Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Λοιπον διαβασα τωρα την κριτικη του Blastbeat για τη Γιασμιν.Η γυναικα πρεπει να ειναι μεγαλη καριολα και για πολλες σφαλιαρες.
Αν και απορω με την επιμονη καποιων να την επισκεπτονται ακομα ενω τα σχολια ειναι συντριπτικα αρνητικα προτεινω απο αποψε οποιος τη συνανταει να της γυρναει υποτιμητικα το κεφαλι και να αποχωρει αμεσως μπας και στρωσει το ζωον
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Εγω αυτο που ΔΕΝ διαβασα ακομα al, ειναι η αναφορα σου...αντε, τελειωσαν οι διακοπες :)
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Λοιπον διαβασα τωρα την κριτικη του Blastbeat για τη Γιασμιν.Η γυναικα πρεπει να ειναι μεγαλη καριολα και για πολλες σφαλιαρες.
Αν και απορω με την επιμονη καποιων να την επισκεπτονται ακομα ενω τα σχολια ειναι συντριπτικα αρνητικα προτεινω απο αποψε οποιος τη συνανταει να της γυρναει υποτιμητικα το κεφαλι και να αποχωρει αμεσως μπας και στρωσει το ζωον
...και η πλακα ειναι Al οτι τις προηγουμενες τεσσερις καταθεσεις ηταν κομπλε,ουτε πιεση χρονου εδειξε και ρωτουσε για τι βιτσια/φετιχ εχω και να τα κανουμε κλπ.Τι να πω.Τραγικη ιστορια η τυπισσα.
 

Djole_7

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Το σαββατο παντως που περασαμε απο Φριξου 14 η τσατσα ειπε οτι η Γιασμιν εφυγε για παντα...η Καρινα απο τα τριδυμα δουλευε εκεινη την ωρα..
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
καλημερα σε ολους.........

καλε μου φιλε εχτραμασκ δεν θα επιμεινω για να το λες εσυ κατι θα ξερεις!!
αλλα αν θυμαμαι καλα η ειρηνη ξεκινησε στο προμηθεως 25 κ οχι στην κατεχαγη!?
κ πρεπει να ειναι ποιο πριν απο την ημερομινια που ειδα την κριτικη σου!!
φιλε δεν επιμενω πραγματικα αν κανω λαθος πες μου!!

παντος το θεμα ειναι ενα............ΑΥΤΕς ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!
ειναι αρκετο καιρο στο κουρμπετι κ δεν αλλαξε καθολου ουτε χαρακτηρα ουτε επιδοσεις!!
κ δεν νομιζω να ειναι λογο της εμφανισης της!!

γεια σου φίλε bizoholik
Το Προμηθέως 25 και το Κατεχάκη είναι ίδιας ιδιοκτησίας και συχνά οι κοπέλες που δούλευαν εκεί εναλάσσονταν καθημερινά στα δύο αυτά μαγαζιά
Η πρώτη κριτική ήταν αυτή που έγραψα πιο πριν, ακολούθησαν άλλες από άλλα πιο γνωστά και ενεργά μέλη όπως του gl και σίγουρα η γλαφυρή (όπως πάντα) κριτική του al pacino έκανε την Ειρήνη πιο αξιοπρόσεκτη στους περισσότερους
Όμως, όπως στο ποδόσφαιρο λένε ότι δεν έχει σημασία ποιος έβαλε το γκολ άλλα ότι κέρδισε η ομάδα, έτσι και εδώ νομίζω ότι δεν έχει σημασία ποιος έγραψε πρώτος μια κριτική για μια καινούρια ανακάλυψη αλλά το σημαντικό είναι να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας, καλές και κακές, ούτως ώστε να περνάμε όλοι όσο το δυνατόν καλύτερα και να ξοδεύουμε τα χρήματά μας όσο το δυνατόν πιο αποδοτικά
:grouphug:
Αλλά μιας και ανέφερες τον pacino, ευκαιρίας δοθείσης, νομίζω ότι του αξίζει ένα μεγάλο ευχαριστώ (όπως και σε πολλούς άλλους βέβαια) για τις αναφορές και κριτικές που γράφει για πολλές και διαφορετικές κοπέλες που μας ενημερώνει αλλά και μας ψυχαγωγεί γιατί είναι και καλογραμμένες  :thumbsup:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Σήμερα το πρωί επισκέφτηκα στο Αν. Γεωργίου 16 ένα από τα στανταράκια μου (την Τσαρίνα  :tits2:) και παρατήρησα ότι στο διπλανό κτίριο είχε μάστορες. Ρώτησα την τσατσά του Έρως και μου είπε ότι θα ανοίξει καινούριο μαγαζί. Οπότε λογικά θα είναι Αν Γεωργίου 18 ή 20.

Όσο για τη Νατάσα τη βρήκα πιο ευδιάθετη από ποτέ  :tits: μου προσέφερε τις βυζάρες απλόχερα (ακούς bizoholik; αν δεν έχεις θέμα με τα σιλικονάτα όρμα) και γενικά πέρασα τέλεια  :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Βολτα αποψε τη νυχτα χωρις καταθεση...
Αρχικα πηγα Βαρδαρη να δω τα δυσαρεστα

-Προμηθεως 5.Κλειδωμενη η πορτα αλλα ανοιξε η τσατσα και δουλευε η Νορα η Ουκρανη η ξαδερφη της Χριστινας.Ωραια ωριμη γυναικα με πιασιματα,εγω την γνωριζα απο το Σολ αλλα απο το Σολ σε στουντιο και μετα Βαρδαρη να σε κυνηγανε καθε βραδυ ειναι καταντια οπως και να το κανουμε
-Προμηθεως 16.εκει που καθομαστε στο σαλονι με τη σπορου την τσατσα και κανα 2 ακομα μας την πεφτει η αστυνομια...νεα παιδια με πολιτικα ητανε,η σπορου χεστηκε και ελεγε κατι μαλακιες...ειμαι περαστικη,ηρθα να πω ενα γεια στην κοπελα και κατι τετοια  :2funny: :2funny: και ενω οι ανθρωποι ηταν πολυ σωστοι και ειπαν αν εχει πελατη η κοπελα μη χτυπας την πορτα θα περιμενουμε,αυτη η μαλακω πηγε και κοπανουσε την πορτα και η μικροσκοπικη Αντζελα βγηκε αμεσως οπως ηταν φυσικο και της ζητουσαν την ταυτοτητα.Με μας τους πελατες δεν ασχοληθηκαν καθολου

ε μετα απ'αυτο και το Προμηθεως 25,Σαπφους 20,Τανταλου 9 εκλεισαν αμεσως ομως το Σαπφους 8 συνεχισε να λειτουργει κανονικα  :think: :think:
Εφυγα απο την περιοχη και πηγα περα...

-26ης 35η Ιζαμπελα απρουλιαρικο μωρο,ωραιο κορμι με αφρατο κωλαρακι αλλα απο φατσα δε μ'αρεσε ιδιαιτερα.Κανει και χωρο στον στυλο στο σαλονι.40ε το γυμνο ή γλυφομουνι και 50ε και τα δυο μαζι
-Ερημιτη.Πορνομιλφ Αναστασια,ξανθια,εκφυλη με βυζαρες αλλα το ενστικτο μου και οι αντικρουομενες αποψεις μου λενε οχι
-Νικ.Ουρανου 26.η Αλινα
-Μινωταυρου.Μπιανκα ξανθο ομορφο συμπαθητικο πιπινακι με ομορφο κωλο
-Αχελωου.η Ρενατα αλλα ηταν σε τζακουζι και δε την ειδα
-Τσουκαλα 1.η Αντζελα η μοντελισια η ομορφη που δουλευε και στο Ερως με την κωλαρα κολαση και το βαθυ βλεμμα
-Τσουκαλα 2.η Εβελινα :s&m_1: ασε μας ρε ζουζουνι...αϊ παγενε
-Φριξου 14.η Καρινα που δουλευε παλια στο Τανταλου 8 με τα πολυ κοντα ποδια
-Φριξου 15.η Τανια η σπανιολα
-Φριξου 9. :jerking: αυτοι κανουν πλακα ε...ηταν η Βικτωρια,ενταξει συμπαθητικο μελαχρινο κοριτσι με ωραια πιασιματα αλλα...100 λεει η μιση ωρα...70ε το 69 και κατι τετοιες μαλακιες
-Νικ.Ουρανου 1α.η παλαι ποτε πρωτη φιρμα που εγω προσωπικα ποτε δεν καταλαβα το γιατι Χριστινα....μην πιανεις,μη γλυφεις,μην ακουμπας,δεν ακουμπαω,αχ βαχχχχ...
-Κωλετη.η...μεξικανα  :jerking: Αλεχανδρα
-Κατεχακη.η Ιζαμπελα η νταρντανουλα με το υποτονικο υφος αλλα ομορφουλα θα ελεγα.Η σπασαρχιδω η χτικιαρα η τσατσα κοντεψε να κρεμαστει στον ωμο μου με το να με τραβαει να μπω μεσα
-Κοροβαγκου.η Ζαϊρα(θα'ρθω να σε κλεψω καποια βραδυα)και ετσι χαλασα ηδη εναν εξυπνο τιτλο μιας μελλοντικης κριτικης καποιου αλλου  :boobies:  :birdman:.Δε μ'αρεσε σα συνολο και εξηγω...ξανθια σκυλοφατσα οχι ομορφη σαν λαϊκογκομενα σε σκυλαδικο,υφος βαρεμενο,περπατημα ατσουμπαλο,εντονη κοιλια ενοχλητικη,βυζια πολυ συμπιεσμενα αλλα ομορφος αφρατος κωλος.Κατι μου λεει οτι βαριεται...
-Κεφαληνιας.η Κορινα ενα κοντοπουτανο πολυ συμπαθητικο με πονηρο βλεμμα,κοντο καρε μαλλι,πολυ γυμνασμενο σωμα με ομορφη κωλαρα.Κατι μου θυμισε πρεπει να δουλευε και παλιοτερα καπου
-Αν.Γεωργιου 52.η Μονικα η σαπιοδοντα με τους πλαστικους βυζους.Μια φορα την ειχα παρει δε μ'αρεσε
-Αν.Γεωργιου 50. Αντριαννα ξανθια,μετρια φατσα και πολυ μετρια σαν συνολο με παρα πολλα μικρα τατου αστερακια στην πλατη μεχρι τον κωλο.Αν θυμαμαι καλα δουλευε και στο Μαντζαρου 10 παλια
-Πηγασου.αρκετη σκαλα για ανεβασμα,δε το βλεπω να συμπεριλαμβανεται και πολυ στις τσαρκες μας  :grin: :grin: Δουλευε μια ξανθια Τσεχα,ασχημη στη φατσα,μικροκαμωμενη αλλα νταρντανουλα γενικα και χωρις κατι ομορφο πανω της.Δε θυμαμαι το ονομα αυτη τη στιγμη...Στο σαλονι εχουνε πολλα φωτακια σαν λουνα παρκ και κατι βιτρινες με καινουριους δονητες στα κουτια τους,εσωρουχα και κατι αλλες μαλακιες.Αφου πολυ σοβαρα ρωτησα αν τα πουλανε κιολας
-Αν.Γεωργιου 34 λαφαμ.αντε ρε Αννουλα παρε λιγο μπρος  :uglystupid: η Λαρα ηταν η οποια εγινε εντελως μελαχρινη ειπε ενα ξερο γεια στο σαλονι...αγγουρι σκετο απορω τι σας αρεσει απ'αυτην δηλαδη.Σιγα την ομορφη
-Αν.Γεωργιου 32.η μελαχρινη Τζεσικα και παλι
-Αν.Γεωργιου 24.η Μιρελα
-Αν.Γεωργιου 16.ενα ομορφο και γλυκο ξανθο λουκουμακι με κωλαρακι κολαση που φορουσε και τιγρε ρομπιτσα.Μηπως ειναι αυτη η Κασσανδρα κι εγινε ξανθια?

Και τωρα πριν φυγω ξαναπηγα απο Βαρδαρη οπου ηταν φανερα ανοιχτο μονο το Σαπφους 8 και δουλευε ενα γυφτικο ασχημο κοντοπουτανο ονοματι Μαρια.

Ολα τα υπολοιπα στουντιο που δεν αναφερονται ηταν κλειστα εκτος απο το Αν.Γεωργιου 4 που ετσι κι αλλιως δινει το προγραμμα του στο αλλο σαϊτ αλλα και βαριεμαι να ανεβαινω τις σκαλες του

Δεν βγηκα με σκοπο να καταθεσω αλλα και απο αυτα που ειδα δε θα με συγκινουσε κατι πιστευω ακομα κι αν ειχα ορεξη.Και καπου ακουσα και 100ε για κωλαρακι και γελασα αλλα δε θυμαμαι που...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Pm απο ενα ακομα φαντασμα που γραφτηκε για λιγες ωρες και την "εκανε" .... Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 08:53
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 09:14

" :2funny:ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ! 2funny :2funny:πολυ γέλιο!ενα πουτανι σε εκανε οτι ηθελε 2funny :2funny:καλά μαλάκας είσαι?επρεπε να πάρεις τα λεφτά σου πίσω!η ακόμα καλύτερα όπως έκανε ενας μαλάκας ΑΛ ΠΑΤΣΙΝΟ να της πέταγες την καπότα στο κεφάλι1 2funny :2funny:ειστε για πολλες κλωτσιές! Tickedoff Tickedoff s&m_2 "

Οποτε επειδη δεν μπορω να του στειλω PM γιατι προφανως εχει διαγραφει ας του απαντησω εδω δημοσια :
Το γεγονος οτι δε τα παιρνω απο κανενα μπουρδελο σας εχει κακοφανει ειναι αληθεια.Ο μονος λογος που γραφω κριτικες και αναφορες ειναι,περα απο εμφυτη πορωση με τις πουτανες,για να βοηθησω αλλους συναγωνιστες ειτε να περασουν καλα ειτε να γλιτωσουν τα λεφτα που πλεον βγαζουν πολυ δυσκολα γιατι δε τυχαινει να ειναι αθλιοι εγκληματιες τοκογλυφοι σαν και του λογου σας.
Για να τελειωνουμε μ'αυτη την ιστορια μη μου ξαναστειλει παρομοιο pm κανενα σκουπιδαριο του παρακρατους (γιατι εχει γινει αρκετες φορες τελευταια) και αν ειναι να μας δωσει κλωτσιες ας ερθει/ερθουν να τις δωσουν.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Pm απο ενα ακομα φαντασμα που γραφτηκε για λιγες ωρες και την "εκανε" .... Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 08:53
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 09:14

" :2funny:ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ! 2funny :2funny:πολυ γέλιο!ενα πουτανι σε εκανε οτι ηθελε 2funny :2funny:καλά μαλάκας είσαι?επρεπε να πάρεις τα λεφτά σου πίσω!η ακόμα καλύτερα όπως έκανε ενας μαλάκας ΑΛ ΠΑΤΣΙΝΟ να της πέταγες την καπότα στο κεφάλι1 2funny :2funny:ειστε για πολλες κλωτσιές! Tickedoff Tickedoff s&m_2 "

Οποτε επειδη δεν μπορω να του στειλω PM γιατι προφανως εχει διαγραφει ας του απαντησω εδω δημοσια :
Το γεγονος οτι δε τα παιρνω απο κανενα μπουρδελο σας εχει κακοφανει ειναι αληθεια.Ο μονος λογος που γραφω κριτικες και αναφορες ειναι,περα απο εμφυτη πορωση με τις πουτανες,για να βοηθησω αλλους συναγωνιστες ειτε να περασουν καλα ειτε να γλιτωσουν τα λεφτα που πλεον βγαζουν πολυ δυσκολα γιατι δε τυχαινει να ειναι αθλιοι εγκληματιες τοκογλυφοι σαν και του λογου σας.
Για να τελειωνουμε μ'αυτη την ιστορια μη μου ξαναστειλει παρομοιο pm κανενα σκουπιδαριο του παρακρατους (γιατι εχει γινει αρκετες φορες τελευταια) και αν ειναι να μας δωσει κλωτσιες ας ερθει/ερθουν να τις δωσουν.
σε σχετικη συζητηση που ειχα με τον αντισθενη η γνωμη του ειναι να μην δινουμε τροφη σε αυτα τα τρολλ με δημοσια αντιπαραθεση ποστ και πμ και να κανουμε μονο αναφορα στα υποπτα προφιλ....τετοια μηνυματα παιρνουμε ολοι πλεον απο εναν συγκεκριμενο τυπο/τυπισσα;;; :think:  δεν ξερω

ΥΓ μπραβο στον πατσινο που συνεχιζει ακαθεκτος τις πορνοανταποκρισεις και μαλιστα με χιουμορ...ωραια αναφορα ;)
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Μπράβο Αλ και ευχαριστώ και για την ενημέρωση για την Χριστίνα.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Βολτα αποψε τη νυχτα χωρις καταθεση...
Αρχικα πηγα Βαρδαρη να δω τα δυσαρεστα

-Κεφαληνιας.η Κορινα ενα κοντοπουτανο πολυ συμπαθητικο με πονηρο βλεμμα,κοντο καρε μαλλι,πολυ γυμνασμενο σωμα με ομορφη κωλαρα.Κατι μου θυμισε πρεπει να δουλευε και παλιοτερα καπου

Χαχαχα...λιγες ωρες πριν ειχα ζητησειτην αναφορα σου...και ηρθε!!! Υποχρεωμενος... :grin:

Εχω γραψει κριτικη για μια Κορινα στο Αν. Γεωργιου 50 πριν 2-3 εβδομαδες. Ταιριαζει με την περιγραφη σου...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Χαχαχα...λιγες ωρες πριν ειχα ζητησειτην αναφορα σου...και ηρθε!!! Υποχρεωμενος... :grin:

Εχω γραψει κριτικη για μια Κορινα στο Αν. Γεωργιου 50 πριν 2-3 εβδομαδες. Ταιριαζει με την περιγραφη σου...
ειπα να μη σε αφησω παραπονεμενο...ε μαλλον αυτη θα ειναι αλλα η φατσα της μου φανηκε γνωστη
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
γεια σου φίλε bizoholik
Το Προμηθέως 25 και το Κατεχάκη είναι ίδιας ιδιοκτησίας και συχνά οι κοπέλες που δούλευαν εκεί εναλάσσονταν καθημερινά στα δύο αυτά μαγαζιά
Η πρώτη κριτική ήταν αυτή που έγραψα πιο πριν, ακολούθησαν άλλες από άλλα πιο γνωστά και ενεργά μέλη όπως του gl και σίγουρα η γλαφυρή (όπως πάντα) κριτική του al pacino έκανε την Ειρήνη πιο αξιοπρόσεκτη στους περισσότερους
Όμως, όπως στο ποδόσφαιρο λένε ότι δεν έχει σημασία ποιος έβαλε το γκολ άλλα ότι κέρδισε η ομάδα, έτσι και εδώ νομίζω ότι δεν έχει σημασία ποιος έγραψε πρώτος μια κριτική για μια καινούρια ανακάλυψη αλλά το σημαντικό είναι να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας, καλές και κακές, ούτως ώστε να περνάμε όλοι όσο το δυνατόν καλύτερα και να ξοδεύουμε τα χρήματά μας όσο το δυνατόν πιο αποδοτικά
:grouphug:
Αλλά μιας και ανέφερες τον pacino, ευκαιρίας δοθείσης, νομίζω ότι του αξίζει ένα μεγάλο ευχαριστώ (όπως και σε πολλούς άλλους βέβαια) για τις αναφορές και κριτικές που γράφει για πολλές και διαφορετικές κοπέλες που μας ενημερώνει αλλά και μας ψυχαγωγεί γιατί είναι και καλογραμμένες  :thumbsup:


+1000
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Σήμερα το πρωί επισκέφτηκα στο Αν. Γεωργίου 16 ένα από τα στανταράκια μου (την Τσαρίνα  :tits2:) και παρατήρησα ότι στο διπλανό κτίριο είχε μάστορες. Ρώτησα την τσατσά του Έρως και μου είπε ότι θα ανοίξει καινούριο μαγαζί. Οπότε λογικά θα είναι Αν Γεωργίου 18 ή 20.

Όσο για τη Νατάσα τη βρήκα πιο ευδιάθετη από ποτέ  :tits: μου προσέφερε τις βυζάρες απλόχερα (ακούς bizoholik; αν δεν έχεις θέμα με τα σιλικονάτα όρμα) και γενικά πέρασα τέλεια  :grin:

καλησπερα στην παρεα.......

ηθελα να ηξερα μπουρδελα κανουνε..........κοριτσια που θα βρουνε??
τουλαχιστον κοριτσια της προκοπης ετσι!?
εγω το σαββατο βραδυ κατα τισ 11,30 στην βολτα μου πολλα στην ανδρ,γεωργιου ητανε κλειστα το 24,30,32,38!!...........τι να πεις!? τες πα..........


καλε μου φιλε εξτραμασκ την νατασσα πηστεψε με την ξερω αρκετα καλα σε σημειο που την εχω βαρεθει!! πηστεψε με!! :grin:!!
παντος ευχαριστω για το ενδιαφερον!! να σε πω το σκεφτομουνα για εχθες το μεσιμερακι αλλα ειχα δει την ειρηνη κ με κερδησε αυτη(αδυνατησε πολυ παιδια κ της πηγε παρα πολυ)!! πηγα το μεσημερι κ της τον εδωσα για τα καλα κ απο  :zfuck: :fuck2:!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ασε φιλε εξτραμασκ που καποια πεδια γραψανε ασχημα για την τσαρινα κ δεν ηθελα να το ρισκαρω!! να παω εκει κ να φαω φολα!!!

al μπραβο ρε φιλε πολυ καλη αναφορα!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
φιλε al ξεχασα να σε ρωτησω.......

αυτη η ρενατα που πηγες στο αχελωου ειναι η μιλφ ρενατα απο ανδρ.γεωργιου 4??
η μηπως απο τα τριδυμα το καινουριο μικρο?? εχεις καμια ιδεα??
ξερω οτι εγραψες οτι ειτανε σε τζακουζι στην αναφορα σου κ οτι δεν την ειδες!!
απλα λεω μηπως ρωτησες την τσατσα!!??
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
φιλε al ξεχασα να σε ρωτησω.......

αυτη η ρενατα που ειδες στο αχελωου ειναι η μιλφ ρενατα απο ανδρ.γεωργιου 4??
η μηπως απο τα τριδυμα το καινουριο μικρο?? εχεις καμια ιδεα??
ξερω οτι εγραψες οτι ειτανε σε τζακουζι στην αναφορα σου κ οτι δεν την ειδες!!
απλα λεω μηπως ρωτησες την τσατσα!!??
η μιλφ δεν νομιζω να ειναι γιατι αυτη δεν παιζει αλλου πλην απο ρεπατζου στο 4.....πιθανον να ειναι και ιδιοκτητρια του μαγαζιου οπως λεγαν παλια.....
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
εγω το σαββατο που μας περασε στην βολτα μου ητανε η βικη βραδινη!!

τι να πω γαμω την γκαντεμια μου!!!
κ η ρενατα απο τα τρυδιμα που ειπανε τα παιδια ειναι τρομπονι :tits:καλο κ πετιτ καινουριο κιολας!! αντε να δουμε!!??
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
ποια ειναι η ειρινι (ολα ι) που λεει το αλλο σαιτ στο α.γεωργ 4 τα πρωινα?δεν εχει φωτο...
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
εγω παντος ρε μαγκες απο τοτε που εκλεισε ο βαρδαρης δε μου κανει κεφι να κανω 250 χιλ. πηγαινε -ελα για να μπω σε ενα στουντιο να γ. και να φυγω.πριν ερχομουν θεσ/νικη εστω και για αυτη την τσαρκα που κρατουσε και 1 ωρα.τεσπα. μετα απο πολυ καιρο επισκεψη στη μιρελλα που μαλλον αρχισαν παλι τα μυαλα της να παιρνουν αερα, ή μπορει και κατι να ειχε γινει γιατι και η τσατσα ενω αλλες φορες ηταν ευγενικη, αυτη τη φορα ηταν καπως. στα τριδυμα ειχε 2 καλα. στο νο 1 μια ψιλη αδυνατη μελαχρινη σγουρομαλλα και στο νο 2 μια ξανθια με ωραιο σωμα,ωραια βυζια και πεταχτα αυτια.
στο α.γεωγρ.50 μου ειπε η τσα2 οτι η βερονικα ΘΑ δουμε ΑΝ ΘΑ ερθει στο τελος του μηνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom