Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 730K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Johnnybtm94

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα , εχθες βράδυ στην Πολυκάρπου είχε πολλή κίνηση κατα τις 10.00 11.00 αλλά είχε και μία παρέα από πιτσιρικάδες 3 άτομα που μάλλον έσπαζαν πλάκα..
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
Λοιπόν μόλις περάσεις τα ξενοδοχεία στην γέφυρα μετά το νεκροταφείο του Σχιστού κανείς δεξιά στον δρόμο προς Αθήνα όχι προς Κόρινθο. Μόλις περάσεις ένα βενζινάδικο της AVIN στο αριστερό χέρι σου βγαίνεις από τον παράδρομο προς εθνική για Αθήνα στο ξαναλέω.μετα από 1 χιλιόμετρο δεξιά έχει ένα πάρκινγκ θα το δεις δεν έχει άλλο.κανεις δεξιά και εκεί θα δεις αυτοκίνητα αραγμενα.σταματας έχει δεξιά σου στο μέσο του πάρκινγκ μια σιδερένια σκάλα.ανεβαινεις και κανείς εξερεύνηση
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
Λοιπόν ξημερώματα Παρασκευής περνάω από το στέκι στο Χαϊδάρι και ενημερώνω τι παίζει συναγωνιστές
Άντε καλημέρες πολλές
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
Λοιπόν ξημερώματα Παρασκευής περνάω από το στέκι στο Χαϊδάρι και ενημερώνω τι παίζει συναγωνιστές
Άντε καλημέρες πολλές
Τελικά λόγω βροχής το στέκι ήταν τελείως νεκρό μόνο 2 νταλίκες ήταν παρκαρισμενες αλλά τίποτα άλλο. Δεν πειράζει καλή συνέχεια.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
124
Like
6.591
Πόντοι
5.097
Χθεσινο περασμα κατα τις 21:00 απο χαιδαρι. Εκατσα κανα διωρο μιας και η βροχη ειχε σταματησει. 3-4 αυτοκινητα εκαναν συνεχομενα περασματα για να κοψουν κινηση αλλα η μ@λ@κια τους ηταν οτι εκαναν αναστροφη και πηγαιναν αναποδα μεσα στο παρκινγκ. Προφανως ματακηδες η δροσεροι που τσεκαραν κοσμο. Σε καποια φαση εσκασε μυτη ενα φορντ, μαλλον μπορντο, με ζευγαρι το οποιο σταματησε σε μια σκοτεινη γωνια του παρκινγκ και ξεκινησε το φασωμα χωρις να βγουν καθολου απο το αμαξι. Εκατσα σε μια γωνια γυρω στα 100 μετρα μακρια και κοιτουσα τις σκιες. Επεσε στοματικο απο την τυπισσα και μετα ειχαμε καβαλες. Γενικα οι τυποι δεν κρατιοντουσαν, εμειναν καμια ωρα στο παρκινγκ και συνεχως φασωνοντουσαν. Καποιοι απο τους ηλιθιους που ανεφερα πιο πανω τους εκοψαν 2-3 φορες μιας και πεταξαν τα φωτα πανω τους. Μεγαλο ρισπεκτ σε 55αρη τυπα που εμεινε γυρω στην 1,5 ωρα με κοντομανικο μεσα στο δασος περιμενωντας μαλλον ν αρπαξει καμια πουτσα.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
Λοιπόν Σάββατο και ώρα 8 περνώ από Χαϊδάρι πηγαίνοντας για εργασία.βκεπω 2 αυτοκίνητα που λείπουν οι οδηγοί.ωραια λέω σταματώ και εγώ και πάω να ανέβω για τα σπιτάκια.μολθς ανεβαίνω τα σκαλιά αριστερά ακούω βογγητα.μεσα στα πεύκα βλέπω 2 τυπαδες ο ένας έχει ξεκολιασει τον άλλον που βογγα από καύλα.του κάνω νόημα μου λέει έλα.κατεβαζω το παντελόνι βγάζω έξω τον Κυριάκο και τον δίνω στο στόμα του κυρίου που ήταν σκυμμένος και τον επερνε.χυσαμε και οι δύο και ξεκινάμε για δουλειά γεμάτοι ζωντάνια.
 

soza2021

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Λοιπόν Σάββατο και ώρα 8 περνώ από Χαϊδάρι πηγαίνοντας για εργασία.βκεπω 2 αυτοκίνητα που λείπουν οι οδηγοί.ωραια λέω σταματώ και εγώ και πάω να ανέβω για τα σπιτάκια.μολθς ανεβαίνω τα σκαλιά αριστερά ακούω βογγητα.μεσα στα πεύκα βλέπω 2 τυπαδες ο ένας έχει ξεκολιασει τον άλλον που βογγα από καύλα.του κάνω νόημα μου λέει έλα.κατεβαζω το παντελόνι βγάζω έξω τον Κυριάκο και τον δίνω στο στόμα του κυρίου που ήταν σκυμμένος και τον επερνε.χυσαμε και οι δύο και ξεκινάμε για δουλειά γεμάτοι ζωντάνια.
Ωραία τυχερά!!!
 

soza2021

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Χθεσινο περασμα κατα τις 21:00 απο χαιδαρι. Εκατσα κανα διωρο μιας και η βροχη ειχε σταματησει. 3-4 αυτοκινητα εκαναν συνεχομενα περασματα για να κοψουν κινηση αλλα η μ@λ@κια τους ηταν οτι εκαναν αναστροφη και πηγαιναν αναποδα μεσα στο παρκινγκ. Προφανως ματακηδες η δροσεροι που τσεκαραν κοσμο. Σε καποια φαση εσκασε μυτη ενα φορντ, μαλλον μπορντο, με ζευγαρι το οποιο σταματησε σε μια σκοτεινη γωνια του παρκινγκ και ξεκινησε το φασωμα χωρις να βγουν καθολου απο το αμαξι. Εκατσα σε μια γωνια γυρω στα 100 μετρα μακρια και κοιτουσα τις σκιες. Επεσε στοματικο απο την τυπισσα και μετα ειχαμε καβαλες. Γενικα οι τυποι δεν κρατιοντουσαν, εμειναν καμια ωρα στο παρκινγκ και συνεχως φασωνοντουσαν. Καποιοι απο τους ηλιθιους που ανεφερα πιο πανω τους εκοψαν 2-3 φορες μιας και πεταξαν τα φωτα πανω τους. Μεγαλο ρισπεκτ σε 55αρη τυπα που εμεινε γυρω στην 1,5 ωρα με κοντομανικο μεσα στο δασος περιμενωντας μαλλον ν αρπαξει καμια πουτσα.
Άξιος ο 55άρης!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
124
Like
6.591
Πόντοι
5.097
Λοιπόν Σάββατο και ώρα 8 περνώ από Χαϊδάρι πηγαίνοντας για εργασία.βκεπω 2 αυτοκίνητα που λείπουν οι οδηγοί.ωραια λέω σταματώ και εγώ και πάω να ανέβω για τα σπιτάκια.μολθς ανεβαίνω τα σκαλιά αριστερά ακούω βογγητα.μεσα στα πεύκα βλέπω 2 τυπαδες ο ένας έχει ξεκολιασει τον άλλον που βογγα από καύλα.του κάνω νόημα μου λέει έλα.κατεβαζω το παντελόνι βγάζω έξω τον Κυριάκο και τον δίνω στο στόμα του κυρίου που ήταν σκυμμένος και τον επερνε.χυσαμε και οι δύο και ξεκινάμε για δουλειά γεμάτοι ζωντάνια.
Τυπε εννοεις 08:00 το πρωι??
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
Λοιπόν Σάββατο και ώρα 8 περνώ από Χαϊδάρι πηγαίνοντας για εργασία.βκεπω 2 αυτοκίνητα που λείπουν οι οδηγοί.ωραια λέω σταματώ και εγώ και πάω να ανέβω για τα σπιτάκια.μολθς ανεβαίνω τα σκαλιά αριστερά ακούω βογγητα.μεσα στα πεύκα βλέπω 2 τυπαδες ο ένας έχει ξεκολιασει τον άλλον που βογγα από καύλα.του κάνω νόημα μου λέει έλα.κατεβαζω το παντελόνι βγάζω έξω τον Κυριάκο και τον δίνω στο στόμα του κυρίου που ήταν σκυμμένος και τον επερνε.χυσαμε και οι δύο και ξεκινάμε για δουλειά γεμάτοι ζωντάνια
Τυπε εννοεις 08:00 το πρωι??
Ναι φίλε μου 8 το πρωί
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
Ώρα 4.45 ξημερώματα Κυριακής στην Αγίου Πολυκάρπου γίνεται χαμός πάνω από 15 αυτοκίνητα κάνουν πασαρέλα.στο δε στενάκι μετά το εκκλησάκι που έχει γίνει λίμνη γίνεται χαμός στην παρτουζα
 

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
Kαλημερα..κάνεις για σήμερα να κανονίσουμε πρωί η μεσημεράκι για Χαϊδάρι να του δώσω πίπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: scork

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Λοιπόν Σάββατο και ώρα 8 περνώ από Χαϊδάρι πηγαίνοντας για εργασία.βκεπω 2 αυτοκίνητα που λείπουν οι οδηγοί.ωραια λέω σταματώ και εγώ και πάω να ανέβω για τα σπιτάκια.μολθς ανεβαίνω τα σκαλιά αριστερά ακούω βογγητα.μεσα στα πεύκα βλέπω 2 τυπαδες ο ένας έχει ξεκολιασει τον άλλον που βογγα από καύλα.του κάνω νόημα μου λέει έλα.κατεβαζω το παντελόνι βγάζω έξω τον Κυριάκο και τον δίνω στο στόμα του κυρίου που ήταν σκυμμένος και τον επερνε.χυσαμε και οι δύο και ξεκινάμε για δουλειά γεμάτοι ζωντάνια.
Θέλω κι εγώ να γνωρίσω τον Κυριάκο…! ??
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
Δεν έχει οδούς εκεί.μολθς δεις το εκκλησάκι κανείς δεξιά στο στενό εκεί γίνεται το πανηγύρι
 

ΜΗΤΣΟΣ(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συνήθως καθημερινές μετά τη δουλειά, κατά τις 5 παρά το απόγευμα, αράζω στην πιάτσα στο Χαιδάρι πριν πάω σπίτι.. Όποιο φιλαράκι γουστάρει να του πάρει πίπα αρρενωπός μουσάτος άντρας, μου λέει.. Ή και όποιος γουστάρει να πάμε παρέα εκεί να κόψουμε κίνηση..
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Μόλις γύρισα. Πίσω από το Σκλαβενίτη πέτυχα ένα ιχ με δύο καυλομενα πιτσιρίκια ήταν μια βραδιά όνειρο πήρα σπέρμα και για το σπίτι....
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Κανείς για τώρα να με ρουφήξει ;
 

kill-bill

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Υπάρχει κανένας ώριμος ψωλαρας από Β.Π για τώρα να τον περιποιηθώ?
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρέα.περασμα το πρωί από Χαϊδάρι λίγα πράγματα και όλοι μέσα στα αυτοκίνητα τους.επανω στο σπιτάκι έγινε ένα ψιλοπαιχνιδι με 3 άτομα και μετά από αρκετή ώρα παιχνιδιού και μαλακίας την έκαναν όλοι.δεν πειράζει αύριο το πρωί που θα ξαναπεράσω μπορεί να σταθώ πιο τυχερός
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
IMG_20211023_083017.jpg
IMG_20211023_083023.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom