Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε του εστειλε η τυπισσα να παει να την γαμησει κ αυτος αραζε με τις πιτζαμες
η τυπισσα δεν ξανασηκωσε ουτε τηλεφωνο

εκει παρέα με τον ΛΙΟΝ7 για σανό ειστε και οι 2 μονο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
xaxaxax παρε και τον τζιμινι μαζι που ζητουσε βοηθεια παλια για ένα σαιτ το οποιο ηθελε να του φτιαξουν τσάμπα  :2funny:

Την θλιβερή κατάληξη σου την είχε προβλέψει ο φούφουτος, κι έπεσε ακριβώς μέσα ο μπαγάσας. Του βγάζω το καπέλο σ' αυτό
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
και μου το φτιαξαν τυπε, καποιοι που ηξεραν ;)

Δημοσιευσε το ποστ μου εκει τοτε να το δουν οσοι με θεωρουν σοβαρο  :2funny: :2funny:

τζιμινι αντε στου στεργιου να φας κανα εκλερ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Την θλιβερή κατάληξη σου την είχε προβλέψει ο φούφουτος, κι έπεσε ακριβώς μέσα ο μπαγάσας. Του βγάζω το καπέλο σ' αυτό

φαντασου τωρα επικαλεισαι ενα ατομο που καταφερε να φάει μπαν εδω μεσα που απο το πρωι ως το βραδυ να γραφεις βλακειες και να βριζεις δεν σε διωχνουνε ... με τέτοιους κάνε παρέα λιον7  :2funny: :2funny:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Δημοσιευσε το ποστ μου εκει τοτε να το δουν οσοι με θεωρουν σοβαρο  :2funny: :2funny:

τζιμινι αντε στου στεργιου να φας κανα εκλερ
η αληθεια ειναι οτι σε ξερουν, ως "ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ" χαχαχαχαχα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αγανακτησα, ρε μαν. Λεω ο Μπολ 1.85 και 3,5 λεπτα το μιλι να μπλεκει με την αλλη που ναι σαν κεφτες με ποδια...  :S

δεν υπηρχε περιπτωση θα την εστρωνα στη γυμναστικη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
η αληθεια ειναι οτι σε ξερουν, ως "ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ" χαχαχαχαχα

πες μου που εισαι να έρθω να σου σφιξω το χέρι ... δηλαδη δεν παιζει να υπάρχει πιο βλαάκας απο σενα

συγχαρηυτηρια δεν εχω ξαναγνωρισει αλλον έτσι  :2funny: :2funny:

πες μου που εισαι να ερθω να σε συγχαρω αγορι μου

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
φαντασου τωρα επικαλεισαι ενα ατομο που καταφερε να φάει μπαν εδω μεσα που απο το πρωι ως το βραδυ να γραφεις βλακειες και να βριζεις δεν σε διωχνουνε ... με τέτοιους κάνε παρέα λιον7  :2funny: :2funny:

Ναι ρε κολλητοί είμασταν με το φούφουτο, ρώτα αυτούς που διάβαζαν τα αθλητικά :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Λίγο πολύ ότι με τα μυαλά που κουβαλάει δε θα καταφέρει και πολλά στη μίζερη ζωή του

ναι και επεσε 1000% μέσα  :2funny: :2funny:

μιζερη ειναι η δικη σας η ζωη φιλε που ασχολειστε με άλλους επειδη εσεις δεν εχετε δικη σας ζωή. Οποιος έχει δικη του δεν ασχολειται με άλλους ουτε αυτο δεν σου κοβει να σκεφτεις οτι το καταλαβαινουν οι άλλοι για σένα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ναι ρε κολλητοί είμασταν με το φούφουτο, ρώτα αυτούς που διάβαζαν τα αθλητικά :jerking:

ρε αγορι μου καθεσαι και επικαλεισαι τωρα εναν κομπλεξικο ανθρωπο ο οποιος εκραζε οποιον εβρισκε και μοιραζε καταρες και καρκινους ελεος δηλαδη ... α και ελεγε κιολας οτι παιρνει το μηνα 4000 ευρω ενω παιζει να καθοταν σπιτι και να τον ταιζανε

:2funny: :2funny:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ναι και επεσε 1000% μέσα  :2funny: :2funny:

μιζερη ειναι η δικη σας η ζωη φιλε που ασχολειστε με άλλους επειδη εσεις δεν εχετε δικη σας ζωή. Οποιος έχει δικη του δεν ασχολειται με άλλους ουτε αυτο δεν σου κοβει να σκεφτεις οτι το καταλαβαινουν οι άλλοι για σένα.
ρε καθυστερημενε ποιος ασχολειται μαζι σου? σοβαρα τωρα, εχεις γινει περιγελος σε ολο το ιντερνετ, βγαινεις μαλακας της χρονιας σε ενα σαιτ για πουτανες και εχεις μουτρα και μιλας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom