Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
αληθεια;; αυτο δεν το γνωριζα εγω.. αλλα ρε φιλε ετσι οπως ειναι εμφανησιακα, δε σου κανει διαθεση να τον χώσεις στη σπηλιά
παλαιοτερα που την ειχα παρει εδινε και κωλο
το παραμυθι με την γοργονα ζαλαδα αλλα ξερει να σε φτιαχνει με το χερι ωστε να χυσεις και να μην πηδηξεις
 

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
παλαιοτερα που την ειχα παρει εδινε και κωλο
το παραμυθι με την γοργονα ζαλαδα αλλα ξερει να σε φτιαχνει με το χερι ωστε να χυσεις και να μην πηδηξεις
Έχουμε τηλ πως μπορούμε να την βρουμε
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Καλησπερα συναγωνιστή το τηλ που το τηλ που το βρίσκουμε?

Έχουμε τηλ πως μπορούμε να την βρουμε
Κωστα γιατι το κανεις αυτο... μη μας ζαλίζεις με τηλεφωνα... πανω δεξια εχει αναζητηση.. ψαξε και θα βρεις την πληροφορία που θες
 

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
Κωστα γιατι το κανεις αυτο... μη μας ζαλίζεις με τηλεφωνα... πανω δεξια εχει αναζητηση.. ψαξε και θα βρεις την πληροφορία που θες
Ok ρε φιλαρακι δε σε είπαμε και Καμπούρη χαλάρωσε απλώς αν δε γουστάρεις μην απαντάς
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Σαν Λατρης της Cultilas και του περιεργου εκλεισα Ραντεβου με Χρυσαυγη η αλλιως οπως πολλοι την λενε εδω
"Δρακουμελ"...Ειχε χωρο στο χαλανδρι οπου προφανως ειναι το σπιτι της και δεν εχει ουτε μασαζοκρεβατο κτλ.
Λοιπον η τυπισσα ειναι εμφανισιακα αδιαφορη 45+ αλλα εχει ενα δυνατο και μεγαλο στηθος σαν ατου για τους βυζολατρεις!...Σε ξαπλωνει κρεβατι και ξεκιναει με τριψιματα και χαδια σε ολο το κορμι αφου παραλληλα σου λεει τις ιστοριες τις για "παραδεισια πουλια και οτι βρισκεσαι σε παραλια"...Μετα απο κανα μισαωρο και αφου σε τριβει πανω κατω και σε ψιλο κραταει ορθιο (της το παραδεχομαι) σε γυρναει τουμπα...σου κανει μια αεροπιπα και μετα σου πεταει βυζια στο στομα για γλυψιμο οσο εκεινη στον παιζει...Εως Φραπε σε μενα και λιγο Καλαμακι..
Μετα μπανακι 50αρικακι στο χερι και εφυγα.

Σαν συμπερασμα το περιμενα πολυ χειροτερο αλλα ειχε μια Cult φαση ολο αυτο που με κραταγε ορθιο και η αληθεια ειναι οτι ευχαριστηθηκα βυζι και ο φραπες της με αδειασε καλα!...Τωρα ολο αυτο ειναι Κασκαντεριλικι σιγουρα και δεν το θελουν ολοι...Αλλα εαν θες λιγο πιο περιεργες καταστασεις κ να εχεις μια ιστορια να λες ,μια φορα καλα ειναι!!

Υ.Γ. Εχω δωσει πειρισσοτερα και σε πιο διαφημισμενες γκομενες κ τα εχω κλαψει!...Εδω οχι!
60+....δεν τα κλαις τα λεφτά σου.....για γερά αδειασματα και φάση αφραγκιας είναι η καλύτερη.....άσε που ξέρει και μασάζ.....και για τους βυζολαγνους είναι η καλύτερη
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Βοηθάω την κατάσταση.....για να μην μας τα πρήζουν συνέχεια....
Δυστυχως πήγε στράφι η πληροφορία. Ο Κωστάκης παίζει μπάλα σε άλλο "σύλλογο"


Σε λίγο σε κανένα μισάωρο θα είμαι στην πιάτσα Χαϊδάρι αν είναι κάνεις για φάση..να δώσω πίπα και πηδάω κιολας

Kαλημερα..κάνεις για σήμερα να κανονίσουμε πρωί η μεσημεράκι για Χαϊδάρι να του δώσω πίπα.


Θα είμαι Κηφισό απόψε κατά τις 9 είναι κάνεις πρόθυμος

Πάω Σκλαβενίτη σε λίγο..θα είναι κανείς εκεί για να αδειάσω?

Είμαι τοπ..κανένας για τώρα πρωί να κανονισουμε

Κάνεις για τώρα πρωί?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Ok ρε φιλαρακι δε σε είπαμε και Καμπούρη χαλάρωσε απλώς αν δε γουστάρεις μην απαντάς
Κανενας δε γούσταρε αν σου απαντησει , αλλα συνεχιζες να ρωτας.
Αντε τωρα που σου ειπε ο Πειραιώτης το τηλέφωνο πήδα καμμια γυναίκα και ελα να μας γραψεις την κριτική σου
 

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
Δυστυχως πήγε στράφι η πληροφορία. Ο Κωστάκης παίζει μπάλα σε άλλο "σύλλογο

Κανενας δε γούσταρε αν σου απαντησει , αλλα συνεχιζες να ρωτας.
Αντε τωρα που σου ειπε ο Πειραιώτης το τηλέφωνο πήδα καμμια γυναίκα και ελα να μας γραψεις την κριτική σου

Κανενας δε γούσταρε αν σου απαντησει , αλλα συνεχιζες να ρωτας.
Αντε τωρα που σου ειπε ο Πειραιώτης το τηλέφωνο πήδα καμμια γυναίκα και ελα να μας γραψεις την κριτική σου
Εεε συνεχίστε ρε να στέλνετε έχει περάσει μισή ώρα και ακόμη μαυτο ασχολείστε έλεος ρε.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
google Χρυσαυγη ρεικι
τωρα πρεπει να ειναι κοντα στα 60
Το ξέρω........παίζω σε όλα τα βαλάντια....ηλικίες...ύψη....βάρη.....κλπ.....ότι ευχαριστεί την ψυχή μου και προπαντός το καυλι μου.....
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
Ε γράψτε και άλλο γεμίστε καμία 50αρια σελίδες ακόμη..
Και για να σας λυθούν οι απορίες μαλακές μου καλοί και χολοβγαλτες είμαστε παρέα φίλοι και καθόμαστε και γελάμε και σας τρολαρουμε εδώ και χρόνια.και αν θες να δεις άμα είμαι πίσω γλεντης έλα να σου λύσω την απορία
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Και για να σας λυθούν οι απορίες μαλακές μου καλοί και χολοβγαλτες είμαστε παρέα φίλοι και καθόμαστε και γελάμε και σας τρολαρουμε εδώ και χρόνια.και αν θες να δεις άμα είμαι πίσω γλεντης έλα να σου λύσω την απορία
Απάντησες στον εαυτό σου....αν δεν το κατάλαβες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom