Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Σημερινή μασαζότσαρκα: 3ης Σεπτεμβρίου59 το γνωστό τριο-μπαζέ, την έκανα. Στο Πατησίων 131 χαμός από κορίτσια αλλά κάτι μου έφερνε στο πέρνα να τελειώνουμε, την έκανα. Στο Πατησίων 145 (εξέλιξη του Φ19) δύο μπάζα και η νόστιμη Άννα όπως συστήθηκε, δεν μου καλογυάλισε πάντως, χαίρετε (αν κάποιος ξέρει κάτι ας με διορθώσει). Αποτόλμησα Φωκιωνος Νεγρη 9, (Εύα, Αλίνα, Χριστίνα(;), έφυγα. Στο Ιμβρου 2 ένα καινούργιο αδύνατο κάτι έλεγε... Τελικά στο 3ης Σεπτεμβρίου 119 4ος (Ρεικι) ζήτησα διπλό με Αλίκη (πετιτ) και Μαρία (μιλφ). Προτάθηκε 120 € από τη Μαρία και στη συνέχεια ακούστηκε ρώσικο καυγαδάκι. Προφανώς η Αλίκη διεφώνησε με την τιμή και τελικά δεν παρουσιάστηκε. Η Μαρία καλή, στητό βυζί 2,5, λίγο χαλαρή κοιλίτσα, σφικτά πόδια, ωραίος κώλος. Επιδέξια γλώσσα, ήθελε γλωσσόφιλα που απέφυγα, ακα καλό, βαθύ με κοίταγμα, καλή φροντίδα στα @@@, καθαρή, τρεις στάσεις, όταν ανάβηκε από πάνω έσκουξε και μούσκεψε και τελικά στον παρακείμενο καναπέ δόθηκε ο τελικός γύρος απ' όπου μόλις σηκώθηκε σκούπισε τα υγρά της που έτρεχαν στα πόδια της... 40 περίπου λεπτά, 60 €. Στα μείον το κοινόχρηστο αλλά καθαρό μπάνιο και οι λαστιχένιες παντόφλες.

edit ZeroTolerance: φιλε σου διόρθωσα τις οδούς και τις έγραψα ολόκληρες. Γράφε και εσύ όλοκληρες τις οδούς για να καταλαβαίνουν και όσοι δεν γνωρίζουν τόσο καλά...thanks  ;)
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
858
Κριτικές
40
Like
4.338
Πόντοι
6.555
... Επιδέξια γλώσσα, ήθελε γλωσσόφιλα που απέφυγα, ακα καλό, βαθύ με κοίταγμα, καλή φροντίδα στα @@@, καθαρή,
σορρυ ρε φιλε αλλα απεφυγες γλωσσοφιλα και εκανες ακα? και την λες καθαρη? πως γινεται αυτο ? :idiot:
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
το μασαζ στην αχιλλεως-βενιζελου τι ωρα κλεινει? και τι παιζει απο τιμες και κοπελεσ σημερα??? ευχαριστω!!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια ψαχνω μασατζιδικο για ταιλανδεζικο μασαζ με τα ποδια και κυριως στα βορεια προαστια!ξερετε καποιο εκ πειρας να με διαφωτισετε????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
σήμερα είχα ρεπουδάκι μετά απο καιρό...
είχα και ραντεβού για το σέρβις του αυτοκινήτου στην Γλυφάδα.... 08.00 το ραντεβού και έπρεπε να δώ τι θα κάνω για να περάσει η ώρα......
καφεδάκι και sporday στο  Baron
0160_001.jpg

και κατα τις 11 παρά πέρασμα απο Ποσειδώνος 67 μιας και δεν έχω πάει ποτέ στο συγκεκριμένο κατάστημα...
ήταν νωρίς και δεν άνοιξαν , φεύγω για βολτίτσα με σκοπό να επιστρέψω ποιο μετά.... τελικά δεν ήταν γραφτώ , τηλ απο το συνεργείο ότι το αμάξι είναι έτοιμο ,
επιστροφή Νέα Σμύρνη μπανάκι ξύρισμα  και αναχώρηση για Αθηνά να συνεχίσω την βόλτα μου.....

Φερών 19
image.jpg

στην πόρτα Κατερίνα ξανθιά χοντρή με βυζάρες(φορούσε ένα μαύρο φόρεμα με τιράντες και χωρίς σουτιέν το στήθος ξεχείλιζε) , Μαρία μελαχρινή λεπτή κοντή με 2αρακι βυζί
Ντενίσα μελαχρινή χοντρή με 3αράκι βυζί , Λίλι κινέζα  μελαχρινή με καρέ μαλλί σχετικά ασχημούλα αλλά πολύ ωραία ποδαράκια...(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική) στο μαγαζί
τα 2 κύρια προγράμματα είναι 40 ευρώ για 20 λεπτά μασάζ και μαλακιά και 60 ευρώ 40 λεπτά φούλ , η Κατερίνα κλείνοντας το μάτι της μου είπε ότι : βέβαια και ότι άλλο ζητήσει
ο πελάτης το συμφωνούμε απο πρίν και τα βρίσκουμε για την τιμή.

Πατησιών 145
145.jpg
 
στην πόρτα Αννα η ξανθιά ψηλή νταρντάνα(περνάει και μέσα) , Μάγια μιλφ με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους και Σύλβια καστανή με ωραίο προσωπάκι αλλά με μπούτια και κοιλίτσα ,
η Αννα μου είπε ότι θα έχει άλλες δυο κοπέλες αλλά έλειπαν για να φτιάξουν τα χαρτιά τους. 60 ευρώ 45 λεπτά για φουλ.

Πατησιών 131
131.jpg
 
στην πόρτα η ξανθιά πολύ ευγενική κυρία που δεν ξέρω το όνομα της , Στεφανία ξανθό μίλφ πολύ καλλίγραμμο άβυζο , Καίτη κινέζα παχουλή με μικρό στήθος , Αλεξάνδρα ξανθιά με το μαλλί
πλεξούδα μικρό στήθος και ωραίο κώλο , Πάολα παχουλή ξανθιά πιτσιρίκα με μικρό στήθος και τατου χαμηλά  στη μέση , με πολύ ωραίο έκφυλο πρόσωπο ,Νταίσυ καστανόξανθη κατσαρομάλλα
λεπτή πιτσιρίκα με 2,5αρια ωραία βυζάκια.

3ης Σεπτεμβρίου 119 1ος(Ρουβάς)
3_119.jpg

στην πόρτα(περνάει και μέσα) Μαρία ξανθιά αρκετά χοντρή μιλφ , Ελευθεριά γκιλφ ξανθό , εμφανίστηκε με εκρού φούστα και απο πάνω μόνο το σουτιέν...,Ελενα  μελαχρινή λεπτή μίλφ προσπαθούσε
να μιλήσει λάγνα ,είχε ακόμα μια καστανή στρογγυλοπρόσωπη παχουλή(αυτή ήταν η πιο μικρή ηλικιακά κοντά στα 35+)και ένα ξανθό γκίλφ στέκα....1 ώρα φουλ στα 50 ευρώ.

3ης Σεπτεμβρίου 119 4ος(Ρεικι)
3_119.jpg

στην υποδοχή Μαρία(περνάει)μίλφ ξανθό με λίγα κιλά παραπάνω και μικρό βυζί , Νάταλι γκίλφ παχουλή με ξανθό καρέ μαλλί με 2,5αρια βυζιά , Κατερίνα γκίλφ με ξανθοκάστανο κοντό καρέ μαλλί
λεπτή με 2αρακι βυζί.

πέρασμα απο Φυλής 74 με συγκεκριμένο στόχο(Τζούλια)τιμήθηκε και αυτή θα ακολουθήσει κριτική στο αντίστοιχο θέμα......και συνεχίζουμε...

Μάρνης 28
image.jpg

στην πόρτα η γνωστή μελαχρινή παχουλή με το μαλλί ώς τους ώμους, ρόστερ Τζένη ξανθιά παχουλή με πεσμένα βυζιά , Κέλλυ ψηλόλιγνη μελαχρινή άβυζι και μικρο κωλαράκι(τιμήθηκε θα ακολουθήσει
κριτική) Αννα παχουλή χοντρή μελαχρινή , Βικτωρία μαύρη κοντή με μικρό βυζί και χοντρό κώλο δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια , ρώτησα άν έχει άλλη κοπέλα και μου απάντησε ότι
ήταν στο δωμάτιο και η  Λούλου η κινέζα.

3ης Σεπτεμβρίου 59
3_59.jpg

χτύπησα δυό φορές αλλά δεν μου άνοιξαν , θα είδαν που μικροδείχνω....λογικά θα είχε 2-3 τελειωμένα μιλφογκίλφ...

3ης Σεπτεμβρίου 54
3_54.jpg

στην υποδοχή Μελίνα(περνάει)καστανή κοντά στα 25 με κοιλίτσα , Μαργαρίτα μελαχρινή που έμοιαζε με παλαιστή....Φωτεινή μελαχρινό καλλίγραμμο μίλφ με μικρό στήθος , Ινα αδιάφορο κινεζάκι ,
Αντριάννα πολύ λεπτή και ψηλή άβυζι ξανθιά.

Στουρνάρη 47
image.jpg

πέρασμα και από δώ με σκοπό να ευχηθώ στην Βίκυ(δεν την είδα ήταν στο δωμάτιο)αλλά να τσεκάρω και την φοιτήτρια...φοιτήτρια καπούτ "χρωστάει" μαθήματα  :grin: :grin: , στην υποδοχή
η  Λια η κοντή ξανθιά λεπτή χαμογελαστή μίλφ,είχε ακόμα την Λίζα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα και μεγαλούτσικα βυζιά ,  Σοφία ξανθιά με κοντό μαλλί  με μεσαία βυζιά 35 χρονών,
Σύλβια μελαχρινή ψηλόλιγνη με μικρό στήθος και Ντούντου ένα παχουλό κινεζάκι.

Θησέως 81
image.jpg

στην πόρτα η Αννα σήμερα φορούσε τζήν και απο πάνω μια ωραία ριχτή σομόν/ποροκαλί μπλούζα που της πήγαινε απίστευτα....(παιδιά μην την πρήζεται δεν περνάει στο δωμάτιο  ;)),
ρόστερ Αλίνα μίλφ , Ελευθεριά μίλφ λεπτό , Νίκη μελαχρινή λεπτή κοντή(μου θύμισε την Νίκη απο Σ45), Μαίρη μελαχρινή λεπτή άβυζι αλλά ενδιαφέρουσα παρουσία λίγο ποιο ψηλή απο
την Νίκη , η Ντόνα πάλι απούσα (δεν είναι στις καλές της , μπήκε και η άνοιξη θα μελαγχόλησε η μικρή μου), τελευταία άφησα την Σαμάνθα , η Σαμάνθα είναι μια αλβανέζα
ξανθιά πολύ ωραίο πρόσωπο και πολύ καλό κορμί , δούλευε Συγγρού 47 και 147 αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι πολύ μέτρια ενώ έχει και κακό χαρακτήρα....βέβαια όχι τόσο κακό όσο η αδερφή της.....
αυτά συναγωνιστές μασάζ πάλι τον άλλο μήνα....                               



     
             

     
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
ρε μπαγάσα παντού πήγες μόνο στα δικά σου μέρη αχιλλλεωςελ/βενιζελου δεν πήγες :grin:τα δικά μας μαγαζιά τα σνομπάρεις :2funny:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
ο nsmirni από τους μεγάλους ειδικούς στις λαδοκαταστάσεις (και όχι μόνο)
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ασφαλώς εκεί που έχει εκτοξεύσει τον ανταγωνισμό ο ν.σμύρνη πού να σταθώ. Πέρασμα και κατάθεση προ ολίγων ημερών στο Ζανόσπιτο. Παρούσες οι Ζάνα. Ελένη, Μαρία (;), Ξένια, Μόνικα και Κλαούντια. Πέρασα με Μόνικα. Πέριξ των 35+, στήθος 1,5 βαριά 2,οκ στητό, καλίπυγος με λίγους ραγάδες, μελαχρινή, σπαστό μαλλί, ψιλοσκυλέ για τα γούστα μου πρόσωπο, με λίγο σπασμένο δέρμα (στο πρόσωπο). Στα του δωματιού. Αρκετά καλό μασάζ, ολόσωμο με γλείψιμο κατόπιν υπόδειξης και στα πόδια (γούστα είναι αυτά), καλή πεολειχία με αρκετό παιχνίδι στις παιδοσακούλες, ωραίο στήσιμο στα 4 και αρκετά ανθεκτική. Νταμπλ πλέι (2 εκτονώσεις) μία ώρα και κάτι ψιλά, 100 ευρά. Όχι φτηνά αλλά τι να κάνω...μου άρεσε!Στο μαγαζί το κουδούνι χτύπαγε συντηρητικά κι όχι αναθεματισμένα όπως πριν 1-1,5 χρόνο την ώρα που πήγα. Σας ασπάζομαι!  
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Συγχαρητήρια n.smirni76  :rockon:
Άντε παιδιά... και στα επόμενα report να βάζουμε και photo με τις λαδοκόρες που πήραμε, με την καλύτερη στάση που μας άρεσε... ή ....με την στάση που εκτονώσαμε  :grin: :grin: :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.960
Like
30.317
Πόντοι
5.006
Χάλια ενημέρωση ν.σμύρνη, ούτε το  πόσο πήγε το σέρβις του αυτοκινήτου δεν μας είπες  :grin:
                                                       
                                                               
respect-051.gif

 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
858
Κριτικές
40
Like
4.338
Πόντοι
6.555
"   αυτά συναγωνιστές μασάζ πάλι τον άλλο μήνα....""

Ευτυχως που πας μονο μια φορα τον μηνα....γιατι ?

60 στην φερων + 60 στην μαρνη + 20 στην φυλης + το service = παει το μηνιατικο ....    :)

νασαι παντα καλα και να δινεις τετοιες ωραιες κριτικες...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Υποκλίνομαι ν. σμύρνη. Μία ερώτηση προς όποιον ξέρει. Η Λίλη του φερών τόσο, είναι αυτή που πριν κάνα μήνα εργαζόταν στο συγγρού 45;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom