Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
501
Like
1.217
Πόντοι
206
Παιδες απο το αλλο σαιτ και μονο εχω βαλει στοχαστρο καποιες κορασιδες. αν εχει δοκιμασει κανεις ας πει τι παιζει. Selena απο Hot Lady, Ελενα απο Casa D'amore και μια Σαντρα που φαινεται για μιλφ αλλα μελαχροινη ομορφη γυναικα μου κανει στο Venus2

Δες εδώ : https://www.bourdela.com/sex-studio/case-d-amore
Οι 4 πρώτες κριτικές είναι για την Έλενα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.625
Κριτικές
62
Like
41.403
Πόντοι
8.530
Στην Αθήνα αν πας μόνο για ιερόδουλες αξίζει αποκλειστικά για τα στούντιο που έχουν , ξεκινάνε βέβαια από 50 ευρο αλλά έχουν πραγματικές μουναρες που εδώ δεν υπάρχουν ούτε στα εσκορτς.... τώρα στα 20ευρα της φυλής πιο οικονομικά θα πληρώσω εγώ ταξιδιωτικά έξοδα συν διανομή συν τρόφιμα για ένα δεκαευρο λιγότερο ... πρέπει να έχει ανωμαλία ο τύπος...και είναι εκπαιδευτικός ???? :confused:
Κατω τα χερια απο τον nick1410.
Aντι να μιζεριαζει με ελλεεινιδες οπως η πλειονοτητα των συναδελφων του βγαζει γουστα οπως εμεις.Δικος μας ειναι...?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.625
Κριτικές
62
Like
41.403
Πόντοι
8.530
Εξαιρετο ψηλο νεαρης ηλικιας τεμαχιο απο την μεγαλη της Ρουμανιας σχολη εθεαθη χθες γυρω στις 17:30 στην Φριξου15 το πρωην στριπτιζαδικο.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.023
Like
4.476
Πόντοι
456
Καλα ολα αυτα αλλα με την προ'υ'ποθεση να μην σε πιασει γαστρεντεριτιδα και σε παει αιμα για καμμια βδομαδα...στο προγραμμα ειναι αυτο ιδιως σε τριτοκοσμικες χωρες.
Γαστραντεριτιδα μπορει να σε πιάσει αν πιεις νερο που δεν πίνεται. Αν φας τωρα street food που ουτε ταυλανδος δεν πλησιαζει ε ναι το μονο σιγουρο. Το πιο σιγουρο είναι να κρυωσει το στομαχι σου απο το μπες βγες ζεστη σε κρυο(κλιματιστικα σε μαγαζια κ εμπορικα) κ απο τημ υγρασία αν πας πρωτη φορα. Εμβολια δεν χρειαζεσαι για να πας κ δεν εννοω του κορονοϊου. Τριτοκοσμικη;;; Η Αθηνα μπροστα στην Μπανγκόκ ειναι ετοι πισω. Δεν ειναι τέλεια σε ολα αλλα σαν χωρα κ καποιες δυτικες χωρες θα ζηλευαν καποιες παροχες κ υποδομες που εχουν οι πολης κ τα τουριστικα μεροι κ νησιά α τους.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.023
Like
4.476
Πόντοι
456
Εγω παντως συναδελφε στην ανιτα πηγα τις πρωτες μερες που ανοιξαν και της παρεδωσα το μουνι στο χερι. Προγραμμα στα 60.
Κ γω 3 με 4 φορες. Στανταρακι απο τοτε που εμφανιστικε πριν 1.5 χρονο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Στην Αθήνα αν πας μόνο για ιερόδουλες αξίζει αποκλειστικά για τα στούντιο που έχουν , ξεκινάνε βέβαια από 50 ευρο αλλά έχουν πραγματικές μουναρες που εδώ δεν υπάρχουν ούτε στα εσκορτς.... τώρα στα 20ευρα της φυλής πιο οικονομικά θα πληρώσω εγώ ταξιδιωτικά έξοδα συν διανομή συν τρόφιμα για ένα δεκαευρο λιγότερο ... πρέπει να έχει ανωμαλία ο τύπος...και είναι εκπαιδευτικός ???? :confused:
Δεν είναι ένα δεκαευρω λιγότερο αν θες γυμνή πιπα και πρωκτικο είναι 60 λιγότερο.

Σε 5 μέρες απόσβεση η διαδρομή και η διαμονή.
Σε 15 μερες καθαρά κέρδη 600 ευρώ. Τρίτη χρονιά το κάνω.

Εξοικονομώ κατ οίκον ανοχής. Είναι το γνωστό προγραμμα για οικονομία συγχροματοδοτουμενο από την ευρωπαϊκή ένωση κατά 75% και κατά 25% από εθνικούς πόρους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.625
Κριτικές
62
Like
41.403
Πόντοι
8.530
Δεν είναι ένα δεκαευρω λιγότερο αν θες γυμνή πιπα και πρωκτικο είναι 60 λιγότερο.

Σε 5 μέρες απόσβεση η διαδρομή και η διαμονή.
Σε 15 μερες καθαρά κέρδη 600 ευρώ. Τρίτη χρονιά το κάνω.

Εξοικονομώ κατ οίκον ανοχής. Είναι το γνωστό προγραμμα για οικονομία συγχροματοδοτουμενο από την ευρωπαϊκή ένωση κατά 75% και κατά 25% από εθνικούς πόρους.
Συμπραξη δημοσιου και ιδιωτικου φορεα...
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Δεν είναι ένα δεκαευρω λιγότερο αν θες γυμνή πιπα και πρωκτικο είναι 60 λιγότερο.

Σε 5 μέρες απόσβεση η διαδρομή και η διαμονή.
Σε 15 μερες καθαρά κέρδη 600 ευρώ. Τρίτη χρονιά το κάνω.

Εξοικονομώ κατ οίκον ανοχής. Είναι το γνωστό προγραμμα για οικονομία συγχροματοδοτουμενο από την ευρωπαϊκή ένωση κατά 75% και κατά 25% από εθνικούς πόρους.
Ξεπερνας και το Θαναση Βεγγο αγαπητε nik 1410 σε μια ταινια που κανει ιοκονομια για να αγοραζει διαμεριματα.Γελασα πρωι πρωι με το σχολιο σου,καλη εβδομαδα σε ολους μας.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.131
Κριτικές
89
Like
10.637
Πόντοι
25.015
Οτι εδω ειναι ενα νημα σχετικα με τα μπουρδελα και στουντιο της Θεσσαλονικης μαλλον μερικοι δεν το εχετε καταλαβει μετα απο ποσες συζητησεις που εχουμε κανει. Τα εχουμε χιλιο πει για την Αθηνα, πατε ανοιξτε ενα θρεντ καπου αλλου να μιλατε οσο θελετε για την Αθηνα, ααα ναι ξεχασα υπαρχουν κιαλλα θρεντ που μιλανε μονο για τα σπιτακια της Αθηνας. Παρακαλω να ειστε εντος θεματος εδω μεσα, νταξει καμια φορα ειπαμε ξεφευγουμε και με αλλα πραματα αλλα για την Αθηνα τα εχουμε πει εκατονταδες φορες και πραγματικα μερικοι εχουμε κουραστει να τα ακουμε ξανα και ξανα και ξανα. Ενημερωση για γκομενες εδω θελουμε, να μπορουμε να οδηγησουμε ενα 20 λεπτο και να γαμησουμε οχι να κανουμε ολοκληρο ταξιδι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.625
Κριτικές
62
Like
41.403
Πόντοι
8.530
Ξεπερνας και το Θαναση Βεγγο αγαπητε nik 1410 σε μια ταινια που κανει ιοκονομια για να αγοραζει διαμεριματα.Γελασα πρωι πρωι με το σχολιο σου,καλη εβδομαδα σε ολους μας.
Μοney 's too tight to mention-SIMPLY RED.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.131
Κριτικές
89
Like
10.637
Πόντοι
25.015
Για σύγκριση παοκ ολυμπιακου δεν χρειάζεται να ανοιχθεί νέο θέμα, θα χάνονταν. Τα γράφουμε στο θέμα του ολυμπιακου ή του παοκ, εγώ συνήθως στου παοκ γιατί είμαι παοκ. Αν σε κουράζω πάτα το κουμπί αγνοησης και δεν θα βλεπεις τα σχόλια μου, απλό είναι.
Εγω εχω αλλη λυση, σε τραβαω ενα ρεπορτ και απλα δεν ξαναγραφεις οφφ τοπικ πραματα εδω μεσα. και δεν το κανω μονο για μενα αλλα και για τους υπολοιπους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vitsos

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Κατι ασιατισες βλεπω εφεραν στις βιλλες.Οποιος περασει και ριξει κανα βλεφαρο ας γραψει.Το ενα που δουλευει πρωινο σημερα δειχνει ψηλοτουμπανακι...
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Παιδες απο το αλλο σαιτ και μονο εχω βαλει στοχαστρο καποιες κορασιδες. αν εχει δοκιμασει κανεις ας πει τι παιζει. Selena απο Hot Lady, Ελενα απο Casa D'amore και μια Σαντρα που φαινεται για μιλφ αλλα μελαχροινη ομορφη γυναικα μου κανει στο Venus2
Σε αυτη την Σαντρα παιζει να παω σημερα το βραδακι μια βολτα να δω τι παιζει απο κοντα.Δειχνει σκυλι ουκρανικης σχολης....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.131
Κριτικές
89
Like
10.637
Πόντοι
25.015
Εγω για την Σελενα απορω πως δεν εχει γραψει κανεις τιποτα εκτος και αν μου διεφυγε. Θα ειχα παει χθες ηδη να δω απο κοντα αλλα τα βραδυα δεν με πολυ τραβαει η φαση. ειμαι πρωινος τυπος εγω. οποτε ισως παρει λιγο καιρο για εμενα να δοκιμασω.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.023
Like
4.476
Πόντοι
456
Σε αυτη την Σαντρα παιζει να παω σημερα το βραδακι μια βολτα να δω τι παιζει απο κοντα.Δειχνει σκυλι ουκρανικης σχολης....
Μην πας. Ειναι μια παλιά που δούλευε στα δελα. Σωμα αλλόκοτο, ακωλη κ ασχημη. Καμια σχεση φωτο με πραγματικοτητα. Μην χανεις χρονο αδερφε
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Μην πας. Ειναι μια παλιά που δούλευε στα δελα. Σωμα αλλόκοτο, ακωλη κ ασχημη. Καμια σχεση φωτο με πραγματικοτητα. Μην χανεις χρονο αδερφε
Έγινε αδερφούλη να σαι καλά!!!!
 

thestoxw

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Πέρασμα με Selena(γελάω) χθες βράδυ προγραμμα 50 με μασαζ. Petite κοπέλα με ωραίο κωλο καλούτσικα με μεγάλο κενό στη μέση βυζια(κακό δλδ) αλλά μέτριο προς κακό πρόσωπο (για τα δικά μου γούστα). Μασαζ παραδόξως καλό έχει δυνατό χέρι και αν και συνήθως δεν νιώθω το μουνι στο μασαζ (είμαι 1.92, 94 κιλά) η συγκεκριμένη με ανακούφισε. Πέρασμα καποτας με μαεστρικη κίνηση και ξεκίνημα ανούσιας πίπας μέχρι το κεφάλι και όχι παραπάνω όσο και να πίεζα. Κλασικά σχολιακια περί μεγάλου ? και ξεκίνημα στα 4. Στην αρχή δεν με άφηνε να μπω δυνατά και με κρατούσε. Στη συνέχεια όμως άντεξε πολύ δυνατό σφυροκόπημα και όποτε σταμάταγα να πάρω ανάσα με έσπρωχνε με τις φτέρνες της για να συνεχίσω. Εδώ όμως είναι που χαλάει. Σε όλη την διάρκεια είχε τα δάκτυλά της στο κάτω μέρος του προφυλακτικού σφιχτά (προφανώς για να μην βγει) με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κρατήσω στύση και επίσης όποτε έδινα δυνατά να με πονάν τα αρχιδια. Της είπα πολλές φορές ότι με πονάς πάρε το χέρι σου αλλά αυτή τίποτα έκανε πως δεν καταλάβαινε. Τελείωμα με δυσκολία αφού σε κάθε εμπρόσθια κίνηση ένιωθα λες και με κλωτσάνε στην κοιλιά. Γενικά δεν την προτείνω και δεν θα ξανά πήγαινα απλά χθες βράδυ ήταν ότι καλύτερο υπήρχε στον χώρο (φαντάσου). Ο καθένας βέβαια κάνει ότι θέλει. Απλά προετοιμαστείτε να απέχετε κανα 2 μέρες απτο άθλημα μέχρι τα ? σας να επανέλθουν στο φυσικό τους χρωμα γτ τα δικά μ έγιναν μπλε.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
865
Κριτικές
17
Like
2.909
Πόντοι
1.436
Κατι ασιατισες βλεπω εφεραν στις βιλλες.Οποιος περασει και ριξει κανα βλεφαρο ας γραψει.Το ενα που δουλευει πρωινο σημερα δειχνει ψηλοτουμπανακι...
για ποιες λες?κοιταω στο αλλο site και δε βλεπω καμια απο ασια...εχει μια με ονομα asia αλλα δε την εμφανιζει να δουλευει καπου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom