Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Xristakis2004

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Εμφανιση κατερινας ? Κοντη , αδυνατη, petite η κανονικη ψηλη ?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Γιατί να μην υπάρχει ? Ακόμα και προμοτορικα να το έγραψε θα έγραφε για κάποια που υπάρχει.
Για αυτό τον είπα κραχτη. Αν γράφεις για κάποια που δεν υπάρχει είσαι κραχτης. Αν γράφεις για κάποια υπαρκτή, προμοτορας :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Για αυτό τον είπα κραχτη. Αν γράφεις για κάποια που δεν υπάρχει είσαι κραχτης. Αν γράφεις για κάποια υπαρκτή, προμοτορας :)
Με πιο σκεπτικό να διαφημίσεις κάτι που δεν θα σου φέρει λεφτά αφού δεν υπάρχει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έκανες μαζί της ?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Με πιο σκεπτικό να διαφημίσεις κάτι που δεν θα σου φέρει λεφτά αφού δεν υπάρχει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έκανες μαζί της ?
Τον χαζό κανεις; Λες για μια κούκλα στο μαγαζί, τσιμπάει ο πελάτης, περνάει από εκεί να τη δει και συμβιβάζεται με οποία είναι διαθέσιμη αφού η άλλη "είναι κλεισμένη".
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Τον χαζό κανεις; Λες για μια κούκλα στο μαγαζί, τσιμπάει ο πελάτης, περνάει από εκεί να τη δει και συμβιβάζεται με οποία είναι διαθέσιμη αφού η άλλη "είναι κλεισμένη".
Ρε τι λες ? Υπάρχουν τόσο μαλακες? Εγώ αν πάω για Κατερίνα θα κάνω με Κατερίνα. Αλλιως έφυγα . Αν έχω προετοιμαστεί για Κατερίνα δεν θα πάρω Σόνια πχ. Αλλά γιατί λες ότι δεν υπάρχει ? Υπάρχει πηγή έγκυρη?
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
99
Like
25.083
Πόντοι
26.236
Με πιο σκεπτικό να διαφημίσεις κάτι που δεν θα σου φέρει λεφτά αφού δεν υπάρχει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έκανες μαζί της ?
Όχι βέβαια , μήπως εκανες εσυ η κάποιος άλλος ? Τυχερός ο φιλος που την ειδε στο άσχετο .
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Παίδες η κορασίδα υπάρχει, είναι διασταυρωμένο, τις υπηρεσίες δε γνωρίζω, μη το κουράζουμε όμως, αφού είναι sold out, όλο κ κάποιος θα μας ενημερώσει για τα περαιτέρω...

Λίγη υπομονή, δε χρειάζεται να τη διαφημίζουμε ακούσια κ εμείς οι υπόλοιποι...
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Με τρελάνατε στα π.μ. για το insta της Ελένης ,, χαλαρώστε λίγο , κάθε φορά που συνδέομαι έχω 20 μηνύματα,, δεν προλαβαίνω να απαντήσω σε όλους..

Σκέφτομαι τι θα γινόταν αν σας έλεγα πως έχω κ της Κατερίνας.. ε?? :rockon::think::think:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Με τρελάνατε στα π.μ. για το insta της Ελένης ,, χαλαρώστε λίγο , κάθε φορά που συνδέομαι έχω 20 μηνύματα,, δεν προλαβαίνω να απαντήσω σε όλους..

Σκέφτομαι τι θα γινόταν αν σας έλεγα πως έχω κ της Κατερίνας.. ε?? :rockon::think::think:
να σας ενημερώσω ότι απο προσωπάκι συμπαθητικό αλλά από σώμα κοντά στο μηδέν!
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Δοκιμή με Κατερίνα galaxy που ήταν αμφιλεγόμενη η παρουσία της με αυτά που γράφαμε μέχρι χθες. Δεν ενδείκνυται για όσους θέλουν παιδικούς σωματότυπους . Είναι αλλού το κορμί , ψηλή με βυζους και κωλαρα , μελαχρινή με ανοικτά μάτια . Στα του δωματίου πολύ φιλική και σε κάνει να νιώθεις άρχοντας. Πολύ αισθησιακή στο μπροστά μασάζ και δεν άργησα οπότε μείναμε στο χειρονακτικο . +20 . Λογικά προχωράει . Θα δοκιμάσω πάλι.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Δοκιμή με Κατερίνα galaxy που ήταν αμφιλεγόμενη η παρουσία της με αυτά που γράφαμε μέχρι χθες. Δεν ενδείκνυται για όσους θέλουν παιδικούς σωματότυπους . Είναι αλλού το κορμί , ψηλή με βυζους και κωλαρα , μελαχρινή με ανοικτά μάτια . Στα του δωματίου πολύ φιλική και σε κάνει να νιώθεις άρχοντας. Πολύ αισθησιακή στο μπροστά μασάζ και δεν άργησα οπότε μείναμε στο χειρονακτικο . +20 . Λογικά προχωράει . Θα δοκιμάσω πάλι.
Σας είπα πως είναι υπαρκτό πρόσωπο,, αλλιώς θα το είχα διαψεύσει..

οι πληροφορίες μου λένε, πως πάει μέχρι τέλους..

το 20ρικο το ζήτησε ή το έδωσες μόνος σου??
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Σας είπα πως είναι υπαρκτό πρόσωπο,, αλλιώς θα το είχα διαψεύσει..

οι πληροφορίες μου λένε, πως πάει μέχρι τέλους..

το 20ρικο το ζήτησε ή το έδωσες μόνος σου??
Δεν έχει σημασία. Μην κολλάτε στο 10€ . Μην είστε του 10 € γιατί υπάρχει στην ατμόσφαιρα η μιζέρια και μετά κλαίτε ότι δεν παίρνατε καλά.

Ξέχασα να γράψω ότι είναι νέα στο χώρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom