Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.018
Κριτικές
1
Like
29.724
Πόντοι
8.006
Μια χαρα κορίτσια εχει στο κοσμοπολιταν. Φτανει πια με την ισοπεδωση. Ολες χοντρες και ασχημες τις θεωρείτε.
Οσα δεν φτανει η αλεπου...
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
+1 τεράστιο από μένα ρε μαν. Μην τις κρίνουμε όλες σαν πουτανάκια, υπάρχουν ελάχιστες που αξίζουν και μ' αυτές πρέπει να τα πάμε όλα σωστά. 

αυτές είναι σαν το λαχείο μαν  :grin:  σπάνιο είδος  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
+1 τεράστιο από μένα ρε μαν. Μην τις κρίνουμε όλες σαν πουτανάκια, υπάρχουν ελάχιστες που αξίζουν και μ' αυτές πρέπει να τα πάμε όλα σωστά. 

έτσι ρε φιλε. Και εγω αυτο πιστεύω υπάρχουν κοπελες που αξιζουν πραγματικα δεν πρέπει να ειμαστε απαισιόδοξοι!!! Θέλει ψάξιμο!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μια χαρα κορίτσια εχει στο κοσμοπολιταν. Φτανει πια με την ισοπεδωση. Ολες χοντρες και ασχημες τις θεωρείτε.
Οσα δεν φτανει η αλεπου...

Εμενα μου έδωσαν καλες αποψεις εκτος απο μια που αρχισε να μου λεει οτι εισαι ανασφαλης επειδη ψάχνεις παρέα κτλπ τρέλα δηλαδη ρε  :2funny:  :2funny:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Προς TS:
Αντί να ψάχνεις για εφαρμογές για το κινητό σου , καλό θα ήταν να το σηκώσεις και να του πεις (της πεις) με ειλικρίνεια αυτά που θέλεις.Πχ οτι δεν γουστάρεις άλλο να σε πρήζουν.
Επιτέλους ισότητα θέλετε αλλά γουστάρετε να βασανίζετε τον άλλο με το να του σπέρνετε αμφιβολίες εαν τον γουστάρετε ή όχι.
Και μετά απορείτε "Μα καλά μαλακομαγνήτη έχω;" ή "Μα που χάθηκαν οι άντρες;" ή "ζω ένα δράμα"...
Συνέλθετε επιτέλους.
PS: Μην σε ξεγελάει το nick μου.Άντρας είμαι...  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Προς TS:
Αντί να ψάχνεις για εφαρμογές για το κινητό σου , καλό θα ήταν να το σηκώσεις και να του πεις (της πεις) με ειλικρίνεια αυτά που θέλεις.Πχ οτι δεν γουστάρεις άλλο να σε πρήζουν.
Επιτέλους ισότητα θέλετε αλλά γουστάρετε να βασανίζετε τον άλλο με το να του σπέρνετε αμφιβολίες εαν τον γουστάρετε ή όχι.
Και μετά απορείτε "Μα καλά μαλακομαγνήτη έχω;" ή "Μα που χάθηκαν οι άντρες;" ή "ζω ένα δράμα"...
Συνέλθετε επιτέλους.
PS: Μην σε ξεγελάει το nick μου.Άντρας είμαι...  :2funny:

Πολυ σωστο αυτο ρε φιλε .... θες να ξεκοψεις? σηκωσε το τηλεφωνο και πες το στα ισια ...

τα προβληματα προκυπτουν οταν έχουμε λαθος ιδεες μέσα στο κεφάλι μας.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Πολυ σωστο αυτο ρε φιλε .... θες να ξεκοψεις? σηκωσε το τηλεφωνο και πες το στα ισια ...

τα προβληματα προκυπτουν οταν έχουμε λαθος ιδεες μέσα στο κεφάλι μας.
σωστα τα λεει ο φιλος αλλα τρεξατε να τη βοηθησετε στη μαλακια που τη δερνει για να "αγνοει" καποιον που η ιδια του εδωσε τον αριθμο της.γτ πρεπει να ειμαστε πιρφοροι;
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Και οποιος αρχισει να κοροιδευει και να κράζει ας πάει πρωτα με το πραγματικο του ψευδωνυμο να γράψει μια δικη του κατασταση εκει μεσα να δουμε μετα ποιος θα γελάει περισσοτερο  :grin:

Τι εννοείς με το πραγματικό του ψευδώνυμο; Μιλάς λες και το "Boldemort" είναι το όνομα σου. Αλήθεια σε έχει σημαδέψει τόσο πολύ η συμμετοχή σου στο σάιτ; Ή ήλπιζες να σε αναγνωρίσουν τα κορίτσια του κοσμοπόλιταν και να σε εκτιμήσουν από όσα έχεις γράψει στο παρελθόν εδώ; :think:

Και επειδή βαριέμαι να ψάχνω, τι λένε συνοπτικά αυτά τα ποστ που σε κατηγορεί ο Έκτορας ότι εκθέτουν το κίνημα σας; Εδώ πέρα μας τα έλεγες πολύ μάγκικα και ζόρικα σχετικά με το γκομενάκι. Ότι τη σουτάρεις νωρίς το βράδυ για να ακούσεις τις μουσικές σου τέτοια. :rolleyes:

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Τι εννοείς με το πραγματικό του ψευδώνυμο; Μιλάς λες και το "Boldemort" είναι το όνομα σου. Αλήθεια σε έχει σημαδέψει τόσο πολύ η συμμετοχή σου στο σάιτ; Ή ήλπιζες να σε αναγνωρίσουν τα κορίτσια του κοσμοπόλιταν και να σε εκτιμήσουν από όσα έχεις γράψει στο παρελθόν εδώ; :think:

Και επειδή βαριέμαι να ψάχνω, τι λένε συνοπτικά αυτά τα ποστ που σε κατηγορεί ο Έκτορας ότι εκθέτουν το κίνημα σας; Εδώ πέρα μας τα έλεγες πολύ μάγκικα και ζόρικα σχετικά με το γκομενάκι. Ότι τη σουτάρεις νωρίς το βράδυ για να ακούσεις τις μουσικές σου τέτοια. :rolleyes:

Τι λες μωρε ποτε τα ειπα εγω αυτα?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εννοω οτι αρκετοι απο εδω μεσα μπαινουν με άλλα ψευδωνυμα μεσα εκει μηπως και ριξουν καμια και μετα εδω τις βριζουν ... μετα μ αρεσει που λεμε για τις γυναικες οτι δεν ειναι σωστες και το ένα και το αλλο. Λες και ο ελληνας αντρας ειναι καλυτερος. Ο εκτορας θέλει καλυψη στο αυταρχικο στυλ με τις γυναικες αλλα εγω δεν συμφωνω με αυτο πρεπει να ειμαστε κυριοι και ευγενικοι και οποια δεν μας κάνει την στέλνουμε και βρισκουμε άλλη. Δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα περιμενω πιο σοβαρη σταση απο εκεινον.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Τι λες μωρε ποτε τα ειπα εγω αυτα?

Στο θέμα του γυμναστηρίου τα είπες και άσε τα σάπια. Θυμάται και ο γαμιάριτς που σε ρώτησε γιατί είσαι στο φόρουμ στις τρεις τη νύχτα και του απάντησες ότι την έστειλες για ύπνο γιατί ήθελες να ακούσεις τις μουσικές σου και είπαμε όλοι μπράβο μαγκιά ο Μπόλντης και χαιροσουνα.

εννοω οτι αρκετοι απο εδω μεσα μπαινουν με άλλα ψευδωνυμα μεσα εκει μηπως και ριξουν καμια

Εσύ γιατί μπήκες με το ίδιο;

Ο εκτορας θέλει καλυψη στο αυταρχικο στυλ με τις γυναικες αλλα εγω δεν συμφωνω με αυτο πρεπει να ειμαστε κυριοι και ευγενικοι και οποια δεν μας κάνει την στέλνουμε

Ε αυτά πάνω κάτω τα έλεγες και εδώ. Γι' αυτό διαμαρτύρεται ο Έκτορας; :think:
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
εννοω οτι αρκετοι απο εδω μεσα μπαινουν με άλλα ψευδωνυμα μεσα εκει μηπως και ριξουν καμια και μετα εδω τις βριζουν ... μετα μ αρεσει που λεμε για τις γυναικες οτι δεν ειναι σωστες και το ένα και το αλλο. Λες και ο ελληνας αντρας ειναι καλυτερος. Ο εκτορας θέλει καλυψη στο αυταρχικο στυλ με τις γυναικες αλλα εγω δεν συμφωνω με αυτο πρεπει να ειμαστε κυριοι και ευγενικοι και οποια δεν μας κάνει την στέλνουμε και βρισκουμε άλλη. Δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα περιμενω πιο σοβαρη σταση απο εκεινον.

εισαι πολυ γλυκος  :smitten: :smitten:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Στο θέμα του γυμναστηρίου τα είπες και άσε τα σάπια. Θυμάται και ο γαμιάριτς που σε ρώτησε γιατί είσαι στο φόρουμ στις τρεις τη νύχτα και του απάντησες ότι την έστειλες για ύπνο γιατί ήθελες να ακούσεις τις μουσικές σου και είπαμε όλοι μπράβο μαγκιά ο Μπόλντης και χαιροσουνα.

Εσύ γιατί μπήκες με το ίδιο;

Ε αυτά πάνω κάτω τα έλεγες και εδώ. Γι' αυτό διαμαρτύρεται ο Έκτορας; :think:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Πάντως μαγκιά σου που την έστειλες ειδικά αν ήταν και ωραίο μουνί (και όχι καμιά Ρόζυ :cheesy:). Χαμός από γυναίκες εκεί έξω, παρακαλάνε!
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Πάντως μαγκιά σου που την έστειλες ειδικά αν ήταν και ωραίο μουνί (και όχι καμιά Ρόζυ :cheesy:). Χαμός από γυναίκες εκεί έξω, παρακαλάνε!
αυτη δεν παιρνει ποτε πρωτη με αποκορυφομα την δευτερα που της εστειλα δεν απαντησε της ξαναεστειλα οτι με ξεχασε και απαντησε πως έχει αρκετο διαβασμα (που οντως έχει αυτο ειναι αληθεια) μου ειπε οτι δεν προλαβαινει γενικοτερα εγω της ειπα οτι την σκεφτομαι μου απαντησε και αυτη το ιδιο και εκλεισε εκει. Την αφησα επιτηδες απο τοτε και δεν έχει στειλει τιποτα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Πάντως μαγκιά σου που την έστειλες ειδικά αν ήταν και ωραίο μουνί (και όχι καμιά Ρόζυ :cheesy:). Χαμός από γυναίκες εκεί έξω, παρακαλάνε!

η μαγκια ειναι να τις κρατας και οχι να τις στέλνεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
αυτη δεν παιρνει ποτε πρωτη με αποκορυφομα την δευτερα που της εστειλα δεν απαντησε της ξαναεστειλα οτι με ξεχασε και απαντησε πως έχει αρκετο διαβασμα (που οντως έχει αυτο ειναι αληθεια) μου ειπε οτι δεν προλαβαινει γενικοτερα εγω της ειπα οτι την σκεφτομαι μου απαντησε και αυτη το ιδιο και εκλεισε εκει. Την αφησα επιτηδες απο τοτε και δεν έχει στειλει τιποτα...

εσυ τι θελεις τωρα? την ηχώ στα ποστ μου κάνεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom