Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Η ομάδα έχει δυνατή προπονήτρια αλλά δεν έχει παίκτριες.

Αν δεν εισέλθει στον αγώνα η σερίφισσα ή δεν φέρει ελκυστικά τεμάχια δεν έχει μέλλον.

Πρέπει να αναζητήσει μια μέση λύση, από τη μία να κερδίσει μια σταθερή πελατεία, με υπηρεσίες μασάζ, που ενίοτε θα επεκτείνονται, με νέο προσωπικό, γιατί κανείς δεν θα πήγαινε δεύτερη φορά με τις λαδοκόρες που έχει και από την άλλη να μη διολισθήσει σε μπριζολάδικο, γιατί θα αλλάξει κατηγορία...​
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
29
Like
76
Πόντοι
0
Massagio Hamam Κερατσινι κάνουν τίποτα ή απλά μασαζ; Έψαξα αλλά δε βρήκα να έχει αναφερθεί.
Απολύτως τίποτα αδερφέ. Μεγάλο μαύρο. Μην περάσεις ούτε απεξω απλά σε καβλωνουν
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Μήπως σου θυμίζει μια σερίφισσα στο Παλαιό Φάληρο, σε ίδρυμα που έχει κλείσει εδώ κ χρόνια?

Ή μήπως μια άλλη στη Τσάμη καρατάσου στο Κουκάκι? πολύ παλαιότερα...

Μοιάζει κ στις 2 αλλά δεν είναι αυτή... Δε βγαίνουν τα χρόνια/..
Όχι , τίποτα από αυτά …
Γραφείο και από τα γνωστά , απλώς δεν θυμάμαι και εγώ
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
29
Like
76
Πόντοι
0
Πέρασμα από galaxy, η υποδοχή τέλεια από την κυρία , με συνόδεψε στο δωμάτιο με ρώτησε τι άλλο θέλω τις είπα, εκτόνωση και θα κανονίσω εγώ με την κοπέλα. Είχα ζητήσει την Μαρία (είναι κοντούλα από το Νεπαλ) μου την έφερε στο δωμάτιο ενώ ήμουν γυμνός την σύστησε και έφυγε. Τις δίνω ένα εικοσάρικο νομίζοντας ότι θα είμαι οκ, τελος πάντων. Κάνει συμπαθητικό χαλαρωτικό μασάζ, όταν με γύρισε και άρχισε να με χαϊδεύει μου λέει αυτά που μου έδωσες είναι μόνο για να στον παίξω αν θες τσιμπουκι θέλω λίγα ακόμα τις λέω θα πάρεις άλλα δέκα. Συμπέρασμα αεροπιπα μαλακια μέτρια, άρα είχαμε 40+20+10 είναι πολλά. Αυτά ότι άλλο θέλετε να ρωτήσετε πμ. ΥΓ διαβάζουν το σαιτ.

Θα κάνω καταδρομικη με Τζένη μέσα στη βδομάδα και σας λέω αδέρφια.
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλημέρα παρέα
Τελικά η αριστουλα από το galaxy κάνει μασάζ;
Η είναι μόνο στην υποδοχή;
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Οι κινήσεις που γίνονται στο ίδρυμα, δείχνουν πως είναι στη σκέψη της να περάσει στο δωμάτιο.

Υπάρχει ένα στοιχείο που το επιβεβαιώνει. Ωστόσο κ ένας σκόπελος που πρέπει να ξεπεραστεί.

Αναζητείται ο βηματισμός, γνωρίζω πως θα υπάρξουν εξελίξεις.

Σύντομα θα έχω εγκυρότερες πληροφορίες...
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Οι κινήσεις που γίνονται στο ίδρυμα, δείχνουν πως είναι στη σκέψη της να περάσει στο δωμάτιο.

Υπάρχει ένα στοιχείο που το επιβεβαιώνει. Ωστόσο κ ένας σκόπελος που πρέπει να ξεπεραστεί.

Αναζητείται ο βηματισμός, γνωρίζω πως θα υπάρξουν εξελίξεις.

Σύντομα θα έχω εγκυρότερες πληροφορίες...
Λογικά εάν υπάρξει κάποια από τις θεραπεύτριες που μπορούν να παίξουν τον ρόλο της υποδοχής για μια ωρα τότε η πιθανότητα να περάσει σε συνεδρία νομίζω ότι αυξάνεται
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Λογικά εάν υπάρξει κάποια από τις θεραπεύτριες που μπορούν να παίξουν τον ρόλο της υποδοχής για μια ωρα τότε η πιθανότητα να περάσει σε συνεδρία νομίζω ότι αυξάνεται
Οι θεραπεύτριες δε μπορούν να παίξουν αυτό το ρόλο, υπάρχει θεσμικό πρόβλημα.

Το πρόσωπο που δύναται να παίξει αυτόνομα το ρόλο της υποδοχής λύνοντας το πρόβλημα της εμπλοκής που υπάρχει, ταυτόχρονα είναι κ το πρόσωπο που δημιουργεί ένα άλλο σοβαρό πρόβλημα...

Για όσους γνωρίζουν περισσότερα σχετικά με το ίδρυμα, καταλαβαίνουν σε τι αναφέρομαι...

Αυτός ο σκόπελος πρέπει να βρεθεί τρόπος να ξεπεραστεί..
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Οι θεραπεύτριες δε μπορούν να παίξουν αυτό το ρόλο, υπάρχει θεσμικό πρόβλημα.

Το πρόσωπο που δύναται να παίξει αυτόνομα το ρόλο της υποδοχής λύνοντας το πρόβλημα της εμπλοκής που υπάρχει, ταυτόχρονα είναι κ το πρόσωπο που δημιουργεί ένα άλλο σοβαρό πρόβλημα...

Για όσους γνωρίζουν περισσότερα σχετικά με το ίδρυμα, καταλαβαίνουν σε τι αναφέρομαι...

Αυτός ο σκόπελος πρέπει να βρεθεί τρόπος να ξεπεραστεί..
Φαίνεται ότι ξέρεις κάτι παραπάνω με αυτή σου την τοποθέτηση …Λογικό είναι
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
764
Πόντοι
81
Οι θεραπεύτριες δε μπορούν να παίξουν αυτό το ρόλο, υπάρχει θεσμικό πρόβλημα.

Το πρόσωπο που δύναται να παίξει αυτόνομα το ρόλο της υποδοχής λύνοντας το πρόβλημα της εμπλοκής που υπάρχει, ταυτόχρονα είναι κ το πρόσωπο που δημιουργεί ένα άλλο σοβαρό πρόβλημα...

Για όσους γνωρίζουν περισσότερα σχετικά με το ίδρυμα, καταλαβαίνουν σε τι αναφέρομαι...

Αυτός ο σκόπελος πρέπει να βρεθεί τρόπος να ξεπεραστεί..
Ενημέρωσε μυστη μήπως κάνω καμιά καταδρομικη με 4 χέρια μπας και ψηθεί.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Αποχώρησε η Νεπαλέζα από galaxy,

αναμένονται νέες αφίξεις,

το φθινόπωρο θα πάρει την τελική του μορφή το ίδρυμα, ως προς τον προσανατολισμό που θα ακολουθήσει..
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Αδερφια SOS!!!! Έχω φιλαράκι γεμάτο κόμπους και θέλει να τον σπάσει κάποια θεραπεύτρια και να παίξει και λίγο φραπεδακι.... δώστε τα φώτα σας
galaxy τζεναρα έχουμε κάνα νεο;
 

krait

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
21
Like
73
Πόντοι
0
Πες του να ζητήσει Ελένη, βγάζει μεράκι
Αδερφια SOS!!!! Έχω φιλαράκι γεμάτο κόμπους και θέλει να τον σπάσει κάποια θεραπεύτρια και να παίξει και λίγο φραπεδακι.... δώστε τα φώτα σας
galaxy τζεναρα έχουμε κάνα νεο;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
34
Like
3.120
Πόντοι
4.365
Αποχώρησε η Νεπαλέζα από galaxy,

αναμένονται νέες αφίξεις,

το φθινόπωρο θα πάρει την τελική του μορφή το ίδρυμα, ως προς τον προσανατολισμό που θα ακολουθήσει..

Η Νεπαλέζα δεν είναι αυτή που φραπέδιαζε στάνταρ? τι εννοείς τελική μορφή το ίδρυμα? Να κοπούν οι φραπέδες?
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Η Νεπαλέζα δεν είναι αυτή που φραπέδιαζε στάνταρ? τι εννοείς τελική μορφή το ίδρυμα? Να κοπούν οι φραπέδες?
Θα ξεκινήσουν τα φρέντο καΠΟΥΤΣΙΝΟ. Πολύ καλύτερο !
 

inprivate

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
192
Κριτικές
14
Like
692
Πόντοι
311
Στο galaxy ποια αξίζει περισσότερο σαν σύνολο μασάζ υπηρεσίες εμφάνιση;
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Όπως σας είπα έρχονται νέα πρόσωπα.

Η πρώτη άφιξη είναι ήδη στο ίδρυμα.

Ξανθιά κ petit Ζήνα...

Θα έχω νεότερα τις επόμενες ημέρες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom