Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
365
Κριτικές
3
Like
859
Πόντοι
361
Προμοτορας 2024 ο βαρβαρααααας!!! Εύγε βάρβαρα !! Κέρδισες μια δωρεάν μεταμόσχευση μαλλιών στη Μπέργκμαν κόρντ !!
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
31
Like
56
Πόντοι
0
πέρασμα προχτές στο studio efh γιατί πήγαμε 3 και ο ένας ήθελε να πάει εκεί να δει τι παίζει μπαίνουμε μέσα εγώ και ακόμα 2 φιλαράκια και νεαροί είμαστε χωρίς μαλακιες και ανωριμότητες μπήκαμε μέσα η τσα2 φουλ αγενείς μαλλον έφταιγε το νεαρό της ηλικίας μας. Λέμε καλησπερα η απάντηση της ήταν τι θέλετε λέει ο ένας να δούμε τις κοπέλες και λέει γιατί μπορείτε να γαμησετε; Πρώτο φάουλ εκεί. Απαντάει ο φίλος μου κανονικά θα μας τις δείξετε η θα φύγουμε λέει άντε περίμενε τις φωνάζει βγαίνουν τις βλέπουμε ονόματα δεν θυμάμαι με συγχωρείτε και λέει τιμή και λέει για σενα το απλό 50 ε μην τα πολυλογώ φύγαμε και έφαγε μεγάλο Χ το στούντιο. Συγγνώμη για το πανί αλλά έπρεπε να ενημερώσω γιατί είμαι και εγώ νεος γενικά στην φάση. ρωτήσαμε και κάτι άλλα παιδια αυτοί και μας είπανε το ίδιο πραγμα. Είναι μόνο σε νεαρούς αυτή έτσι η γενικά;
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
31
Like
56
Πόντοι
0
πέρασμα προχτές στο studio efh γιατί πήγαμε 3 και ο ένας ήθελε να πάει εκεί να δει τι παίζει μπαίνουμε μέσα εγώ και ακόμα 2 φιλαράκια και νεαροί είμαστε χωρίς μαλακιες και ανωριμότητες μπήκαμε μέσα η τσα2 φουλ αγενείς μαλλον έφταιγε το νεαρό της ηλικίας μας. Λέμε καλησπερα η απάντηση της ήταν τι θέλετε λέει ο ένας να δούμε τις κοπέλες και λέει γιατί μπορείτε να γαμησετε; Πρώτο φάουλ εκεί. Απαντάει ο φίλος μου κανονικά θα μας τις δείξετε η θα φύγουμε λέει άντε περίμενε τις φωνάζει βγαίνουν τις βλέπουμε ονόματα δεν θυμάμαι με συγχωρείτε και λέει τιμή και λέει για σενα το απλό 50 ε μην τα πολυλογώ φύγαμε και έφαγε μεγάλο Χ το στούντιο. Συγγνώμη για το πανί αλλά έπρεπε να ενημερώσω γιατί είμαι και εγώ νεος γενικά στην φάση. ρωτήσαμε και κάτι άλλα παιδια αυτοί και μας είπανε το ίδιο πραγμα. Είναι μόνο σε νεαρούς αυτή έτσι η γενικά;
Επίσης ξέχασα όταν φεύγαμε γυρνάει και λέει πιο γρήγορα μην σας αρχίσω στις κλιοτσιες εμείς σαν ψάρακες δεν είπαμε τίποτα ευγενικά φύγαμε
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.351
Πόντοι
456
Οι τιμές δύσκολο να πέσουν, συνήθως μόνο προς τα πάνω πάνε.
σσυμφωνω,κατ'εξαιρεση μπορει αλλα ακομα και 29 να δωσω δεν νομιζω πως θα με περασουν..για αυτο τις λεμε πουτανες :dancing:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.924
Πόντοι
3.346
Οι τιμές δύσκολο να πέσουν, συνήθως μόνο προς τα πάνω πάνε.
Θα παμε ολοι μαζι στα 30αρια και θα τις ριξουμε... εχουμε σχεδιο μη μας βλεπεις ετσι σκορποχωρι!
Επίσης ξέχασα όταν φεύγαμε γυρνάει και λέει πιο γρήγορα μην σας αρχίσω στις κλιοτσιες εμείς σαν ψάρακες δεν είπαμε τίποτα ευγενικά φύγαμε
Τυχεροι ειστε... οι ρωσοποντια τσα2 δεν αστειευεται
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
31
Like
56
Πόντοι
0
Τυχεροι ειστε... οι ρωσοποντια τσα2 δεν αστειευεται
Δεν είπαμε κάτι ουτε ενοχλήσαμε με τον τρόπο μας η κάτι αλλο!! Επίσης βροντούσε κιόλας εκεί μέσα καλύτερα που δεν μπήκε ο φίλος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.111
Κριτικές
89
Like
10.585
Πόντοι
25.015
Προμοτορας 2024 ο βαρβαρααααας!!! Εύγε βάρβαρα !! Κέρδισες μια δωρεάν μεταμόσχευση μαλλιών στη Μπέργκμαν κόρντ !!
Οχι ρε πουστη με αποκαλυψε ο βλακας με τις δυο κριτικες απο το 2014 που μαλλον θα ειναι κλωνοπροφιλ απο κανεναν μπαναρισμενο η φιλαρακι του DEWARSS και θες να ριξεις λασπες.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
365
Κριτικές
3
Like
859
Πόντοι
361
Οχι ρε πουστη με αποκαλυψε ο βλακας με τις δυο κριτικες απο το 2014 που μαλλον θα ειναι κλωνοπροφιλ απο κανεναν μπαναρισμενο η φιλαρακι του DEWARSS και θες να ριξεις λασπες.
Θέλω να σε κάνω Φαπ φαπ στη κασιδα όπως ο μπενυ χιλ τπ γεράκο !!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.924
Πόντοι
3.346
Δεν είπαμε κάτι ουτε ενοχλήσαμε με τον τρόπο μας η κάτι αλλο!! Επίσης βροντούσε κιόλας εκεί μέσα καλύτερα που δεν μπήκε ο φίλος
Με το βροντουσε τι εννοεις..οτι κλανανε; :confused:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Οχι ρε πουστη με αποκαλυψε ο βλακας με τις δυο κριτικες απο το 2014 που μαλλον θα ειναι κλωνοπροφιλ απο κανεναν μπαναρισμενο η φιλαρακι του DEWARSS και θες να ριξεις λασπες.
Μαλακα Βαρβάρα,χάρη σε σένα έχω αποκτήσει και followers στο σάιτ ,ολόκληρο φαν κλαμπ ! :cheesy::cheesy::cheesy:
Να σαι καλά να μας γράφεις και άλλες μαλακίες να μας ανεβάζεις .
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα αυτή η Χαιντι τι λέει παληκάρια;; έχει άποψη κάνεις;;; ή είναι φόλα σαν όλες τις λατινες
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
36
Like
14
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα με Καρμεν στο ξύλινο σπιτάκι δεξιά η γνώμη μου είναι πως έκανε ένα εντυπωσιακό σαλονιαρισμα και χωρίς δεύτερη σκεψη την πήρα δεν τα πολυλογώ γιατί θα γραψω και κριτική αύριο η κοπέλα αξίζει με τα χίλια για μια δοκιμή εγώ έμεινα παρά πολύ ικανοποιημένος!
Σε αυτό το σπιτάκι το ξύλινο στο χωματόδρομο εννοείς ??? που δούλευε η Ναταλία πήγες φίλε ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom