Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Πριν κάνα 2 μέρες σακάτεμα την Έλενα στο Venus, μακρυά πλεξουδάκια τα μαλλιά, κωλάρα να ξεχειλίζει, ωραίο βυζάκι 2-3άρι, ωραίο δέρμα, ωραίο μουνάκι και αρκετά χαμουρέματα.
Ορμάτε μάγκες, να είστε καθαροί, ήρεμοι και θα περάσετε καλά.
Από μένα είναι Ναι, θα ξαναπροτιμηθεί, γιατί την έσπασα σε πολλές και καλές στάσεις.
Παράβολο των 50.
Θα ανέβει κριτική μόλις μπορέσω να γράψω.

Μετά τιμής
GALLAS
U
Η μανταλένα από βέγκας φάνηκε παιδιά?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δουλεύει στην βραδυνή από ότι ξέρω η μανταλενα
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Περασμα απο Ατζελινα. Μια χαρα συνευρεση.Μικρουλα με σφιχτο κορμακι ζουμερο, καλη πιπα. Δεν βιαζοταν,ισως επειδη με ηξερα. Μια δοκιμη αξιζει αν θελει κσποιος.
Το επειδή με ήξερε να μην έλεγες δεν θα το σκεφτόμουν.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.010
Like
4.350
Πόντοι
456
Το επειδή με ήξερε να μην έλεγες δεν θα το σκεφτόμουν.
Το ειπα γτ πιατσοβια δυσκολα δουλευει καλα σε μαγαζι. Μπορει κ να κανω κ λαθος βεβαια. Όποιος δοκιμασει ας πει για να βγαλουμε συμπερασματα
 

Panos_aris

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκες..ειναι τπτ ανοιχτο τωρα?? Σχολαω 7..κανα μπουρδελο παιζει ανοιχτο??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Mεγαλη κουβεντα η αποχη,δεν βρισκει εφαρμογη γιατι τα πορτοφολια δεν ειναι ιδια οπως και οι αναγκες ειναι διαφορετικες,αλλος 1και ακριβοαλλα να αξιζει κατα τη γνωμη του,αλλος 5 με λιγοτερο διαλεγμα.Προσωπικα χρονια τωρα προτιμω τα 5 των 30 στην πολη μας και δοξα τον παναγαθο περναω φινα.Βεβαιως στην Αθηνα μπορεις να βρεις 5 για 50 ,η 5 για 100 ευρω,αλλα για εμας μια καθοδος εχει και αλλα εξοδα,μονο αν κατεβεις για επαγγελματικους λογους εχει νοημα ο συνδυασμος.Παλια ειχα ενα γνωστο που ελεγε"Δεν ειμαι πλουσιος για να αγοραζω φθηνα"και εννοουσε οτι τελικα καταληγει ακριβο επειδη ειναι ευτελες και χαλαει γρηγορα.Νομιζω οτι ταιριαζει το ¨"παν μετρον αριστον "των προγονων μας στην περιπτωση του πληρωμενου σεξ.Κοιτατε να χαιρεστε και να απολαμβενετε τις στιγμες γιατι αυτες μενουν στο τελος.Και ουκ εν τω πολλω το ευ.ΤΟ καλο δεν ειναι στα πολλα .Για ποικιλια καπου καπου κανω δωρο στον εαυτο μου και 1 με 40 που εχει τσιμπουκακι γυμνο με μεγαλη απολαυση.
Αυτήν την στιγμή είμαι 3η μέρα πορνοτουρισμου στην Αθήνα. Πιστεύω 5η μέρα έχω κάνει απόσβεση το ταξίδι όπως έκανα πέρσι και πρόπερσι. 5 μέρες άδεια δεν έχετε μες το καλοκαίρι;
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.969
Πόντοι
4.895
Αυτήν την στιγμή είμαι 3η μέρα πορνοτουρισμου στην Αθήνα. Πιστεύω 5η μέρα έχω κάνει απόσβεση το ταξίδι όπως έκανα πέρσι και πρόπερσι. 5 μέρες άδεια δεν έχετε μες το καλοκαίρι;
Παιχταρά μου, 5 ημέρες άδεια, ακόμα και όσοι δεν έχουν οικογένεια, αν τις διαθέσουν απλά για πορνοτουρισμό κάτι πάει λάθος.
Είναι συμπλήρωμα της ζωής μας το σπορ και όχι η ίδια μας η ζωή.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Παιχταρά μου, 5 ημέρες άδεια, ακόμα και όσοι δεν έχουν οικογένεια, αν τις διαθέσουν απλά για πορνοτουρισμό κάτι πάει λάθος.
Είναι συμπλήρωμα της ζωής μας το σπορ και όχι η ίδια μας η ζωή.
Τι να σου πω εγώ είμαι εκπαιδευτικος και έχω άδεια 2 μήνες. Αλλά και οι ελεύθεροι επαγγελματίες μπορούν 1-2 βδομάδες το καλοκαίρι. Τώρα αν είναι τίποτα παντρεμένοι πρόβλημα τους, αυτοί το επέλεξαν. Τους φτωχούς λυπάμαι μόνο που δεν είναι επιλογή τους, τους παντρεμένους όχι.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.010
Like
4.350
Πόντοι
456
Γνωμη μου κ καθαρα προσωπικη αποψη. Αν θες πορνοτουρισμο κ αποσβεση χρηματων κανονίζεις ενα ωραιο 10 ημερο Ταυλανδη. Εγω δεν θα ξοδευα χρημα στην Αθηνα γιαυτο τον σκοπο. Ηλιος, παραλιες, μπυρες, μπαρ κ κλαμπ, μασαζ με happy ending ακομα κ nuru massage η soapy massage κ φυσικα μιλουνια απο γυμαικες 24/7. Επιλογες απειρες σε οτι στυλ γυναικας θες. Παιζουν κ πολλες ρωσσιδες κ αφρικανες πλεον εκει τα τελευταια χρονια. Συγκρκτικα το χρημα που θα ξοδεψεις σε γυναικα εκει κ τον χρονο που θα περαδεις μαζι της δεν συγκρινεται πουθενα στον κοσμο. Σκεψου το για μια επομενη φορα κ οταν ανοιξουν κ αυτοι υπο κανονικες συνθηκες.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Γνωμη μου κ καθαρα προσωπικη αποψη. Αν θες πορνοτουρισμο κ αποσβεση χρηματων κανονίζεις ενα ωραιο 10 ημερο Ταυλανδη. Εγω δεν θα ξοδευα χρημα στην Αθηνα γιαυτο τον σκοπο. Ηλιος, παραλιες, μπυρες, μπαρ κ κλαμπ, μασαζ με happy ending ακομα κ nuru massage η soapy massage κ φυσικα μιλουνια απο γυμαικες 24/7. Επιλογες απειρες σε οτι στυλ γυναικας θες. Παιζουν κ πολλες ρωσσιδες κ αφρικανες πλεον εκει τα τελευταια χρονια. Συγκρκτικα το χρημα που θα ξοδεψεις σε γυναικα εκει κ τον χρονο που θα περαδεις μαζι της δεν συγκρινεται πουθενα στον κοσμο. Σκεψου το για μια επομενη φορα κ οταν ανοιξουν κ αυτοι υπο κανονικες συνθηκες.
Αδερφε τη του λες τωρα του κατεστραμενου αυτος συγκρινει τα δελα της Αθηνας που ειναι μεσα στη βρωμα με τα δικα μας(ακομα κι ο βαρδαρης καλητερος ηταν)οπως επισης και το 10λεπτο που καθετε η γκομενα με τη χαλαρες τις δικες μας.Τελος αν εχεις διαβασει συγκρινει ακομα και τα cg με τα δελα ο τυπος το εχει καψει εντελως
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Παιχταρά μου, 5 ημέρες άδεια, ακόμα και όσοι δεν έχουν οικογένεια, αν τις διαθέσουν απλά για πορνοτουρισμό κάτι πάει λάθος.
Είναι συμπλήρωμα της ζωής μας το σπορ και όχι η ίδια μας η ζωη.
Τωρα κι εσυ σε ποιον τα ειπες στον καμμενο
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Παιχταρά μου, 5 ημέρες άδεια, ακόμα και όσοι δεν έχουν οικογένεια, αν τις διαθέσουν απλά για πορνοτουρισμό κάτι πάει λάθος.
Είναι συμπλήρωμα της ζωής μας το σπορ και όχι η ίδια μας η ζωή.
Συμφωνω απολυτως.ετσι πρεπει να το βλεπουμε.Μπραβο σου gagarin.
 

lalakis259

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Περασμα με Ανιτα στο belladonna.οχι πολλα πραγματα, πιπα πολυ αδιαφορη και 40ρι το βασικο προγραμμα..Δεν θα ξαναπηγαινα
Εγω παντως συναδελφε στην ανιτα πηγα τις πρωτες μερες που ανοιξαν και της παρεδωσα το μουνι στο χερι. Προγραμμα στα 60.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.958
Κριτικές
63
Like
7.529
Πόντοι
4.766
Αδερφε τη του λες τωρα του κατεστραμενου αυτος συγκρινει τα δελα της Αθηνας που ειναι μεσα στη βρωμα με τα δικα μας(ακομα κι ο βαρδαρης καλητερος ηταν)οπως επισης και το 10λεπτο που καθετε η γκομενα με τη χαλαρες τις δικες μας.Τελος αν εχεις διαβασει συγκρινει ακομα και τα cg με τα δελα ο τυπος το εχει καψει εντελως
Στην Αθήνα αν πας μόνο για ιερόδουλες αξίζει αποκλειστικά για τα στούντιο που έχουν , ξεκινάνε βέβαια από 50 ευρο αλλά έχουν πραγματικές μουναρες που εδώ δεν υπάρχουν ούτε στα εσκορτς.... τώρα στα 20ευρα της φυλής πιο οικονομικά θα πληρώσω εγώ ταξιδιωτικά έξοδα συν διανομή συν τρόφιμα για ένα δεκαευρο λιγότερο ... πρέπει να έχει ανωμαλία ο τύπος...και είναι εκπαιδευτικός ???? :confused:
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Στην Αθήνα αν πας μόνο για ιερόδουλες αξίζει αποκλειστικά για τα στούντιο που έχουν , ξεκινάνε βέβαια από 50 ευρο αλλά έχουν πραγματικές μουναρες που εδώ δεν υπάρχουν ούτε στα εσκορτς.... τώρα στα 20ευρα της φυλής πιο οικονομικά θα πληρώσω εγώ ταξιδιωτικά έξοδα συν διανομή συν τρόφιμα για ένα δεκαευρο λιγότερο ... πρέπει να έχει ανωμαλία ο τύπος...και είναι εκπαιδευτικός ???? :confused:
Θα πάει και στα στουντιο θα πάει και στην φυλής .παντου θα πάει τρία γαμήσια να κάνει την ημέρα βγήκαν τα έξοδα και θα γαμησεις και διαφορετικές και μουναρες σε σχέση με εδώ μιλαω πάντα.και εγώ κατεβαίνω όταν μπορώ δεν μπορω να διαλέξω που θα πρωτογαμησω να πάω στα στούντιο να πάω φυλής και στα γύρω η να πάρω κάποια ανεξαρτητη. Να πάω σε μασατζιδικο τελικά κανω λίγο από όλα ότι προλάβω γιατί δεν μπορω να κάτσω πολλές μέρες.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Νικ1410 περνά καλά και μην καταλαβαινεις τίποτα θα ήθελα να ήμουν και εγώ κάτω . Το έχω στο πρόγραμμα για Σεπτέμβριο με Οκτώβρη αν δεν μας κλεισουν.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Στην Αθήνα αν πας μόνο για ιερόδουλες αξίζει αποκλειστικά για τα στούντιο που έχουν , ξεκινάνε βέβαια από 50 ευρο αλλά έχουν πραγματικές μουναρες που εδώ δεν υπάρχουν ούτε στα εσκορτς.... τώρα στα 20ευρα της φυλής πιο οικονομικά θα πληρώσω εγώ ταξιδιωτικά έξοδα συν διανομή συν τρόφιμα για ένα δεκαευρο λιγότερο ... πρέπει να έχει ανωμαλία ο τύπος...και είναι εκπαιδευτικός ???? :confused:
Ουτε καν αδερφε μονο για cg ειναι η Αθηνα τα στουντιο εχουν μουναρες μεν αλλα υπηρεσιες 30αευρου στο 50αρικο οσο για τον τυπο ειναι καμμενος εντελως
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Θα πάει και στα στουντιο θα πάει και στην φυλής .παντου θα πάει τρία γαμήσια να κάνει την ημέρα βγήκαν τα έξοδα και θα γαμησεις και διαφορετικές και μουναρες σε σχέση με εδώ μιλαω πάντα.και εγώ κατεβαίνω όταν μπορώ δεν μπορω να διαλέξω που θα πρωτογαμησω να πάω στα στούντιο να πάω φυλής και στα γύρω η να πάρω κάποια ανεξαρτητη. Να πάω σε μασατζιδικο τελικά κανω λίγο από όλα ότι προλάβω γιατί δεν μπορω να κάτσω πολλές μέρες.
Αν δεν εχεις θεμα και συμβιβαζεσε με τη βρωμια το 10λέπτο κι οτι η γκομενα θα ερθει απο το αλλο κατευθειαν σε σενα αδερφε εγω παω πασο.Οσο για τον καμμενο κανενας δε τον κρινει που παει στη φυλης δικαιωμα του ειναι απλα ομως για το 20αρικο το οτι βγαζει καλητερα και συγκρινει τα βρωμιαρικα δελα των Αθηνων με τα δικα μας και με τα cg εκει τρωει το κραξιμο
 
Τελευταία τροποποίηση:

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.573
Πόντοι
25.015
Παιδες απο το αλλο σαιτ και μονο εχω βαλει στοχαστρο καποιες κορασιδες. αν εχει δοκιμασει κανεις ας πει τι παιζει. Selena απο Hot Lady, Ελενα απο Casa D'amore και μια Σαντρα που φαινεται για μιλφ αλλα μελαχροινη ομορφη γυναικα μου κανει στο Venus2
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.353
Κριτικές
62
Like
41.060
Πόντοι
8.530
Γνωμη μου κ καθαρα προσωπικη αποψη. Αν θες πορνοτουρισμο κ αποσβεση χρηματων κανονίζεις ενα ωραιο 10 ημερο Ταυλανδη. Εγω δεν θα ξοδευα χρημα στην Αθηνα γιαυτο τον σκοπο. Ηλιος, παραλιες, μπυρες, μπαρ κ κλαμπ, μασαζ με happy ending ακομα κ nuru massage η soapy massage κ φυσικα μιλουνια απο γυμαικες 24/7. Επιλογες απειρες σε οτι στυλ γυναικας θες. Παιζουν κ πολλες ρωσσιδες κ αφρικανες πλεον εκει τα τελευταια χρονια. Συγκρκτικα το χρημα που θα ξοδεψεις σε γυναικα εκει κ τον χρονο που θα περαδεις μαζι της δεν συγκρινεται πουθενα στον κοσμο. Σκεψου το για μια επομενη φορα κ οταν ανοιξουν κ αυτοι υπο κανονικες συνθηκες.
Καλα ολα αυτα αλλα με την προ'υ'ποθεση να μην σε πιασει γαστρεντεριτιδα και σε παει αιμα για καμμια βδομαδα...στο προγραμμα ειναι αυτο ιδιως σε τριτοκοσμικες χωρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom