Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Συμφωνώ απόλυτα με τους συναγωνιστές. η Grace πολύ ψυχρή και αρκετά εγωκεντρική.
 

Gouestas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, ψάχνω για μασάζ που να έχει στάνταρ φραπε και ελεύθερα πιασίματα, Αθήνα, κάτι παρόμοιο με βάνα σπα θεσσαλονικη αν το ξέρει κάποιος.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
2.549
Πόντοι
441
Καλησπερα, ψάχνω για μασάζ που να έχει στάνταρ φραπε και ελεύθερα πιασίματα, Αθήνα, κάτι παρόμοιο με βάνα σπα θεσσαλονικη αν το ξέρει κάποιος.
Πήγαινε στο galaxy φίλε μου νομίζω θα σε καλύψει πλήρως...
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
281
Επιβεβαιώνω χάλια, εχω γράψει πριν κανα 2 χρόνια κριτική. Το σπαστικό είναι πως φοράει Bluetooth και σηκώνει κανονικά τις γραμμές που χτυπούν, καθώς δεν έχει άλλο άτομο.
Αν μάθει κανείς για Φρόσω-Φαίη - έστω Κατερίνα, παρακαλώ pm.

Επιβεβαιώνω χάλια, εχω γράψει πριν κανα 2 χρόνια κριτική. Το σπαστικό είναι πως φοράει Bluetooth και σηκώνει κανονικά τις γραμμές που χτυπούν, καθώς δεν έχει άλλο άτομο.
Αν μάθει κανείς για Φρόσω-Φαίη - έστω Κατερίνα, παρακαλώ pm.
Φίλε έχω το τηλέφωνο της φροσως... Ειχα το fb... Της έστειλα μήνυμα αφου σταμάτησε και μου έδωσε το τηλ...
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
78
Like
226
Πόντοι
20
Aπό πιασίματα δεν νομίζω φίλε , με +30 θα του σύστηνα το νουρού Μιχαλακοπούλου
Φίλε μου επειδή θέλω να το δοκιμάσω αυτές τις μέρες,από εμφάνιση λένε τίποτα εκεί στην Μιχαλακοπούλου? ηλικίες?
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
124
Like
222
Πόντοι
21
Φίλε έχω το τηλέφωνο της φροσως... Ειχα το fb... Της έστειλα μήνυμα αφου σταμάτησε και μου έδωσε το τηλ...
Στο FB την βρήκα με μια απλή αναζήτηση αλλά δεν μου πάει να την ρωτήσω έτσι στο ξεκούδουνο
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Δοκιμή με RATU ,πονηρή ασιάτισα ,ενώ έχει σχετικά καλή εμφάνιση και φαίνεται να ξέρει από μασάζ, κοιτάει να σε ξεπετάξει και χρόνο κλέβει -ούτε καν μισάωρο- και σε πιάνει κουβέντα με κάτι σπαστά ελληνικά της συμφοράς με αποτέλεσμα να μην μπορείς να το ευχαριστηθείς ,όταν γυρνάς κατευθείαν σε ρωτάει για φραπέ χωρίς να έχει δημιουργήσει κάποια ατμόσφαιρα πριν ,από μένα όχι . Η κυρά Αριστέα αδυνατει να μοντάρει ομάδα που θα πας 3-4 φορές τουλάχιστον με κάποιες , όσο φέρνει καινούργιες λόγω περιέργειας κάτι θα κινήτε με την προσδοκία για κάτι καλό αν όχι την πάτησε. Ανέβασε και μιά καινούργια την Σοφία ,καλούτσικη , αναμένονται κριτικές γιατί κουράστηκα με τα αδιάφορα κορίτσια της.
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα
Κάνα νέο από τις καινούργιες στο galaxy έχουμε;
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
47
Like
7.130
Πόντοι
5.646
στην φωτο φ/β φαινεται ασχημη παρολο που δεν εχω αποψη απο κοντα
Η φωτό που έχει όντως δεν είναι ότι καλύτερο.
Παρόλαυτα πηγα τη παρασκευή.
Για ένα μισάωρο δεν ήταν άσχημα.
Καλό μασάζ κάνει απλά δεν είναι για πολλά.
Το μειονέκτημα είναι ότι δεν έχει άλλες κοπέλες όπως έχει αναφερθεί οπότε μόνο μαζί της κάποιος κάνει.
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Μύστες υπάρχει κάποια επιλογή για μασάζ που να ικανοποιεί τα ακόλουθα;
- Χώρος και συμπεριφορά που να προδιαθέτει χαλάρωση και όχι βιασύνες και καφριλικια
- ανατολίτικο στυλ, Buddha φάση και τέτοια
- Καθαριότητα
- Φραπέ η/και καλαμάκι
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Μύστες υπάρχει κάποια επιλογή για μασάζ που να ικανοποιεί τα ακόλουθα;
- Χώρος και συμπεριφορά που να προδιαθέτει χαλάρωση και όχι βιασύνες και καφριλικια
- ανατολίτικο στυλ, Buddha φάση και τέτοια
- Καθαριότητα
- Φραπέ η/και καλαμάκι
δεν έχουμε καν ψωμί και συ ζητάς παντεσπάνι!
 

Μανωλης Κουρης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
302
Κριτικές
7
Like
786
Πόντοι
361
Δοκιμή με RATU ,πονηρή ασιάτισα ,ενώ έχει σχετικά καλή εμφάνιση και φαίνεται να ξέρει από μασάζ, κοιτάει να σε ξεπετάξει και χρόνο κλέβει -ούτε καν μισάωρο- και σε πιάνει κουβέντα με κάτι σπαστά ελληνικά της συμφοράς με αποτέλεσμα να μην μπορείς να το ευχαριστηθείς ,όταν γυρνάς κατευθείαν σε ρωτάει για φραπέ χωρίς να έχει δημιουργήσει κάποια ατμόσφαιρα πριν ,από μένα όχι . Η κυρά Αριστέα αδυνατει να μοντάρει ομάδα που θα πας 3-4 φορές τουλάχιστον με κάποιες , όσο φέρνει καινούργιες λόγω περιέργειας κάτι θα κινήτε με την προσδοκία για κάτι καλό αν όχι την πάτησε. Ανέβασε και μιά καινούργια την Σοφία ,καλούτσικη , αναμένονται κριτικές γιατί κουράστηκα με τα αδιάφορα κορίτσια της.

Η Σοφία καλή φαίνεται. Περιμένουμε πληροφορίες αν και θα προσπαθήσω να περάσω κι εγώ
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
2.549
Πόντοι
441

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Ξερουμε κατι για εδώ ;;

 

chriskas1234

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Πήγαινε στο galaxy φίλε μου νομίζω θα σε καλύψει πλήρως...
παμμε εκει και τι ζηταμε αδερφε τι ειδος μασαζ επισης τι κοστος εχει πχ σου λεει 30 ευρω και οταν μπεις μεσα ρωτας για εξτρα ωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom