Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
sos γιατι με δειχνει συνεχεια συνδεμενο? παταω αποσυνδεση και παλι με δειχνει συνδεμενο
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Εμενα αυτο μου το κανει απο παντα. Πρεπει να σβησεις τα cookies.
 

diefo tristan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2012
Μηνύματα
5
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
ήθελα να ρωτήσω, στη πρωινή βάρδια εκτός από εφάρα παίζει κάτι άλλο εξίσου καλό ή έστω κάποια να τη πλησιάζει.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Η Νατάσσα στο Ερως
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
προχθες το βραδυ στα τριδυμα,στο πρωτο δουλευε μια αντζελα ψιλη και πολυ ομορφη με ωραιο σωμα.οι πληροφορειες τη λενε για αυτην.....αξιζει το κοπο η μπα?
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
ήθελα να ρωτήσω, στη πρωινή βάρδια εκτός από εφάρα παίζει κάτι άλλο εξίσου καλό ή έστω κάποια να τη πλησιάζει.

'Αφρο (στην Κωλλέτη), όταν επιστρέψει επισεις πολύ δυνατή
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
Εμενα αυτο μου το κανει απο παντα. Πρεπει να σβησεις τα cookies.
:think:
τελος παντων. λιγο ετεροχρονισμενα , αλλα χαρηκα που τελικα γυρισες εδω . οι κριτικες σου και τα σχολια σου, ταιριαζουν απολυτα στα δικα μου γουστα
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
προχθες το βραδυ στα τριδυμα,στο πρωτο δουλευε μια αντζελα ψιλη και πολυ ομορφη με ωραιο σωμα.οι πληροφορειες τη λενε για αυτην.....αξιζει το κοπο η μπα?

Αξίζει με τα χίλια κατά τη γνώμη μου, αλλά να ξες ότι δεν μιλάει καθόλου ελληνικά.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
-Τσουκαλα 1.η Αντζελα η μοντελισια η ομορφη που δουλευε και στο Ερως με την κωλαρα κολαση και το βαθυ βλεμμα

-Κωλετη.η...μεξικανα  :jerking: Αλεχανδρα

-Κεφαληνιας.η Κορινα ενα κοντοπουτανο πολυ συμπαθητικο με πονηρο βλεμμα,κοντο καρε μαλλι,πολυ γυμνασμενο σωμα με ομορφη κωλαρα.Κατι μου θυμισε πρεπει να δουλευε και παλιοτερα καπου

-Αν.Γεωργιου 16.ενα ομορφο και γλυκο ξανθο λουκουμακι με κωλαρακι κολαση που φορουσε και τιγρε ρομπιτσα.Μηπως ειναι αυτη η Κασσανδρα κι εγινε ξανθια?

Πιθανοί στόχοι για κατάθεση. Thanks για την αναφορά Al.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Στο 16, για τη Ντανιέλα δεν μιλαμε???
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
τι ζηταμε ρε θεε???? τι ζηταμε ρε κατα τ αλλα ομορφη θεσσαλονικη???????
μια με βυζια κ νορμαλ συμμετοχη να παμε να γαμησουμε να πληρωσουμε κ να φυγουμε.. ελεος πια!
γεμισαν οι κριτικες με κραξιματα στις πουτανες για την συμπεριφορα, για αβυζες, η για απλυτες.

αι στο διαολο πια..... παω να γαμησω τσαμπα >:(
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
ασε φιλε εξτραμασκ που καποια πεδια γραψανε ασχημα για την τσαρινα κ δεν ηθελα να το ρισκαρω!! να παω εκει κ να φαω φολα!!!

μάλλον αποδείχθηκε ξανά ότι όταν γράφονται απανωτά αρνητικά σχόλια για κάποια, αν αυτή έχει λίγο μυαλό, ανεβάζει απόδοση
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
μάλλον αποδείχθηκε ξανά ότι όταν γράφονται απανωτά αρνητικά σχόλια για κάποια, αν αυτή έχει λίγο μυαλό, ανεβάζει απόδοση
συμφωνω , και οταν ολοι γραφουμε καλα σχολια , οπως για την λαουρα, την εμμα, την μιρελλα,την νατασσα κ.α., αυτες την βλεπουν καπως , επαναπαυονται επειδη εχουν πελατεια και κατεβαζουν την αποδοση τους.
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
συμφωνω , και οταν ολοι γραφουμε καλα σχολια , οπως για την λαουρα, την εμμα, την μιρελλα,την νατασσα κ.α., αυτες την βλεπουν καπως , επαναπαυονται επειδη εχουν πελατεια και κατεβαζουν την αποδοση τους.
παρα πολυ σωστος φιλε  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.290
Πόντοι
10.647
Πριν λιγο εγινε εκτεταμενη μπουρδελοτσαρκα σε μυλο και βαρδαρη μετα απο 1 χρονο +++ απουσιας απο εκει...για μυλο λιγα εχω να πω, απελπησια σκετη, παρακμη στα μεγαλια της, ανεπιτρεπτο ολοκληρη σαλονικη και να μας πασαρουν τις 2ες, τις αβυζες, τις χτυκιαρες, μετανιωσα ηλικρινα που εκανα βολτα, και εκαψα και βενζινη να δω ολες τις Β διαλογης, ΑΙΣΧΟΣ.!! απο ολες τις κοπελες σε 15 μαγαζια που γυρησαμε, αξιζανε μονο η βετερανα Χριστινα η πολωνεζα, η καντυ και η Ιζαμπελα στο τσιρκο, ολες οι αλλες σφαξιμο στο γονα και στην πυρα....

απο βαρδαρη μερια, η απολυτη διαλυση, μελαχολια, μερικα μαγαζα κλεισανε, γκεμιζμενα, κοσμος μηδεν λυπηθηκα το ολο σκηνικο, ομως 6 μαγαζια πριν λιγο η φλογα τους ηταν αναμενη ακομα....και εκει μετρια τα πραγματα....

απο καταθεσεις βραδυας, μετρια καταθεση του φιλου μου στο ξυλαγκουρο την Αντζελα στην τσουκαλα, αποτυχημενη δικια μου στην πιτσιρικα Βικη στο Α.Γεωργιου 30.??? αν θυμαμαι καλα....

λεπτομερης αναφορα των κοριτσιων αυριο μεσιμερι, για οποιον εχει υπομονη, εκτος αν με προλαβει αλλος.... καλο ξυμερωμα...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Δηλαδη η αφρουλα ειναι η εξαιρεση μιας και δεν εχω παρατηρησει να πεφτει η αποδοση της χρονια τωρα
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Στοχευμένη επίσκεψη στη Χριστίνα προχθές. Πολλή καλή εμπειρία, θα ανέβει κριτική πάραυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom