Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
785
Κριτικές
4
Like
1.013
Πόντοι
86
η αθηνα που εχω παρει εγω εκανε φραπε...εκτος αν ειναι αλλη αθηνα.εγω ξερω μια σαν θειτσα κοντα ξανθα μαλλια...η μηπως κανουν φραπε στο μασαζ 1 ωρας κ οχι στα πιο φτηνα?ας ενημερωσει καποιος....εγω παντα παιρνω 1 ωρα 50 κ παντα εχει φραπε..εσυ πηρες 1 ωρα?
Αθηνά πήρα και εγώ για 45 λεπτά με 30 ευρώ. Μου έκανε και φραπεδάκι λέγοντας να δώσω ότι θέλω. Της άφησα ένα 10αρικο
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Κ εγω εχω λαβει φραπε απο Αθηνα σε 45λεπτο, μόνη της στο αυτόμαντο, δεν ζητησε τιποτα, αφησα εγω στο τέλος
 

Dilema

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα! Νέος στο bou και θέλω τα φώτα σας μιας και δεν είμαι απο Αθήνα. Έρχομαι απο Κρήτη για δουλειά και έψαχνα κάποιο καλό μασατζίδικο (με φραπε βεβαίως βεβαίως). Έκατσα και διάβασα αρκετές σελίδες σε διάφορα threads αλλά ακόμα να δεν εχω κατασταλάξει ποιό μαγαζί να επισκεφθώ (ακομα και ανεξάρτητη). Φυσικά δεν θέλω να φάω φολα μιάς και δεν θα είμαι για πολύ καιρό στην πρωτεύουσα. Αν μπορείτε να βοηθήσετε θα το εκτιμούσα. Ιδανικά θέλω προς Νότια μεριά. Ευχαριστώ πατριώτες!
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
234
Πόντοι
21

Το προφίλ φαίνεται σαν μια καλή πιθανότητα.
Δυστυχώς είναι ξεκάθαρο "ΔΕΝ»
Η ειδικότητά της είναι το μασάζ Lomi.
το μασάζ είναι πραγματικά φανταστικό και βαθιά χαλαρωτικό. Της αρέσει επίσης να παίζει με κάτι ερωτικό, αλλά δεν συμβαίνει τίποτα.
είναι στο Άλιμος .
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.050
Like
2.910
Πόντοι
456

Το προφίλ φαίνεται σαν μια καλή πιθανότητα.
Δυστυχώς είναι ξεκάθαρο "ΔΕΝ»
Η ειδικότητά της είναι το μασάζ Lomi.
το μασάζ είναι πραγματικά φανταστικό και βαθιά χαλαρωτικό. Της αρέσει επίσης να παίζει με κάτι ερωτικό, αλλά δεν συμβαίνει τίποτα.
είναι στο Άλιμος .
''...Της αρέσει επίσης να παίζει με κάτι ερωτικό...' γίνε λίγο πιό σαφής αν μπορείς !
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
234
Πόντοι
21
''...Της αρέσει επίσης να παίζει με κάτι ερωτικό...' γίνε λίγο πιό σαφής αν μπορείς !
σκόπιμα ακούσια αγγίγματα.
είναι επαγγελματίας και θα φροντίσει να επιστρέψεις. Γιατί θέλετε να μάθετε αν συμβαίνουν περισσότερα.
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1

Το προφίλ φαίνεται σαν μια καλή πιθανότητα.
Δυστυχώς είναι ξεκάθαρο "ΔΕΝ»
Η ειδικότητά της είναι το μασάζ Lomi.
το μασάζ είναι πραγματικά φανταστικό και βαθιά χαλαρωτικό. Της αρέσει επίσης να παίζει με κάτι ερωτικό, αλλά δεν συμβαίνει τίποτα.
είναι στο Άλιμος .
Ρε παιδια μια ερωτηση.....αν σε γυρισει ανασκελα και ειναι σηκωμενος τι κανει; δεν σου κανει εστω μια εκτονωση; Φαινεται πολυ αισθησιακο το μασαζ της και δεν την λες και πολυ ντυμενη.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365

Το προφίλ φαίνεται σαν μια καλή πιθανότητα.
Δυστυχώς είναι ξεκάθαρο "ΔΕΝ»
Η ειδικότητά της είναι το μασάζ Lomi.
το μασάζ είναι πραγματικά φανταστικό και βαθιά χαλαρωτικό. Της αρέσει επίσης να παίζει με κάτι ερωτικό, αλλά δεν συμβαίνει τίποτα.
είναι στο Άλιμος .

Κάβλα το μιλφ τύπε. Τρόπος επικοινωνίας; Τιμή;
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
24
Like
72
Πόντοι
0
sms στο insta. 60-80 ανάλογα με τη διάρκεια
Μεγάλο μιλφ ισχύει το θέμα είναι αν προχωράει. Φαίνεται επαγγελματίας αυτό με ανησυχεί. Αν δοκιμάσει κάποιος καταδρομικη ας ενημερώσει γιατί δεν είμαι για πειράματα έχω στενεματα
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
234
Πόντοι
21
Μεγάλο μιλφ ισχύει το θέμα είναι αν προχωράει. Φαίνεται επαγγελματίας αυτό με ανησυχεί. Αν δοκιμάσει κάποιος καταδρομικη ας ενημερώσει γιατί δεν είμαι για πειράματα έχω στενεματα
Έχω πάει σε αυτήν μερικές φορές. όπως έγραψα ήδη. Δεν
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο Mansion μασάζ.
Ποτέ ξανά.

Υποτίθεται ότι ήταν μια ώρα χαλάρωσης. Μετά από ένα απογοητευτικό 45 λεπτά, συμπεριλαμβανομένου ενός ντους, ήμουν και πάλι έξω. Το μασάζ ήταν κακό, η χαλάρωση που ακολούθησε ήταν εντάξει, αλλά η τιμή που ανέφερε δεν αξίζει τον κόπο. 60 + 20… σαν την Αριστούλα, πολύ ακριβό για φραπέ. Η Ιρένα εξακολουθεί να είναι η καλύτερη σε αυτόν τον τομέα μετά τον θάνατο της Ανδρομέδας

Με 80€ προτιμώ να πάω στα διαμάντια της Άννας.
Ποιά είναι τα διαμάντια της Άννας;
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
σκόπιμα ακούσια αγγίγματα.
είναι επαγγελματίας και θα φροντίσει να επιστρέψεις. Γιατί θέλετε να μάθετε αν συμβαίνουν περισσότερα.
Άλλη μια κουτοπόνηρη που θέλει να κονομήσει από κορόιδα..Μοστράρει στο ίνστα τα βυζιά της με αποκαλυπτικό ντύσιμο και περιμένει να τσιμπήσει θύματα..Ουστ μαύροοοο…Επαγγελματίας λέει..Αποδείξεις κόβει η Κυρία;;Όπου τις συμφέρει το παίζουν επαγγελματίες ..Να κόβουν απόδειξη και να χρεώνουν 20ε το μασάζ τότε..Λαμόγια όλες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom