Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
χαχαχαχα βρε εσυ δεν με παρακινουσες πριν να μονομαχήσω ιντερνετικα με τον άλλον? και σου λεω εφοσον με παρακινεις γιατι δεν ξεκινάς εσυ? καλα με κοροιδευεις τωρα ρε λοπεζ?  :grin:

αν τολμάς ξηλωσε με το κινημα ειναι ενα τιποτα χωρις εμένα εγω τα κάνω ολα δεν μπορεις να με ξηλώσεις.

σε παρακινω μπας και ξυπνησεις και φερθεις αρχηγικα και οχι σαν παπουλιας. αφου εσενα τραμπουκιζει ΕΣΥ πρεπει να τον τραμπουκισεις ΑΕΙΝΤΕ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ γεμισες κουραμπιε τον εγκεφαλο αποψε θα με σηφιλιασεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
οταν εκπροσωπεις και εισαι η κεφαλη κινηματος θα προσεχεις τη συμπεριφορα σου. οπως προσεχεις τη συμπεριφορα σου εν γενει οταν εισαι στο σωμα εκπροσωπεις το σωμα ειτε εισαι σε υπηρεσια ειτε εκτος. τι στο διαολο ουτε αυτο δε σου μαθανε ακομα εκει?

Το θεμα ειναι οτι εγω δεν θεωρω οτι με την συμπεριφορά μου έξεθεσα το κίνημα αν οι αποψεις σου ειναι τοσο ακραιες περι γυναικων φτιάξε δικο σου κίνημα ... ουτε εμενα μ αρεσει η δικη σου συμπεριφορά που βριζεις την άλλη εσενα δεν σου μάθανε να εισαι κύριος? δεν μιλαμε έτσι στις κοπελες τουλαχιστον εμενα μου το μάθανε αυτο να έχω τροπους. Αμα ειχες αδερφη μεγάλε θα ήθελες να τις μιλάνε έτσι χαλαρωσε δεν εισαι ο μοναδικος άντρας εδω μεσα. Αν θες να κάνεις την άλλη θύμα υπάρχουν ενα καρο τροποι οχι να τη βριζεις.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Μπόλντυ πάει την έχασες την αρχηγία...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Το θεμα ειναι οτι εγω δεν θεωρω οτι με την συμπεριφορά μου έξεθεσα το κίνημα αν οι αποψεις σου ειναι τοσο ακραιες περι γυναικων φτιάξε δικο σου κίνημα ... ουτε εμενα μ αρεσει η δικη σου συμπεριφορά που βριζεις την άλλη εσενα δεν σου μάθανε να εισαι κύριος? δεν μιλαμε έτσι στις κοπελες τουλαχιστον εμενα μου το μάθανε αυτο να έχω τροπους. Αμα ειχες αδερφη μεγάλε θα ήθελες να τις μιλάνε έτσι χαλαρωσε δεν εισαι ο μοναδικος άντρας εδω μεσα. Αν θες να κάνεις την άλλη θύμα υπάρχουν ενα καρο τροποι οχι να τη βριζεις.

:S αυριο εκτακτη συνελευση των μελων. Α Υ Ρ Ι Ο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
:S αυριο εκτακτη συνελευση των μελων. Α Υ Ρ Ι Ο.

άντε στο καλο και με την νίκη να δω τι θα κάνετε χωρις εμένα.... φίλε ή καλυτερα "φιλε". Ευχαριστω για την κάλυψη.  ;)

πες τους αυριο και πως ξηγηθηκες αποψε. Μια αναφορά σου ζητησα και μου άρχισες τις δικαιολογιες.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ρε Έκτορα ο Μπολντισμός δεν ήταν ποτέ στρατοκαβλικό κίνημα. Γιατί θες να τον αλλοιώσεις;
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
γιατι μου μπαχατελιαζεται το θεμα .... :birdman:

αντε να βρεθει κανενας σωστος κυριος να με σωσει  :helpplea:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ρε Έκτορα ο Μπολντισμός δεν ήταν ποτέ στρατοκαβλικό κίνημα. Γιατί θες να τον αλλοιώσεις;

μεγαλη εκθεση του κινηματος αποψε. θελω να πιστευω οτι αυριο ενωπιον των μελων θα ζητησει συγγνωμη και θα πει οτι παραφερθηκε γιατι δεν ηταν καλα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
άντε στο καλο και με την νίκη να δω τι θα κάνετε χωρις εμένα.... φίλε ή καλυτερα "φιλε". Ευχαριστω για την κάλυψη.  ;)

πες τους αυριο και πως ξηγηθηκες αποψε. Μια αναφορά σου ζητησα και μου άρχισες τις δικαιολογιες.

:S η παρεμβαση μου με τον βασιβουζουκο ηταν αμεση μη μου λες μαλακιες εμενα θα σε κοπανησω
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
:S η παρεμβαση μου με τον βασιβουζουκο ηταν αμεση μη μου λες μαλακιες εμενα θα σε κοπανησω

re λοπεζ βλεπεις οτι δεν ψηνομαι να τσακωθω μεσω νετ τι το συνεχιζεις σου ειπα αν ημουν μοντ και με εβριζε θα κομπλαριζα και θα του το έριχνα αλλα το προβλημα δεν ειναι μονο με εμενα γενικα υπαρχουν 3-4 εδω που ειναι ετσι με ολους και ξεκινανε οι "φασαριες" στα θρεντ τεσπα το προβλημα ποιο ειναι τωρα? οτι δεν έκανα αυτο που μου ειπες εσυ? ή οτι πηγα και έγραψα στο κοσμο για ένα θεμα? και αν ειναι αυτο προβλημα τοτε γιατι να μην ειναι και τα δικά σου? μονο εγω αγαπουλιάζω? εσυ εισαι μονιμως δηλαδη ο αυστηρος των γυναικων? χεσε μας βραδιατικα σου λεω δεν εχω ορεξη
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66

Θα κάνεις τα εξής:

1) Θα μπεις στον τηλεφωνικό κατάλογο της συσκευής σου και θα επιλέξεις την επαφή που θέλεις να μπλοκάρεις.
2) Πάνω δεξιά στην επαφή υπάρχουν 3 κάθετες τελείες. Τις πατάς και σου ανοίγει ένα σύντομο μενού.
3) Επιλέγεις (τικάρεις) την επιλογή "All calls to voicemail".

Τεχνολογικά δουλεύει αλλά στην πράξη είναι άχρηστο καθώς μετά από λίγο καιρό θα σε καλέσει με απόκρυψη ή από άλλο αριθμό.
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
  Σ ευχαριστω αλλα μαλλον ισως σου εδωσα λαθος στο λειτουργικο. οταν μπαινω στην επαφη πανω δεξια μου εχει ενα μολυβακι που λεει επεξεργασια επαφης  και απλα εχει μια επιλογη που λεει προσθηκη στη λιστα απορριψης που το βαζω και δεν γινεται τιποτα, παρολο που την επαφη τη δειχνει στις μπλοκαρισμενες καλει μια χαρα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
  Σ ευχαριστω αλλα μαλλον ισως σου εδωσα λαθος στο λειτουργικο. οταν μπαινω στην επαφη πανω δεξια μου εχει ενα μολυβακι που λεει επεξεργασια επαφης  και απλα εχει μια επιλογη που λεει προσθηκη στη λιστα απορριψης που το βαζω και δεν γινεται τιποτα, παρολο που την επαφη τη δειχνει στις μπλοκαρισμενες καλει μια χαρα

μπες στην επαφη κοιτα δεξια κοιτα αριστερα κοιτα μετα κατω και τραβα γαμησου
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
  Σ ευχαριστω αλλα μαλλον ισως σου εδωσα λαθος στο λειτουργικο. οταν μπαινω στην επαφη πανω δεξια μου εχει ενα μολυβακι που λεει επεξεργασια επαφης  και απλα εχει μια επιλογη που λεει προσθηκη στη λιστα απορριψης που το βαζω και δεν γινεται τιποτα, παρολο που την επαφη τη δειχνει στις μπλοκαρισμενες καλει μια χαρα

Για να βρεις την έκδοση: Μπες στις Ρυθμίσεις της συσκευής, πήγαινε στην τελευταία επιλογή, μπες και δες Έκδοση Android.

Η καλύτερη λύση κατά την γνώμη μου είναι να τον/την προσθέσεις στη λίστα απόρριψης γιατί θα το πάρει πιο εύκολα απόφαση. Αν δεν σου δουλεύει μέσα απ' το μενού της επαφής, έχεις 2 επιλογές:

1) Πηγαίνεις στο ιστορικό κλήσεων, κρατάς παρατεταμένα την κλήση του, σου ανοίγει το μενού και τον προσθέτεις στην λίστα απόρριψης.
2) Κατεβάζεις μία δωρεάν εφαρμογή (όπως το Mr. Number) για να σου κάνει αυτή τη δουλειά.

Ελπίζω να βοήθησα.
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
4.1.2 αλλα δεν εχει το send to voicemail το χαμενο.το ζήτημα ειναι νσ μην το καταλαβαινε.παντως βοηθησες πολυ thank u
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom