Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν σας καταλαβαίνω ρε σεις
πάτε για να δώσετε τα χρήματά σας ή για να περάσετε καλά;
τι πάει να πει βαριόμουνα να πάω σε αυτήν που μου άρεσε;

επιλογή σας φυσικά και ουδείς λόγος, αλλά μετά μη λέτε γιατί δεν αναβαθμίζεται η ποιότητα των κοριτσιών...αφού είναι πολλοι που πηδάνε ό,τι και να τους φέρουνε μπροστά τους

ο καθείς φυσικά έχει τις προτεραιότητές του, αλλά αυτός είναι και ο βασικός λόγος που επιβιώνουνε πολλά μαγαζιά που ουσιαστικά γδέρνουνε χωρίς να προσφέρουνε τίποτα ή έχουνε μέσα μπαζόλες και αναρωτιέσαι πώς στο λύκο τις πηδάνε κάποιοι
Και το κακό είναι πως μετά φωνάζουνε πως δεν υπάρχει πληροφόρηση
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.805
Πόντοι
34.267
πηγα χθες στο κ 48 και μου γυαλισε η αλινα ελινα καπως ετσι. δεν περασα ομως γιατι ηθελα να δω και την μαιρουλα στο θ 81. πηγα κι απο κει αλλα η σεριφ μου ειπε οτι εχει περιοδο. βαρεθηκα να γυρισω στο κ 48 και καθησα εκει με ντονα. την εχω ξαναπαρει τιποτα σπουδαιο. πιστευω οτι αμα την δουμε εξω μερα θα μουτζωνουμε τους εαυτους μας με το κοντοαλβανακι που γαμαμε. λετε να εκανα μαλακια που δεν πηρα την αλινα. την ξερει κανενας συναδελφος να μου πει τι εχασα ?   φαινοταν καυλιαρα
Παίχτη έγραψες μια μεγάλη αλήθεια. Μόνο που διαφωνώ ως προς το θέμα εθνικότητας. Δε με χαλάει η Αλβανική καταγωγή (έχω μοιραστεί όμορφες στιγμές με εκπροσώπους της γείτονος χώρας), αλλά η υπερβολική εκθείαση κάποιων κοριτσιών, ειδικά από συναγωνιστές. Τους αναγνωρίζω όμως την προσωπική άποψη.
Όσο για την Αλίνα Κ48, προφανώς πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο που εργαζόταν στο Ζανόσπιτο. Άρα, από προσωπικής εμπειρίας ένα μεγάλο Χ. Δεν πέρασα καθόλου καλά προ 6μήνου και το ανέφερα στο σχετικό νήμα. Τώρα αν έστρωσε....who knows. Δεν θα το ρισκάριζα πάντως..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μοϊκανέ έχεις δίκιο... για να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου όμως το παρκάρισμα σε Καλλιθέα και Καλλιρόης είναι πολύ ζόρικο και θα μπορούσε να είναι λόγος να μην ξαναμετακινηθεί κανείς...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Παίχτη έγραψες μια μεγάλη αλήθεια. Μόνο που διαφωνώ ως προς το θέμα εθνικότητας. Δε με χαλάει η Αλβανική καταγωγή (έχω μοιραστεί όμορφες στιγμές με εκπροσώπους της γείτονος χώρας), αλλά η υπερβολική εκθείαση κάποιων κοριτσιών, ειδικά από συναγωνιστές. Τους αναγνωρίζω όμως την προσωπική άποψη.
Όσο για την Αλίνα Κ48, προφανώς πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο που εργαζόταν στο Ζανόσπιτο. Άρα, από προσωπικής εμπειρίας ένα μεγάλο Χ. Δεν πέρασα καθόλου καλά προ 6μήνου και το ανέφερα στο σχετικό νήμα. Τώρα αν έστρωσε....who knows. Δεν θα το ρισκάριζα πάντως..

πως είναι η Αλίνα;
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Κουϊζ: Ποιό χειρομασαζολαδοτριβείον μετακομίζει οσονούπω στην Πατησίων 145 ? Ποιό, ε ...? :hmm:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.805
Πόντοι
34.267
πως είναι η Αλίνα;
Μαύρο μαλλί λίγο κάτω απ'τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, κανονικά κιλά χωρίς περίσσεμα, στήθος 1,5, μέτριο ανάστημα και ύφος ανώτερο. Αν θυμάμαι καλά έχει και μια ελίτσα ή σκουλαρίκι ( :think:) πάνω απ'τα χείλη. Δέρμα λευκό και νομίζω κάποιο tatoo στη μέση.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
πηγα χθες στο κ 48 και μου γυαλισε η αλινα ελινα καπως ετσι. δεν περασα ομως γιατι ηθελα να δω και την μαιρουλα στο θ 81. πηγα κι απο κει αλλα η σεριφ μου ειπε οτι εχει περιοδο. βαρεθηκα να γυρισω στο κ 48 και καθησα εκει με ντονα. την εχω ξαναπαρει τιποτα σπουδαιο. πιστευω οτι αμα την δουμε εξω μερα θα μουτζωνουμε τους εαυτους μας με το κοντοαλβανακι που γαμαμε. λετε να εκανα μαλακια που δεν πηρα την αλινα. την ξερει κανενας συναδελφος να μου πει τι εχασα ?   φαινοταν καυλιαρα
συμφωνω απολυτως!!! Ντονα = βαρεμααααρα... ωραιο κωλαρακι και στηθακι και ποικιλια προγραμματος αλλα πολυ αναλατο !!!
ειναι βεβαια καποιοι που τους αρεσει πολυ... γιατι αραγες?????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.996
Πόντοι
45.465
την έχεις δοκιμάσει????
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Εις το σχετικό το νήμα
έχω αφήσει ένα ποίημα
που για την Αλίνα, λέει
και εν ολίγοις, τηνε καίει !

Αυτά !
:grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μαύρο μαλλί λίγο κάτω απ'τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, κανονικά κιλά χωρίς περίσσεμα, στήθος 1,5, μέτριο ανάστημα και ύφος ανώτερο. Αν θυμάμαι καλά έχει και μια ελίτσα ή σκουλαρίκι ( :think:) πάνω απ'τα χείλη. Δέρμα λευκό και νομίζω κάποιο tatoo στη μέση.

ευχαριστώ
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
την έχεις δοκιμάσει????
της εχω δωσει δυο ευκαιριες να με καταπληξει...
κοπηκε και εμεινε στην ιδια ταξη... ενω εχει ολες τις προυποθεσεις -πλην προσωπου- να μεγαλουργησει...
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Πιστεύω να γίνει καμιά καλή επένδυση γιατί το Φερών ήταν υπό εγκατάληψη
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
9
Πόντοι
230
Παιδιά κάποια Σουζάνα από Μάρνης 28 την έχει δοκιμάσει κάνεις? Είναι καλή?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ξαναγυρισε η Σουζαννα? νταρντανο-μιλφακι μελαχρινο? φουλ στα 80?
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
δεν σας καταλαβαίνω ρε σεις
πάτε για να δώσετε τα χρήματά σας ή για να περάσετε καλά;
τι πάει να πει βαριόμουνα να πάω σε αυτήν που μου άρεσε;

επιλογή σας φυσικά και ουδείς λόγος, αλλά μετά μη λέτε γιατί δεν αναβαθμίζεται η ποιότητα των κοριτσιών...αφού είναι πολλοι που πηδάνε ό,τι και να τους φέρουνε μπροστά τους

ο καθείς φυσικά έχει τις προτεραιότητές του, αλλά αυτός είναι και ο βασικός λόγος που επιβιώνουνε πολλά μαγαζιά που ουσιαστικά γδέρνουνε χωρίς να προσφέρουνε τίποτα ή έχουνε μέσα μπαζόλες και αναρωτιέσαι πώς στο λύκο τις πηδάνε κάποιοι

Βαριόμουνα να ξαναπεράσω αυτό το λούκι που πέρασα για να παρκάρω (μισή ώρα) , με δεδομένο ότι στις 14.30 έπρεπε να παρουσιαστώ σπίτι γυρνώντας τάχα μου απ την δουλειά (παντρεμένος). ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Βαριόμουνα να ξαναπεράσω αυτό το λούκι που πέρασα για να παρκάρω (μισή ώρα) , με δεδομένο ότι στις 14.30 έπρεπε να παρουσιαστώ σπίτι γυρνώντας τάχα μου απ την δουλειά (παντρεμένος). ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ

Αν επιθυμείς να καθυστερήσεις, υπάρχουν πάντα και οι αστάθμητοι παράγοντες.... π.χ. κλατάρισμα ελαστικού. (Τουλάχιστον 45' καθυστέρηση άφιξης στον προκαθορισμένο προορισμό σου, αφού πρώτα έχεις -αν το θεωρείς αναγκαίο- ειδοποιήσει τηλεφωνικώς στο σπίτι). ;)
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.805
Πόντοι
34.267
Και να κάνει έλεγχο ελαστικών η κυρά και να "πιάσει" τη μούφα... :headbang:

Λίγα είδαν τα ματάκια μας;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Και να κάνει έλεγχο ελαστικών η κυρά και να "πιάσει" τη μούφα... :headbang:

Λίγα είδαν τα ματάκια μας;

Αυτό, μπορεί να συμβεί (κατά τη γνώμη μου) σε δύο μόνο περιπτώσεις:

α) Να είναι παθολογικά ζηλιάρα ή

β) Να εργάζεται στα pit-stop της F1. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom