Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Γέλιο πέφτει και έχει πέσει με ολους μην αγχώνεσαι ειτε τολμάνε να τα γράψουν στο φορουμ ειτε τα ξέρει μονο η παρέα τους.

Δεν υπάρχει κανεις που να μην έκανε γκάφες με τις γυναικες και που δεν θα κάνει και στο μελλον. Το προβλημα που ειναι τωρα γιατι εχω αρχισει και βαριεμαι

θελω ξεκαθαρα να μου πεις τι εννοουσες οτι θα πεσει γελιο. αυτο. οτι θα γραφεις μαλακιες και θα γελαει ο κοσμος? οτι θα τρολαρεις? ξεκαθαρη απαντηση.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
θελω ξεκαθαρα να μου πεις τι εννοουσες οτι θα πεσει γελιο. αυτο. οτι θα γραφεις μαλακιες και θα γελαει ο κοσμος? οτι θα τρολαρεις? ξεκαθαρη απαντηση.

αυτο δεν ηταν για γέλιο ηθελα να πάρω γνώμες.  :dancing:

δεν με ενδιαφέρουν αυτοι που γελάνε. Χαβαλέ κάναμε λιγο στην αρχη αρχη αλλα εσυ δεν υπηρχες πουθενα στο φορουμ δεν έγραφες καν μονο ενα μπολντοτυπος έγραψες μια μέρα και έφυγες
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Εσωκομματικές διεργασίες βλέπω. Θα έχετε κόμμα κ εσείς στην Βουλή;
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
αυτο δεν ηταν για γέλιο ηθελα να πάρω γνώμες.  :dancing:

στη συγκεκριμενη περιπτωση που εγραψες αυτη δεν ενδιαφεροταν. Ειναι πολλες γυναικες κυριως νεαρες που απο ανασφαλεια θελουν να κρατανε θαυμαστες και δειχνουν θετικες στο φλερτ. Οταν τη στριμωξες εξαφανιστηκε.

Απανταω στο δικο σου τ να κανω το δικο μου πηγε απατο το θεμα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
αυτο δεν ηταν για γέλιο ηθελα να πάρω γνώμες.  :dancing:

δεν με ενδιαφέρουν αυτοι που γελάνε. Χαβαλέ κάναμε λιγο στην αρχη αρχη αλλα εσυ δεν υπηρχες πουθενα στο φορουμ δεν έγραφες καν μονο ενα μπολντοτυπος έγραψες μια μέρα και έφυγες

ενταξει καλως. χαθηκα η αληθεια, σε αφησα λιγο μονο σου και πηρες στραβο δρομο. θα το διορθωσουμε εσωκομματικα και θα συνεχισουμε.
 

Επισκέπτης
Για Windows mobile phones (εκδοση 6 δηλαδη κινητα που ειχαν βγει πριν 4 ετη) υπηρχε ενα πολυ καλο προγραμμα και μαλιστα το ειχα βρει κλεμμενο, ομως δεν εβγαινε σε Android, πλεον δε ασχολιεμαι here it was παντως εβαζε τη μουσικη αναμονης της Cosmote αυτοματα (ή της εταιρειας σου) κι ετσι ακομη κι οι γυφτοι που εκαναν αναπαντητες χρεωνονταν στον κωλο μια ντουντα του τριλεπτου :grin:
Ειχε καταπληκτικες δυνατοτητες σαν προγραμμα, εφτιαχνες λιστες διαφορετικες ποιοι να μπλοκαρονται, ακομη και sms μπλοκαρε κι αν ηθελες κραταγε αρχειο μπλοκαρισμενων ή οχι.

Υ.Γ.
Ασε την τεχνολογια και τραβα στους ΟΡΚ, παιρνεις ενα @@κινητο με 2Ε και δωστο στους @@ρες κι οταν σε ζαλιζουν το αλλαζεις. Σο σιμπλ ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
στη συγκεκριμενη περιπτωση που εγραψες αυτη δεν ενδιαφεροταν. Ειναι πολλες γυναικες κυριως νεαρες που απο ανασφαλεια θελουν να κρατανε θαυμαστες και δειχνουν θετικες στο φλερτ. Οταν τη στριμωξες εξαφανιστηκε.

Απανταω στο δικο σου τ να κανω το δικο μου πηγε απατο το θεμα

χμ μπολντοτυπισσα ε? δεν αρχιζω τα μπινελικια τωρα προς χαριν του αρχηγου που...αποδεχτηκε την ενταξη σου. να ξερεις οτι εισαι στο προσταδιο και υπολογη, προσεχε μην αρχισεις και γραφεις μαλακιες θα σου σπασω τα παϊδια.
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
Για Windows mobile phones (εκδοση 6 δηλαδη κινητα που ειχαν βγει πριν 4 ετη) υπηρχε ενα πολυ καλο προγραμμα και μαλιστα το ειχα βρει κλεμμενο, ομως δεν εβγαινε σε Android, πλεον δε ασχολιεμαι here it was παντως εβαζε τη μουσικη αναμονης της Cosmote αυτοματα (ή της εταιρειας σου) κι ετσι ακομη κι οι γυφτοι που εκαναν αναπαντητες χρεωνονταν στον κωλο μια ντουντα του τριλεπτου :grin:
Ειχε καταπληκτικες δυνατοτητες σαν προγραμμα, εφτιαχνες λιστες διαφορετικες ποιοι να μπλοκαρονται, ακομη και sms μπλοκαρε κι αν ηθελες κραταγε αρχειο μπλοκαρισμενων ή οχι.

Υ.Γ.
Ασε την τεχνολογια και τραβα στους ΟΡΚ, παιρνεις ενα @@κινητο με 2Ε και δωστο στους @@ρες κι οταν σε ζαλιζουν το αλλαζεις. Σο σιμπλ ;)

ευχαριστω πολυ
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
σωστα τα λεει ο φιλος αλλα τρεξατε να τη βοηθησετε στη μαλακια που τη δερνει για να "αγνοει" καποιον που η ιδια του εδωσε τον αριθμο της.γτ πρεπει να ειμαστε πιρφοροι;

Μην μου μιλάς στον πληθυντικό, μόνο εγώ έτρεξα να την βοηθήσω. Την επόμενη φορά θα σου στείλω ΡΜ για να σε ρωτήσω εκ των προτέρων αν το θεωρείς σωστό να απαντήσω σε κάποιο μέλος για κάτι που ψάχνει. Κλείνω με δύο ερωτήσεις: Γιατί το θεωρείς πυρφορισμό; Και το σημαντικότερο, εσένα δεν σου έχει τυχεί ποτέ να έχεις ξεκαθαρίσει σε κάποιον/κάποια ότι δεν θέλεις καμία επικοινωνία πλέον αλλά εκείνος/εκείνη να συνεχίζει, να επιμένει και να σου ζαλίζει τ' αρχίδια; Γι' αυτό και της είπα άλλωστε ότι πρέπει να τον προσθέσει στο reject list για να είναι ξεκάθαρη.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
χμ μπολντοτυπισσα ε? δεν αρχιζω τα μπινελικια τωρα προς χαριν του αρχηγου που...αποδεχτηκε την ενταξη σου. να ξερεις οτι εισαι στο προσταδιο και υπολογη, προσεχε μην αρχισεις και γραφεις μαλακιες θα σου σπασω τα παϊδια.

:boobies: :boobies:
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
χμ μπολντοτυπισσα ε? δεν αρχιζω τα μπινελικια τωρα προς χαριν του αρχηγου που...αποδεχτηκε την ενταξη σου. να ξερεις οτι εισαι στο προσταδιο και υπολογη, προσεχε μην αρχισεις και γραφεις μαλακιες θα σου σπασω τα παϊδια.

θα φανω ανταξια των προσδοκιων του αρχηγου
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Boldship is everything...  :)
 

Επισκέπτης
Για να προσθεσω, παρολο που ειναι παλαια η εκδοση (τωρα βαριεμαι να ψαχνω, εχω διαβασμα δικο μου), κατα 99% θα τρεχει και στα νεα Windows phones (το βρισκεις σε τορρενταδικα ευκολα). Για Android κινητα, @@ρια δεν ειχε πεσει κατι στην αντιληψη μου οπως το προγραμμα αυτο, βεβαια ολα αλλαζουν. Το μειον ομως ειναι οτι θα πρεπει να παρεις εστω ενα κινητο Windows, ε αν δε βρεις αλλη λυση θα το κανεις και βγαλε κι ενα πριβε να το εχεις στην Android συσκευη.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
dance-leave-some-room-for-jesus.jpg
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ρε σεις στο αϊφονι είναι πολύ εύκολο...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ερχονται τα φαντασματα πιρφοροι νωντοτυποι να παρουν λιγο φως απο το λαμπρο κινημα του μπολντισμου. ξυσταρχιδια σου

το τελευταιο καρφι στο φερετρο του νωντισμου  :'(
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Μαράκι πόσο χρεώνεις αυτο τον καιρό??? :fuck1: :fuck1: :fuck1: ακομα στο μαγαζί εισαι στην Αθήνα; Μετα τα χριστουγεννα να κανονίσουμε κανα βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom