Νέα

Μέλλουσα αρραβωνιαστικιά γνωστού μου είναι ίδια με μια πουτάνα από Φυλής 86!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alths_epi_kyrias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Ρε μάγκα δεν είμαι Αθήνα λέμε...Αλλιώς θα καθόμουν εδώ να ρωτάω και να χολοσκάω;Και δε μπορώ να κατέβω τώρα άμεσα..Γι' αυτό ρωτάω εδώ αν την είδε κανείς και πότε.

οταν κατέβεις αθηνα θα περασεις και θα δεις ... τι να σου πουμε ρε φιλε, αν την ειδαμε και ποτε ?? Οταν ερθεις αθηνα περνα και δες
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Mα αυτο μπορει να κανει ο τυπος.Πριν 'πεινασει" να βεβαιωθει οτι ειναι οντως αυτη,και μετα να την εχει καβαντζα για τις δυσκολες μερες.

Ρε σεις με διαβάζει κανείς ή τσάμπα γράφω; Δε θέλω λέμε να την πηδήξω, δε θέλω να τον ξεφτιλίσω τον γκόμενό της, δε θέλω να του ανοίξω αυτουνού τα μάτια, δε θέλω να την εκβιάζω αυτή και να γαμιέται και να μου φέρνει την είσπραξη, ΔΕ ΘΈΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΜΕ!!!!

Θέλω μόνο να διαπιστώσω αν είναι αυτή ή όχι!!!!!!!!
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
Mα αυτο μπορει να κανει ο τυπος.Πριν 'πεινασει" να βεβαιωθει οτι ειναι οντως αυτη,και μετα να την εχει καβαντζα για τις δυσκολες μερες.

μα αν ειναι..την εχει φαει ηδη, αρα..ξαναζεσταμενο φαγητο??


αλλα δεν ειναι κι αυτο το θεμα του  :)
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
οταν κατέβεις αθηνα θα περασεις και θα δεις ... τι να σου πουμε ρε φιλε, αν την ειδαμε και ποτε ?? Οταν ερθεις αθηνα περνα και δες
Λυπηθείτε τον, αφου το βλέπετε έχει σεληνιαστεί, μία χείρα βοηθείας ζητάει ο καψερός  :grin:
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
οταν κατέβεις αθηνα θα περασεις και θα δεις ... τι να σου πουμε ρε φιλε, αν την ειδαμε και ποτε ?? Οταν ερθεις αθηνα περνα και δες

Και τι θα κάνω ρε φίλε; θα κατασκηνώσω έξω από το μπουρδέλο 2 μέρες να δω αν θα πάει να δουλέψει η τάνα;

Τελικά για να μην αρχίσει το off topic την έχει δει κανεις τώρα τελευταία ή όχι; Αυτό ρωτάω!!!!
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
46
Πόντοι
16
Εγω το βλεπω για προμο-κολπο το ποστ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.087
Κριτικές
90
Like
32.163
Πόντοι
24.700
Ρε σεις με διαβάζει κανείς ή τσάμπα γράφω; Δε θέλω λέμε να την πηδήξω, δε θέλω να τον ξεφτιλίσω τον γκόμενό της, δε θέλω να του ανοίξω αυτουνού τα μάτια, δε θέλω να την εκβιάζω αυτή και να γαμιέται και να μου φέρνει την είσπραξη, ΔΕ ΘΈΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΜΕ!!!!

Θέλω μόνο να διαπιστώσω αν είναι αυτή ή όχι!!!!!!!!

Αυτή είναι. Πέρασε προχθές να παραλάβει το στεφανοχάρτι της.  :)
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Ρε σεις με διαβάζει κανείς ή τσάμπα γράφω; Δε θέλω λέμε να την πηδήξω, δε θέλω να τον ξεφτιλίσω τον γκόμενό της, δε θέλω να του ανοίξω αυτουνού τα μάτια, δε θέλω να την εκβιάζω αυτή και να γαμιέται και να μου φέρνει την είσπραξη, ΔΕ ΘΈΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΜΕ!!!!

Θέλω μόνο να διαπιστώσω αν είναι αυτή ή όχι!!!!!!!!
τυπε αν ειναι, ο γνωστος σου θα μπορει να ειναι παντρεμενος και να γραφει και κριτικες εδω  :rockon: :rockon: θα γινει τιμημενος σε χρονο dt  :rockon: :rockon: :rockon:
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
46
Πόντοι
16
Πως να την προμοτάρω την γκόμενα ρε φίλε αφού αγνοείται η τύχη της;Δηλαδή εσύ αν θες να πας να την γαμήσεις που θα τη βρεις;
Εγω ξερω οτι εχει πεσει πολυ αναδουλεια τελευταια και κολπα σκαρφιζονται ενα σωρο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.087
Κριτικές
90
Like
32.163
Πόντοι
24.700
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Πιό απλό απ΄ό,τι φαντάζεστε. Πέρασε να παραλάβει πιστοποιητικό "αγαμίας" τύπου Β.  :)

Κάτα το πιστοποιητικό τύπου Α που παίρνουμε από το στρατό;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραίος σεβασμιώτατε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τελικά όλοι θητεία κάνουμε ρε γαμώτο θέλουμε δε θέλουμε.....
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Εγω ξερω οτι εχει πεσει πολυ αναδουλεια τελευταια και κολπα σκαρφιζονται ενα σωρο.


Οκ αλλάζω τακτική!!!!

Λοιπόν συνφορουμίτες και συναγωνιστές επί της κλίνης ακούσατε ακούσατε: Η Λάουρα γαμιέται με ένα 2ευρω και κάνει φουλ προγραμματάκι!!!!Τρέξτε να προλάβετε!!!!!

Αρκεί να τη βρείτε βεβαίως βεβαίως!!!
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Οκ αλλάζω τακτική!!!!

Λοιπόν συνφορουμίτες και συναγωνιστές επί της κλίνης ακούσατε ακούσατε: Η Λάουρα γαμιέται με ένα 2ευρω και κάνει φουλ προγραμματάκι!!!!Τρέξτε να προλάβετε!!!!!

Αρκεί να τη βρείτε βεβαίως βεβαίως!!!
Τυπε δεν μας ειπες τι περιλαμβανει το προγραμμα στα 2 ευρω.
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τυπε πρεπει να ριξει τις τιμες για να εχει πελατεια απο το bou.

Τόσο  τσίπης;;;; :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλή ή πλάκα αλλά το γαμήσαμε και θα με κυνηγάει ο νταβατζής της φίλε ;) ;) ;)

Ή και ο αραββωνιαστικός της..αν τελικά είναι αυτή!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom