Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
125
Like
337
Πόντοι
21
Άλλη μια κουτοπόνηρη που θέλει να κονομήσει από κορόιδα..Μοστράρει στο ίνστα τα βυζιά της με αποκαλυπτικό ντύσιμο και περιμένει να τσιμπήσει θύματα..Ουστ μαύροοοο…Επαγγελματίας λέει..Αποδείξεις κόβει η Κυρία;;Όπου τις συμφέρει το παίζουν επαγγελματίες ..Να κόβουν απόδειξη και να χρεώνουν 20ε το μασάζ τότε..Λαμόγια όλες..
Συμφωνω απολυτα μαζι σου , δηλαδη να χρεωνει 70 ευρω το μασαζ και να μην προσφερει μια απλη εκτονωση? Δηλαδη μαλακες ειμαστε να παμε σε αυτην και οχι σε κανενα αλλο μαγαζι για μονο μασαζ με 15-20 ευρω? Επισης αναρωτιεμαι αν δεν πατησει ψυχη δεν θα αναγκαστει ειτε να κανει κατι αλλπ ειτε να προσαρμοστει στις αναγκες του κοσμου?
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
300
Σχετικά με το grace, η μεν Κατερίνα ήταν ωραίο μωρο, πιπίνι γάλακτος και σε κέρδιζε με την εμφάνιση αλλά από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο (αυτή η μαλακία με το φτερό προσωπικά με ξενέρωνε αλλά γούστα είναι αυτά) και η φραπεδιά λίγο άτονη, η δε Φρόσω, τίμια εμφάνιση αλλά καλό μασάζ και το φραπεδάκι ήταν μερακλίδικο και αισθησιακό. Στα μείον και των δύο ( και γενικότερα του μαγαζιού ) που δεν άφηναν να χαιδέψεις ούτε μισό κωλομέρι λες και είσαι σε στριπτιτζάδικο στο Σόχο του Λονδίνου.
Για την ιδιοκτήτρια που ξέμεινε μπουκάλα και την είδε μια ομάδα μόνη της, δεν έχω άποψη περί ελαιοτριβικής μαλάξεως και τεχνικής οριζόντιας παλινδρομικής κίνησης.
Αν έχει κάποιος τηλ Φρόσως ή Κατερίνας ή έστω link στο fb, θα είμαι ευγνώμων.
στειλε μου μηνυμα αν θελεις το τηλεφωνο της Φροσως
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
79
Like
238
Πόντοι
20

Το προφίλ φαίνεται σαν μια καλή πιθανότητα.
Δυστυχώς είναι ξεκάθαρο "ΔΕΝ»
Η ειδικότητά της είναι το μασάζ Lomi.
το μασάζ είναι πραγματικά φανταστικό και βαθιά χαλαρωτικό. Της αρέσει επίσης να παίζει με κάτι ερωτικό, αλλά δεν συμβαίνει τίποτα.
είναι στο Άλιμος .
Φίλε, τηλέφωνο για να κλείσεις ραντεβού που μπορώ να βρω?
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
79
Like
238
Πόντοι
20
Επίσκεψη στο Mansion μασάζ.
Ποτέ ξανά.

Υποτίθεται ότι ήταν μια ώρα χαλάρωσης. Μετά από ένα απογοητευτικό 45 λεπτά, συμπεριλαμβανομένου ενός ντους, ήμουν και πάλι έξω. Το μασάζ ήταν κακό, η χαλάρωση που ακολούθησε ήταν εντάξει, αλλά η τιμή που ανέφερε δεν αξίζει τον κόπο. 60 + 20… σαν την Αριστούλα, πολύ ακριβό για φραπέ. Η Ιρένα εξακολουθεί να είναι η καλύτερη σε αυτόν τον τομέα μετά τον θάνατο της Ανδρομέδας

Με 80€ προτιμώ να πάω στα διαμάντια της Άννας.
Φίλε είναι τουλάχιστον αξιόλογες από εμφάνιση?
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21

monogiasex

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα! για το DM Massage γνωριζουμε κατι? διαβασα καπου οτι 2 κοπελες κανουν κατι αλλα δεν υπαρχουν αυτες οι 2 μου ειπαν. κανα info?
 

ExGreeklover

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
H Grace πάντως σε γνωστό έκανε ashiatsu μασάζ και ζήτησε εξτρα λεφτά για ποδολαγνεία , δεν είναι και άσχημη.
Τιμή πάνω από 100 ζητησε
Μπορεί να μας δώσει ο γνωστός περισσότερες πληροφορίες ? κάνει και Footjob ?
 

Spyrakossss

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2023
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Massage your senses ξέρει κανείς τι παίζει ; Αν έχει πάρει κανείς από εκεί
 

Gamias 1971

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Και εγω πηγα στο γκαλαξι την ημερα της μπλακ φραιντει ...
Χαλια μου φερε χωρις να με ρωτησει μια μαρια τιποτα σπουδαιο ουτε το μασαζ ουτε ο φραπε κοστος 30+20 ...
Πεταμενα λεφτα δυστυχως ...
 

Spyrakossss

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2023
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Vip beauty massage στο περιστέρι έκλεισε; Γιατί δε το βρίσκω πουθενά , ήθελα να το επισκεφτώ βλέποντας μια κριτική στο νήμα εδώ … κρίμα
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
816
Κριτικές
11
Like
1.359
Πόντοι
376
Στο VIP είναι η Ελένη που ήταν στο galaxy και αλλού και μια που δεν την ξέρω Έφη, κάνει και η ίδια που το έχει μασάζ νομίζω οπότε έχει χρόνο.
Ισχύει ότι έφυγαν άνοιξαν Καρόλου 28 Μεταξουργείο.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
2.976
Πόντοι
736
σκόπιμα ακούσια αγγίγματα.
είναι επαγγελματίας και θα φροντίσει να επιστρέψεις. Γιατί θέλετε να μάθετε αν συμβαίνουν περισσότερα.
εγω ε[ειδη προσπαθω να την δω αλλα δεν εχει ποτε ελευεθρη ωρα , τι εννοεις ακουσια αγγιγματα? που σε αγγιζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom