Νέα

Μέλλουσα αρραβωνιαστικιά γνωστού μου είναι ίδια με μια πουτάνα από Φυλής 86!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alths_epi_kyrias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Λοιπόν συναγωνιστές, υπάρχουν τελικά νεωτερα από το δυτικό μέτωπο!!!!!

Καταρχήν για όλους αυτούς που λένε ότι ο τύπος είναι φίλος μου διευκρίνιση: Δεν είναι φίλος μου και δεν τον πολυσυμπαθώ κιόλας χωρίς να μου έχει κάνει κάτι όμως!!!!Απλά είναι λίγο περισσότερο κάγκουρας από το κανονικό και μου τη σπάει...

Στο ζούμί τώρα:
Αφού με έτρωγε το θέμα πήρα ένα φίλο Αθηναίο και τον αγγάρεψα άρον άρον να πάει να δει και να ρωτήσει τα κορίτσια στη Φυλής που είναι η Λάουρα.Τελικά και ο φίλος δεν την πέτυχε και δεν έμαθε και τίποτα.Σημειωτέον την έχει πάρει κι αυτός παλιότερα τη Λάουρα και την ξέρει εμφανισιακά.

Τελικά αποφάσισα να πάρω τον ίδιο τον αραββωνιάρη και να του πω να πάμε για καφέ με την ελπίδα ότι θα φέρει και αυτή για να την ξαναδώ από κοντά μήπως και κάνω λάθος.Όταν την ξαναείδα πάλι λέω αυτή είναι σίγουρα!!!!

Επειδή δεν είχα ξαναμιλήσει περισσότερο με την κοπέλα, 2 κουβέντες είχαμε πει στο δρόμο, αρχίζω εν είδει κοινωνικής περιέργειας και ρωτάω τι δουλειά κάνει από που είναι κτλ.Μου λέει λοιπόν ότι πράγματι είναι από Αλβανία αλλά έχει μεγαλώσει εδώ.
-Εδώ που έδώ ρωτάω σε ποια πόλη;
-Εδώ ....(πολη στην επαρχία) μου λέει.
-Και δεν έχει φύγει από εδώ να μείνεις αλλού;
-Όχι
-Σχολείο εδώ πήγες;
-Ναι στο ... (Ευκαιρία να ρωτήσω κανένα παλιό συμμαθητή αν την ξέρει)
-Και με τι ασχολείσαι;Δουλεύεις κάπου;
-Είμαι κομμώτρια (καμπανάκια ακούγονται στα αυτιά μου: Εξ' ου και το ξανθό το μαλλί, τα ντεκολτέ και το πουτανοβάψιμο μέρα μεσημέρι)
-Τι λέει εκεί καλά είναι;Σε πληρώνουν; "Έχεις καιρό που δουλεύεις εκεί";
-Μπλα μπλα...3 Χρόνια
-Διακοπές που θα πατε; περυσι που πήγατε; Είσουν εδώ τον Ιούνιο πέρυσι ή διακοπές;
-Μπλα μπλα....Πέρυσι δε βόλευαν τα οικονομικά και δεν πήγα πουθενά..Ούτε Αλβανία δεν ανέβηκα!!!
-Τον Ιούνιο πέρυσι δηλαδή δεν είσουν εδώ, γιατί μου φαίνεται ότι είχα έρθει στο κομμωτήριο και με είχες κουρέψει...Δε σε ήξερα βέβαια...
-Πολύ πιθανό όλο το καλοκαίρι εδώ είμουν...και τον Ιούνιο( Καμπάνα της Μητροπόλεως ηχει στα αυτιά μου)

Τελειωνουμε τον καφέ και καπάκι παίρνω ένα φίλο μου που πήγαινε στο ίδιο σχολείο με αυτή και μένει και στη γειτονιά της.

-Την ... την ξέρεις;
-Ναι Αλβανίδα είναι, τούμπανο γκομενάκι!
-Είναι χρόνια Ελλάδα;
-Εδώ γεννήθηκε...
-Πέρυσι τον Ιούνιο την έβλεπες ή έλειπε για διακοπές;
-Όχι ρε τι διακοπές, αυτή και η οικογένειά της δεν έχουν λεφτά και δεν πάνε διακοπές, μεροκάματο δουλεύουν οι δικοί της άντε να πάνε καμιά Αλβανία το Χριστούγεννα ή Πάσχα, με τους δικούς της μένει. Πηγαίνουμε το καλοκαίρι εδώ τριγύρω για κανένα μπάνιο καμια φορά με παιδιά από τη γειτονιά και έρχεται κι αυτή. (Άκουσα τα τετρακόσια σήμαντρα και τις 62 καμπάνες της Αγια-Σοφιάς).

Ξέχασα να πώ ότι στον καφέ κάποια στιγμή πήγα τουαλέτα δήθεν για να απομακρυνθώ και την έβγαλα φωτογραφία χωρίς να με καταλάβει την οποία την έστειλα στον Αθηναίο φίλο μου!!! Τελικά καταλήξαμε και οι 2 ότι πράγματι είναι σωσίας της Λάουρας η τύπισσα.

Αει στο διάολο επιτέλους λέω κι εγώ χάζεψα και βλέπω παντού πουτάνες!!!!!!!
Καταλαβες τι μαλακια θα εκανες αν του ελεγες τις φαντασιωσεις;Θα ετρωγες ξυλο απο ολους!!!! :2funny: :2funny:
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Καταλαβες τι μαλακια θα εκανες αν του ελεγες τις φαντασιωσεις;Θα ετρωγες ξυλο απο ολους!!!! :2funny: :2funny:

Γι' αυτό ρώταγα και ξαναρώταγα αν την έχει δει κανείς...Έλεγα κι εγώ δε μπορεί να είναι πουτάνα η τύπισσα δεν την έκοβα για πουτάνα...Αλλά η ομοιότητα ομοιότητα φίλε!!!!Άσε τι να σου πω μου έπεσαν τα σαγόνια όταν διαπίστωσα τι συνέβαινε.Δεν είχα ξαναδει κα σωσια ανθρώπου από κοντά...!!!!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Ατυχος εισαι τυπε δεν σου εκατσε καλα.

Αν ηταν αυτην σιγουρα φαινεται οτι δεν θα τους αφηνες σε ησυχια.
Ολο και κατι(λεφτα ή γαμησακι) θα ζητουσες απο την κοπελα για να μην το αποκαλύψεις στον σύζυγο.



 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ατυχος εισαι τυπε δεν σου εκατσε καλα.

Αν ηταν αυτην σιγουρα φαινεται οτι δεν θα τους αφηνες σε ησυχια.
Ολο και κατι(λεφτα ή γαμησακι) θα ζητουσες απο την κοπελα για να μην το αποκαλύψεις στον σύζυγο.


Ρε ελληνικά καταλαβαίνετε εδώ μέσα ή είστε Αλβανοί οι περισσότεροι;Μη με φυτιλιάζετε λέμε, δεν είμαι μουνόπανο να χαλάω τα σπίτια των ανθρώπων!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Αν η κυρία γαμιότανε γενικώς και μου κολλούσε θα της τον σφύριζα αλλά δεν πάω να εκβιάσω μια γυναίκα για να μου κάνει το κρεββάτι!!!!Δεν είμαι ξεφτιλισμένος νταβατζης!!!! Ειδικά από τη στιγμή που κοστίζει 10-20 ευρώ το μουνί!!

Το μυαλό σου και μια λίρα και του μπογιατζή ο κόπανος!!!

Να διαβάσεις τα προηγούμενα post!!!! 40 φορές το έχω γράψει δεν ήθελα να δημιουργήσω κανένα πρόβλημα ούτε σε αυτή ούτε σε αυτόν!!!! Απλά με έτρωγε η περιέργεια και έλεγα είναι δυνατόν να κάνω τόσο λάθος;;

Σας έχει φάει όλους η άτιμη κενωνία και η κακία και η υποκρισία των ανθρώπων!!! Όλοι οι αδικημένοι εδώ μαζευτήκατε!!!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Ναι σιγουρα οτι πεις.
Μη με φυτιλιάζετε λέμε, δεν είμαι μουνόπανο να χαλάω τα σπίτια των ανθρώπων!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Αν η κυρία γαμιότανε γενικώς και μου κολλούσε θα της τον σφύριζα αλλά δεν πάω να εκβιάσω μια γυναίκα για να μου κάνει το κρεββάτι!!!!Δεν είμαι ξεφτιλισμένος νταβατζης!!!! Ειδικά από τη στιγμή που κοστίζει 10-20 ευρώ το μουνί!!

Οτι πεις.

:jerking:
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ναι σιγουρα οτι πεις.
Οτι πεις.

:jerking:

Σε την περίπτωση που η κυρία γαμιέται ενώ είναι παντρεμένη είναι ήδη χαλασμένο το σπίτι δεν το χαλάω εγώ!!!Αν η συγκεκριμένη ήταν πουτάνα και ήθελε να φύγει από αυτή τη ζωή και να κάνει οικογένεια το να πάω εγώ και να την εκβιάζω για να μου κάθεται τσάμπα ή να γαμιέται και να μου τα ακουμπάει αυτό είναι χάλασμα σπιτιού.

Τώρα άμα δε σου αρέσει ξύδι, δε θα ζητήσω και τη γνώμη σου :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
Το μυαλό σου και μια λίρα και του μπογιατζή ο κόπανος!!!

Να διαβάσεις τα προηγούμενα post!!!! 40 φορές το έχω γράψει δεν ήθελα να δημιουργήσω κανένα πρόβλημα ούτε σε αυτή ούτε σε αυτόν!!!! Απλά με έτρωγε η περιέργεια και έλεγα είναι δυνατόν να κάνω τόσο λάθος;;

Σας έχει φάει όλους η άτιμη κενωνία και η κακία και η υποκρισία των ανθρώπων!!! Όλοι οι αδικημένοι εδώ μαζευτήκατε!!!
και μονο το γεγονος οτι το δημοσιοποιησες οτι και εδωσες τοσα στοιχεια και το συζητησες και με αλλους ειναι αρκετο
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Στο Φυλής 86 ισόγειο εργαζόταν η γνωστή Λάουρα για την οποία ανοίχθηκε και ειδικό thread όπως διάβασα.Νταρντάνα,με πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό.

Κάποιος μου κάνει πλάκα....Χάθηκε να εμφανιστεί 3 μέρες πιο νωρίς να μην τρέχω σαν το μαλάκα και ανακατεύω και τον κόσμο.. :S :S :S :S

Παρεπιπτόντως έκοψε το πρωκτικό η τύπισσα;Ο κώλος της είναι που άξιζε σε αυτή!!!!
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ας υποθέσουμε ότι η όλη ιστορία δεν είναι ούτε promo ούτε φιδιά.

Ας αφαιρέσουμε και τη πιθανότητα να κάνεις λάθος. Γιατί και αυτή η πιθανότητα έστω και μικρή υπάρχει, καμμιά φορά οι άνθρωποι απλά μοιάζουν μεταξύ τους.

Την πιθανότητα η τύπισα να προσπαθεί να ξεφύγει από το τρέχον επάγγελμά της και εσύ να της τη χαλάσεις τη σκέφτεσαι ??
Οι πουτάνες είναι και αυτές άνθρωποι και έχουν δικαιώματα στη ζωή. Και όλοι μας ξέρουμε να τις περιφρονούμε αλλά ξέρουμε ακόμη καλύτερα να τις χρησιμοποιούμε κατά κόρον με πολύ ΄χαρά !!!

Τη πιθανότητα επίσης ο φίλος σου να το ξέρει το πρώην επάγγελμά της αλλά να επιλέγει για λόγους δικούς του να το παραβλέψει επειδή ακριβώς είναι πρώην επάγγελμα, την έχεις σκεφθεί ?? Είναι πολύ σπάνιο αυτές οι γυναίκες να γνωρίσουν ανθρώπους έξω από το επάγγελμά τους. Δεν έχουν απλά ούτε το χρόνο ούτε τη διάθεση να το κάνουν λόγω επαγγέλματος.

Αν το πρώην επάγγελμα της τύπισας γίνει τούμπανο προφανώς και θα χαλάσει το πράγμα με το φίλο σου.

Για να μη κάνω το δακρύβρεχτο μαλακομπούμπουρα, αν ήμουν στη θέση σου θα έκανα τα εξής δυο.

Πρώτον θα έκανα μια γενική κουβέντα στο φίλο μου σχετικά με το πόσο καλά ξέρει τη τύπισα. Αν ο φίλος μου ξέρει τότε θα τσιμπήσει και θα μου ανοιχθεί γιατί θα καταλάβει ότι κάτι ξέρω. Μετά θα ακολουθούσα τις υποδείξεις/επιθυμίες του. Αν δεν τσιμπήσει θα το έριχνα σε κάτι γενικόλογο, αποφεύγοντας το θέμα διότι, η η τύπισα δεν είναι αυτή που νομίζεις, η είναι και ο φίλος το ξέρει και απλά δεν θέλει να το ανοίξει πουθενά το θέμα. Η τέλος υπάρχει και η πιθανότητα να είναι και ο φίλος σου να να μην ξέρει. Η τελευταία περίπτωση είναι η άσχημη διότι ο φίλος σου έχει δικαίωμα να ξέρει. Σε αυτή τη τελευταία περίπτωση εσύ έκανες μια προσπάθεια να του ανοίξεις τα μάτια αλλά διακριτικά μια και δεν είσαι σίγουρος, και έτσι έχεις τη συνείδησή σου ήσυχη.

Δεύτερον απο εκεί και πέρα θα το βούλωνα και δεν δεν θα ξαναμιλούσα ποτέ για το ζήτημα.

Αν ήδη το γνωρίζει ο φίλος του και το αποδέχεται τότε ούτε γάτα ούτε ζημιά. Απλά θα του πει κι ευχαριστώ για την παρατήρησή του. Δεν του χαλάει κάτι στην προκειμένη περίπτωση.
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Αν ήδη το γνωρίζει ο φίλος του και το αποδέχεται τότε ούτε γάτα ούτε ζημιά. Απλά θα του πει κι ευχαριστώ για την παρατήρησή του. Δεν του χαλάει κάτι στην προκειμένη περίπτωση.

Διάβασε και λίγο παρακάτω έχουμε εξελίξεις.. ;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom