Νέα

Μάγια- μασάζ κατ'οίκον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bubu01
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

hornyleo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γνώμη μου είναι, ότι οι εκάστοτε ερωτικοί μας σύντροφοι (ακόμη κι' αυτές για τις οποίες δαπανούμε χρήματα με σκοπό να μας προσφέρουν ευχαρίστηση), είναι άνθρωποι, με σκέψεις, αισθήματα, συναισθήματα και ψυχή.

Δεν θα πρέπει να φερόμεθα με διακριτικότητα και σεβασμό σε οποιονδήποτε συνάνθρωπό μας?

Κυριος!!!!!!!!!!!!Super Super GENTLEMAN. Μπορώ να σε λέω ΦΙΛΟ;
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Γνώμη μου είναι, ότι οι εκάστοτε ερωτικοί μας σύντροφοι (ακόμη κι' αυτές για τις οποίες δαπανούμε χρήματα με σκοπό να μας προσφέρουν ευχαρίστηση), είναι άνθρωποι, με σκέψεις, αισθήματα, συναισθήματα και ψυχή.

Δεν θα πρέπει να φερόμεθα με διακριτικότητα και σεβασμό σε οποιονδήποτε συνάνθρωπό μας?


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.733
Πόντοι
34.267
Γνώμη μου είναι, ότι οι εκάστοτε ερωτικοί μας σύντροφοι (ακόμη κι' αυτές για τις οποίες δαπανούμε χρήματα με σκοπό να μας προσφέρουν ευχαρίστηση), είναι άνθρωποι, με σκέψεις, αισθήματα, συναισθήματα και ψυχή.

Δεν θα πρέπει να φερόμεθα με διακριτικότητα και σεβασμό σε οποιονδήποτε συνάνθρωπό μας?

Χαίρομαι ιδιαιτέρως που το φιλαράκι μου επανήλθε στο σωστό δρόμο. Κι εύχομαι να μην είναι μια πρόσκαιρη αλλαγή της συμπεριφοράς σου. Ομολογώ πως είχα ανησυχήσει με τις επιθετικές και έως ένα σημείο ανάρμοστες αντιδράσεις σου προς το άλλο φύλο. Ενώ ξέρεις και ξέρω ότι λατρεύεις το γυναικείο φύλο, τον τελευταίο καιρό λειτουργούσες ακραία και απαξιωτικά. Η χειρότερη γυναίκα στη ζωή μας απλά αξίζει την αδιαφορία μας και την απομάκρυνση. Μόνον. ;)
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Χαίρομαι ιδιαιτέρως που το φιλαράκι μου επανήλθε στο σωστό δρόμο. Κι εύχομαι να μην είναι μια πρόσκαιρη αλλαγή της συμπεριφοράς σου. Ομολογώ πως είχα ανησυχήσει με τις επιθετικές και έως ένα σημείο ανάρμοστες αντιδράσεις σου προς το άλλο φύλο. Ενώ ξέρεις και ξέρω ότι λατρεύεις το γυναικείο φύλο, τον τελευταίο καιρό λειτουργούσες ακραία και απαξιωτικά.

Όταν το όνομα συναντά τη χάρη. ΜΑΓΙΑ!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Σημερινή συνάντηση με τη Μάγια στο χώρο της. Είναι μια όμορφη κοπέλα, αρκετά ψηλή, ξανθό μαλλί, όμορφο πρόσωπο, δυάρι στήθος, καταπληκτικό κορμί, επίπεδη κοιλιά, απαλό δέρμα, σφιχτό και όμορφο κωλαράκι,περιποιημένα κάτω άκρα...Με υποδέχτηκε με μια ηρεμία, όπου αμέσως χαλάρωσα και ένιωσα σα στο σπίτι μου. Με κέρασε φραπεδάκι και αναλώσαμε πολύ χρόνο σε κουβεντούλα, γεγονός που δημιούργησε όμορφο κλίμα. Μετά από αρκετή ώρα, περάσαμε στα ενδώτερα, έκανα μπανάκι, μου έδωσε σφραγισμένες παντόφλες, καθαρή πετσετούλα και αφού φρεσκαρίστηκα , κατευθύνθηκα στην κρεβατοκάμαρα της με το διπλό κρεβάτι. Ξάπλωσα μπρούμητα και άρχισε ένα μασάζ για ΟΣΚΑΡ!! Αρχικά από τα πόδια, με πιέσεις, με μαλάξεις, απαλές χωρίς να τραβάει το δέρμα.Η χαλάρωση ήταν γρήγορη. Το λαδάκι πολύ καλό με όμορφο άρωμα. Τα πόδια μου είχαν την τιμητική τους και οι μύες μου ανταποκρίνονταν στο άγγιγμα τους. Ύστερα πέρασε στην πλάτη μου, όπου με χαλάρωσε σε ένα δυο πιασιματάκια που είχα...ήθελα να την περιποιηθώ κ γω, οπότε τη γύρισα και την ξάπλωσα και της ανταπέδωσα  την περιποίηση. Ποδαράκια, κωλαράκι, πλάτη και φαινόταν ότι το απολάμβανε εξίσου. Ξαφνικά ένιωσα το "φίλο" μου να ξυπνάει, οπότε άρχισα να τη φιλάω-γλύφω στην πλάτη, ανταλλάξαμε φιλιά και στόμα και το κλίμα ζεστάθηκε. Της έβγαλα το στρινγκάκι της και άρχισα να τη γλύφω με μανία στο καλοξυρισμένο της αιδοίο, μοσχομυριστό και απαλό. Τα βογγητά της έγιναν πιο έντονα, μου πίεζε το κεφάλι ακόμα πιο βαθιά και συμετείχε 100%. Μετά από λίγο έφτασε στο "τέρμα" :grin: Σειρά είχε η περιποίηση από μέρους της με ένα αργό και αισθησιακό στοματικό, με περιποίηση και της γύρω περιοχής, με φτυσίματα, πνιξίματα και άλλα τέτοια κόλπα. Πρώτη στάση εκείνη από πάνω, πολύ κάλή αίσθηση στο αιδοίο της, σφιχτό και υγρό...Ύστερα ιεραποστολικό, με τα πόδια πότε ψηλά, πότε πίσω και δυνατό κάρφωμα και τα φιλιά δίνανε και πέρνανε. Η απόλαυση στα ύψη...Μετά στα 4, όπου το κωλαράκι της με έφτιαξε πολύ και μετά από λίγο τελείωσα με ορμή και ένταση. Αυτό που χω να πω είναι ότι με τη Μάγια ένιωσα πολύ άνετα, καμία απολύτως πίεση χρόνου, απόλυτη χαλάρωση με μουσικούλα και μασάζ και κατέχει και την τέχνη του μασάζ και και του έρωτα. Και όλα αυτά σε τιμή που είναι απόλυτα vfm. Σίγουρα θα γίνει το στανταράκι μου!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ξέχασα να πω ότι όλα αυτά στην τιμή πρόκληση των 60 ευρώ!!!!! :rockon: :rockon:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Θέλω και γω ρε παιδια να το ξεχασω.Μαγια εχεις pm!!! :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Πάλι καλά που μετά το πέρας της συνεδρίας, θυμόσουν τ'όνομά σου..... :-* :-* :-*
ποιος σου είπε ότι το θυμόμουν?? χρειάστηκε να περπατήσω μέχρι το αυοκίνητο(είχα παρκάρει καμιά 300αριά μέτρα πιο μακριά) για να αποκτήσω ξανά τον αυτοέλεγχο και την υπόσταση μου... :grin: :grin:
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Ενώ είχα δώσει ραντεβού στις 19.00 την ξανα πήρα τηλέφωνο και πολύ καθαρά τη ρώτησα αν μπορούσα να πάω στις 18.00. Αφού μσυμφώνησε ήμουν εκεί στις 18.10. Χτύπησα κουδούνι και με υποδέχτηκε σαστισμένη: Μα στις 19.00 είχαμε ραντεβού μου λέει. Τώρα έχω άλλον μέσα. Δεν μπορείτε να φανταστείτε πως σπάστηκα. Είχα έρθει από την άλλη άκρη της Αθήνας για τη χάρη της για να ακούσω αυτό που μεταξύ μας μου φάνηκε ψέμα. Ίσως έχωσε μέσα κανέναν καλύτερο πελάτη της. Μου έκανε επίσης εντύπωση που δεν ήταν περιποιημένη πολύ - θα έλεγα ατυμέλητη. Η σημασία είναι οτι δύσκολα θα ξαναπάω.  >:(

Παρένθεση: θα αλλάξει συντόμως γειτονιά ακόμη πιο νότια όπως μου είπε μεσω του ΟΤΕ.
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Σημερινή συνάντηση με τη Μάγια στο χώρο της. Είναι μια όμορφη κοπέλα, αρκετά ψηλή, ξανθό μαλλί, όμορφο πρόσωπο, δυάρι στήθος, καταπληκτικό κορμί, επίπεδη κοιλιά, απαλό δέρμα, σφιχτό και όμορφο κωλαράκι,περιποιημένα κάτω άκρα...Με υποδέχτηκε με μια ηρεμία, όπου αμέσως χαλάρωσα και ένιωσα σα στο σπίτι μου. Με κέρασε φραπεδάκι και αναλώσαμε πολύ χρόνο σε κουβεντούλα, γεγονός που δημιούργησε όμορφο κλίμα. Μετά από αρκετή ώρα, περάσαμε στα ενδώτερα, έκανα μπανάκι, μου έδωσε σφραγισμένες παντόφλες, καθαρή πετσετούλα και αφού φρεσκαρίστηκα , κατευθύνθηκα στην κρεβατοκάμαρα της με το διπλό κρεβάτι. Ξάπλωσα μπρούμητα και άρχισε ένα μασάζ για ΟΣΚΑΡ!! Αρχικά από τα πόδια, με πιέσεις, με μαλάξεις, απαλές χωρίς να τραβάει το δέρμα.Η χαλάρωση ήταν γρήγορη. Το λαδάκι πολύ καλό με όμορφο άρωμα. Τα πόδια μου είχαν την τιμητική τους και οι μύες μου ανταποκρίνονταν στο άγγιγμα τους. Ύστερα πέρασε στην πλάτη μου, όπου με χαλάρωσε σε ένα δυο πιασιματάκια που είχα...ήθελα να την περιποιηθώ κ γω, οπότε τη γύρισα και την ξάπλωσα και της ανταπέδωσα  την περιποίηση. Ποδαράκια, κωλαράκι, πλάτη και φαινόταν ότι το απολάμβανε εξίσου. Ξαφνικά ένιωσα το "φίλο" μου να ξυπνάει, οπότε άρχισα να τη φιλάω-γλύφω στην πλάτη, ανταλλάξαμε φιλιά και στόμα και το κλίμα ζεστάθηκε. Της έβγαλα το στρινγκάκι της και άρχισα να τη γλύφω με μανία στο καλοξυρισμένο της αιδοίο, μοσχομυριστό και απαλό. Τα βογγητά της έγιναν πιο έντονα, μου πίεζε το κεφάλι ακόμα πιο βαθιά και συμετείχε 100%. Μετά από λίγο έφτασε στο "τέρμα" :grin: Σειρά είχε η περιποίηση από μέρους της με ένα αργό και αισθησιακό στοματικό, με περιποίηση και της γύρω περιοχής, με φτυσίματα, πνιξίματα και άλλα τέτοια κόλπα. Πρώτη στάση εκείνη από πάνω, πολύ κάλή αίσθηση στο αιδοίο της, σφιχτό και υγρό...Ύστερα ιεραποστολικό, με τα πόδια πότε ψηλά, πότε πίσω και δυνατό κάρφωμα και τα φιλιά δίνανε και πέρνανε. Η απόλαυση στα ύψη...Μετά στα 4, όπου το κωλαράκι της με έφτιαξε πολύ και μετά από λίγο τελείωσα με ορμή και ένταση. Αυτό που χω να πω είναι ότι με τη Μάγια ένιωσα πολύ άνετα, καμία απολύτως πίεση χρόνου, απόλυτη χαλάρωση με μουσικούλα και μασάζ και κατέχει και την τέχνη του μασάζ και και του έρωτα. Και όλα αυτά σε τιμή που είναι απόλυτα vfm. Σίγουρα θα γίνει το στανταράκι μου!!



Και όχι μόνον όλα τα παραπάνω.  Η Μάγια είναι ένας ευαίσθητος άνθρωπος , που σε χαλαρώνει πραγματικά με την συμπεριφορά της και σε κάνει να νιώθεις άνετα & βολικά με την φιλοξενία της. Το πλεονέκτημα στον χώρο της είναι οτι δεν αγχώνεσαι με τον υπόλοιπο κόσμο που γυρίζει έξω από την πόρτα ενός δωματίου σε κάποιο λαδομάγαζο. Ούτε περιμένουν πελάτες στο σαλόνι να τελειώνεις γρήγορα-γρήγορα για να περάσουν οι επόμενοι στο δωμάτιο.  Όλα είναι χαλαρά με φυσιολογική & ανθρώπινη ροή. Κάθε φορά που φεύγω από κει νιώθω ένα αίσθημα ηρεμίας , χαλάρωσης και ένα γλυκό μούδιασμα στα άκρα από ηδονή που νιώθω σε ήρεμους και αργούς ρυθμούς, που είναι πολύ διαφορετική σε σύγκριση με  pse  καταστάσεις.


Είναι δύσκολο κανείς με τέτοιες παρουσίες , να μην κάνει κατά συνέπεια συγκρίσεις στην ποιότητα των γυναικών.
Ας τα βλέπουν αυτά οι κακομαθημένες ελεϊνίδες (γκόμενες, σύντροφοι, playgirls κλπ), που έτσι και αλλιώς είναι τελειωμένες, και κανείς αξιόλογος πλέον δεν θα τους δίνει σημασία εφεξής. (πόσο περισσότερο τώρα με την κρίση θα μείνουν οι περισσότερες ανύπαντρες.)


V for Vendetta...

 
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Και όχι μόνον όλα τα παραπάνω.  Η Μάγια είναι ένας ευαίσθητος άνθρωπος , που σε χαλαρώνει πραγματικά με την συμπεριφορά της και σε κάνει να νιώθεις άνετα & βολικά με την φιλοξενία της. Το πλεονέκτημα στον χώρο της είναι οτι δεν αγχώνεσαι με τον υπόλοιπο κόσμο που γυρίζει έξω από την πόρτα ενός δωματίου σε κάποιο λαδομάγαζο. Ούτε περιμένουν πελάτες στο σαλόνι να τελειώνεις γρήγορα-γρήγορα για να περάσουν οι επόμενοι στο δωμάτιο.  Όλα είναι χαλαρά με φυσιολογική & ανθρώπινη ροή. Κάθε φορά που φεύγω από κει νιώθω ένα αίσθημα ηρεμίας , χαλάρωσης και ένα γλυκό μούδιασμα στα άκρα από ηδονή που νιώθω σε ήρεμους και αργούς ρυθμούς, που είναι πολύ διαφορετική σε σύγκριση με  pse  καταστάσεις.


Είναι δύσκολο κανείς με τέτοιες παρουσίες , να μην κάνει κατά συνέπεια συγκρίσεις στην ποιότητα των γυναικών.
Ας τα βλέπουν αυτά οι κακομαθημένες ελεϊνίδες (γκόμενες, σύντροφοι, playgirls κλπ), που έτσι και αλλιώς είναι τελειωμένες, και κανείς αξιόλογος πλέον δεν θα τους δίνει σημασία εφεξής. (πόσο περισσότερο τώρα με την κρίση θα μείνουν οι περισσότερες ανύπαντρες.)


V for Vendetta...

 αν μπορει καποιος να στειλει τηλεφωνο....ευχαριστω..
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
στειλε της pm
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Επιβεβαιώνω απο την πλευρά μου τα θετικά σχόλια που έχουν προηγηθεί. Ευχάριστη στην κουβέντα, καθαρό περιβάλλον, καλό μασάζ, και πολύ συμμετοχική στα υπόλοιπα.
Φαίνεται να είναι και ιδιαίτερα ευγενικός χαρακτήρας. Κάποιος είπε "το μιλφ της διπλανής πόρτας", συμφωνώ απόλυτα.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Πάλι καλά που μετά το πέρας της συνεδρίας, θυμόσουν τ'όνομά σου..... :-* :-* :-*
Εμενα ρωτα πως τον ειδα, μετα το μασαζ που του εκανε η ΜΑΥΑ !!!

Σαν 8,5 ριχτερ πηγαινε !!!  :grin: :grin: :grin:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Επιβεβαιώνω απο την πλευρά μου τα θετικά σχόλια που έχουν προηγηθεί. Ευχάριστη στην κουβέντα, καθαρό περιβάλλον, καλό μασάζ, και πολύ συμμετοχική στα υπόλοιπα.
Φαίνεται να είναι και ιδιαίτερα ευγενικός χαρακτήρας. Κάποιος είπε "το μιλφ της διπλανής πόρτας", συμφωνώ απόλυτα.
Θα συμφωνησω με πολλους απο εσας, εγω την θυμαμαι ακομα και ο λογος ειναι ενας, ειναι μια γυναικα  υπεροχη σε παρουσια, σε εμφανιση σε ολα της !!!

ΜΑΥΑ, σε ευχαριστω για τον χρονο που περασαμε μαζι και θα επαναληφθει συντομα και παλι !!!

Πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* !!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
χάνω πολλά που δεν έχω δοκιμάσει ε?
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
χάνω πολλά που δεν έχω δοκιμάσει ε?

Ας γράψω κι εγώ απαντώντας στο ερώτημα σου. Με τη Μάγια συνευρέθην για πρώτη φορά όταν ξεκίνησε να έρχεται κατ' οίκον (φαντάζομαι ότι δεν πηγαίνει ακόμη). Είναι παράδοξο αλλά δεν είχε τύχει ποτέ ούτε καν να τη δω. Ήμουν το πρώτο της ραντεβού κατ' οίκον (το δικό μου οίκο). Κάτι που σημαίνει ότι είχε λίγο άγχος παραπάνω γιατί και δεν με ήξερε και ήταν και εκτός οικείου χώρου. Μολοταύτα είχε μία "ωραία ηρεμία" και προσπαθούσε να με ευχαριστήσει. Από μασάζ είναι σε καλό επίπεδο. Το ατού της είναι ότι βγάζει κάτι αυθεντικό, αληθινό που θυμίζει άτομο με παιδεία (δεν εννοώ ακαδημαϊκή). Τα αρνητικά της τώρα. Δεν μου αρέσει το ότι είναι ψηλή, η φωνή της που είναι βραχνή και μπάσα καθώς και ορισμένα μέρη του σώματος της. Ασφαλώς αυτά μπορεί από άλλον συναγωνιστή, να θεωρηθούν ως προσόντα άρα δεν θίγουν αντικειμενικά τη Μάγια. Έχω κάποια στάνταρ εμφάνισης που δύσκολα εγκαταλείπω. Όμως  το ότι σκέφτομαι να την ξαναεπισκεφτώ δηλώνει κάτι πολύ θετικό για την ίδια. Μέχρι και εμένα τον παράξενο με βάσει στην πρίζα. Για 60 ευρά είναι μία πάρα πολύ καλή επιλογή αναμφίβολα. 
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom