Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
768
Like
4.061
Πόντοι
446
Στα γρηγορα μια περιπτωση φιλου.

Νοικιαζει με την κοπελα του ενα μικρο διαμερισματακι σε αλλη περιοχη.
Δουλευαν και οι δυο.. διαrρηκτες ανοιξαν το σπιτι και πηραν κατι συσκευες,ψιλο μικρο το κακο δηλαδη.
Μολις γυρισαν και ειδαν το χαλι, η γυναικα ξερετε φοβηθηκε και να παρουμε αστυνομιες τηλ. σε συγγενεις, πανικος δηλαδη..
τι να κανει ο φιλος παιρνει εννοειται αστυνομια..
πανε εκει καταγραφουν τι πηραν.. τους ειπαν αν θελουν να κανουν και μηνυση κατα αγνωστου.. τεσπα, επρεπε να πει κατι στους αστυνομικους ο φιλος γιατι η γυναικα ειχε τρελαθει και στο τελος αυτος θα την πληρωνε. :grin:
και κανει το λαθος και λεει στον αστυνομικο:
- Αποτυποματα δεν θα παρετε; και τι γυρναει και του λεει ο αστυνομικος
- πολυ CSI βλεπεις :2funny:
Eμένα μου 'εκλεψαν το σπίτι πρίν απο 3 χρόνια, ήρθε η αστυνομία την επόμενη ημέρα και μου ζήτησαν αντικείμενα τα οποία δεν αγγίξαμε αλλά υπήρχε μεγάλη πιθανότητα να άγγιξαν οι κλέφτες για να πάρουν αποτυπώματα. Τους τα έδωσα και πήγαν να πάρουν αποτυπώματα στον διάδρομο της οικοδομής για να μην μου λερώσουν το σπίτι με την μάυρη σκόνη! Βέβαια μην νομίζετε ότι τους βρήκαν, αλλά ήταν πολύ τυπικοί.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.053
Πόντοι
3.346
Eμένα μου 'εκλεψαν το σπίτι πρίν απο 3 χρόνια, ήρθε η αστυνομία την επόμενη ημέρα και μου ζήτησαν αντικείμενα τα οποία δεν αγγίξαμε αλλά υπήρχε μεγάλη πιθανότητα να άγγιξαν οι κλέφτες για να πάρουν αποτυπώματα. Τους τα έδωσα και πήγαν να πάρουν αποτυπώματα στον διάδρομο της οικοδομής για να μην μου λερώσουν το σπίτι με την μάυρη σκόνη! Βέβαια μην νομίζετε ότι τους βρήκαν, αλλά ήταν πολύ τυπικοί.
Αναλογα την περιοχη συναδελφε, το σκηνικο του φιλου εγινε στο εξωτικο κορδελιο..καθημερινη ρουτινα για τους αστυνομικους. :grin:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.757
Πόντοι
3.796
@DEWARSS όσο αφορά την Έλενα Ραΐσα που σχολιάστηκε σε είχα ακούσει παλιότερα και είχα περάσει νομίζω το είχα γράψει στο νήμα κριτική δεν ανέβασα η κοπέλα πολύ όμορφη αλλά ο χαρακτήρας της πολύ κακός είναι να σε συμπαθήσει από την αρχή αν δεν θα προσπαθήσει να στο βγάλει ξύνω κ να σου τη σπάσει όπως έκανε σε εμένα την πρώτη φορά που πήγα μαζί της! Την δεύτερη έφυγα αχυστος και έριχνα καντήλια. Ενώ γνωστός μου έκανε από τα καλύτερα γαμισια με τον 30! Εγώ δεν θα ξανά πάω και δεν την συνιστο είναι ρισκο
Δεν αντιλέγω σε τίποτα ,έτσι ακριβώς είναι
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
395
Κριτικές
19
Like
2.109
Πόντοι
1.191
@DEWARSS όσο αφορά την Έλενα Ραΐσα που σχολιάστηκε σε είχα ακούσει παλιότερα και είχα περάσει νομίζω το είχα γράψει στο νήμα κριτική δεν ανέβασα η κοπέλα πολύ όμορφη αλλά ο χαρακτήρας της πολύ κακός είναι να σε συμπαθήσει από την αρχή αν δεν θα προσπαθήσει να στο βγάλει ξύνω κ να σου τη σπάσει όπως έκανε σε εμένα την πρώτη φορά που πήγα μαζί της! Την δεύτερη έφυγα αχυστος και έριχνα καντήλια. Ενώ γνωστός μου έκανε από τα καλύτερα γαμισια με τον 30! Εγώ δεν θα ξανά πάω και δεν την συνιστο είναι ρισκο
Για να σε συμπαθήσει η συγκεκριμένη πρέπει να τελειώνεις στο 5λεπτο, αλλιώς θα σου βγάλει την ψυχή.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.757
Πόντοι
3.796
Για να σε συμπαθήσει η συγκεκριμένη πρέπει να τελειώνεις στο 5λεπτο, αλλιώς θα σου βγάλει την ψυχή.
Καμία σχέση.
Το μυστικό είναι να μην ρωτάς πολλά και να την αφήνεις να έχει το πάνω χέρι .
Οποιαδήποτε πρωτοβουλία πας να πάρεις στραβωνει,είναι κυκλοθυμική πως το λένε .
Μπορεί να χαμογελάει και ξαφνικά να κάνεις μια κίνηση και να σε κοιτάει λες και θα σε βρίσει
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
117
Like
206
Πόντοι
21
Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό με τον εξαναγκασμό σε σεξουαλική πράξη που λές , απο την άλλη το οίκος ανοχής το ανοχή λογικά βγαίνει απο το ανέχομαι ... τώρα αν είναι υποχρεωμένες να τους ανεχτούν - δεχτούν όλους με κάποιο νόμο ούτε και αυτό το ξέρω.

Αλλά και να υπάρχει σχετικός νόμος οτι πρέπει να τους δέχονται όλους , τι γίνεται σε περίπτωση που ο οίκος λειτουργεί παράνομα χωρίς άδεια ας πούμε ; Η σε άλλη περίπτωση που διώξει κάποιον η κοπέλα ο οποίος έχει κάποια εμφανή σημάδια απο ΣΜΝ όπως διάβαζα τις προάλλες ;

Όσον αφορά την αστυνομία και να υπάρχει ο νόμος , λογικά θα σου πούν πάνε αλλού δεν νομίζω να ασχοληθούν.
Δεν είναι υποχρεωμένες να τους δέχονται όλους, ούτε υπάρχει σχετικός νόμος, εδώ υπάρχουν κάποιες που δουλεύουν μόνο με συγκεκριμένο πελατολόγιο. Η κάθε κοπέλα έχει δικαίωμα να μην δεχτεί κάποιον, όπως και σε οποιαδήποτε δουλειά- επιχείρηση.
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας.
Μια Λούσι στο Red Night που έχει στο δίπλα σάιτ είναι μια βυζαρου μιλφ; Γιατί δεν έχει φωτογραφίες της
 

xnick

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2019
Μηνύματα
175
Like
226
Πόντοι
21
Συγνώμη που επεμβαίνω φίλε, αλλά δεν νομίζω να μπορείς να φωνάξεις την αστυνομία σε περίπτωση που φας πόρτα. Και να πάρεις την αστυνομία απλά δεν θα ασχοληθούν καν με κάτι τέτοιο. Πρώτον γιατί στο μαγαζί του ο καθένας έχει δικαίωμα να βάλει όποιον θέλει και να μην βάλει όποιον δεν θέλει. Όπως το ίδιο μπορεί να γίνει και σε ένα νυχτερινό κλαμπ κλπ... Δεύτερον οι κοπέλες που κάνουν την συγκεκριμένη δουλειά δεν είναι υποχρεωμένες να τους παίρνουν όλους αν δεν γουστάρουν γιατί αυτό θεωρείται εξαναγκασμός σε σεξουαλική πράξη και είναι ποινικό αδίκημα. Όσο για τους λάθρο το μοναδικό στούντιο που έχω δει με τα μάτια μου να μην τους βάζουν καν μέσα είναι τα Studio Paradise, τους έβλεπαν από την κάμερα και δεν τους άνοιγαν καν την πόρτα. Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω, αν και στα περισσότερα τους βάζουν κανονικά.
Κανεις λαθος δεν εχει το δικαιωμα βαση νομοθεσιας να σου απαγορεψει την εισοδο σου..ειναι οπως τις καφετεριες
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
μια παλια κριτικη που ξεχασα να γραψω , για την ρουμπι απο παραδεισο στουντιο , πολυ μετρια , ηταν ολη την ωρα μην με αγγιζεις , επισησ δεν αντεχε σε γρηγορο ρυθμο .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.757
Πόντοι
3.796
Κανεις λαθος δεν εχει το δικαιωμα βαση νομοθεσιας να σου απαγορεψει την εισοδο σου..ειναι οπως τις καφετεριες
Τι συζήτηση είναι αυτή που πιάσατε ;
Θα τρελαθουμε τελείως ,σε σκλαβοπάζαρα πάτε;
Ανέκαθεν αν δεν θέλει η κοπέλα σε ρίχνει πόρτα ,είναι δικαίωμα της να επιλέγει πελατεία εννοείται πάνω από όλα για λόγους υγειονομικούς.
Αυτές που βάζουν τους πάντες μέσα απλά είναι απεγνωσμένες για χρήμα .
Αφήστε τα σενάρια από τις ταινίες ,ούτε ο νταβας τις βαράει με βιτσες ούτε ζουν σε μπουντρούμια.
Η αστυνομία δεν μπορεί να κάνει τίποτα σε αυτή την περίπτωση και σίγουρα δεν θα ασχοληθεί με το θέμα .
Επίσης άμα φτάσεις σε σημείο να τρως πόρτα ήδη πρέπει να έχεις την αξιοπρέπεια να φύγεις μόνος σου .
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Ελενα-Ραΐσα=Πεταμενα λεφτα καθαρο ΜΑΥΡΟ
10 φορες να πας ζητημα αν ευχαριστηθεις τη μια. Ωραιο κομματι για 30 γιουρα αλλα πολυ σαικο. Δεν κανει προγραμμα γιατι δεν μπορει να κατσει ωρα με πελατη μεσα στο δωματιο μου εχει πει.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
exei kaneis apopsi gia gina apo super ? εχει γραφτει τιποτα εδω ;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
10 φορες να πας ζητημα αν ευχαριστηθεις τη μια. Ωραιο κομματι για 30 γιουρα αλλα πολυ σαικο. Δεν κανει προγραμμα γιατι δεν μπορει να κατσει ωρα με πελατη μεσα στο δωματιο μου εχει πει.
Oχι για 30 ουτε για 10 ευρω δε κανει
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Καμία σχέση.
Το μυστικό είναι να μην ρωτάς πολλά και να την αφήνεις να έχει το πάνω χέρι .
Οποιαδήποτε πρωτοβουλία πας να πάρεις στραβωνει,είναι κυκλοθυμική πως το λένε .
Μπορεί να χαμογελάει και ξαφνικά να κάνεις μια κίνηση και να σε κοιτάει λες και θα σε βρίσει
Μαλακισμενη και πεταμενα λεφτα ειναι οχι απλα κυκλοθυμικη
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Μαλακισμενη και πεταμενα λεφτα ειναι οχι απλα κυκλοθυμικη
μην τα παραλες φιλε ειναι πολυ δυνατο κορμι εμφανισιακα και σκυλοφατσα(καβλοφατσα) απλα στον χαρακτηρα τα χαλαμε!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
10 φορες να πας ζητημα αν ευχαριστηθεις τη μια. Ωραιο κομματι για 30 γιουρα αλλα πολυ σαικο. Δεν κανει προγραμμα γιατι δεν μπορει να κατσει ωρα με πελατη μεσα στο δωματιο μου εχει πει.
Μια φορά πήγα, από σπόντα, χωρίς να ξέρω της άφησα την πρωτοβουλία των κινήσεων και μόνη της μου πρότεινε να επεκτείνουμε το πρόγραμμα. Δεν μπορούσα όμως εκείνη την μέρα...
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Μια φορά πήγα, από σπόντα, χωρίς να ξέρω της άφησα την πρωτοβουλία των κινήσεων και μόνη της μου πρότεινε να επεκτείνουμε το πρόγραμμα. Δεν μπορούσα όμως εκείνη την μέρα...
Μια ωρα δηλαδη;
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Πέστα πιο αναλυτικά Αδερφέε γατί τελευταία πολλές φόλες γεμισαν τα studio!!!!!!!
εχει καιρο δεν τα θυμαμαι καλα , μου ζητουσε αργο σεξ , οχι σε γρηγορους ρυθμους αυτο θυμαμαι και οχι να την πολυ πιανω
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
770
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Έκανα μια βόλτα σήμερα στην μπουρδέλο περιοχή, είδα στο Βένους την Σουζι, την έχω πάρει μια φορά, τίποτα το ιδιαίτερο. Δεύτερη στάση δίπλα στο ξύλινο όπου ήταν μια μια ξανθιά μιλφ με γυαλιά, δεν μου άρεσε. Κάνω μια βόλτα από το poison, μια τελείως αδιάφορη κοπέλα που την ξέχασα κιόλας. Πάω μετά από ινσαιτ μήπως και βρω Καταλίνα, στην θέση της η Σίλβια. Η τσατσά λέει καινούργιο κορίτσι. ....χαχα λέω. Πάντως για να είμαι ειλικρινής έβαλε μερικά κιλά και έγινε πιο γκαυλακι. Επόμενη στάση νομίζω red night όπου ήταν η Λούση. Πρώτη φορά την είδα σήμερα. Μιλφ έκφυλο. Δίνω ένα σαραντάρι και περνάω. Καλή περίπτωση αλλά είχα ακόμα γκαυλες και πήγα στο Λας Βέγκας στην Ρίτα. Εκεί έγινε της πουτανας.... Ρίτα εγγύηση. Σε κάποια φάση σαλιοσε το δάκτυλο μου και το έβαλε στον κόλο της. Μετάνιωσα για το σαραντάρι στην Λούση. Έπρεπε να τα δώσω όλα στην Ρίτα και να την ξεκωλιασω. Και κάτι άσχετο, δίπλα -πισω από της Ρίτας ποια είναι ; Ακουγόταν ένα φοβερό γαμισι. Είπα να πάω να δω....αλλά άρχισε η βροχή και
την έκανα.
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
613
Κριτικές
3
Like
1.478
Πόντοι
486
Έκανα μια βόλτα σήμερα στην μπουρδέλο περιοχή, είδα στο Βένους την Σουζι, την έχω πάρει μια φορά, τίποτα το ιδιαίτερο. Δεύτερη στάση δίπλα στο ξύλινο όπου ήταν μια μια ξανθιά μιλφ με γυαλιά, δεν μου άρεσε. Κάνω μια βόλτα από το poison, μια τελείως αδιάφορη κοπέλα που την ξέχασα κιόλας. Πάω μετά από ινσαιτ μήπως και βρω Καταλίνα, στην θέση της η Σίλβια. Η τσατσά λέει καινούργιο κορίτσι. ....χαχα λέω. Πάντως για να είμαι ειλικρινής έβαλε μερικά κιλά και έγινε πιο γκαυλακι. Επόμενη στάση νομίζω red night όπου ήταν η Λούση. Πρώτη φορά την είδα σήμερα. Μιλφ έκφυλο. Δίνω ένα σαραντάρι και περνάω. Καλή περίπτωση αλλά είχα ακόμα γκαυλες και πήγα στο Λας Βέγκας στην Ρίτα. Εκεί έγινε της πουτανας.... Ρίτα εγγύηση. Σε κάποια φάση σαλιοσε το δάκτυλο μου και το έβαλε στον κόλο της. Μετάνιωσα για το σαραντάρι στην Λούση. Έπρεπε να τα δώσω όλα στην Ρίτα και να την ξεκωλιασω. Και κάτι άσχετο, δίπλα -πισω από της Ρίτας ποια είναι ; Ακουγόταν ένα φοβερό γαμισι. Είπα να πάω να δω....αλλά άρχισε η βροχή και
την έκανα.
Λούση ετσι περιγραφή λίγο παραπάνω μηπως μπορείς συναγωνιστή ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom