Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
444
Κριτικές
3
Like
2.459
Πόντοι
441
Μασάζ στο τζακούζι στο Galaxy βλέπω οτι υπάρχει. Το έχει παρει κανεις? αξίζει?
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Γνωρίζεται κάτι στη Γλυφάδα Βούλας ή αλλού στα νότια; Όπου τα λεφτά στο σπίτι, υπάρχει και ερωτισμός. Στείλε μου πμ αν ξέρεις κάτι.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Έχω όμως να σου προτείνω αυτό το τζακούζι, με nuru massage στη συνέχεια , λιγότερα από € 50 κ απίθανη αίσθηση ..

Θα νοιώσεις βασιλιάς..

Ήδη ψήνομαι για Οκτώβριο μάγκες..
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Ο χωρίς του Τζακουζι είναι σχετικά μικρός όπως έχει αναφέρει και ένας συναγωνιστής πιο πριν, κάτι που έχω διαπιστώσει και εγώ καθώς πήγαινα για ντουζακι.
Όποιος συναγωνιστής επισκεφτεί την Ζήνα ας γράψει ή ας μου στείλει πμ για το αν προχωράει σε φραπέ
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.901
Πόντοι
5.595
Αρα στο Galaxy εχει μεινει η Λέιλα που δεν φραπεδιαζει, η Τζενη που μαλλον ειναι στα δεν κι αυτη και μια νεα κοπελα ακομη. Εφυγαν οι 2 που φραπεδιαζαν. Επομενως μηπως παει να γινει κανονικο μασαζ;
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
178
Πόντοι
0
Η λαιλα προσπαθεί στο μασαζ αλλα κατά τα αλλα είναι 0.

Αρα στο Galaxy εχει μεινει η Λέιλα που δεν φραπεδιαζει, η Τζενη που μαλλον ειναι στα δεν κι αυτη και μια νεα κοπελα ακομη. Εφυγαν οι 2 που φραπεδιαζαν. Επομενως μηπως παει να γινει κανονικο μασαζ;
Στην σελίδα τους έβαλαν πάλι την φωτογραφία της Ελένης, κάτι γίνεται εκεί.
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
καλησπέρα κύριοι,

ξέρουμε κάτι για το vipbeauty.gr στο Περιστέρι?
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Στην σελίδα τους έβαλαν πάλι την φωτογραφία της Ελένης, κάτι γίνεται εκεί.
Η Ελένη δεν έχει φύγει, η νεπαλέζα έφυγε.. έγινε μια ανακατάταξη των φωτο κ ξέχασαν να την ανεβάσουν, είπαμε ψάχνουν βηματισμό..

Ούτως ή άλλως το ρόστερ θα μεταβάλλεται τακτικά..

Για όσους ενδιαφέρονται έχω το inst της Ελένης (με πμ)..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.901
Πόντοι
5.595
Η Ελένη δεν έχει φύγει, η νεπαλέζα έφυγε.. έγινε μια ανακατάταξη των φωτο κ ξέχασαν να την ανεβάσουν, είπαμε ψάχνουν βηματισμό..

Ούτως ή άλλως το ρόστερ θα μεταβάλλεται τακτικά..

Για όσους ενδιαφέρονται έχω το inst της Ελένης (με πμ)..
Αυτα τα ξερεις γιατι μιλας με την ιδιοκτητρια ή εισαι του μαγαζιου; δεν εχω καταλαβει. Πραγματι την Ελενη την ανεβασαν ξανα.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Αρα στο Galaxy εχει μεινει η Λέιλα που δεν φραπεδιαζει, η Τζενη που μαλλον ειναι στα δεν κι αυτη και μια νεα κοπελα ακομη. Εφυγαν οι 2 που φραπεδιαζαν. Επομενως μηπως παει να γινει κανονικο μασαζ;

Μην αγχώνεσαι , δε θα υπάρξει έκπτωση υπηρεσιών.. :rockon:
Αυτα τα ξερεις γιατι μιλας με την ιδιοκτητρια ή εισαι του μαγαζιου; δεν εχω καταλαβει. Πραγματι την Ελενη την ανεβασαν ξανα.

Τίποτε από τα δύο, παλιοσειρά είσαι, καταλαβαίνεις..:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.901
Πόντοι
5.595
Μην αγχώνεσαι , δε θα υπάρξει έκπτωση υπηρεσιών.. :rockon:


Τίποτε από τα δύο, παλιοσειρά είσαι, καταλαβαίνεις..
Δεν το λεω με σαρκασμο παντως, αν εχεις πληροφοριες απο την ιδιοκτητρια καλο θα ειναι να το ξερουμε. Η Ζηνα πολυ φοβαμαι οτι εχει πολυ φωτοσοπ και ειναι πολυ μεγαλυτερη απο ο,τι δειχνει. Οπως ισχυει και για Τζενη αυτο.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Δεν το λεω με σαρκασμο παντως, αν εχεις πληροφοριες απο την ιδιοκτητρια καλο θα ειναι να το ξερουμε. Η Ζηνα πολυ φοβαμαι οτι εχει πολυ φωτοσοπ και ειναι πολυ μεγαλυτερη απο ο,τι δειχνει. Οπως ισχυει και για Τζενη αυτο.

Κάποιες πληροφορίες μπορούν να μεταφερθούν στο δημόσιο λόγο κ κάποιες άλλες όχι..
Δεν έχει σημασία από που προέρχονται, το μόνο που μπορώ να πω είναι πως οι πληροφορίες μου, είναι πάντοτε από αξιόπιστες πηγές κ διασταυρωμένες.

Συμφωνώ για Ζήνα, είναι +10 έτη στην πραγματικότητα, αλλά έχει κάτι ελκυστικό πάνω της...
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
1.191
Πόντοι
481
Χτεσινη επισκεψη στο galaxy για αλλη μια φορα. Μου ειπε η υπευθηνη ηρθε νεα κοπελα ελληνιδα. Περιμενω να την δω. Μολις αντικρίζω μπροστα μου εναν μουναρο 23-24 χρονων ,.Κατερινα μου λεει... Πληρώνω και μπαινω στο δωματιο. Εκανα το ντουζακι μου και ηρθε αμεσως.... φορεσα το σλιπ μιας χρησης.. ξεκινησε μασαζ αλλα εμενα το μυαλο μου ηταν στον φραπε .... ηθελα να γυρισω γρηγορα. Απο τις κινησεις που εκανε καταλαβα οτι ανετα ειχα τον φραπε.... Γυρναω και με βλεπει φουσκωμενο... λεω να βγαλω το σλιπ γιατι με ενοχλει? μου λεει δεν εχω προβλημα.... Λεω απο μεσα μου εδω ειμαστε.... αρχισε σιγα σιγα να χαιδευει ολο και ποιο κοντα.... εχω ενα 10 αρικο εκει στο τσαντακι και ειναι δικο σου λεω... Ξεκινησε εναν ωραιο φραπε . τρελαθηκα... εβγαλε το στηθος εξω και χαιδεψα το στητο μεγαλουτσικο στηθος... ανετη ηταν για πρωτη φορα... Μου εδωσε με τον τροπο της να καταλαβω οτι την επομενη φορα ανετα θα παρω καλαμακι....Μπραβο στο μαγαζι για την αριστη επιλογη.... θα ξαναπαω μολις γυρισω απο διακοπες για τον μουναρο την κατερινα...
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Χτεσινη επισκεψη στο galaxy για αλλη μια φορα. Μου ειπε η υπευθηνη ηρθε νεα κοπελα ελληνιδα. Περιμενω να την δω. Μολις αντικρίζω μπροστα μου εναν μουναρο 23-24 χρονων ,.Κατερινα μου λεει... Πληρώνω και μπαινω στο δωματιο. Εκανα το ντουζακι μου και ηρθε αμεσως.... φορεσα το σλιπ μιας χρησης.. ξεκινησε μασαζ αλλα εμενα το μυαλο μου ηταν στον φραπε .... ηθελα να γυρισω γρηγορα. Απο τις κινησεις που εκανε καταλαβα οτι ανετα ειχα τον φραπε.... Γυρναω και με βλεπει φουσκωμενο... λεω να βγαλω το σλιπ γιατι με ενοχλει? μου λεει δεν εχω προβλημα.... Λεω απο μεσα μου εδω ειμαστε.... αρχισε σιγα σιγα να χαιδευει ολο και ποιο κοντα.... εχω ενα 10 αρικο εκει στο τσαντακι και ειναι δικο σου λεω... Ξεκινησε εναν ωραιο φραπε . τρελαθηκα... εβγαλε το στηθος εξω και χαιδεψα το στητο μεγαλουτσικο στηθος... ανετη ηταν για πρωτη φορα... Μου εδωσε με τον τροπο της να καταλαβω οτι την επομενη φορα ανετα θα παρω καλαμακι....Μπραβο στο μαγαζι για την αριστη επιλογη.... θα ξαναπαω μολις γυρισω απο διακοπες για τον μουναρο την κατερινα...
Κόστος 40 + 10 = 50?

Μπράβο σου που απόλαυσες το ανωτέρω πακέτο σε δίκαιη τιμή..

Έχω πει σε προηγούμενα ποσταρίσματα πως αυτή είναι η τιμή της αγοράς, για μασάζ όχι λιγότερο των 45΄ μαζί με φραπέ..

Προσοχή όμως μη την κάψουμε ή πάρουν τα μυαλά της αέρα κ ζητάει +20 ή +40 για φραπέ..

Μη ξεφύγετε ποτέ από το αρχικό σας budget, σκεπτόμαστε πάντα με το πάνω κεφάλι...
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Χτεσινη επισκεψη στο galaxy για αλλη μια φορα. Μου ειπε η υπευθηνη ηρθε νεα κοπελα ελληνιδα. Περιμενω να την δω. Μολις αντικρίζω μπροστα μου εναν μουναρο 23-24 χρονων ,.Κατερινα μου λεει... Πληρώνω και μπαινω στο δωματιο. Εκανα το ντουζακι μου και ηρθε αμεσως.... φορεσα το σλιπ μιας χρησης.. ξεκινησε μασαζ αλλα εμενα το μυαλο μου ηταν στον φραπε .... ηθελα να γυρισω γρηγορα. Απο τις κινησεις που εκανε καταλαβα οτι ανετα ειχα τον φραπε.... Γυρναω και με βλεπει φουσκωμενο... λεω να βγαλω το σλιπ γιατι με ενοχλει? μου λεει δεν εχω προβλημα.... Λεω απο μεσα μου εδω ειμαστε.... αρχισε σιγα σιγα να χαιδευει ολο και ποιο κοντα.... εχω ενα 10 αρικο εκει στο τσαντακι και ειναι δικο σου λεω... Ξεκινησε εναν ωραιο φραπε . τρελαθηκα... εβγαλε το στηθος εξω και χαιδεψα το στητο μεγαλουτσικο στηθος... ανετη ηταν για πρωτη φορα... Μου εδωσε με τον τροπο της να καταλαβω οτι την επομενη φορα ανετα θα παρω καλαμακι....Μπραβο στο μαγαζι για την αριστη επιλογη.... θα ξαναπαω μολις γυρισω απο διακοπες για τον μουναρο την κατερινα...
ΗΣΥΧΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΟ Galaxy πριν λίγο που άνοιξε. Προφανώς δουλεύει λίγες ώρες γιατί είναι δοκιμαστική ακόμα και φυσικά ήταν sold out για σήμερα
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Προσοχή όμως μη την κάψουμε ή πάρουν τα μυαλά της αέρα κ ζητάει +20 ή +40 για φραπέ..
ΗΣΥΧΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΟ Galaxy πριν λίγο που άνοιξε. Προφανώς δουλεύει λίγες ώρες γιατί είναι δοκιμαστική ακόμα και φυσικά ήταν sold out για σήμερα

Το προέβλεψα χθες, με τον φόβο πως κάτι τέτοιο είναι πιθανό να συμβεί..

Ας ελπίσουμε να μην πάρουν τα μυαλά της αέρα ...

Μην ξεχνάτε πως τις τιμές τις διαμορφώνουμε εμείς, παραμένοντας σταθεροί στο αρχικό μας budget...:thumbsup:
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Χτεσινη επισκεψη στο galaxy για αλλη μια φορα. Μου ειπε η υπευθηνη ηρθε νεα κοπελα ελληνιδα. Περιμενω να την δω. Μολις αντικρίζω μπροστα μου εναν μουναρο 23-24 χρονων ,.Κατερινα μου λεει... Πληρώνω και μπαινω στο δωματιο. Εκανα το ντουζακι μου και ηρθε αμεσως.... φορεσα το σλιπ μιας χρησης.. ξεκινησε μασαζ αλλα εμενα το μυαλο μου ηταν στον φραπε .... ηθελα να γυρισω γρηγορα. Απο τις κινησεις που εκανε καταλαβα οτι ανετα ειχα τον φραπε.... Γυρναω και με βλεπει φουσκωμενο... λεω να βγαλω το σλιπ γιατι με ενοχλει? μου λεει δεν εχω προβλημα.... Λεω απο μεσα μου εδω ειμαστε.... αρχισε σιγα σιγα να χαιδευει ολο και ποιο κοντα.... εχω ενα 10 αρικο εκει στο τσαντακι και ειναι δικο σου λεω... Ξεκινησε εναν ωραιο φραπε . τρελαθηκα... εβγαλε το στηθος εξω και χαιδεψα το στητο μεγαλουτσικο στηθος... ανετη ηταν για πρωτη φορα... Μου εδωσε με τον τροπο της να καταλαβω οτι την επομενη φορα ανετα θα παρω καλαμακι....Μπραβο στο μαγαζι για την αριστη επιλογη.... θα ξαναπαω μολις γυρισω απο διακοπες για τον μουναρο την κατερινα...
τι μας εκανες ρε φιλε...βρισκομαι διακοπες στην Χιο και σκεφτομαι να παρω το αεροπλανο να την επισκεφτω
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.347
Πόντοι
376
Για χαλαρώστε μέσα στον καύσωνα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom