Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
Τελικά όλα τα σπίτια στο Βαρδάρη έκλεισαν?Πριν κανά μήνα που πέρασα μεσημέρι είχα δει 2 ανοιχτά αλλά προχθές βράδυ τίποτα.Ξέρει κανείς?
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
To έπιπλο η Lara πήρε μεταγγραφή στο Bad Girls στην θέση της Βανέσσας; Ε όχι ρε, μια καλή εντοπίσαμε... :headbang:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Τελικά όλα τα σπίτια στο Βαρδάρη έκλεισαν?Πριν κανά μήνα που πέρασα μεσημέρι είχα δει 2 ανοιχτά αλλά προχθές βράδυ τίποτα.Ξέρει κανείς?

Μένουν δύο ανοιχτά κατά την διάρκεια της ημέρας και κλείνουν νωρίς το βράδυ. Την προηγούμενη εβδομάδα περαστικός για δουλειά από την περιοχή πέτυχα στο πράσινο τρεις (!!!) κοπέλες το μεσημέρι και πήρα την λεπτούλα Αντζέλικα για τρίτη φορά. Παραμένει μεγάλο κομοδίνο, αλλά είχα φορτίο το οποίο έπρεπε να αδειάσει χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις, οπότε παράπονα δεν έχω.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Τι θα γινει με θεια Μονικα ρε αλανια ο λαος με τα αρρωστημενα γουστα ποναει!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.490
Πόντοι
34.168
Μένουν δύο ανοιχτά κατά την διάρκεια της ημέρας και κλείνουν νωρίς το βράδυ. Την προηγούμενη εβδομάδα περαστικός για δουλειά από την περιοχή πέτυχα στο πράσινο τρεις (!!!) κοπέλες το μεσημέρι και πήρα την λεπτούλα Αντζέλικα για τρίτη φορά. Παραμένει μεγάλο κομοδίνο, αλλά είχα φορτίο το οποίο έπρεπε να αδειάσει χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις, οπότε παράπονα δεν έχω.
Τι γινεται ρε ΑΠΟΛΛΟ?Ολα καλα?
 

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Μένουν δύο ανοιχτά κατά την διάρκεια της ημέρας και κλείνουν νωρίς το βράδυ. Την προηγούμενη εβδομάδα περαστικός για δουλειά από την περιοχή πέτυχα στο πράσινο τρεις (!!!) κοπέλες το μεσημέρι και πήρα την λεπτούλα Αντζέλικα για τρίτη φορά. Παραμένει μεγάλο κομοδίνο, αλλά είχα φορτίο το οποίο έπρεπε να αδειάσει χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις, οπότε παράπονα δεν έχω.
παιζει να μπαινουν και δυο κοπελες μαζι στο δωματιο εκει στο πρασινο μηπως ξερεις τιποτα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
To έπιπλο η Lara πήρε μεταγγραφή στο Bad Girls στην θέση της Βανέσσας; Ε όχι ρε, μια καλή εντοπίσαμε... :headbang:

Στα 25€ ειναι ΙΚΕΑ σιγα μη δωσει κανει τωρα 40€
Ηλίθια αφεντικά απο τις βίλες,ξυπνήσετε επιτέλους γαμω τη Βουλγαρία σας γαμω βόδια..
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Εθεαθη φανταστικο πιπινακι  :rockon: :rockon:Ελληνικο προιον ονοματι Τζοαννα απο Ιωαννινα ειπε ο τσατσος,πολυ ομορφο με φανταστικο κωλαρακι ...Πηγα να μπω αλλα γαμω την τυχη μου δεχθηκα σημαντικο τηλεφωνημα...Εχουμε κανενα νεο για αυτο το μωρο?? Και να μην εχουμε απο δευτερα που θα ειμαι παλι Σαλονικα θα τιμηθει
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
Εθεαθη φανταστικο πιπινακι  :rockon: :rockon:Ελληνικο προιον ονοματι Τζοαννα απο Ιωαννινα ειπε ο τσατσος,πολυ ομορφο με φανταστικο κωλαρακι ...Πηγα να μπω αλλα γαμω την τυχη μου δεχθηκα σημαντικο τηλεφωνημα...Εχουμε κανενα νεο για αυτο το μωρο?? Και να μην εχουμε απο δευτερα που θα ειμαι παλι Σαλονικα θα τιμηθει
σε ποιο ιδρυμα το πετυχες;
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πήγα στην Αλίσια χτες βράδυ, αρκετά καλή . Έκανε ένα πολύ δυνατό τελείωμα με τινάγματα και βογγητά και πολλά ζουμιά. Στα τέσσερα φοβερή θέα. Πολύ μεγάλα και χοντρά κάτω χείλη τα οποία τίμησα δεόντως  :orchestra:  :rockon:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Πήγα στην Αλίσια χτες βράδυ, αρκετά καλή . Έκανε ένα πολύ δυνατό τελείωμα με τινάγματα και βογγητά και πολλά ζουμιά. Στα τέσσερα φοβερή θέα. Πολύ μεγάλα και χοντρά κάτω χείλη τα οποία τίμησα δεόντως  :orchestra:  :rockon:

Δεν τα εκοψες να κάνουνε σούπα;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Μάπα allert!Όνομα:Βανεσα κ δούλευε σήμερα το βράδυ στα τρίδυμα στο πρώτο δεξιά.Εχει ωραίο σώμα κ κωλαρακι κ ωραίο στητο σιλικονατο στήθος!Είναι ξανθιά με καλο πρόσωπο.Στο δωμάτιο μου είπε ότι είναι ιταλιδα :2funny: :2funny: :2funny:Η απόδοση της στο κρεβάτι ειναι κάτω του μετριου!Stay away! :vomit:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
Μάπα allert!Όνομα:Βανεσα κ δούλευε σήμερα το βράδυ στα τρίδυμα στο πρώτο δεξιά.Εχει ωραίο σώμα κ κωλαρακι κ ωραίο στητο σιλικονατο στήθος!Είναι ξανθιά με καλο πρόσωπο.Στο δωμάτιο μου είπε ότι είναι ιταλιδα :2funny: :2funny: :2funny:Η απόδοση της στο κρεβάτι ειναι κάτω του μετριου!Stay away! :vomit:
για ποια λες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom