Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τι κλωνο ρε μαλακα φατσα φορα ειναι τα διαβαζει ο οποιοσδηποτε χαχαχαχα
σιγα μην ηξερα οτι υπαρχει αυτο το σαιτ ή οτι εσυ εισαι εκει γραμμενος!!!

ας ειναι καλα ο φιλος σου που σε εδωσε στεγνα κ εσυ που το παραδεχτηκες!!!

χαχαχαχα ρε φιλε μ' εκανες και γελασα, απο δω και περα δεν ξανατσακωνομαι μαζι σου, φανηκε οτι εχεις σοβαρο προβλημα.

Δεν πειραζει ομως, ας ειναι καλα το κοσμοπολιταν που σου λυνει τα προβληματα  :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιος φιλος μου με έδωσε ρε φωστήρα? εγω το δημοσιευσα απο μονος μου ηταν θέμα χρονου να μαθευτει και εδω νομιζεις με απασχολει?

ναι σιγα μην ηξερες οτι υπάρχει αυτο το σαιτ απο εδω μεσα κανεις σας δεν ξέρει και δεν ειναι μέλος με αλλο ονομα αλλα οτι γινεται εκει το ξέρετε αμεσως γιατι δεν παραδεχεστε απλα οτι έχετε αναγκη και εσεις το κοσμο επειδη γουσταρετε αυτες που γραφουν εκει μεσα να τελειωνουμε? τι πας να πουλησεις το προφιλ του ζορικου? σε μενα?
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Δεν πρόκειται να τη γαμήσει. Είπαμε οι γκόμενες είναι ηλίθιες αλλα οχι κι ετσι, δεν πανε με τόσο καθυστερημένους
Δεν βγηκαμε τελικα λογω κακης συνενοησης ..... εγω περιμενα να μου δώσει ακριβη ώρα οπως μου ειχε πει αλλα τελικά αυτη νομιζε οτι ειχα ηδη ξεκινησει μετα πέρασε η ώρα και επειδη οπως μου ειπε και αυτη δεν θα καθοταν πολυ λογω διαβασματος το πρωι (μας εχει πρηξει με αυτο το διαβασμα της το ειπα κιολας) και επειδη δεν μενουμε και διπλα της λέω αστο δεν έρχομαι.

Αρχικα μου λεει ελα απο εδω περιπου στις 12 με 12 και τέταρτο μετα μου λεει θα σου στειλω ακριβη ωρα και εγω περιμενα και με παιρνει 12 και 20 και με ρωταει αν ξεκινησα. Οτι να ναι /w

σημερα την πηρα τηλεφωνο και δεν το σηκωσε ..... καλα κρασιά.

Στο τηλεφωνο χθες της ειπα οτι έφταιξε αυτη για ολο αυτο καθως δεν ειναι λογικο να ξεκινησω χωρις να ξερω ακριβη ώρα και το 15λεπτο τι θα εκανα? θα εκοβα βολτες γυρω απο την περιοχη της? δεν πάμε καλα. Μετα μου ειπε οτι επρεπε να την παρω και εγω να την ρωτησω και της ειπα οτι δεν θα την παρακαλάω κιολας αυτη με κάλεσε. Ηδη την πηρα 3 φορές χθες μεχρι να μπορέσουμε να συνεννοηθουμε ειδικα την πρωτη που ειδε κληση μου και δεν απάντησε και ξαναπηρα.



Δημοσίευσηαπό Πέτρος » Κυρ Δεκ 14, 2014 7:36 pm
Σόρυ μην το πάρεις προσωπικά! Απλά δεν είχα ξανακούσει να χάνει κάποιος γκόμενα λόγω κακής συνεενόησης. ,ra
Ντάξει είναι δύσκολο να μεταφέρεις διαλόγους από το τηλέφωνο στην οθόνη. Για να λες εσύ ότι ήταν δική της η μαλακία, έτσι θα είναι.

Δεν πειράζει, άλλοι ούτε ραντεβού δεν βγαίνουν.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Ποιος φιλος μου με έδωσε ρε φωστήρα? εγω το δημοσιευσα απο μονος μου ηταν θέμα χρονου να μαθευτει και εδω νομιζεις με απασχολει?

ναι σιγα μην ηξερες οτι υπάρχει αυτο το σαιτ απο εδω μεσα κανεις σας δεν ξέρει και δεν ειναι μέλος με αλλο ονομα αλλα οτι γινεται εκει το ξέρετε αμεσως γιατι δεν παραδεχεστε απλα οτι έχετε αναγκη και εσεις το κοσμο επειδη γουσταρετε αυτες που γραφουν εκει μεσα να τελειωνουμε? τι πας να πουλησεις το προφιλ του ζορικου? σε μενα?
σιγα ρε νταη, θα σκισεις κανα καλσον και μετα τι θα λενε οι φιλες σου απο το κοσμο? χαχαχαχα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
σιγα ρε νταη, θα σκισεις κανα καλσον και μετα τι θα λενε οι φιλες σου απο το κοσμο? χαχαχαχα

ρε βλάξ τι τα ποσταρεις εδω ολα αυτα? δωσε το λινκ οποιος θέλει να πάει να διαβασει. Ζαλάδα εγινες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
θα σε κανω ρομπα γιατι εδω μεσα το παιζεις νταης

καθυστερημενε

χαχαχαχα ναι κανε με ρομπα τζιμινι με ποστ που ανεβασα εγω στο ιντερνετ. Ποσο βλάκας εισαι πια?
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
και σε άλλο ενα θεμα με την εμφανιση της κολλημενη και προσπαθουσα να της εξηγησω οτι δεν ειναι ετσι. Με τα κιλά της πχ τέσπα

:S

Ρε Μπολντ, και εσυ με χοντρες πας και μπλεκεις;
Διωξτην την φαλαινα. Εσυ με το γυμνασμενο σου κορμι χτυπας Πιαρατζου σε νυχτομαγαζο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Όχι, προτιμάω να τα λέω εδώ με τα φιλαράκια μου στο μέλι

Περιεργες δικαιολογιες. Θα εβαζε στοιχημα κανεις πως πανεξυπνοι τυποι σαν και εσένα θα ειχανε στάνταρ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
:S

Ρε Μπολντ, και εσυ με χοντρες πας και μπλεκεις;
Διωξτην την φαλαινα. Εσυ με το γυμνασμενο σου κορμι χτυπας Πιαρατζου σε νυχτομαγαζο.

δεν ειναι χοντρη ρε βλαξ και εσυ ελεος.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
καποιοι μπορει να μην τα εχουν δει και να σε θεωρουν σοβαρο  :2funny: :2funny: :2funny:

στειλτα τους τα και σε email να τα δουν στη δουλεια αυριο  :headbang:  :2funny:

α ρε μλκ που πανε και σας βρισκουν ηθελα να ξερα αντε κανε παρεα τωρα με τον ΛΙΟΝ7 μονο για εκει εισαι.

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Περιεργες δικαιολογιες. Θα εβαζε στοιχημα κανεις πως πανεξυπνοι τυποι σαν και εσένα θα ειχανε στάνταρ.

Θες να τεστάρουμε τις γνώσεις μας στον προγραμματισμό να σε ξεφτυλίσω;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Θες να τεστάρουμε τις γνώσεις μας στον προγραμματισμό να σε ξεφτυλίσω;

Απο μενα ζητουσες να σε βοηθησω ρε λιον τωρα θες να τεστάρεις και τις γνωσεις στον προγραμματισμο?

ποσο ανασφαλης και αχαριστος πια ποσο?  :cheesy:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
μαν πού κατέληξε το θέμα με την τύπισσα βάλτωσε κι έτσι :think:
τυπε του εστειλε η τυπισσα να παει να την γαμησει κ αυτος αραζε με τις πιτζαμες
η τυπισσα δεν ξανασηκωσε ουτε τηλεφωνο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom