Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
για ποιες λες?κοιταω στο αλλο site και δε βλεπω καμια απο ασια...εχει μια με ονομα asia αλλα δε την εμφανιζει να δουλευει καπου
Αυτή η Nary που δουλεύει Red Diamond σήμερα δείχνει Ασιάτισσα.Αν είναι όπως στις φώτο πιθανότατα θα τιμηθεί. Αν και σήμερα σκέφτομαι να πάω Venus να τον χώσω στο κωλαράκι της Έλενας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.090
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
Αυτή η Nary που δουλεύει Red Diamond σήμερα δείχνει Ασιάτισσα.Αν είναι όπως στις φώτο πιθανότατα θα τιμηθεί. Αν και σήμερα σκέφτομαι να πάω Venus να τον χώσω στο κωλαράκι της Έλενας.
70 ε value for money. Παντως εβλεπα αυτην την αφροδιτη που εχει και το βιντεο με το butt plug και με αναστατωσε καπως αλλα αν παω θα μου πουνε κανα 150αρι συν οτι απο οτι ακουσα αυτη βιαζεται μεσα στο δωματιο. Πεταμενα λεφτα δηλαδη. Ισως παω ελενα να μου φυγει η απορια οχι αυτη στο venus την αλλη που εχει κριτικες. Θα περασω να δω και selena.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
μαγκες η καρινα που δουλευε φριξου ξερει κανενας σε ποιο ειναι??? γιατι εκει που δουλευε ειδα τν μιρελα τν ρουμανα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.300
Πόντοι
446
Ασιατισες λογικα απο Ουζμπεκισταν η Καζακσταν που εχουν σχιστοματιδες εκει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγω εχω αλλη λυση, σε τραβαω ενα ρεπορτ και απλα δεν ξαναγραφεις οφφ τοπικ πραματα εδω μεσα. και δεν το κανω μονο για μενα αλλα και για τους υπολοιπους.
Off topic η σύγκριση μπουρδελων θεσσαλονικης Αθήνας, στο θέμα μπουρδελων Θεσσαλονίκης;;;;

Δηλαδή στο θέμα του παοκ δεν πρέπει να γράφουμε για τα ματς παοκ-ολυμπιακου, είναι άσχετο, μόνο για τις μεταγραφές του παοκ.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
860
Κριτικές
17
Like
2.888
Πόντοι
1.436
Αυτή η Nary που δουλεύει Red Diamond σήμερα δείχνει Ασιάτισσα.Αν είναι όπως στις φώτο πιθανότατα θα τιμηθεί. Αν και σήμερα σκέφτομαι να πάω Venus να τον χώσω στο κωλαράκι της Έλενας.
κανει πρωκτικο η ελενη?κανει και φουλ προγραμμα με 150?μιλας για την ελενη του venus οχι αυτη του casa de amore
αν δε παω σε μια απο αυτες του club σκεφτομαι να παω αφροδιτη η ελενη του casa de amore διαβαζω τις πιο καλες κριτικες για αυτες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Βλέπω έγινε δεκτή η αναφορά και πήρα προειδοποίηση. Εγώ διαφωνώ ότι είναι άσχετο, αλλά δεν είναι δικό μου το μαγαζί. Όταν διαφωνώ με ένα μαγαζί απλά φεύγω. Γεια χαρά νταν.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
μαγκες η καρινα που δουλευε φριξου ξερει κανενας σε ποιο ειναι???
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
70 ε value for money. Παντως εβλεπα αυτην την αφροδιτη που εχει και το βιντεο με το butt plug και με αναστατωσε καπως αλλα αν παω θα μου πουνε κανα 150αρι συν οτι απο οτι ακουσα αυτη βιαζεται μεσα στο δωματιο. Πεταμενα λεφτα δηλαδη. Ισως παω ελενα να μου φυγει η απορια οχι αυτη στο venus την αλλη που εχει κριτικες. Θα περασω να δω και selena.
Ποια είναι αυτή που έχει κριτικές? Εγώ πάντως λέω για την Έλενα του Venus.
κανει πρωκτικο η ελενη?κανει και φουλ προγραμμα με 150?μιλας για την ελενη του venus οχι αυτη του casa de amore
αν δε παω σε μια απο αυτες του club σκεφτομαι να παω αφροδιτη η ελενη του casa de amore διαβαζω τις πιο καλες κριτικες για αυτες
Ναι στα 70 καλό πράμα.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Υπάρχει καμία μικρή που να κάνει deepthroat mouthfuck κτλ και να τα παιρνει στο στόμα??
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.925
Κριτικές
63
Like
7.482
Πόντοι
4.766
Ασιατισες λογικα απο Ουζμπεκισταν η Καζακσταν που εχουν σχιστοματιδες εκει.
Και Μογγολία νομίζω είναι σαν Ασιατισες... Έχει πολλές Ρωσίδες καταγωγή από εκεί πέρα και ξεγελανε ότι είναι Κινέζες κλπ..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.090
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
κανει πρωκτικο η ελενη?κανει και φουλ προγραμμα με 150?μιλας για την ελενη του venus οχι αυτη του casa de amore
αν δε παω σε μια απο αυτες του club σκεφτομαι να παω αφροδιτη η ελενη του casa de amore διαβαζω τις πιο καλες κριτικες για αυτες
μιλαω για ελενη απο βενους που δινει κωλαρακι στα 70 80 καπου εκει δεν θυμαμαι ακριβως αλλα θυμαμαι ηταν κατω απο 100 για το κωλαρακι της.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.090
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Ναι η Έλενα στο Venus.
Την πήρα αυτήν μαζί με τη Βλάντα τη μέρα που άνοιξαν τα δέλα. Καλή ήταν αλλά δε με τρέλανε πολύ η πίπα της.
Καμία άλλη έχουμε?? Ευχαριστώ για την απάντηση πάντως!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.300
Πόντοι
446
Και Μογγολία νομίζω είναι σαν Ασιατισες... Έχει πολλές Ρωσίδες καταγωγή από εκεί πέρα και ξεγελανε ότι είναι Κινέζες κλπ..
Παλια ειχε μια τετοια που την παρουσίαζαν για ταϊλανδεζα. Δεν θυμαμαι το ονομα της. Ενα διαστιμα δουλευε κ στο godiva. Με το που την μιλησα λιγο στα Ταϊλανδεζικα με κοιτουσε σαν εξωγηινος. ??. Αν θυμαμαι καλα απο Ουζμπεκισταν ηταν
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
49
Like
5.463
Πόντοι
5.646
Καμία skinny κοπελίτσα έχουμε? Αν ναι σε ποιο στούντιο και ονόματα...
Law Vegas Χριστίνα και δίπλα από το Μέδουσα μία μικρή στο όνομα Λάουρα. Αδύνατο 18 με άγγουρο βιζάκι αλλά καθαρό και δεκτικό...μην περιμένεις πρωτοβουλίες όμως...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.300
Πόντοι
446
Περασμα απο godiva. Narda το ονομα της απο ουκρανια δηλωνει.Αθηνα δουλευε, μιλαει καλα ελληνικα. Ωραιο κορμι κ γκαβλο-φατσα, παιχνιδιαρα στο σαλοναρισμα. Sloppy bj σε αργο τεμπο, πολυ φτυσιμο σε αρχιδια κ πουτσο. Δεχεται χαϊδεμα την ωρα που σε περνει πιπα, οχι δαχτυλο. Σε κοιταει στα ματια non stop σε ολη την διάρκεια. Reverse cow girl απο μονη της, κ αλλαγη σε normal και μετα στα 4. Δουλευει κ με τηλ. 120 ακα 1 ωρα σε ξενοδοχείο επιλογης του πελατη. Θα ξανα δοκιμασω να βγαλω καλύτερο συμπερασμα, θα ειναι βραδυνη.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.300
Πόντοι
446
Διορθοση στο ποστ μου. Απο Μολδαβια ειναι κ οχι Ουκρανία.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
υπάρχει καμία που να κάνει deepthroat mouthfuck κτλ και να τα παιρνει στο στόμα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom