασουσε..........
Οχι εγω οταν χτυπαω την πορτα δεν το κανω για να πω την κοπελα να τελιωνει αλλα για να καταλαβει οτι περασε ο χρονος.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Δεν θα κατσω να γραψω τις μαλακιες που με ελεγε αλλα στα ποιο αξιοσημειωτα καποια φαση γυρναει κ μου λεει........
Ασε μας παλικαρι μου να δουλεψουμε εδω περα......εμεις εδω εχουμε αφεντικα κ μας εχουνε χρονους περιοριζμενους κ δινουμε λογαριαζμο το τι κανουμε!! Εχουμε ενοικια να πληρωσουμε

Τα συμπερασματα δικα σας παιδια........
Φυσικα δεν περασα με την κοπελα εφυγα!!......τι να περασω?? κριμα που κλεισανε τον βαρδαρη!!!
Κριμα που ερχονται κοπελες που πραγματικα θα αφηνανε ονομα εδω αλλα δεν το βλεπω!!
Βεβαια πεζονται πολλα παιχνιδια πισω απο ολο αυτο το σκινικο κ καταλαβενετε τι αξια μπορει να παρει μια κοπελα που εχει δικους τους πελατες............
Αλλα κ παλι αισθανομαι οτι εχω φτασει σε αυτην την ηλικια για να μου φερονται σαν να ημουνα 20χρονος
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Δεν με θελει δεν με θελει τελιωσε................ :headbang: :headbang:

Μινι βολτα εχθες να παω στο ουρανου 1α μιας κ ειχα διαβασει κατι για καινουριο με καλα σχολια!!
Παλι σε λογομαχια κατελιξα να κανω με την τσατσα αλλα δεν πειραζει ετσι ειναι αυτα τι να κανουμε!!
Ελπιζω μερικοι να μην με παρουνε για ατομο της φασαριας αλλα να σας πω στα γρηγορα τι εγινε.....
Μπαινω στο μαγαζι κ η τσατσα γνωστη μια κοντουλα με καρε μαλι......
Ειναι μας ειπε μια κοπελα που ητανε πριν ενα μηνα εδω μια ρωσσιδουλα ψιλη ξανθια με καλουτσικο βυζακι(αν κ πρεπει να εκλεβε πολυ το σουτιεν)
Αφου μας τα ειπε για την κοπελα οτι δεν ΒΙΑΖΕΤΕ κ ειναι καλη κοπελα κ τετοιες παπαριες ΞΑΦΝΙΚΑ την βλεπω παει κ χτυπαει την πορτα.......
Συγνωμη της λεω, γιατι χτυπας την πορτα???? πριν δεν μας ειπες οτι η κοπελα δεν βιαζετε?? εσυ τι κανεις τωρα???
Φυσικα καταλαβε οτι δεν εχει να κανει με κανα παιδαρελι οποτε απο την πρωτη της κουβεντα τα μασουσε..........
Οχι εγω οταν χτυπαω την πορτα δεν το κανω για να πω την κοπελα να τελιωνει αλλα για να καταλαβει οτι περασε ο χρονος.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Δεν θα κατσω να γραψω τις μαλακιες που με ελεγε αλλα στα ποιο αξιοσημειωτα καποια φαση γυρναει κ μου λεει........
Ασε μας παλικαρι μου να δουλεψουμε εδω περα......εμεις εδω εχουμε αφεντικα κ μας εχουνε χρονους περιοριζμενους κ δινουμε λογαριαζμο το τι κανουμε!! Εχουμε ενοικια να πληρωσουμε

Τα συμπερασματα δικα σας παιδια........
Φυσικα δεν περασα με την κοπελα εφυγα!!......τι να περασω?? κριμα που κλεισανε τον βαρδαρη!!!
Κριμα που ερχονται κοπελες που πραγματικα θα αφηνανε ονομα εδω αλλα δεν το βλεπω!!
Βεβαια πεζονται πολλα παιχνιδια πισω απο ολο αυτο το σκινικο κ καταλαβενετε τι αξια μπορει να παρει μια κοπελα που εχει δικους τους πελατες............
Αλλα κ παλι αισθανομαι οτι εχω φτασει σε αυτην την ηλικια για να μου φερονται σαν να ημουνα 20χρονος

Ευτυχώς τα γράφουμε αυτά και θα πάρουν τ αρχ..μ  :erection: μας σιγά σιγά με τέτοιες συμπεριφορές....ανέβασα και δυο κριτικές που χρωστούσα...  :hi: :hi: :hi:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
466
Πόντοι
3.245
Τι γινεται?εμφανιστηκε ξανα στις βιλλες η Lucy η μουναρα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom