Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
345
Κριτικές
2
Like
707
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους. Η Ναταλία από Godiva μου είπε ότι η καινούργια κοπέλα η Εύα που δουλεύει βράδυ κάνει και αυταρχικό και παρτούζες με δύο άτομα για όποιον ενδιαφέρεται. Καλό βόλι.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους. Η Ναταλία από Godiva μου είπε ότι η καινούργια κοπέλα η Εύα που δουλεύει βράδυ κάνει και αυταρχικό και παρτούζες με δύο άτομα για όποιον ενδιαφέρεται. Καλό βόλι.

Η Ναταλία δουλεύει μόνο πρωινό ωράριο???
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
228
Like
529
Πόντοι
81
γνωμη κανεις για Gina , diana η celleste super paradise ?
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
55
Like
216
Πόντοι
20
γνωμη κανεις για Gina , diana η celleste super paradise ?
Gina είχα μείνει ευχαριστημένος, ήταν ευδιάθετη και πρόθυμη. Ωραία κοπέλα πολύ κοντά στις φωτό στο σάιτ. Βέβαια διάβασα και αρνητική κριτική… Diana πολύ ωραία κοπέλα αλλά μέχρι εκεί, με ξεπέταξε με συνοπτικές διαδικασίες παρόλο που έδωσα κ πενήντα για πιο χαλαρά, βέβαια είχα πάει 6 τα ξημερώματα οπότε ίσως να έτυχε αλλά δεν νομίζω. Σελεστε δεν έχω δοκιμάσει, θέλω όμως παρόλο που πιστεύω ότι θα είναι κομοδίνο κ αυτή…
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
258
Πόντοι
281
Βραδινή βόλτα στα paradise, στοχευμένα για Μπιάνκα.
Μπαίνω στο 2, όπου έπρεπε να είναι, βλέπω την κοπέλα του 1 την Τζίνα. Ε λέω θα έγινε μπέρδεμα, θα πάω στο 1. Μπαίνω μέσα βλέπω μια άκυρη Μαρούλα ονόματι Αλεξάνδρα που στην σελίδα δεν υπήρχε πουθενά, και η τσατσά να διαφημίζει τελευταία μέρα είναι εδώ.
Στο σούπερ δεν πήγα γιατί είπα να μην τριτώσει.
Έβλεπα κόσμο που μπαίνω έβγαινε οπότε υπέθεσα καμιά φόλα παίζει.
Στα άλλα δεν έπαιζε κάτι αξιόλογο, και πήρα τον δρόμο της επιστροφής.
 

Fantomas81

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Like
202
Πόντοι
20
Πέρασμα πριν καμιά ώρα και αφου γυρίσαμε με φιλαράκι 4-5 μαγαζιά κατέληξα να πάρω μια Τζούλια η οποία ήταν πανέμορφη και αν της το πας gfe ανταποδίδει.πολυ ερωτική αλλά ταυτόχρονα και πολύ δοτική.villa erotika αν θυμάμαι.η τσατσά αστέρι.ειχε και μια άλλη κολομβιανή εξαιρετικη αλλά θα την δοκιμάσω την άλλη φορά.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
Καλησπέρα σε όλους. Η Ναταλία από Godiva μου είπε ότι η καινούργια κοπέλα η Εύα που δουλεύει βράδυ κάνει και αυταρχικό και παρτούζες με δύο άτομα για όποιον ενδιαφέρεται. Καλό βόλι.
Πήγα να τη δω, είχα την περιέργεια... πολύ ωραία κοπέλα με πολύ δυνατό πίσω σύστημα πόδι και κώλο, μέτριο βυζάκι έξω αλλά στητο με πεταχτή ρωγιτσα, συμπαθητική στο πρόσωπο και αεράτη στο σαλόνι.
Από 40 ξεκινάει...
Επίσης πολύ δυνατή,ξανθιά μιλφαρα τσατσά που δεν είχα ξαναδεί

Επίσης πήγα τρίδυμα γιατί είχα την περιέργεια να δω και αυτή τη Χρύσα στο μεσαίο σπίτι, μόνο αυτό βλέπω ανοιχτό πλέον, που οπότε πάω έχει γεμάτα δωμάτια.
Το ίδιο και απόψε όπου έπεφταν πολύ δυνατά σκαμπιλια και ακουγόταν μέχρι το σάλονι οπότε βαρέθηκα να περιμένω και δε την είδα πάλι.
 

Mpoourdelogamias

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Τι προτείνεται για απόγευμα. Συνήθως βράδυ πηγαίνω οπότε δεν ξέρω τι παίζει.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Καλησπέρα, είναι κανένας συνάδελφος στην περιοχή να κάνει καμία ενημέρωση;
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Υπαρχει καμια που να της αρεσει λιγο το πιο αγριο σεξ?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Πιστεύω ότι αν πληρώσεις κάνουν όλες τα πάντα.
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
30
Like
182
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες βράδυ με Χρύσα με απλό τριαντάρι στα Τρίδυμα στο μεσαίο. Δεύτερη δοκιμή προς επιβεβαίωση της πολύ καλής πρώτης όπως και έγινε. Το μωρό κόμπακτ με βυζάρες , ωραίο πρόσωπο και καλό πίσω σύστημα συστήνεται ως Ελληνίδα. Εχει piersing στη γλώσσα και είναι για ανηλεές σφυροκόπημα και δυνατές ψιλοάγριες καταστάσεις. Αl την επόμενη φορά που θ ακούσεις τα μπαμ-μπουμ κάνε υπομονή...
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Πέρασμα χθες βράδυ με Χρύσα με απλό τριαντάρι στα Τρίδυμα στο μεσαίο. Δεύτερη δοκιμή προς επιβεβαίωση της πολύ καλής πρώτης όπως και έγινε. Το μωρό κόμπακτ με βυζάρες , ωραίο πρόσωπο και καλό πίσω σύστημα συστήνεται ως Ελληνίδα. Εχει piersing στη γλώσσα και είναι για ανηλεές σφυροκόπημα και δυνατές ψιλοάγριες καταστάσεις. Αl την επόμενη φορά που θ ακούσεις τα μπαμ-μπουμ κάνε υπομονή...
Τρίδυμα πια λες αυτά στη φριξου αριστερα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμένα παιδια χθες φίλος μπαίνει με celeste από paradise και επαθε ζημιά όντως εντυπωσιακή κοπέλα ωραίο σώμα και έμεινε 13-15 λεπτά με 40 αρι και καλές υπηρεσίες λεει
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Πέρασμα χθες βράδυ με Χρύσα με απλό τριαντάρι στα Τρίδυμα στο μεσαίο. Δεύτερη δοκιμή προς επιβεβαίωση της πολύ καλής πρώτης όπως και έγινε. Το μωρό κόμπακτ με βυζάρες , ωραίο πρόσωπο και καλό πίσω σύστημα συστήνεται ως Ελληνίδα. Εχει piersing στη γλώσσα και είναι για ανηλεές σφυροκόπημα και δυνατές ψιλοάγριες καταστάσεις. Αl την επόμενη φορά που θ ακούσεις τα μπαμ-μπουμ κάνε υπομονή...
κανε μια περιγραφη αν θες της κοπελας. τιμες προγραμματα;
 

Matokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Για τη Χρύσα στα Τρίδυμα, το μόνο σίγουρο είναι ότι σχεδόν όλη η πελατεία είναι από το Πακιστάν. Κάντε μια δοκιμή να πάτε σε πιο βραδινές ώρες και θα δείτε ότι περνάνε ο ένας μετά τον άλλον ... κάνουν ουρές.
Σε ότι αφορά τις υπηρεσίες, βαριέται ... βαριέται πολύ ... πάρα πολύ. Με το που την βλέπεις καταλαβαίνεις πόσο πολύ βαριέται ... υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές.
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
226
Like
680
Πόντοι
81
Για τη Χρύσα στα Τρίδυμα, το μόνο σίγουρο είναι ότι σχεδόν όλη η πελατεία είναι από το Πακιστάν. Κάντε μια δοκιμή να πάτε σε πιο βραδινές ώρες και θα δείτε ότι περνάνε ο ένας μετά τον άλλον ... κάνουν ουρές.
Σε ότι αφορά τις υπηρεσίες, βαριέται ... βαριέται πολύ ... πάρα πολύ. Με το που την βλέπεις καταλαβαίνεις πόσο πολύ βαριέται ... υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές.
Φίλε εγώ έχω αντίθετη άποψη... Καταρχήν δεν βαριέται καθόλου είναι πολύ οκ άτομο .... εγώ ήμουν αρκετή ώρα εκεί Πακιστανό δεν είδα αλλά οκ αυτό μπορεί να έτυχε ... τώρα στα του αγώνα δεν βιάζεται καθόλου πίπα απλά θεϊκή στο σεξ πύραυλος ...δεν ξέρω αν μαζί σου για κάποιο λόγο δεν ήταν οκ αλλά γενικά είναι πύραυλος
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
183
Κριτικές
12
Like
927
Πόντοι
371
Μια Αλίκη από το άλλο site είναι όσο καλή όσο λένε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom