Νέα

Μέλλουσα αρραβωνιαστικιά γνωστού μου είναι ίδια με μια πουτάνα από Φυλής 86!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alths_epi_kyrias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Τόσο  τσίπης;;;; :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλή ή πλάκα αλλά το γαμήσαμε και θα με κυνηγάει ο νταβατζής της φίλε ;) ;) ;)

Ή και ο αραββωνιαστικός της..αν τελικά είναι αυτή!!!

Κομματάκι δύσκολο να σε βρούνε αφού είσαι μακριά από την πρωτεύουσα. :)
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Ρε σεις με διαβάζει κανείς ή τσάμπα γράφω; Δε θέλω λέμε να την πηδήξω, δε θέλω να τον ξεφτιλίσω τον γκόμενό της, δε θέλω να του ανοίξω αυτουνού τα μάτια, δε θέλω να την εκβιάζω αυτή και να γαμιέται και να μου φέρνει την είσπραξη, ΔΕ ΘΈΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΜΕ!!!!

Θέλω μόνο να διαπιστώσω αν είναι αυτή ή όχι!!!!!!!!

Και αν δεν θες να κάνεις τίποτα από όλα αυτά, για ποιο λόγο θες να μάθεις απλή περιέργεια ?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Τόσο  τσίπης;;;; :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλή ή πλάκα αλλά το γαμήσαμε και θα με κυνηγάει ο νταβατζής της φίλε ;) ;) ;)

Ή και ο αραββωνιαστικός της..αν τελικά είναι αυτή!!!
Κανονισε να σε βρουν σε κανενα χαντακι και να μην θυμασαι ουτε το ονομα σου!!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.085
Πόντοι
3.187
Το πολύ πολύ αν είναι η συγκεκριμένη να δώσεις συγχαριτήρια στο φίλο σου για την επιλογή του. Να του πεις οτι θα περάσει πολύ ωραία στο κρεβάτι όπως πέρασες κ συ. Να του πεις οτι η γυναίκα του είναι πολύ καλή στο στοματικο, το πισωκολλητό, το καρεκλατο και το συντριβανάτο και να την χαίρετε που την έχει.

Πάντως πέρα από την πλάκα, σιγά μην δεν το ξέρει ο φίλος σου οτι η γυναίκα του είναι πόρνη. Αυτά δεν μένουν κρυφα. Οι γκόμενες φροντίζουν και ενημερώνουν. Και στο τέλος οι γαμπροί καμαρώνουν κι ολας που παντρεύτηκαν πόρνη. Αν είναι ποτέ δυνατόν!! Ελεος βρεεεεε
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Το πολύ πολύ αν είναι η συγκεκριμένη να δώσεις συγχαριτήρια στο φίλο σου για την επιλογή του. Να του πεις οτι θα περάσει πολύ ωραία στο κρεβάτι όπως πέρασες κ συ. Να του πεις οτι η γυναίκα του είναι πολύ καλή στο στοματικο, το πισωκολλητό, το καρεκλατο και το συντριβανάτο και να την χαίρετε που την έχει.

Πάντως πέρα από την πλάκα, σιγά μην δεν το ξέρει ο φίλος σου οτι η γυναίκα του είναι πόρνη. Αυτά δεν μένουν κρυφα. Οι γκόμενες φροντίζουν και ενημερώνουν. Και στο τέλος οι γαμπροί καμαρώνουν κι ολας που παντρεύτηκαν πόρνη. Αν είναι ποτέ δυνατόν!! Ελεος βρεεεεε
Ξερεις καποιον που καμαρωνε; :huh:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ας υποθέσουμε ότι η όλη ιστορία δεν είναι ούτε promo ούτε φιδιά.

Ας αφαιρέσουμε και τη πιθανότητα να κάνεις λάθος. Γιατί και αυτή η πιθανότητα έστω και μικρή υπάρχει, καμμιά φορά οι άνθρωποι απλά μοιάζουν μεταξύ τους.

Την πιθανότητα η τύπισα να προσπαθεί να ξεφύγει από το τρέχον επάγγελμά της και εσύ να της τη χαλάσεις τη σκέφτεσαι ??
Οι πουτάνες είναι και αυτές άνθρωποι και έχουν δικαιώματα στη ζωή. Και όλοι μας ξέρουμε να τις περιφρονούμε αλλά ξέρουμε ακόμη καλύτερα να τις χρησιμοποιούμε κατά κόρον με πολύ ΄χαρά !!!

Τη πιθανότητα επίσης ο φίλος σου να το ξέρει το πρώην επάγγελμά της αλλά να επιλέγει για λόγους δικούς του να το παραβλέψει επειδή ακριβώς είναι πρώην επάγγελμα, την έχεις σκεφθεί ?? Είναι πολύ σπάνιο αυτές οι γυναίκες να γνωρίσουν ανθρώπους έξω από το επάγγελμά τους. Δεν έχουν απλά ούτε το χρόνο ούτε τη διάθεση να το κάνουν λόγω επαγγέλματος.

Αν το πρώην επάγγελμα της τύπισας γίνει τούμπανο προφανώς και θα χαλάσει το πράγμα με το φίλο σου.

Για να μη κάνω το δακρύβρεχτο μαλακομπούμπουρα, αν ήμουν στη θέση σου θα έκανα τα εξής δυο.

Πρώτον θα έκανα μια γενική κουβέντα στο φίλο μου σχετικά με το πόσο καλά ξέρει τη τύπισα. Αν ο φίλος μου ξέρει τότε θα τσιμπήσει και θα μου ανοιχθεί γιατί θα καταλάβει ότι κάτι ξέρω. Μετά θα ακολουθούσα τις υποδείξεις/επιθυμίες του. Αν δεν τσιμπήσει θα το έριχνα σε κάτι γενικόλογο, αποφεύγοντας το θέμα διότι, η η τύπισα δεν είναι αυτή που νομίζεις, η είναι και ο φίλος το ξέρει και απλά δεν θέλει να το ανοίξει πουθενά το θέμα. Η τέλος υπάρχει και η πιθανότητα να είναι και ο φίλος σου να να μην ξέρει. Η τελευταία περίπτωση είναι η άσχημη διότι ο φίλος σου έχει δικαίωμα να ξέρει. Σε αυτή τη τελευταία περίπτωση εσύ έκανες μια προσπάθεια να του ανοίξεις τα μάτια αλλά διακριτικά μια και δεν είσαι σίγουρος, και έτσι έχεις τη συνείδησή σου ήσυχη.

Δεύτερον απο εκεί και πέρα θα το βούλωνα και δεν δεν θα ξαναμιλούσα ποτέ για το ζήτημα.









 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Δεν ξέρω αν είναι γκόμενα ή γυναίκα του φίλου σου και δεν με ενδιαφέρει , αλλά αν είναι τότε μπράβο του μάγκα , πέτυχε το λαχείο.
Η συγκεκριμένη κάνει τρελό κρεβάτι και απίστευτο κωλογαμήσι ... μέχρι και τα αρχίδια της είχα βάλει μέσα .
Εύγε !!

 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξέρω αν είναι γκόμενα ή γυναίκα του φίλου σου και δεν με ενδιαφέρει , αλλά αν είναι τότε μπράβο του μάγκα , πέτυχε το λαχείο.
Η συγκεκριμένη κάνει τρελό κρεβάτι και απίστευτο κωλογαμήσι ... μέχρι και τα αρχίδια της είχα βάλει μέσα .
Εύγε !!
Τυπε ολα αυτα στην τιμη του 2ευρου?
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
769
Πόντοι
96
  Αν καταλαβα καλα ο γνωστος εχει φραγκα και η τυπισσα ειναι ωραιο γκομενακι αρα παλι πουτανα ειναι αλλα οχι η Λαουρα απο Φυλης 86.

  Μετα απο 10-15 χρονια γαμου πουτανα θα την λεει και ο φιλος αφου θα του ζαλίζει τα ουμπαλα .

Υγ αν ηταν η Λαουρα θα του το ειχε πει του γκομενου οτι ηταν ιεροδουλος. Οποτε η τυπισσα ειναι πουτανα αλλα οχι ιερόδουλος .

ΥΓ2  Αν ηταν η Λαουρα θα σε χαιρεταγε πρωτη .
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Λοιπόν συναγωνιστές, υπάρχουν τελικά νεωτερα από το δυτικό μέτωπο!!!!!

Καταρχήν για όλους αυτούς που λένε ότι ο τύπος είναι φίλος μου διευκρίνιση: Δεν είναι φίλος μου και δεν τον πολυσυμπαθώ κιόλας χωρίς να μου έχει κάνει κάτι όμως!!!!Απλά είναι λίγο περισσότερο κάγκουρας από το κανονικό και μου τη σπάει...

Στο ζούμί τώρα:
Αφού με έτρωγε το θέμα πήρα ένα φίλο Αθηναίο και τον αγγάρεψα άρον άρον να πάει να δει και να ρωτήσει τα κορίτσια στη Φυλής που είναι η Λάουρα.Τελικά και ο φίλος δεν την πέτυχε και δεν έμαθε και τίποτα.Σημειωτέον την έχει πάρει κι αυτός παλιότερα τη Λάουρα και την ξέρει εμφανισιακά.

Τελικά αποφάσισα να πάρω τον ίδιο τον αραββωνιάρη και να του πω να πάμε για καφέ με την ελπίδα ότι θα φέρει και αυτή για να την ξαναδώ από κοντά μήπως και κάνω λάθος.Όταν την ξαναείδα πάλι λέω αυτή είναι σίγουρα!!!!

Επειδή δεν είχα ξαναμιλήσει περισσότερο με την κοπέλα, 2 κουβέντες είχαμε πει στο δρόμο, αρχίζω εν είδει κοινωνικής περιέργειας και ρωτάω τι δουλειά κάνει από που είναι κτλ.Μου λέει λοιπόν ότι πράγματι είναι από Αλβανία αλλά έχει μεγαλώσει εδώ.
-Εδώ που έδώ ρωτάω σε ποια πόλη;
-Εδώ ....(πολη στην επαρχία) μου λέει.
-Και δεν έχει φύγει από εδώ να μείνεις αλλού;
-Όχι
-Σχολείο εδώ πήγες;
-Ναι στο ... (Ευκαιρία να ρωτήσω κανένα παλιό συμμαθητή αν την ξέρει)
-Και με τι ασχολείσαι;Δουλεύεις κάπου;
-Είμαι κομμώτρια (καμπανάκια ακούγονται στα αυτιά μου: Εξ' ου και το ξανθό το μαλλί, τα ντεκολτέ και το πουτανοβάψιμο μέρα μεσημέρι)
-Τι λέει εκεί καλά είναι;Σε πληρώνουν; "Έχεις καιρό που δουλεύεις εκεί";
-Μπλα μπλα...3 Χρόνια
-Διακοπές που θα πατε; περυσι που πήγατε; Είσουν εδώ τον Ιούνιο πέρυσι ή διακοπές;
-Μπλα μπλα....Πέρυσι δε βόλευαν τα οικονομικά και δεν πήγα πουθενά..Ούτε Αλβανία δεν ανέβηκα!!!
-Τον Ιούνιο πέρυσι δηλαδή δεν είσουν εδώ, γιατί μου φαίνεται ότι είχα έρθει στο κομμωτήριο και με είχες κουρέψει...Δε σε ήξερα βέβαια...
-Πολύ πιθανό όλο το καλοκαίρι εδώ είμουν...και τον Ιούνιο( Καμπάνα της Μητροπόλεως ηχει στα αυτιά μου)

Τελειωνουμε τον καφέ και καπάκι παίρνω ένα φίλο μου που πήγαινε στο ίδιο σχολείο με αυτή και μένει και στη γειτονιά της.

-Την ... την ξέρεις;
-Ναι Αλβανίδα είναι, τούμπανο γκομενάκι!
-Είναι χρόνια Ελλάδα;
-Εδώ γεννήθηκε...
-Πέρυσι τον Ιούνιο την έβλεπες ή έλειπε για διακοπές;
-Όχι ρε τι διακοπές, αυτή και η οικογένειά της δεν έχουν λεφτά και δεν πάνε διακοπές, μεροκάματο δουλεύουν οι δικοί της άντε να πάνε καμιά Αλβανία το Χριστούγεννα ή Πάσχα, με τους δικούς της μένει. Πηγαίνουμε το καλοκαίρι εδώ τριγύρω για κανένα μπάνιο καμια φορά με παιδιά από τη γειτονιά και έρχεται κι αυτή. (Άκουσα τα τετρακόσια σήμαντρα και τις 62 καμπάνες της Αγια-Σοφιάς).

Ξέχασα να πώ ότι στον καφέ κάποια στιγμή πήγα τουαλέτα δήθεν για να απομακρυνθώ και την έβγαλα φωτογραφία χωρίς να με καταλάβει την οποία την έστειλα στον Αθηναίο φίλο μου!!! Τελικά καταλήξαμε και οι 2 ότι πράγματι είναι σωσίας της Λάουρας η τύπισσα.

Αει στο διάολο επιτέλους λέω κι εγώ χάζεψα και βλέπω παντού πουτάνες!!!!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Λοιπόν συναγωνιστές, υπάρχουν τελικά νεωτερα από το δυτικό μέτωπο!!!!!

Καταρχήν για όλους αυτούς που λένε ότι ο τύπος είναι φίλος μου διευκρίνιση: Δεν είναι φίλος μου και δεν τον πολυσυμπαθώ κιόλας χωρίς να μου έχει κάνει κάτι όμως!!!!Απλά είναι λίγο περισσότερο κάγκουρας από το κανονικό και μου τη σπάει...

Στο ζούμί τώρα:
Αφού με έτρωγε το θέμα πήρα ένα φίλο Αθηναίο και τον αγγάρεψα άρον άρον να πάει να δει και να ρωτήσει τα κορίτσια στη Φυλής που είναι η Λάουρα.Τελικά και ο φίλος δεν την πέτυχε και δεν έμαθε και τίποτα.Σημειωτέον την έχει πάρει κι αυτός παλιότερα τη Λάουρα και την ξέρει εμφανισιακά.

Τελικά αποφάσισα να πάρω τον ίδιο τον αραββωνιάρη και να του πω να πάμε για καφέ με την ελπίδα ότι θα φέρει και αυτή για να την ξαναδώ από κοντά μήπως και κάνω λάθος.Όταν την ξαναείδα πάλι λέω αυτή είναι σίγουρα!!!!

Επειδή δεν είχα ξαναμιλήσει περισσότερο με την κοπέλα, 2 κουβέντες είχαμε πει στο δρόμο, αρχίζω εν είδει κοινωνικής περιέργειας και ρωτάω τι δουλειά κάνει από που είναι κτλ.Μου λέει λοιπόν ότι πράγματι είναι από Αλβανία αλλά έχει μεγαλώσει εδώ.
-Εδώ που έδώ ρωτάω σε ποια πόλη;
-Εδώ ....(πολη στην επαρχία) μου λέει.
-Και δεν έχει φύγει από εδώ να μείνεις αλλού;
-Όχι
-Σχολείο εδώ πήγες;
-Ναι στο ... (Ευκαιρία να ρωτήσω κανένα παλιό συμμαθητή αν την ξέρει)
-Και με τι ασχολείσαι;Δουλεύεις κάπου;
-Είμαι κομμώτρια (καμπανάκια ακούγονται στα αυτιά μου: Εξ' ου και το ξανθό το μαλλί, τα ντεκολτέ και το πουτανοβάψιμο μέρα μεσημέρι)
-Τι λέει εκεί καλά είναι;Σε πληρώνουν; "Έχεις καιρό που δουλεύεις εκεί";
-Μπλα μπλα...3 Χρόνια
-Διακοπές που θα πατε; περυσι που πήγατε; Είσουν εδώ τον Ιούνιο πέρυσι ή διακοπές;
-Μπλα μπλα....Πέρυσι δε βόλευαν τα οικονομικά και δεν πήγα πουθενά..Ούτε Αλβανία δεν ανέβηκα!!!
-Τον Ιούνιο πέρυσι δηλαδή δεν είσουν εδώ, γιατί μου φαίνεται ότι είχα έρθει στο κομμωτήριο και με είχες κουρέψει...Δε σε ήξερα βέβαια...
-Πολύ πιθανό όλο το καλοκαίρι εδώ είμουν...και τον Ιούνιο( Καμπάνα της Μητροπόλεως ηχει στα αυτιά μου)

Τελειωνουμε τον καφέ και καπάκι παίρνω ένα φίλο μου που πήγαινε στο ίδιο σχολείο με αυτή και μένει και στη γειτονιά της.

-Την ... την ξέρεις;
-Ναι Αλβανίδα είναι, τούμπανο γκομενάκι!
-Είναι χρόνια Ελλάδα;
-Εδώ γεννήθηκε...
-Πέρυσι τον Ιούνιο την έβλεπες ή έλειπε για διακοπές;
-Όχι ρε τι διακοπές, αυτή και η οικογένειά της δεν έχουν λεφτά και δεν πάνε διακοπές, μεροκάματο δουλεύουν οι δικοί της άντε να πάνε καμιά Αλβανία το Χριστούγεννα ή Πάσχα, με τους δικούς της μένει. Πηγαίνουμε το καλοκαίρι εδώ τριγύρω για κανένα μπάνιο καμια φορά με παιδιά από τη γειτονιά και έρχεται κι αυτή. (Άκουσα τα τετρακόσια σήμαντρα και τις 62 καμπάνες της Αγια-Σοφιάς).

Ξέχασα να πώ ότι στον καφέ κάποια στιγμή πήγα τουαλέτα δήθεν για να απομακρυνθώ και την έβγαλα φωτογραφία χωρίς να με καταλάβει την οποία την έστειλα στον Αθηναίο φίλο μου!!! Τελικά καταλήξαμε και οι 2 ότι πράγματι είναι σωσίας της Λάουρας η τύπισσα.

Αει στο διάολο επιτέλους λέω κι εγώ χάζεψα και βλέπω παντού πουτάνες!!!!!!!
τυπε σε λιγο θα εβαζες και τον ουζουνη να την ψαξει :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ουζούνης είμαι μόνος μου ανάθεμα το μπόι μου!!!!!
URL]] :headbang3:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λοιπόν ανοίγω καινούργιο θέμα γιατί τρώγομαι με τα ρούχα μου!!!!!

Προχθές πόσταρα αυτό:

Αφορά τη Λάουρα μια ξανθιά Αλβανίδα από Φυλής 86 ισόγειο.

Από προχθές δε μου έχει απαντήσει άνθρωπος.Οπότε 2 τινά συμβαίνουν:
α.Είναι πράγματι αυτή
β.Με γράφουν όλοι στα αρχίδια τους.

Στη β.περίπτωση οκ δε χάλασε κι ο κόσμος αυτά έχει η ζωή.

Στην α. περίπτωση όμως...τα πράγματα περιπλέκονται κάπως... :think: :think: :think: :think:

Από τη μια δε μπορώ να πάω να του πω του τύπου "ξέρεις αδερφέ η γκόμενά σου έχει μια πατούρα άλλο πράγμα, την εχω σκίσει άπειρες φορές"...Από την άλλη τον άκουγα που κοκορευόταν και την έλεγε στεγνα σε κάποιο παιδί που δεν έχει γκόμενα...και είμουν στο τσάκ να τον κάνω ρόμπα.

Αν δεν είναι όμως αυτή θα γίνω εγώ ρόμπα και μοιραία θα πιαστούμε στα χέρια, κάτι που δε θέλω....

Σημειωτέον ότι το ο τύπος πρόσφατα μετακόμισε από Αθήνα....Είναι πολλές οι συμπτώσεις ρε πούστη μου.. :think: :think: :think: :think:
Μημπως το γνωριζει ο γνωστος σου,οτι η γκομενα του δουλευει καθαριστρια σε αντρικα μορια :pipa2:;;; Για ρωτα τον......

Αν ειναι αυτη φυσικα....καθοτι δεν καθησα να διαβασω την ροη του θρεντ.....
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Μημπως το γνωριζει ο γνωστος σου,οτι η γκομενα του δουλευει καθαριστρια σε αντρικα μορια :pipa2:;;; Για ρωτα τον......

Αν ειναι αυτη φυσικα....καθοτι δεν καθησα να διαβασω την ροη του θρεντ.....

Κακώς...Αποκτάς διαφορά φάσης έτσι και δεν πιανει τόπο το post σου... :) :) :) :) :)
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
ειδατε τι συμβαινει αμα μια κοπελα αναλαβει να ικανοποιει τις ορεξεις και τα παθη μας .
Για εκεινη την ωρα ειναι καλη . μετα την στοχοποιουμε , ειναι προστυχη και δεν πρεπει να κανει κατι αλλο να ξεφυγει.
ωραιος που ειναι ο κοσμος μας
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
ειδατε τι συμβαινει αμα μια κοπελα αναλαβει να ικανοποιει τις ορεξεις και τα παθη μας .
Για εκεινη την ωρα ειναι καλη . μετα την στοχοποιουμε , ειναι προστυχη και δεν πρεπει να κανει κατι αλλο να ξεφυγει.
ωραιος που ειναι ο κοσμος μας

Το μυαλό σου και μια λίρα και του μπογιατζή ο κόπανος!!!

Να διαβάσεις τα προηγούμενα post!!!! 40 φορές το έχω γράψει δεν ήθελα να δημιουργήσω κανένα πρόβλημα ούτε σε αυτή ούτε σε αυτόν!!!! Απλά με έτρωγε η περιέργεια και έλεγα είναι δυνατόν να κάνω τόσο λάθος;;

Σας έχει φάει όλους η άτιμη κενωνία και η κακία και η υποκρισία των ανθρώπων!!! Όλοι οι αδικημένοι εδώ μαζευτήκατε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom