Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.458
Κριτικές
178
Like
40.326
Πόντοι
21.896
Αν εχετε γκεστ σταρ ντιουαρς και μπαρμπαρα ερχομαι με τα χιλια δεν χανετε αυτο :2funny:
Νομίζω αυτοί μαλώνουν όλο;za xa
Έγραψα ότι μπορεί να έρθουν όλοι κ επισκέπτες άνωνυμα ασφαλώς να φαν την πίτα κ άμα πέσει το φλουρί γαμαν κιόλας ...
Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να πει ποιος είναι κ τι κάνει κ ποιο μέλος είναι ..ούτε ασφαλώς αν κάποιος άλλος ξέρει ποιος είναι μα πάει κ να ρουφιανεψει

Μεγάλα παιδιά είμαστε κ χρειαζόμαστε κίνημα αλληλεγγύης μπουρδελιαρηδων με δυνατό συνδυκστο για τα δίκαια αιτήματα μας για καλύτερα γαμησια ....

Προσωπικά πάντα όταν παίρνω κ κάποια κορίτσια ξέρουν ότι ίσως γράψω κριτική πάντα παίρνεις καλύτερη υπηρεσία .....
Η μάστιγα στη Σαλονίκη είναι ο μικρός αριθμος νέων κοπέλα και κάποιες αγενεστατες τσατσαδες .....

Οι Αθηναίοι περισσότεροι κ τις έχουν σούζα και εμείς πιο ρομαντικοί και μας τα χώνουν κ αυτό με τα τσατιζει.....
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
134
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά..
Πριν καμια 10αρια μέρες πήγα στη Λάρα.. Τα ξέρετε μια κατηγορία μόνη της.. θέλω να σταθώ στο bella dona... Είναι το καλύτερο στούντιο με διάφορα από το δεύτερο.. πολύ καθαρό..
Η Λάρα μου είπε ότι θα φύγει μέσα Φλεβάρη να πάει ένα ταξίδακι και να γυρίσει στη χώρα της.. καλοκαίρι θα ξανά έρθει..
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
134
Πόντοι
0
Επίσης σήμερα πρωί πήγα στο las vegas.. Στο ένα μια Σόνια δεν μου άρεσε.. Το αλλο άδειο, εκεί που συνήθως είναι η Βλάντα, η οποία σημειωτέον βγήκε από το πρόγραμμα στο άλλο σάιτ... Στο πρώτο , χτυπάω... Δεν είναι κανείς μέσα. .. κάνω να φύγω σε μερικά μέτρα βλέπω μια πολύ ωραία γκόμενα να περπατάει.. Το πορνορανταρ μου την πιάνει , λέω για δουλειά θα πιάσει.. και τσουπ μπαίνει στο Λας Βέγκας..
Πάω μέσα.. την βλέπω .. Ιζαμπέλα Ρουμάνα...λέω ωραίο μωρό, ωραίο σώμα, ωραίο πρόσωπο.. πολύ καλή στο δωμάτιο μου λέει η τσα2.. Με πείθει...
Αμ δε.... Πιο διεκπαιρεωτικη πεθαίνεις.. μου είπε και στο τέλος άντε δεν μπορώ να κάτσω άλλο , άντε τελείωνε....μάπα το καρπούζι..
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
398
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
επίσκεψη στην Αφροδίτη, στα studio paradise.

Ένα ωραιο skinny μικρό γυφτάκι, με άσχημα δοντάκια.

αν και δεν θα πει οχι σε κάτι, εμένα μ΄όνο που μπήκε στο μυαλό μου ότι ειναι γυφτάκι... δυστυχώς ξενέρωσα.

Θα τονίσω ότι δεν έχω να πω κάτι αρνητικό, δεν είπε οχι σε κάτι, δαχτυλάκια, μπατσάκια, πίπα 7/10 αλλά... δεν....

σίγουρα θα πω ότι αξίζει να το δοκιμάσει κάποιος, αλλά εγώ μάλλον δεν θα ξαναπάω.
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Διαβαζω οτι κοριτσια και συμπεριφορα και ολα... πανε απο το κακο στο χειροτερο...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Αν εχετε γκεστ σταρ ντιουαρς και μπαρμπαρα ερχομαι με τα χιλια δεν χανετε αυτο :2funny:
Ο φαλακρός που θα φάει ξαφνικά φαπα στο σβέρκο θα είναι ο Βαρβάρας,τον μαρτύρησα από τώρα :cheesy::cheesy::cheesy:εγω τον ξέρω ..αυτός δεν με ξέρει.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Ετσι πιστευω.. εξω αγαπημενοι και ερχονται εδω και μας ζαλιζουν τα @@ :confused:
Μην περιμένεις Βαρβάρα,άμα δεν κόψει πίτα το Μπέλλα Ντόνα,για την Λάρα και φύλλο για τυρόπιτα ανοίγει .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Ο φαλακρός που θα φάει ξαφνικά φαπα στο σβέρκο θα είναι ο Βαρβάρας,τον μαρτύρησα από τώρα :cheesy::cheesy::cheesy:εγω τον ξέρω ..αυτός δεν με ξέρει.
προσεξε μην δωσεις σφαλιαρα σε κανα λαθος φαλακρο και μετα ολοι οι φαλακροι σε κυνηγανε.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
προσεξε μην δωσεις σφαλιαρα σε κανα λαθος φαλακρο και μετα ολοι οι φαλακροι σε κυνηγανε.
Χαζοβιολι πρώτη μούρη εισαι στην μαύρη αγορά .
Σε ξέρει το μισό σάιτ ,από το πουθενά ..έτσι δεν είναι Α...;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Χαζοβιολι πρώτη μούρη εισαι στην μαύρη αγορά .
Σε ξέρει το μισό σάιτ ,από το πουθενά ..έτσι δεν είναι Α...;
Και εσυ πρωτη μουρη εισαι στο χωριο σου, σε βλεπουν οι κατσικες και τρεχουν να κρυφτουν, μπαγασα, ποιος ξερει τι παιχνιδια τις κανεις.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Και εσυ πρωτη μουρη εισαι στο χωριο σου, σε βλεπουν οι κατσικες και τρεχουν να κρυφτουν, μπαγασα, ποιος ξερει τι παιχνιδια τις κανεις.
Έλα φτάνει μην αρχίζεις πάλι τις μαλακίες.
Πάνε τσίμπα το τζάμπα εισιτήριο μην αγχώνεσαι δεν θα είμαι εκεί .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Έλα φτάνει μην αρχίζεις πάλι τις μαλακίες.
Πάνε τσίμπα το τζάμπα εισιτήριο μην αγχώνεσαι δεν θα είμαι εκεί .
Να αγχωνομουν για το αν εισαι η οχι εκει ουτε καν να περασει απο το μυαλο σου. Για να σου φρεσκαρω και την μνημη εγω σου ειχα πει να βρεθουμε εξω απο κοντα να ληξουμε ολες αυτες τις μαλακειες μεταξυ μας και εσυ ειπες δεν θελεις. Αυτα και δεν συνεχιζω αλλο. Οσο για το τζαμπα εισιτηριο πολλοι θα το ηθελαν και γιατι οχι, πρεπει να εισαι χαζος να μην το θες αλλα οπως και να εχει λογω υποχρεωσεων δεν θα παω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Να αγχωνομουν για το αν εισαι η οχι εκει ουτε καν να περασει απο το μυαλο σου. Για να σου φρεσκαρω και την μνημη εγω σου ειχα πει να βρεθουμε εξω απο κοντα να ληξουμε ολες αυτες τις μαλακειες μεταξυ μας και εσυ ειπες δεν θελεις. Αυτα και δεν συνεχιζω αλλο. Οσο για το τζαμπα εισιτηριο πολλοι θα το ηθελαν και γιατι οχι, πρεπει να εισαι χαζος να μην το θες αλλα οπως και να εχει λογω υποχρεωσεων δεν θα παω.
Έχει και κεραλοιφή δώρο
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Ανακοινωση

Κυριακή 17:00 στο χώρο που παραχωρεί το red light μέσω του findgirl θα γίνει η κοπει πίτας για τους βορειοελλαδιτες με επιτόπου κλήρωση για ένα πρόγραμμα μιας ώρας μέσω του φλουριου και επιπλέον επιτόπου κλήρωση αλλά 3 free fuck σε στούντιο συνεργασίας ....

Όσοι πιστοί προσέλθετε .... Θεσσαλονικείς κ βορειοελλαδιτες μπορείτε να πάτε...
Εεε και δεν έχει Ναταλία μέσα στο fg θα ήταν τελεία
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.492
Πόντοι
496
Καλησπέρα, η Ρίτα δουλεύει αυτές τις μέρες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom