Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
θα κανει παραπονα το αφεντικο αν μας διαβαζει στο γυψοσανιδα  και που να φανταστει ο κακομοιρης οτι το λαθος του ανακοινωθηκε απο ενα φορουμ μπουρδελοπεριπατητων....

Απο Φριξου 13 δεν περασες?εχει γυρισει η Εμμα με σιλικονατα..εγινε σαν την Νατασα .μια αδυνατη κοπελα με 2 τεραστια πλαστικα βυζια που δεν ''κολανε'' γενικα με το ολο λουκ...γνωμη μου παντα.

το φριξου 13, ηταν κλειστο προχτες, εγραψα οτι οσα δεν αναφερθηκαν ηταν κλειστα...

ο γυψοδανιδας θελει ψαλιδι για να στρωσει...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
[quote author=golden stars  link=topic=125.msg4840791#msg4840791 date=1379759563]
την κοπελα μας δεν την λενε μπεμπελα που ειρωνευεσε την   λενε ιζαμπελλα (μπελλα) ενταξει μαλακοκαψουρη κι αυτο για να  μαθεις να σεβεσε .........  λοιπον οι κρητικες ολες μα ολες των μελων ειναι σεβαστες και επιβαλονται να γινονται. οι εσκεμενες ομως κακοβουλες δεν θα το δεχτουμε χωρις απαντηση. ο κυριος οπως υπογραφει σαν καρακαψουτης η ανταγωνιστης ειναι η βαλτος απο καποιους αλλους.πως το ξερεις ρε συ εξυπνε καρακαψουρη οτι τωρα τελευταια οι κοπελες απο το golden stars κανουν ετσι?εκει ξυμεροβραδυαζεσε η σου εχουν πει κατι αλλοι συναγωνιστες σου? μπορει η κοπελα η συγκεκριμενη να ειχε μια ασχημη μερα η στιγμη οπως εχουμε ολοι μας στην εργασια μας οπως και εσυ εκτος και αν εισαι ανεργος.καλο εκανε ο συναγωνιστης και το ανεφερε γιατι διαβαζοντας εμεις αυτες τις κρητικες κοιταμε να διωρθοσουμε αυτα τα λαθη.αλλα εσυ ρε μαγκα εβγαλες χολη πολυ χολη μολις σου δοθηκε η ευκαιρια.γι αυτο αυτοι που σ εβαλαν να γραψεις ολα αυτα καλα θα κανουν να μην ασχολουντε με των αλλων προβληματα αλλα με τα δικα τους που σιγουρα εχουν παρα πολλα.εκτος και αν εισαι ανταγωνιστης και θελεις να κανεις κακο στο μαγαζι μιας και εχει πολυ ομορφες παρουσιες.βεβαια θα μουπεις οτι εγραψες και εσυ καλη κρητικη για μια κοπελα προσφατα. αυτο ομως δεν σε καληπτει ωστε να εισαι βαλτος.ισα ισα εχεις ριξει σταχτυ στα ματια οχι μονο στα δικα μας αλλα και σε αλλα μαγαζια.συγνωμη ζηταμε που κουρασαμε τους αναγνωστες του  σαιτ αλλα θα απανταμε παντα σε κακοβουλες κρητικες και οχι οχι σε σωστες κρητικες ειτε ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ειναι ειτε θετικες.
[/quote]

Θα σχολιασω αυτο και μονο....
αν η κοπελα δεν ειναι καλα, για οποιοδηποτε λογο, μπορει να κατσει σπιτι της, να παρει ρεπο, να αντικατασταθει απο μια αλλη κοπελα ή να κλεισει το μαγαζι, αν ερθω πχ και η κοπελα εχει πονοκεφαλο και περασω χαλια, δεν νωμιζω η κοπελα να πει παρε τα λεφτα σου πισω...
...αντιθετα αν εγω και ο οποιοσδηποτε, στην δουλεια μου μια μερα δεν τα παω καλα, ή δεν ειναι αποδοτικος, ξερεις τι χριστοπαναγιες θα ακουσω απο το αφεντικο μου.?? και στο τελος ξερεις τι θα μου πει.??? ...να καθοσουν σπιτι σου.! και αν συνεχιστει 1-2-3 φορες, εχω παρει ποδι....
 

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Θα σχολιασω αυτο και μονο....
αν η κοπελα δεν ειναι καλα, για οποιοδηποτε λογο, μπορει να κατσει σπιτι της, να παρει ρεπο, να αντικατασταθει απο μια αλλη κοπελα ή να κλεισει το μαγαζι, αν ερθω πχ και η κοπελα εχει πονοκεφαλο και περασω χαλια, δεν νωμιζω η κοπελα να πει παρε τα λεφτα σου πισω...
...αντιθετα αν εγω και ο οποιοσδηποτε, στην δουλεια μου μια μερα δεν τα παω καλα, ή δεν ειναι αποδοτικος, ξερεις τι χριστοπαναγιες θα ακουσω απο το αφεντικο μου.?? και στο τελος ξερεις τι θα μου πει.??? ...να καθοσουν σπιτι σου.! και αν συνεχιστει 1-2-3 φορες, εχω παρει ποδι....
σωστοσ ετσι ακριβωσ ειναι τα πραγματα
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Καλως μπαινουν τα μαγαζια εδω, εφοσον το κανουν με τ ονομα τους.
Και κακώς σβήστηκε το υβριστικο του σχολιο...
Με βοηθησε να καταλαβω με τι εχουμε να κανουμε...

Σε καθε περιπτωση αυτο ισχύει και αμφιδρομα.
 

axortagos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2013
Μηνύματα
49
Like
14
Πόντοι
0
Ρε παιδια ξερει κανενας τι ρολο βαραει αυτη η Ντανιελα με τα τατουαζ στο Ερως??? Εκανε κανεις καταθεση προσφατα???
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
μαλακα-μαλακω που γραφεις ως goldenstars αυτο ειναι τοπικ των μελων-πελατων να σχολιαζουν ελευθερα κ να λενε τη γνωμη τους. Οι μαγαζατορες ενημερωνουν και δεν παιρνουν θεση για το τι θα γραψει ο καθενας που ΠΛΗΡΩΣΕ για να μεταφερει τη γνωμη του..
και ποσο μαλλον να τον χαρακτηριζεις και μαλακοκαψουρη.

α και για την ασχημη μερα στη δουλεια που εχουμε ολοι μας... εγω θα παρω 30€ το 8ωρο,10ωρο,12ωρο που θα δουλεψω κ αν κανω κ καμια μαλακια γιατι "δεν ειμαι καλα" θα τα ακουσω ασχημα... αυτες που παιρνουν 30€ το 5λεπτο η θα "ειναι καλα" με το ζορι ή θα παρουν ρεπο. δεν τρωνε ενα μεροκαματο σε 5 λεπτα επειδη ξυπνησαν στραβα... αντε μαλακα οταν ακουγες διθυραμβους για την λαουρα καλα ητανε τωρα το παιζεις κ παρεξηγημενος

αιντε :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το ιδιο θα ρωτουσα κι εγω... πολυ ωραιο μωρο φαινεται, αλλα δεν ξερουμε τι επιδοσεις εχει μεσα.
διαβασε την κριτικη μου για λεπτομερειες δινει και κωλο.....εγω καλα περασα αλλα ειναι λιγο κρυα μεσα και τυπικη....καθαρο μωρο και ομορφο
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
το ιδιο θα ρωτουσα κι εγω... πολυ ωραιο μωρο φαινεται, αλλα δεν ξερουμε τι επιδοσεις εχει μεσα.
Παντως αν διαβασεις την δικιά μου δεν θα πας :)
Ο gl μαλλον της γυαλισε  :grin:
 

Επισκέπτης
Καποια στιγμη θα τα διαβασω αυτα που γραψατε, αλλα σιγουρα θα παω μου αρεσε πολυ αυτη και η παολα απο το τσιρκο.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
παιδες τιποτα καινουριο απο μιλφ παιζει?
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
καταθεση εμμα, περασα ομορφα. Δεν ηξερα οτι το τζακουζι στα 120 ειναι 45λεπτα και χυνεις οσες φορες μπορεσεις. Στα υποψιν. Γενικα πολυ κοσμος. Πρεπει να ειχε συναυλια η κατι τετοιο προς το μυλο γιατι 10-11 που περασα αναγκαστηκα εκανα αναστροφη στη ραγες και πηγα απο μιντια μαρκτ το δρομο και εκανα τον κυκλο
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
καταθεση εμμα, περασα ομορφα. Δεν ηξερα οτι το τζακουζι στα 120 ειναι 45λεπτα και χυνεις οσες φορες μπορεσεις. Στα υποψιν. Γενικα πολυ κοσμος. Πρεπει να ειχε συναυλια η κατι τετοιο προς το μυλο γιατι 10-11 που περασα αναγκαστηκα εκανα αναστροφη στη ραγες και πηγα απο μιντια μαρκτ το δρομο και εκανα τον κυκλο
σοβαρα?εσυ ποσες φορες τελειωσες ?γιατι στα 45 λεπτα αν το κανω συνεχομενα μπορει να τελειωσω και 3 φορες(αν φυσικα βοηθησει και η κοπελα σε αυτο)
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
καταθεση εμμα, περασα ομορφα. Δεν ηξερα οτι το τζακουζι στα 120 ειναι 45λεπτα και χυνεις οσες φορες μπορεσεις. Στα υποψιν. Γενικα πολυ κοσμος. Πρεπει να ειχε συναυλια η κατι τετοιο προς το μυλο γιατι 10-11 που περασα αναγκαστηκα εκανα αναστροφη στη ραγες και πηγα απο μιντια μαρκτ το δρομο και εκανα τον κυκλο
σε ποιο μαγαζι ειναι η εμμα τωρα ?
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
φριξου 13 βραδυ
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
τελικα εβαλε σιλικονη οπως ανεφερε καποιος ποιο πανω.??  :think:
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
τελικα εβαλε σιλικονη οπως ανεφερε καποιος ποιο πανω.??  :think:
μου ειχε πει φιλε μια φορα η εμμα οτι θελει να βαλει σιλικονη....αρα για να εχουν πει οτι την ειδαν με βυζια σαν της νατασσας μαλλον εβαλε.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
μου ειχε πει φιλε μια φορα η εμμα οτι θελει να βαλει σιλικονη....αρα για να εχουν πει οτι την ειδαν με βυζια σαν της νατασσας μαλλον εβαλε.

αν εβαλε βυζια σαν της νατασσας, τοτε θα εγινε σαν σουργελο... :S
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.309
Πόντοι
1.720
μου ειχε πει φιλε μια φορα η εμμα οτι θελει να βαλει σιλικονη....αρα για να εχουν πει οτι την ειδαν με βυζια σαν της νατασσας μαλλον εβαλε.

εγω την ελεγα να μη βαλει. Εντωμεταξυ τον πρωτο καιρο που ξεκινησε ειχε πολυ γαματο βυζι. Μετα οταν αδυνατισε καπως τα βυζια της μικρυναν. Ποτς γκενεν αφτο :headbang:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
εγω την ελεγα να μη βαλει. Εντωμεταξυ τον πρωτο καιρο που ξεκινησε ειχε πολυ γαματο βυζι. Μετα οταν αδυνατισε καπως τα βυζια της μικρυναν. Ποτς γκενεν αφτο :headbang:

και ομως γινετε...η χριστινα η γερμανιδα, τελευταια που δουλευε κοροβαγκου, ειχε παρει κανα 5αρι κιλα, καμπυλωσε γενικα, και εκανε μια στρογγυλη βυζαρα κολαση  :tits: που νωμιζα οτι ειχε βαλει σιλικονη, αλλα δεν...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom