Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (6 μέλη και 52 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
50 χρονών ίσως και παραπάνω. Ξανθιά κοντουλα, με ωραία βυζιά. Τίποτα το ιδιαίτερο εξωτερικά αλλά πολύ γκαυλιαρα. Της αρέσει αυτό που κάνει.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Θέλω να προσθέσω πως σχεδόν σε όλα τα μπουρδέλα που πήγα όλες με αναγνώρισαν και με μιλούσαν σαν να γνωριζόμαστε χρόνια. Τις περισσότερες όπως και την Λούση πρώτη φορά στην ζωή μου της έβλεπα. Φυσικά εκτός από την Ρίτα. Μάλλον υπάρχει σωσίας μου στην περιοχή! Θέλω να τον βρω και να τον ευχαριστήσω καθώς πιστεύω ότι έχω ιδιαίτερη περιποίηση γιατί μάλλον ο σωσίας είναι πολύ τακτικός πελάτης των μαγαζιών αυτών.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
μην τα παραλες φιλε ειναι πολυ δυνατο κορμι εμφανισιακα και σκυλοφατσα(καβλοφατσα) απλα στον χαρακτηρα τα χαλαμε!
Δε παραλεω τιποτα τι να την κανω την εμφανιση οταν ειναι τοσο για το πουτσο η γκομενα απλα ΜΑΥΡΟ
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Καλησπέρα σας.
Μια Λούσι στο Red Night που έχει στο δίπλα σάιτ είναι μια βυζαρου μιλφ; Γιατί δεν έχει φωτογραφίες της
Γιατί πολύ απλά δεν βλέπετε!!!
Κανονικά αυτή πρέπει να μας πληρώσει,όχι εμείς αυτήν..
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Θέλω να προσθέσω πως σχεδόν σε όλα τα μπουρδέλα που πήγα όλες με αναγνώρισαν και με μιλούσαν σαν να γνωριζόμαστε χρόνια. Τις περισσότερες όπως και την Λούση πρώτη φορά στην ζωή μου της έβλεπα. Φυσικά εκτός από την Ρίτα. Μάλλον υπάρχει σωσίας μου στην περιοχή! Θέλω να τον βρω και να τον ευχαριστήσω καθώς πιστεύω ότι έχω ιδιαίτερη περιποίηση γιατί μάλλον ο σωσίας είναι πολύ τακτικός πελάτης των μαγαζιών αυτών.
συναγωνιστη, μη τρως παπα. Ετσι κανουν οι περισσοτερες. τακτικη ειναι οτι και καλα σε ξερουν και σε θυμουνται για να σε κανουν να νιωσεις ανετα και να περασεις
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
συναγωνιστη, μη τρως παπα. Ετσι κανουν οι περισσοτερες. τακτικη ειναι οτι και καλα σε ξερουν και σε θυμουνται για να σε κανουν να νιωσεις ανετα και να περασεις
Κρίμα και θα ήθελα να έχω έναν σωσία να γαμαει συνέχεια. Μάλλον έχεις δίκιο. Απλά μου τα πρήζουν κάθε φορά... Άσε που μου λένε αν δεν περάσω ότι πάω μόνο για να πάρω μάτι ( τις κουκλάρες που έχουν).
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
596
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό με τον εξαναγκασμό σε σεξουαλική πράξη που λές , απο την άλλη το οίκος ανοχής το ανοχή λογικά βγαίνει απο το ανέχομαι ... τώρα αν είναι υποχρεωμένες να τους ανεχτούν - δεχτούν όλους με κάποιο νόμο ούτε και αυτό το ξέρω.

Αλλά και να υπάρχει σχετικός νόμος οτι πρέπει να τους δέχονται όλους , τι γίνεται σε περίπτωση που ο οίκος λειτουργεί παράνομα χωρίς άδεια ας πούμε ; Η σε άλλη περίπτωση που διώξει κάποιον η κοπέλα ο οποίος έχει κάποια εμφανή σημάδια απο ΣΜΝ όπως διάβαζα τις προάλλες ;

Όσον αφορά την αστυνομία και να υπάρχει ο νόμος , λογικά θα σου πούν πάνε αλλού δεν νομίζω να ασχοληθούν.
Επειδή έχω ασχοληθεί πριν έξι χρόνια με το συγκεκριμένο θέμα σου το λέω χωρίς καμία απολύτως επιφύλαξη ότι οι οίκοι ανοχής είναι ανοιχτοι για τον όποιονδήποτε Χωρίς καμία διάκριση. Υπάρχει νόμος. Οι ιδιοκτήτες το ξέρουν οι κοπέλες αντιδρούν και θα το ξαναπώ είναι στο χέρι της υπηρεσίας να αποφύγει έναν πελάτη με την πρόφαση της καθυστέρησης λόγω προγράμματος

Και επειδή επικαλέστηκες γενικά τις επιχειρήσεις να ξέρεις ότι είναι παράνομο να μην επιτρέπει ένας ιδιοκτήτης την είσοδο σε έναν πελάτη σε οποιαδήποτε επιχείρηση. Ο μόνος τρόπος να απαγορεύσει την είσοδο σε πελάτη τόσο ο οίκος ανοχής όσο και οποιοδήποτε άλλο κατάστημα είναι να κληθεί η αστυνομία αν ο πελάτης στο παρελθόν έχει Δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα στο κατάστημα. Επαναλαμβάνω για το συγκεκριμένο θέμα καλώς η κακώς κανένας ιδιοκτήτης και καμιά κοπέλα δεν μπορούν να κάνουν διάκριση πελατών.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.696
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.696
Πόντοι
3.346
Επειδή έχω ασχοληθεί πριν έξι χρόνια με το συγκεκριμένο θέμα σου το λέω χωρίς καμία απολύτως επιφύλαξη ότι οι οίκοι ανοχής είναι ανοιχτοι για τον όποιονδήποτε Χωρίς καμία διάκριση. Υπάρχει νόμος. Οι ιδιοκτήτες το ξέρουν οι κοπέλες αντιδρούν και θα το ξαναπώ είναι στο χέρι της υπηρεσίας να αποφύγει έναν πελάτη με την πρόφαση της καθυστέρησης λόγω προγράμματος

Και επειδή επικαλέστηκες γενικά τις επιχειρήσεις να ξέρεις ότι είναι παράνομο να μην επιτρέπει ένας ιδιοκτήτης την είσοδο σε έναν πελάτη σε οποιαδήποτε επιχείρηση. Ο μόνος τρόπος να απαγορεύσει την είσοδο σε πελάτη τόσο ο οίκος ανοχής όσο και οποιοδήποτε άλλο κατάστημα είναι να κληθεί η αστυνομία αν ο πελάτης στο παρελθόν έχει Δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα στο κατάστημα. Επαναλαμβάνω για το συγκεκριμένο θέμα καλώς η κακώς κανένας ιδιοκτήτης και καμιά κοπέλα δεν μπορούν να κάνουν διάκριση πελατών.
Συναδελφε, τα στουντιο ειναι οπως και οι αλλες επιχειρησεις, λεφτα θελουν.
Τωρα τι λεει ο νομος και το τι γινεται στην πραγματικοτητα απεχει πολυ..
Αν η κοπελα μετραει στο μαγαζι και δεν θελει καποιον, ειτε αυτος ειναι Ελληνας ειτε αλλοδαπος..ΔΕΝ θα περασει μεσα, απλα πραγματα.
Αν ειναι καμια που δεν μπορει να κανει κατι ,τοτε περναει μεσα και ο πιο βρωμιαρης ανθρωπος του κοσμου.
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.514
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα μπουρδελιαρηδες πριν κάνα χρόνο είχα πάρει στο red lights μια αλινα με τατουάζ κάτω από το βυζί που είχε γυρίσει και τσόντες ως sasha heaven .. αλλά τους τελευταίους μήνες έχει εξαφανιστεί ξέρει κανείς αν βρίσκεται κάπου?????
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους. ήθελα να ρωτήσω των aki με τα πολλά ssssss.... το pimp είναι ένα από τα 4 σπιτάκια που είναι τα πρώτα και στα αριστερά της νικηφόρο ουρανού; όταν λες μπροστά από το pimp εννοείς για εκείνο που είναι επάνω στον δρόμο κι όχι για το paradise; Μπορεί φαίνεται χαζή η ερώτηση αλλά δεν ξέρω τόσο καλά τα μαγαζιά... γι'αυτό και ρωτάω και θέλω να μάθω.
Ναι αυτό....που πηγαίνουν όλοι οι πακιστανοι...και τους Δέχεται....αισχος.....φιλοχρήματη και αρπακτικό...υπηρεσίες μηδαμινές....κομοδινο αλβανικο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Επειδή έχω ασχοληθεί πριν έξι χρόνια με το συγκεκριμένο θέμα σου το λέω χωρίς καμία απολύτως επιφύλαξη ότι οι οίκοι ανοχής είναι ανοιχτοι για τον όποιονδήποτε Χωρίς καμία διάκριση. Υπάρχει νόμος. Οι ιδιοκτήτες το ξέρουν οι κοπέλες αντιδρούν και θα το ξαναπώ είναι στο χέρι της υπηρεσίας να αποφύγει έναν πελάτη με την πρόφαση της καθυστέρησης λόγω προγράμματος

Και επειδή επικαλέστηκες γενικά τις επιχειρήσεις να ξέρεις ότι είναι παράνομο να μην επιτρέπει ένας ιδιοκτήτης την είσοδο σε έναν πελάτη σε οποιαδήποτε επιχείρηση. Ο μόνος τρόπος να απαγορεύσει την είσοδο σε πελάτη τόσο ο οίκος ανοχής όσο και οποιοδήποτε άλλο κατάστημα είναι να κληθεί η αστυνομία αν ο πελάτης στο παρελθόν έχει Δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα στο κατάστημα. Επαναλαμβάνω για το συγκεκριμένο θέμα καλώς η κακώς κανένας ιδιοκτήτης και καμιά κοπέλα δεν μπορούν να κάνουν διάκριση πελατών.
Όντως έτσι θα είναι , γιατί και εγω θυμάμαι παλιά που πήγαινα για καφέ σε ένα μαγαζί σε στυλ todaylicious , σε κάποια φάση άρχισε να μαζεύει γύφτους οι οποίοι έκαναν φασαρία και τους διώχνανε. Μετά απο λίγες μέρες η και την επόμενη τους ξαναέβλεπες στο μαγαζί , αν ήταν στο χέρι του μαγαζιού φαντάζομαι πως θα τρώγανε πόρτα απο πρίν μπούνε και ξανακάνουν φασαρία.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Μου είπε για ντουζακι μαζί ή να αλλάξουμε δωμάτιο να πάμε στο τζακουζι (ο Θεός να το κάνει!) αλλά δεν είχα χρόνο, οπότε της είπα την άλλη φορά. Ακόμα δεν έχω πάει...
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Τύποι ποιες βυζαρουδες υπάρχουν στα σπιτάκια απογευματινή βάρδια; Θα συνιστούσατε κάποια;
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Καλησπέρα σας.
Μια Λούσι στο Red Night που έχει στο δίπλα σάιτ είναι μια βυζαρου μιλφ; Γιατί δεν έχει φωτογραφίες της
Αυτη η Λουσι ειναι η ιδια που δουλευε στο villa prive kai villa erotika???
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Θέλω να προσθέσω πως σχεδόν σε όλα τα μπουρδέλα που πήγα όλες με αναγνώρισαν και με μιλούσαν σαν να γνωριζόμαστε χρόνια. Τις περισσότερες όπως και την Λούση πρώτη φορά στην ζωή μου της έβλεπα. Φυσικά εκτός από την Ρίτα. Μάλλον υπάρχει σωσίας μου στην περιοχή! Θέλω να τον βρω και να τον ευχαριστήσω καθώς πιστεύω ότι έχω ιδιαίτερη περιποίηση γιατί μάλλον ο σωσίας είναι πολύ τακτικός πελάτης των μαγαζιών αυτών.
Μπραβο!!!
Εμενα ο δικος μου δεν ξερω που κρυβετε!!! Μεχρι τωρα δεν ειδα τιποτα το θετικο...:cheesy::think:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: akala

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom