Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.535
Πόντοι
1.056
καλησπέρα φίλε, ποια είναι η leyla και τι κάνει; υπάρχει κάποιο λινκ; Ευχαριστώ
Για ό,τι θες υπάρχει πάνω δεξιά το εργαλείο της αναζήτησης.
Τωρα για τη συγκεκριμενη επειδη δεν ειναι τόσο γνωστή και το ονομα της παντα το γράφουν λάθος, θα σου δώσω το λινκ να διαβασεις
 

spy1312

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Για ό,τι θες υπάρχει πάνω δεξιά το εργαλείο της αναζήτησης.
Τωρα για τη συγκεκριμενη επειδη δεν ειναι τόσο γνωστή και το ονομα της παντα το γράφουν λάθος, θα σου δώσω το λινκ να διαβασεις
σε ευχαριστώ πάρα πολύ. να σαι καλά
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.262
Πόντοι
216
Μια Ερικα ρουμανα παιζει ακομα ?
Ξερει κανεις κατι?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.535
Πόντοι
1.056
Μια Ερικα ρουμανα παιζει ακομα ?
Ξερει κανεις κατι?

Παίζει, αλλά απ'ότι έχω ακούσει πλέον μόνο μασάζ.
Μια ξανθούλα με όμορφο πρόσωπο, κοιλίτσα και χάλια δόντια με διαμέρισμα κοντά στην Πλατεία Βικτωρίας;
Που χρέωνε με τιμοκατάλογο; Αν ειναι αυτή, τότε είναι όπως τα λέει ο @gpap@13 .
Έχει κάνει στροφή στην ποιότητα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.262
Πόντοι
216
Μια ξανθουλα με ομορφο προσωπο, κοιλίτσα και χάλια δόντια με διαμέρισμα κομτα στην Πλατεία Βικτωρίας;
Που χρέωνε με τιμοκατάλογο; Αν ειναι αυτό τότε είναι όπως τα λέει ο @gpap@13 .
Έχει κάνει στροφή στην ποιότητα....
Ναι μετριου αναστηματος ξανθιά ωραίο προσωπο και 1-2 δοντά και με πρόβλημα και πολύ καλο μασαζ και 2ο μέρος, πριν απο 2-3 χρόνια, νομιζω οτι καπου προς τη π. Βικτωριας ειχε πάει!
Για την ιδια λέμε!!
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
127
Like
303
Πόντοι
21
Αυτή στην Λυκούργου είναι η Αθηνά έχω πάει 5-6 φορές , ποτε δεν εκανε κάτι παραπάνω από μασαζ αλλα το μασαζ της είναι τούμπανο.
Αλλη λεει ο φιλος dem .Ειναι και αυτη στη Λυκουργου αλλα λεγεται Ελενα.
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
23
Like
3.479
Πόντοι
4.060
Ναι μετριου αναστηματος ξανθιά ωραίο προσωπο και 1-2 δοντά και με πρόβλημα και πολύ καλο μασαζ και 2ο μέρος, πριν απο 2-3 χρόνια, νομιζω οτι καπου προς τη π. Βικτωριας ειχε πάει!
Για την ιδια λέμε!!
Την είχα ρωτήσει ποιό παλιά για εκτωνωση και με μπλόκαρε
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
Αλλη λεει ο φιλος dem .Ειναι και αυτη στη Λυκουργου αλλα λεγεται Ελενα.
Αυτή που έλεγα εγώ εν τω μεταξύ ήταν το πρώτο αποτέλεσμα στο Google όταν έψαξα το τηλέφωνο της θείας Ελένης γιαυτό ρώτησα. Αν γκουγκλαρετε και εσείς θα δείτε φώτο κλπ

Φίλες εσύ την έχεις δει αυτή?
 
Τελευταία τροποποίηση:

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
276
Πόντοι
21
Επίσκεψη στη φωτεινή στην Καλλιθέα πριν καμποσες μερες για μασάζ.
Για όσους δεν την ξέρουν ηλικιακά είναι άνω των 50 έχει δικό της χώρο και κάνει επαγγελματικού επιπέδου μασάζ και φραπέ για μια ώρα στα 50 ευρώ. Δεν προχωράει σε κάτι περαιτέρω.
Συνολική εμπειρία πολύ καλή για το πακέτο υπηρεσιών που δίνει και παίζει να βελτιωσε και τον φραπέ σε σχέση με παλιότερα. Έχει ξαναγραφτεί στο νήμα αρκετές φορές οπότε με μια αναζήτηση τη βρίσκετε πολύ εύκολα.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
885
Κριτικές
33
Like
2.639
Πόντοι
5.345
Λογικά για την Ελενάρα, το άλλοτε 1ο βιολί της Ζάννας, μαζί με την ίδια φυσικά. Αλλά από τότε έχουν περάσει αρκετά χρόνια κι ο πανδαμάτωρ χρόνος είναι αμείλικτος.
Καλησπέρα! Που βρίσκεται η Ελένη? Ψηλή ξανθιά αν λέμε την ίδια...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.535
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη στη φωτεινή στην Καλλιθέα πριν καμποσες μερες για μασάζ.
Για όσους δεν την ξέρουν ηλικιακά είναι άνω των 50 έχει δικό της χώρο και κάνει επαγγελματικού επιπέδου μασάζ και φραπέ για μια ώρα στα 50 ευρώ. Δεν προχωράει σε κάτι περαιτέρω.
Συνολική εμπειρία πολύ καλή για το πακέτο υπηρεσιών που δίνει και παίζει να βελτιωσε και τον φραπέ σε σχέση με παλιότερα. Έχει ξαναγραφτεί στο νήμα αρκετές φορές οπότε με μια αναζήτηση τη βρίσκετε πολύ εύκολα.
Σταθερη αξια η Φωτεινή
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
127
Like
303
Πόντοι
21
Αυτή που έλεγα εγώ εν τω μεταξύ ήταν το πρώτο αποτέλεσμα στο Google όταν έψαξα το τηλέφωνο της θείας Ελένης γιαυτό ρώτησα. Αν γκουγκλαρετε και εσείς θα δείτε φώτο κλπ

Φίλες εσύ την έχεις δει αυτή?
Φιλε οχι δεν εχω παει.Μου την συστησε γυναικα για καλο μασαζ και καθαρισμο των τσακρα.Ο zero για αυτην σου ελεγε?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
Φιλε οχι δεν εχω παει.Μου την συστησε γυναικα για καλο μασαζ και καθαρισμο των τσακρα.Ο zero για αυτην σου ελεγε?

νομιζω ναι, γιατι δεν αναφερθηκε σε αλλο ονομα οπως ο αλλος φιλος
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Φιλε οχι δεν εχω παει.Μου την συστησε γυναικα για καλο μασαζ και καθαρισμο των τσακρα.Ο zero για αυτην σου ελεγε?
Καθαρισμό των τσάκρα..
Σαν να λέμε καθαρισμό αυτιών;
Τι άλλο θα ακούσουμε στο μπου;
:confused: :confused: :confused:
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Σαν Λατρης της Cultilas και του περιεργου εκλεισα Ραντεβου με Χρυσαυγη η αλλιως οπως πολλοι την λενε εδω
"Δρακουμελ"...Ειχε χωρο στο χαλανδρι οπου προφανως ειναι το σπιτι της και δεν εχει ουτε μασαζοκρεβατο κτλ.
Λοιπον η τυπισσα ειναι εμφανισιακα αδιαφορη 45+ αλλα εχει ενα δυνατο και μεγαλο στηθος σαν ατου για τους βυζολατρεις!...Σε ξαπλωνει κρεβατι και ξεκιναει με τριψιματα και χαδια σε ολο το κορμι αφου παραλληλα σου λεει τις ιστοριες τις για "παραδεισια πουλια και οτι βρισκεσαι σε παραλια"...Μετα απο κανα μισαωρο και αφου σε τριβει πανω κατω και σε ψιλο κραταει ορθιο (της το παραδεχομαι) σε γυρναει τουμπα...σου κανει μια αεροπιπα και μετα σου πεταει βυζια στο στομα για γλυψιμο οσο εκεινη στον παιζει...Εως Φραπε σε μενα και λιγο Καλαμακι..
Μετα μπανακι 50αρικακι στο χερι και εφυγα.

Σαν συμπερασμα το περιμενα πολυ χειροτερο αλλα ειχε μια Cult φαση ολο αυτο που με κραταγε ορθιο και η αληθεια ειναι οτι ευχαριστηθηκα βυζι και ο φραπες της με αδειασε καλα!...Τωρα ολο αυτο ειναι Κασκαντεριλικι σιγουρα και δεν το θελουν ολοι...Αλλα εαν θες λιγο πιο περιεργες καταστασεις κ να εχεις μια ιστορια να λες ,μια φορα καλα ειναι!!

Υ.Γ. Εχω δωσει πειρισσοτερα και σε πιο διαφημισμενες γκομενες κ τα εχω κλαψει!...Εδω οχι!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.535
Πόντοι
1.056
Σαν Λατρης της Cultilas και του περιεργου εκλεισα Ραντεβου με Χρυσαυγη η αλλιως οπως πολλοι την λενε εδω
"Δρακουμελ"...Ειχε χωρο στο χαλανδρι οπου προφανως ειναι το σπιτι της και δεν εχει ουτε μασαζοκρεβατο κτλ.
Λοιπον η τυπισσα ειναι εμφανισιακα αδιαφορη 45+ αλλα εχει ενα δυνατο και μεγαλο στηθος σαν ατου για τους βυζολατρεις!...Σε ξαπλωνει κρεβατι και ξεκιναει με τριψιματα και χαδια σε ολο το κορμι αφου παραλληλα σου λεει τις ιστοριες τις για "παραδεισια πουλια και οτι βρισκεσαι σε παραλια"...Μετα απο κανα μισαωρο και αφου σε τριβει πανω κατω και σε ψιλο κραταει ορθιο (της το παραδεχομαι) σε γυρναει τουμπα...σου κανει μια αεροπιπα και μετα σου πεταει βυζια στο στομα για γλυψιμο οσο εκεινη στον παιζει...Εως Φραπε σε μενα και λιγο Καλαμακι..
Μετα μπανακι 50αρικακι στο χερι και εφυγα.

Σαν συμπερασμα το περιμενα πολυ χειροτερο αλλα ειχε μια Cult φαση ολο αυτο που με κραταγε ορθιο και η αληθεια ειναι οτι ευχαριστηθηκα βυζι και ο φραπες της με αδειασε καλα!...Τωρα ολο αυτο ειναι Κασκαντεριλικι σιγουρα και δεν το θελουν ολοι...Αλλα εαν θες λιγο πιο περιεργες καταστασεις κ να εχεις μια ιστορια να λες ,μια φορα καλα ειναι!!

Υ.Γ. Εχω δωσει πειρισσοτερα και σε πιο διαφημισμενες γκομενες κ τα εχω κλαψει!...Εδω οχι!
Συναγωνιστή, τα γράφεις όλα σωστα. . Μόνο ενα πραγμα μου εκανε εντύπωσαη. Οτι δέχεται και στο χώρο της. Αυτό είναι καλό γιατί γλυτώνεις τα επιπλεον λεφτα του ξενοδοχείου. Όντως ενα απο τα καλα στοιχεία του μασαζ της ειναι οτι σε κραταει όρθιο διαρκώς.
Μην εισαι ομως τοσο επιεικής. Δεν είναι 45+ αλλα 55+.
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Συναγωνιστή, τα γράφεις όλα σωστα. . Μόνο ενα πραγμα μου εκανε εντύπωσαη. Οτι δέχεται και στο χώρο της. Αυτό είναι καλό γιατί γλυτώνεις τα επιπλεον λεφτα του ξενοδοχείου. Όντως ενα απο τα καλα στοιχεία του μασαζ της ειναι οτι σε κραταει όρθιο διαρκώς.
Μην εισαι ομως τοσο επιεικής. Δεν είναι 45+ αλλα 55+.
Εχεις δικιο ειναι 50+..δεν τα παω καλα με αυτα...
Η αληθεια ειναι οτι και μενα μου εκανε εντυπωση οτι δεχεται στον χωρο της και σκεφτηκα μια χαρα γλιτωσαμε και το χοτελι...Γιατι για σπιτι μου θα προτιμουσα να το καψω καλυτερα!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
Τι
Σαν Λατρης της Cultilas και του περιεργου εκλεισα Ραντεβου με Χρυσαυγη η αλλιως οπως πολλοι την λενε εδω
"Δρακουμελ"...Ειχε χωρο στο χαλανδρι οπου προφανως ειναι το σπιτι της και δεν εχει ουτε μασαζοκρεβατο κτλ.
Λοιπον η τυπισσα ειναι εμφανισιακα αδιαφορη 45+ αλλα εχει ενα δυνατο και μεγαλο στηθος σαν ατου για τους βυζολατρεις!...Σε ξαπλωνει κρεβατι και ξεκιναει με τριψιματα και χαδια σε ολο το κορμι αφου παραλληλα σου λεει τις ιστοριες τις για "παραδεισια πουλια και οτι βρισκεσαι σε παραλια"...Μετα απο κανα μισαωρο και αφου σε τριβει πανω κατω και σε ψιλο κραταει ορθιο (της το παραδεχομαι) σε γυρναει τουμπα...σου κανει μια αεροπιπα και μετα σου πεταει βυζια στο στομα για γλυψιμο οσο εκεινη στον παιζει...Εως Φραπε σε μενα και λιγο Καλαμακι..
Μετα μπανακι 50αρικακι στο χερι και εφυγα.

Σαν συμπερασμα το περιμενα πολυ χειροτερο αλλα ειχε μια Cult φαση ολο αυτο που με κραταγε ορθιο και η αληθεια ειναι οτι ευχαριστηθηκα βυζι και ο φραπες της με αδειασε καλα!...Τωρα ολο αυτο ειναι Κασκαντεριλικι σιγουρα και δεν το θελουν ολοι...Αλλα εαν θες λιγο πιο περιεργες καταστασεις κ να εχεις μια ιστορια να λες ,μια φορα καλα ειναι!!

Υ.Γ. Εχω δωσει πειρισσοτερα και σε πιο διαφημισμενες γκομενες κ τα εχω κλαψει!...Εδω οχι!
Τι φραπε ρε? Γαμιεται κανονικα με το 50αρι
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.535
Πόντοι
1.056
Τι

Τι φραπε ρε? Γαμιεται κανονικα με το 50αρι
αληθεια;; αυτο δεν το γνωριζα εγω.. αλλα ρε φιλε ετσι οπως ειναι εμφανησιακα, δε σου κανει διαθεση να τον χώσεις στη σπηλιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom