Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

monogiasex

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
91
Like
132
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι,

Αποτι φαίνεται το galaxy έχει περάσει στα δεν. Γιατί αφού τελείωσε το καλαμάκι νομίζω πια δεν εχει νόημα το 50ευρω( ίσως και παραπάνω). Επειδή η διεύθυνση διαβάζει το νήμα μας όλοι το ξέρουμε, είτε ας επαναφέρει το καλαμάκι όπως ήταν κάποτε ΕΝ ΓΝΩΣΗ της διεύθυνσης, είτε ας ρίξουμε μαύρο και ας πηγαίνει ο κόσμος μόνο για μασαζ . Οκ εννοείται όχι μπριζόλα γιατί έχουμε άλλα μαγαζί για μπριζόλα αν δε θέλουν, αλλά να έχουν βγάλει και το καλαμάκι; άσε μας ρε. Αυτά από μένα για να τα δούνε αυτοί που πρέπει και ας μας ενημερώσουν. Έχω γράψει πιο παλιά κριτική με καλαμάκι που είχα εγώ προσωπικά εμπειρία όπως πολλοί άλλοι εδώ μέσα. Πια όμως είναι στα δεν . Και αυτό που λένε είναι ότι και καλά γράφουμε εδώ μέσα και οι κοπέλες έχουνε οικογένειες. Τότε ας τις βγάλουν από τις φωτογραφίες στο σαιτ. Μη γκρινιάζουν μετά αν δεν πατάμε πόδι εκεί μέσα. Ξέρουν τι ανοίξανε, ξέρουν τι ζητάμε.. απλο
το γκαλαξυ προσφερε και καλαμακι παλαιοτερα με τις ιδιες θεραπευτριες?
€30 ειναι επιπλεον της τιμης μασαζ για φραπε ή ειναι ολο το πακετο μασαζ+φραπε €30.
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Νομίζω ότι το μασάζ φραπέ με 60€ είναι εντάξει ως ολόκληρο πακέτο. Τα υπόλοιπα πρέπει να τα αφήσουμε στα κορίτσια. αλλά αν η βασική τιμή είναι ήδη 50€, είναι πολύ ακριβό.
Η Αριστούλα θα έπρεπε να προσφέρει τέτοια τιμή. Τότε δεν χρειάζεται να διαπραγματευτείτε πολύ με την κοπέλα.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
627
Κριτικές
4
Like
1.170
Πόντοι
206
Κούρασαν τα μαθηματικά του Galaxy. Έχω αναφερθεί σε προηγούμενο μήνυμα μου . Παρόλο που έχω επισκεφτει αρκετά φέτος , Για μένα είναι πλέον στα ΔΕΝ όχι λόγω χρεώσεων αλλά υπηρεσιών
 

ExGreeklover

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Έχει κάποιος συνάδελφος το τηλέφωνο της Φρόσως (που δούλευε στο Grace) να μου το στείλει με pm ?
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
51
Like
6.373
Πόντοι
7.636
Κούρασαν τα μαθηματικά του Galaxy. Έχω αναφερθεί σε προηγούμενο μήνυμα μου . Παρόλο που έχω επισκεφτει αρκετά φέτος , Για μένα είναι πλέον στα ΔΕΝ όχι λόγω χρεώσεων αλλά υπηρεσιών
Και μάλλον και λόγω εμφάνισης κοριτσιών από ότι φαίνεται πολύ μετριότητα και πιο κάτω
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
91
Like
132
Πόντοι
0
Και μάλλον και λόγω εμφάνισης κοριτσιών από ότι φαίνεται πολύ μετριότητα και πιο κάτω
1. Καλό ειναι να ανοιξει νημα γκαλαξυ να μπαινει η Αριστουλα να διαβαζει. Και εδω μπορει να διαβαζει αλλα ειναι δυσκολο να παρακολουθει αυτα που την αφορουν.
2. Συμφωνω οτι απο εμφανιση κοριτσιων υστερεί. Αριστουλα ανεβασε εμφανιση χωρίς να μειωσεις ποιοτητα μασαζ.
3. Αριστούλα το φραπε είναι μαστ διαφορετικα δεν βλεπεις πελατη απ εδω.
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
51
Like
6.373
Πόντοι
7.636
1. Καλό ειναι να ανοιξει νημα γκαλαξυ να μπαινει η Αριστουλα να διαβαζει. Και εδω μπορει να διαβαζει αλλα ειναι δυσκολο να παρακολουθει αυτα που την αφορουν.
2. Συμφωνω οτι απο εμφανιση κοριτσιων υστερεί. Αριστουλα ανεβασε εμφανιση χωρίς να μειωσεις ποιοτητα μασαζ.
3. Αριστούλα το φραπε είναι μαστ διαφορετικα δεν βλεπεις πελατη απ εδω.
Μα χωρίς φραπέ τέτοια χρέωση;
Βρίσκουμε και με 15 ευρώ μασάζ αλλιώς
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
2. Συμφωνω οτι απο εμφανιση κοριτσιων υστερεί. Αριστουλα ανεβασε εμφανιση χωρίς να μειωσεις ΚΑΙ ποιοτητα μασαζ.
Δεν υπαρχει καμια ποιοτητα μασαζ. Οσες φορες εκανα ηταν μια σκετη κοροϊδια. Μονη εξαιρεση μια απο τις πρωτες κοπελες που εκανε μονο μασαζ αλλα δεν ηταν και πολυ ομορφη. Αυτη η καινουρια η Σοφια ισως να κανει καλο μασαζ, αλλα χωρις φραπε, παω και στο Lemassage και μου κανουν με τα μισα λεφτα. Σορρυ κιολας.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.128
Πόντοι
4.365
Παίρνω Grace τηλέφωνο, ρωτάω για 50 λεπτά μου λέει 50 εβραίοι

Παω για ξεχαρμάνιασμα, οκ για τη φάση αλλά ρε φίλε απάντησε σε 5 τηλεφωνα (μέχρι και σε φίλη της). Ξενέρωσα
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
29
Like
76
Πόντοι
0
Ξέρουμε κανένα άλλο μασαζ με καλαμακι;
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς για μασάζ φραπέ στο νότο; Ξέρω την Πάττη μόνο στον Άλιμου.
Κατά τα άλλα μόνο σοβαρά μασάζ από Γλυφάδα μέχρι Σαρωνίδα βρήκα.
Όπου υπάρχουν χρήματα, πρέπει να υπάρχει και ερωτισμός
:grin:
Αν έχετε κάποια συμβουλή στείλτε μου PM
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
91
Like
132
Πόντοι
0
Δεν υπαρχει καμια ποιοτητα μασαζ. Οσες φορες εκανα ηταν μια σκετη κοροϊδια. Μονη εξαιρεση μια απο τις πρωτες κοπελες που εκανε μονο μασαζ αλλα δεν ηταν και πολυ ομορφη. Αυτη η καινουρια η Σοφια ισως να κανει καλο μασαζ, αλλα χωρις φραπε, παω και στο Lemassage και μου κανουν με τα μισα λεφτα. Σορρυ κιολας.
Lemassage εχει φραπε?
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
2.569
Πόντοι
441
Παίρνω Grace τηλέφωνο, ρωτάω για 50 λεπτά μου λέει 50 εβραίοι

Παω για ξεχαρμάνιασμα, οκ για τη φάση αλλά ρε φίλε απάντησε σε 5 τηλεφωνα (μέχρι και σε φίλη της). Ξενέρωσα
Εεεε άρα δεν το ανεβασε! οσο ηταν ειναι κ ας γραφει 60Ε
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
2.569
Πόντοι
441
Πιθανόν βεβαια το 60 να ειναι με το ΦΠΑ.....γι αυτο και....καταλαβαινετε
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Επίσκεψη Galaxy Massage, με Αθηνά
Μετάνιωσα που μπήκα, αρνήθηκε εκτόνωση..μόνο μασάζ γυμνός
Όσο για τη Σοφία πρόκειται για ψηλή χοντρή άχαρη
Ίσως η Ζίνα να αξίζει μονο.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Εγραψα επι λεξει : " Αυτη η καινουρια η Σοφια ισως να κανει καλο μασαζ, αλλα χωρις φραπε, παω και στο Lemassage"
που σημαινει οτι στο Lemassage δεν κανουν φραπε. Μαθετε να διαβαζετε.
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
337
Πόντοι
20
Επίσκεψη Galaxy Massage, με Αθηνά
Μετάνιωσα που μπήκα, αρνήθηκε εκτόνωση..μόνο μασάζ γυμνός
Όσο για τη Σοφία πρόκειται για ψηλή χοντρή άχαρη
Ίσως η Ζίνα να αξίζει μονο.
η αθηνα που εχω παρει εγω εκανε φραπε...εκτος αν ειναι αλλη αθηνα.εγω ξερω μια σαν θειτσα κοντα ξανθα μαλλια...η μηπως κανουν φραπε στο μασαζ 1 ωρας κ οχι στα πιο φτηνα?ας ενημερωσει καποιος....εγω παντα παιρνω 1 ωρα 50 κ παντα εχει φραπε..εσυ πηρες 1 ωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom