Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Μας επεισες Πεοκλη. Κοιτα να δεις, οσοι εκθειαζουν το Galaxy δινουν "ο,τι θελεις" τιπ. Στους απλους πελατες, ζητανε 20+.
οσοι καθομαστε και γραφουμε κριτικες εδω μεσα(εκτος καποιων εξαιρεσεων )δεν εχουμε σκοπο να πεισουμε κανεναν αλλα να τον βοηθησουμε να μην πεταξει τα λεφτα του και να παρει τις μεγιστες υπηρεσιες με το λιγοτερο κοστος,,προσωπικα εκτος της Κατερινας που μου ειχε ζητησει καιμενα 20αρικο,οι υπολοιπες κοπελες που πηγα(Μαρια,Ζηνα.και τωρα η Εμυ)προχωρησαν με 10,δεν ξερω σε ποιες αναφερεσαι και τι υπηρεσιες ζητησες και οπως βλεπεις δεν ειμαι ο μονος που το αναφερω
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: dob

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
444
Κριτικές
3
Like
2.459
Πόντοι
441
φταιει λιγο και η Αριστουλα που την παρουσιαζει την Κατερινα το "κανονι"του galaxy , και ετσι την σπρωχνει να ζηταει παραπανω χρηματα !!! ενω εχει πολυ καλο χαρακτηρα ...
Βυζοκάνονο ναι... την άλλη μου την έχει πει το αστέρι του galaxy οπότε για όλες σίγουρα έχει να πει κάτι καλό.
 

jijikas21

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, νέος στον χώρο. Επειδή βλέπω πολλά για galaxy και δεν ειμαι σιγουρος που θα προτεινατε για μασαζ με εγγυημενη φραπεδια
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Σίγουρα στα δεν αλλά έκλεισα για αύριο μασαζ,περιοχή Πέραμα 20€ η ώρα θα ενημερώσω αν παιχτεί τίποτα άλλο,την έχει επισκεφτεί κανένα μέλος;;;
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
1.191
Πόντοι
481
Καλησπέρα, νέος στον χώρο. Επειδή βλέπω πολλά για galaxy και δεν ειμαι σιγουρος που θα προτεινατε για μασαζ με εγγυημενη φραπεδια
Καλημερα φιλε μου. Εκτος της Τζενης και της Σοφιας ολες οι υπολοιπες κοπελες προσφερουν φραπε αν το ζητησεις στο δωματιο. Δες το site και παρε τηλεφωνο να μιλησεις .
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Λέω να πάω με α βόλτα από το galaxy ποια θα προτείνατε;
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
277
Like
267
Πόντοι
21
Σίγουρα στα δεν αλλά έκλεισα για αύριο μασαζ,περιοχή Πέραμα 20€ η ώρα θα ενημερώσω αν παιχτεί τίποτα άλλο,την έχει επισκεφτεί κανένα μέλος;;;
Απο συναγωνιστή του bou έμαθα πως δεν αξίζει.Μια και έχεις κλείσει,περιμένουμε να μας το επιβεβαιώσεις.
 

Cockzillian

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2021
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Σου έστειλα και εγώ μήνυμα για το τηλέφωνο της Φροσως συναγωνιστή! Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλές γιορτές!
Kαλημερα φίλε κ Καλές γιορτές! Μπορείς να μου στείλεις κ εμένα το τηλ της Φροσως; Ευχαριστώ!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Καλησπέρα συναγωνιστές!!
Μια Zoe από insta ανεξάρτητη ξέρετε αν κάνει τίποτα?

Ξερουμε κατι για εδώ ;;



Zoe_Ath πρέπει να ήταν το προφίλ της στην καραντίνα ..

Skinny, τωρα πρεπει να ειναι 29 με 30, δουλευε (κατα την ιδια) σε δημοσιο γνωστό νοσοκομειο της Αθήνας ως νοσηλευτρια/φυσιοθεραπευτρια..
Ζήταγε τότε 70 με 80 την συνέδρια κ ΜΟΝΟ απογεύματα ..(λόγω της πρωινής δουλειάς της)

Της άρεσε η μεγάλη κ φανταχτερή ζωή..

είναι αρπακτικό .. έρχεται σπίτι κ σε ξεπετάει στο άψε σβήσε .. Μασάζ μέτριο, χειρωνακτική αγγαρεία ο φραπές (ουτε καν ένα προκλητικό ρούχο, ντυμένη σαν φοιτήτρια).

Ενώ λέει για 1 ώρα, την πρώτη φορά έφυγε στα 45' κ την 2η φορά στο 35' (της "τηλεφώνησαν" την ώρα της συνεδρίας κ έπρεπε να πάει στο νοσοκομείο επειγώντος) .. Την. προτίμησα στην καραντίνα 2 φορές γιατί σαν νοσηλευτικό προσωπικό είχε άδεια κ κινούνταν ελεύθερα στην καραντίνα ..

"Θα σου χρωστάω μισή ώρα την επόμενη φορά" .. (:grin::grin::grin::buck2::buck2::buck2::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:)

ούτε που ξαναασχολήθηκα μαζί της .. Την πάτησε κ ένας γνωστός (σε αυτόν ήταν κ αγαπησιάρης, πήγε να του δαγκώσει κ μαρούλι...)

Μακριά κ αγαπημένοι γιατί δείχνει κ κακό στοιχείο (συν της άλλης ..)

Την θυμήθηκα με το 2ο προφίλ της..
 
Τελευταία τροποποίηση:

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
846
Πόντοι
86
Zoe_Ath πρέπει να ήταν το προφίλ της στην καραντίνα ..

Skinny, τωρα πρεπει να ειναι 29 με 30, δουλευε (κατα την ιδια) σε δημοσιο γνωστό νοσοκομειο της Αθήνας ως νοσηλευτρια/φυσιοθεραπευτρια..
Ζήταγε τότε 70 με 80 την συνέδρια κ ΜΟΝΟ απογεύματα ..(λόγω της πρωινής δουλειάς της)

Της άρεσε η μεγάλη κ φανταχτερή ζωή..

είναι αρπακτικό .. έρχεται σπίτι κ σε ξεπετάει στο άψε σβήσε .. Μασάζ μέτριο, χειρωνακτική αγγαρεία ο φραπές (ουτε καν ένα προκλητικό ρούχο, ντυμένη σαν φοιτήτρια).

Ενώ λέει για 1 ώρα, την πρώτη φορά έφυγε στα 45' κ την 2η φορά στο 35' (της "τηλεφώνησαν" την ώρα της συνεδρίας κ έπρεπε να πάει στο νοσοκομείο επειγώντος) .. Την. προτίμησα στην καραντίνα 2 φορές γιατί σαν νοσηλευτικό προσωπικό είχε άδεια κ κινούνταν ελεύθερα στην καραντίνα ..

"Θα σου χρωστάω μισή ώρα την επόμενη φορά" .. (:grin::grin::grin::buck2::buck2::buck2::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:)

ούτε που ξαναασχολήθηκα μαζί της .. Την πάτησε κ ένας γνωστός (σε αυτόν ήταν κ αγαπησιάρης, πήγε να του δαγκώσει κ μαρούλι...)

Μακριά κ αγαπημένοι γιατί δείχνει κ κακό στοιχείο (συν της άλλης ..)

Την θυμήθηκα με το 2ο προφίλ της..


zoe ath και therapeutic massage , είναι το ίδιο πρόσωπο ?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
zoe ath και therapeutic massage , είναι το ίδιο πρόσωπο ?
εκτίμηση δική μου, είναι πως ναι ..

η κοπέλα στο therapeutic massage μοιάζει να ειναι η Ζωή με μπόλικο φιλτράρισμα/photoshop
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
εκτίμηση δική μου, είναι πως ναι ..

η κοπέλα στο therapeutic massage μοιάζει να ειναι η Ζωή με μπόλικο φιλτράρισμα/photoshop
Η therapeutic λετε αυτη με την χαρακτηριστικη ελια στο μαγουλο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Κανε φραπε αυτη? Αφηνει να πιασεις τιποτα? Δεν την εχωωδει αλλα το πουλαει καλα και μου αρεσει
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ναι εννοω αφηνε να χουφτωσεις?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Ναι εννοω αφηνε να χουφτωσεις?
τσου
καθόντανε στο 1 μέτρο απόσταση ..

το παίζε καλά το παιχνίδι της ..
Πολύ αποστειρωμένη κ ρούχα ντεκαβλε (εσκεμμένα για να ... "αποφεύγει τα χειρότερα"..)
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Θυμασαι ποσα εξτρα εδωσες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom