Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Γυρισε η Ριτα? Οποιος ξερει ας πει. Περασα σημερα μια πορνοβολτα 9 η ωρα, γινοταν το αδιαχωρητο, αλλα εκανε τρομερη παγωνια και δεν αντεξα πολυ τις βολτες. Ηθελα να βρισω στα μουτρα και μερικες τανες... αλλα τελικα ειμαι πολυ λαπας να το κανω... Ριτα αν ειδε καποιος ας μαρτυρησει.
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
132
Πόντοι
0
Γυρισε η Ριτα? Οποιος ξερει ας πει. Περασα σημερα μια πορνοβολτα 9 η ωρα, γινοταν το αδιαχωρητο, αλλα εκανε τρομερη παγωνια και δεν αντεξα πολυ τις βολτες. Ηθελα να βρισω στα μουτρα και μερικες τανες... αλλα τελικα ειμαι πολυ λαπας να το κανω... Ριτα αν ειδε καποιος ας μαρτυρησει.
Όχι δεν γύρισε
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835

Caligularas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
21
Like
583
Πόντοι
290
Αυτήν την Μαριαννα από το αλλο σάιτ την έχει πάρει κανεις;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.652
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.652
Πόντοι
3.346
Και εγώ την πάτησα την είχε στο πρόγραμμα και όταν πήγα ήταν ένα βούρλο η Ισαβέλλα νομιζω
Γι αυτο το κανουν βρε συναδελφε..για να πας εκει μπας και περασεις μ αλλη κοπελα!
Κατι σαν κραχτης δηλαδη.
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Πως θα γίνει το άλλο σάιτ να είναι πιο έγκυρο όσον αφορά τις κοπέλες και τις βάρδιες.
Έχει γίνει μια ωραία προσπάθεια που πολλά στούντιο συμμετέχουν. Αν οι βάρδιες είναι σωστές θα αγγίξει την τελειότητα και θα είναι πολύ πιο εύχρηστο για όλους
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Μάγκες μου χθες κατέβαινα βράδυ για Βαρβάρα αλλά μετά είδα ότι δεν δούλευε.Στην περιοχή δεν κυκλοφορούσε πολύ πράμα.Αποφασισα και πήγα στην ουρανού τέρμα εκεί που μάλλον θα ήταν η Ελενα-Ραΐσα.Τελικα αυτή ήταν.Δεν ξέρω εγώ με αυτή κάνω χορταστικό γαμησακι.Και την πληρώνω μου φαίνεται χαμηλά σε σχέση με άλλες τιμές κομοδινων.Τα πάντα όλα μέσα και έφυγα κύριος.Ισως έχω βρει και τα κουμπιά της στον χαρακτήρα της έτσι ώστε και κουρασμενη-στραβωμενη που ίσως είναι εγώ περνάω καλά.Θελω να δοκιμάσω αυτή τη Σάντρα που γράφει στο queen.Δεν είναι η ίδια που δούλευε στο Νικηφόρου Ουρανού 26 με τα γυαλιά έτσι δεν είναι? Έχει πάρει κανείς?Γενικά κάποιος που είχε πει (δεν θυμάμαι ποιος) δεν αξίζει να πετάμε πολλά λεφτά.Αξιζει να τιμαμαι αυτές που κρατάνε τις τιμές χαμηλά ακόμα.Δεν είναι και λίγα ούτε τα τριάντα για ένα ξεφόρτωμα τσακ μπαπ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.428
Πόντοι
3.796
Μάγκες μου χθες κατέβαινα βράδυ για Βαρβάρα αλλά μετά είδα ότι δεν δούλευε.Στην περιοχή δεν κυκλοφορούσε πολύ πράμα.Αποφασισα και πήγα στην ουρανού τέρμα εκεί που μάλλον θα ήταν η Ελενα-Ραΐσα.Τελικα αυτή ήταν.Δεν ξέρω εγώ με αυτή κάνω χορταστικό γαμησακι.Και την πληρώνω μου φαίνεται χαμηλά σε σχέση με άλλες τιμές κομοδινων.Τα πάντα όλα μέσα και έφυγα κύριος.Ισως έχω βρει και τα κουμπιά της στον χαρακτήρα της έτσι ώστε και κουρασμενη-στραβωμενη που ίσως είναι εγώ περνάω καλά.Θελω να δοκιμάσω αυτή τη Σάντρα που γράφει στο queen.Δεν είναι η ίδια που δούλευε στο Νικηφόρου Ουρανού 26 με τα γυαλιά έτσι δεν είναι? Έχει πάρει κανείς?Γενικά κάποιος που είχε πει (δεν θυμάμαι ποιος) δεν αξίζει να πετάμε πολλά λεφτά.Αξιζει να τιμαμαι αυτές που κρατάνε τις τιμές χαμηλά ακόμα.Δεν είναι και λίγα ούτε τα τριάντα για ένα ξεφόρτωμα τσακ μπαπ
Εγώ το είχα πει ..
Αλλά αυτά τα περνάνε στα ψιλά μερικοί .:cheesy:
Έλενα - Ραισα την τιμάω και εγώ αρκετά .είναι όπως λες άμα βρεις λίγο τα κουμπιά της , περνάς πολύ καλά .
Έχει μια θέση άμυνας άμα δεν την ξέρεις και βγάζει τσαμπουκα αλλά άμα σε μάθει σου κάνει το καλύτερο γαμησι.
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
30
Like
182
Πόντοι
0
Πέρασα χθες βράδυ συνάδελφε για πολλοστή φορά. Τοπ κωλάρα , τοπ καυλοσυμπεριφορά (εφόσον βρεις το κουμπί της οπως γράφεις κι εσύ) και τοπ τυπάκι! Είναι στο Queen στο πρώτο από τα καινούρια που άνοιξε επι της Π.Ερημίτη. Πριν δούλευε στο πράσινο στη Νικ.Ουρανού 28. Μαζί με Έλενα/Ραίσα κ Μιρέλα είναι η Αγία Τριάδα αυτή την περίοδο κι εδώ και πολύ καιρό στα σπίτια της πόλης. Προτείνω ανεπιφύλακτα...
*στα πλαίσια της βόλτας εντόπισα κάποιες πολύ όμορφες Κολομβιανες με κορυφαία την Ιουλιέτα στο Red Night που ναι ασύλληπτα όμορφο μοντελίσιο μωρό αλλα λόγω των κακών τελευταίων κριτικών που διάβασα για όλες τις λατίνες εδώ μέσα την απέφυγα...
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.974
Πόντοι
6.050
Εγώ το είχα πει ..
Αλλά αυτά τα περνάνε στα ψιλά μερικοί .:cheesy:
Έλενα - Ραισα την τιμάω και εγώ αρκετά .είναι όπως λες άμα βρεις λίγο τα κουμπιά της , περνάς πολύ καλά .
Έχει μια θέση άμυνας άμα δεν την ξέρεις και βγάζει τσαμπουκα αλλά άμα σε μάθει σου κάνει το καλύτερο γαμησι.
Διαφωνω με την αποψη του "να βρισκεις κουμπια". Τι παει να πει κουμπια; Να εισαι σωστος επαγγελματιας και να φερεσαι σε ολους το ιδιο. Η εν λογω μεγαλο παρταλι και τουπε και εχει γινει και χειροτερη με το τουμπανιασμα βυζιων χειλιων. Τσινουσε στην αρχη στα μπουρδελα κι οταν πρωτοπερασε σαν εσκορτ στα Air bnb μεσα στα μελια, και φιλια στο στομα και ρουφηγμα στα βυζακια της και καυλολογα. Εμ βεβαια ετσι ειναι αμα σταξεις 200ρικο. Μετα παλι στα μπουρδελα, τα ιδια χαλια. Απο τοτε ουτε που ξαναπερασα μαζι της
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.428
Πόντοι
3.796
Διαφωνω με την αποψη του "να βρισκεις κουμπια". Τι παει να πει κουμπια; Να εισαι σωστος επαγγελματιας και να φερεσαι σε ολους το ιδιο. Η εν λογω μεγαλο παρταλι και τουπε και εχει γινει και χειροτερη με το τουμπανιασμα βυζιων χειλιων. Τσινουσε στην αρχη στα μπουρδελα κι οταν πρωτοπερασε σαν εσκορτ στα Air bnb μεσα στα μελια, και φιλια στο στομα και ρουφηγμα στα βυζακια της και καυλολογα. Εμ βεβαια ετσι ειναι αμα σταξεις 200ρικο. Μετα παλι στα μπουρδελα, τα ιδια χαλια. Απο τοτε ουτε που ξαναπερασα μαζι της
Όταν λέω κουμπιά ,εννοώ ότι έχει ειδική μεταχείριση.
Είναι λίγο φευγατη στα μυαλά και άμα της πεις κάτι και το πάρει στραβά από την αρχή θα σου βγάλει την ψυχή μέσα στο δωμάτιο .
Παρόλα αυτά στα 30 ευρώ είναι από τις πιο τίμιες επιλογές αυτή την στιγμή .
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Διαφωνω με την αποψη του "να βρισκεις κουμπια". Τι παει να πει κουμπια; Να εισαι σωστος επαγγελματιας και να φερεσαι σε ολους το ιδιο. Η εν λογω μεγαλο παρταλι και τουπε και εχει γινει και χειροτερη με το τουμπανιασμα βυζιων χειλιων. Τσινουσε στην αρχη στα μπουρδελα κι οταν πρωτοπερασε σαν εσκορτ στα Air bnb μεσα στα μελια, και φιλια στο στομα και ρουφηγμα στα βυζακια της και καυλολογα. Εμ βεβαια ετσι ειναι αμα σταξεις 200ρικο. Μετα παλι στα μπουρδελα, τα ιδια χαλια. Απο τοτε ουτε που ξαναπερασα μαζι της
Εγώ συμφωνώ μαζί σου.Ετσι θα πρεπε κανονικά.Απλα παραθέτω πώς είναι μαζί μου.Όλα αυτά που λες τα κάνει και σε μένα με λίγα λεφτάκια
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Να πω την αλήθεια με σαράντα γιουρος είχα και ελεύθερο στοματικό και γλυφομούνι και ένα μισάωρο μέσα πολύ χαλαρό.Συνηθως δίνω πενηνταρικο.Αλλα χθες δεν είχε κόσμο οπότε ίσως για αυτο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.966
Κριτικές
178
Like
39.586
Πόντοι
21.896
Όπως ειπώθηκε 17:00 στο χώρο που παραχωρεί το red light την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου η κοπή της πίτας των μπουρδελιαρηδων που οργανώνει το ***** και κληρώνει 3 free fuck και ένα πρόγραμμα μιας ώρας με κοπέλες συνεργασίας ...ασφαλώς ανώνυμα κ μπορούν να έρθουν κ επισκέπτες κ δεν είναι υποχρεωμένος κανένας να πει ούτε καν ποιο νικνειμ είναι .....

Προσωπικά επειδή οι Αθηναίοια μαζευοντσθ κ εμείς πάντα βόρεια Ελλάδα αδιαφορούμε ει άι μια καλή αρχή να δώσουμε παρόν στη συνάντηση που μόνο οφέλη έχει αφού συνήθως οι κοπέλες όταν ξέρουν ότι γράφεις κριτικές πάντα προσπαθούν να δώσουν το καλύτερο εαυτό τους ( συνήθως )

Μαζί με το αγροτικό κίνημα κ το μπουρδέλικο κίνημα την Κυριακή........ όλοι μαζί βροντερό παρόν για ποιοτικότερα γαμησια ώστε να έχουμε φωνή :confused::confused:

Εγώ θα κρατώ ένα κόκκινο τριαντάφυλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom