Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

dimi4u

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2005
Μηνύματα
121
Κριτικές
11
Like
66
Πόντοι
11
Τελικά στην Θησέως 81, το πρόγραμμα των 60, περιλαμβάνει μπριζόλα?
 

dimi4u

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2005
Μηνύματα
121
Κριτικές
11
Like
66
Πόντοι
11
Σε ευχαριστώ πολύ, θα τιμήσω την ?? έχεις κανα στανταράκι?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Συγγνώμη,για μένα μιλάτε? βρε ουστ απο δω μεσημεριάτικα....... :s&m_1:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.829
Πόντοι
34.267
Συγγνώμη,για μένα μιλάτε? βρε ουστ απο δω μεσημεριάτικα....... :s&m_1:
Δε μιλάμε...γράφουμε.

Αλήθεια, ποιά παρτουζώσατε και γνωρίζει o Agiana τις επιδόσεις σου; :cheesy:

Μήπως τη Δ? :think:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Εαν το "μασαζ" της Μαριάννας περάσει το τρίλεπτο.....εγω δέχομαι να πάρω τη θέση της..... :2funny:

Υ.Γ. Κάνουμε και καμμιά πλάκα ετσι,μην το πάρετε τοις μετρητοίς......

Πρόσεχε τι λες!!! Πολλοί δεν προσεχουν τα υστερόγραφα!!!   :2funny: :2funny: :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Θέλω να κάνω μία δήλωση.....οι μπηχτές και οι αιχμές σας με αφήνουν παγερά αδιάφορο!!! πορευομαι μόνος,αξιοπρεπής και περήφανος!

Προς mysterious : με τον Agianna έχουμε μονον τηλεφωνικές συζητήσεις,οι οποίες πάντοτε έχουν ως αντικείμενο την εξέλιξιν της οικονομικής κατάστασης της χώρας....Ακου "παρτουζώσατε"!!!!!!!  :rockon: :rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.781
Κριτικές
36
Like
35.649
Πόντοι
18.565
Γιατι τη χωρα δεν την "παρτουζωνουν" ΔΝΤ Μερκελ και δανειστες; :grin:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.829
Πόντοι
34.267
Γιατι τη χωρα δεν την "παρτουζωνουν" ΔΝΤ Μερκελ και δανειστες; :grin:
Μόοοοοοοονο; Αίμα μας πάει.... :S


Θέλω να κάνω μία δήλωση.....οι μπηχτές και οι αιχμές σας με αφήνουν παγερά αδιάφορο!!! πορευομαι μόνος,αξιοπρεπής και περήφανος!

Προς mysterious : με τον Agianna έχουμε μονον τηλεφωνικές συζητήσεις,οι οποίες πάντοτε έχουν ως αντικείμενο την εξέλιξιν της οικονομικής κατάστασης της χώρας....Ακου "παρτουζώσατε"!!!!!!!  :rockon: :rockon:
Και να το δηλώσεις δε μπορείς να το "σώσεις". Το παρελθόν σου είναι τόσο ένδοξο όσο και σκοτεινό...Μην προσπαθείς να αποποιηθείς τις μεγάλες σου "αμαρτίες"...θα σε κυνηγάνε σαν τις μέλισσες!!!! :grin:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Θέλω να κάνω μία δήλωση.....οι μπηχτές και οι αιχμές σας με αφήνουν παγερά αδιάφορο!!! πορευομαι μόνος,αξιοπρεπής και περήφανος!

Προς mysterious : με τον Agianna έχουμε μονον τηλεφωνικές συζητήσεις,οι οποίες πάντοτε έχουν ως αντικείμενο την εξέλιξιν της οικονομικής κατάστασης της χώρας....Ακου "παρτουζώσατε"!!!!!!!  :rockon: :rockon:

Δηλώσεις συνήθως κάνουν οι πολιτικοί!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Και να το δηλώσεις δε μπορείς να το "σώσεις". Το παρελθόν σου είναι τόσο ένδοξο όσο και σκοτεινό...Μην προσπαθείς να αποποιηθείς τις μεγάλες σου "αμαρτίες"...θα σε κυνηγάνε σαν τις μέλισσες!!!! :grin:

Το παρελθόν είναι παρελθόν.....το παρόν το ζούμε.....για το μέλλον είναι που δεν ξέρω,αλλά τα σημάδια είναι ενθαρρυντικά....
Το σταματάω εδω όμως,γιατί δεν λέμε κάτι καινούργιο και,ας μην ξεχνάμε,ο κύριος σκοπός του φόρουμ είναι η ενημέρωση....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.829
Πόντοι
34.267
Το παρελθόν είναι παρελθόν.....το παρόν το ζούμε.....για το μέλλον είναι που δεν ξέρω,αλλά τα σημάδια είναι ενθαρρυντικά....
Το σταματάω εδω όμως,γιατί δεν λέμε κάτι καινούργιο και,ας μην ξεχνάμε,ο κύριος σκοπός του φόρουμ είναι η ενημέρωση....
Σπάσε μια φορά τα δεσμά σου κι ελευθερώσου! Αποτίναξε το ζυγό της καταπίεσης και απογειώσου!

Μετά να δεις τα ωραία!!!! :uglystupid:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Θέλω να κάνω μία δήλωση.....οι μπηχτές και οι αιχμές σας με αφήνουν παγερά αδιάφορο!!! [size=13pt]πορευομαι μόνος[/size],αξιοπρεπής και περήφανος!

Φίλτατε, επιτρέψτε μου, να αμφιβάλλω επ'αυτού.
Συνήθως συνοδεύεσθε από αιθέρια ύπαρξη. :dancing:

Προς mysterious : με τον Agianna έχουμε μονον τηλεφωνικές συζητήσεις,οι οποίες πάντοτε έχουν ως αντικείμενο την εξέλιξιν της οικονομικής κατάστασης της χώρας....

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Προς mysterious : με τον Agianna έχουμε μονον τηλεφωνικές συζητήσεις,οι οποίες πάντοτε έχουν ως αντικείμενο την εξέλιξιν της οικονομικής κατάστασης της χώρας....Ακου "παρτουζώσατε"!!!!!!! :rockon: :rockon:

"Συνευρεθήκατε ομαδικώς" είναι πιό εύηχον! :smitten:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Φίλτατε, επιτρέψτε μου, να αμφιβάλλω επ'αυτού.
Συνήθως συνοδεύεσθε από αιθέρια ύπαρξη. :dancing:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

"Συνευρεθήκατε ομαδικώς" είναι πιό εύηχον! :smitten:

Φίλε agianna,το "πορευομαι μόνος" είναι μεταφορικόν.....ισχύει για όλους μας νομίζω....
Απο κει και πέρα,είναι ευτυχής όποιος περιβάλλεται απο ανθρώπους με θετική αυρα,ζωντάνια και χαρά της ζωής.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom