Νέα

Μάγια- μασάζ κατ'οίκον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bubu01
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

fetisher

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Γκογκόνα μου με τρελλένεις...!!!
με άριστα το 10, βάζω 20...
σε όλα άριστη...
ομορφιά!!!
σωματότυπο!!!
μασάζ!!!
σεξ!!!
από τα λίγα διαμάντια του χώρου, σας την συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γκογκόνα μου με τρελλένεις...!!!
με άριστα το 10, βάζω 20...
σε όλα άριστη...
ομορφιά!!!
σωματότυπο!!!
μασάζ!!!
σεξ!!!
από τα λίγα διαμάντια του χώρου, σας την συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!
ΣΥΜΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πρόσφατη επίσκεψη από την έδρα (το σπίτι εννοώ ε? προς άρσην κάθε παρεξηγήσεως :grin:) της Μάγιας.

Θα ακολουθήσουν γραπτώς οι εντυπώσεις μου πολύ σύντομα. Τίτλος: "Όλα πήγαν καλά!"

Σας ασπάζομαι και εύχομαι δι'όλους, τα καλύτερα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Όλα πήγαν καλά!


Οι εντυπώσεις μου από πρόσφατη επίσκεψή μου στον οίκο της Μάγιας:

Κυριακή μεσημέρι, η κούραση και η ένταση από ολόκληρη την εργάσιμη εβδομάδα, αρχίζει να με καταβάλλει, ενώ παράλληλα συνεχίζω να είμαι παρών στις δραστηριότητες του στενού μου οικογενειακού περιβάλλοντος......

Κάποια στιγμή, νοιώθω την ανάγκη να "αποδράσω" για λίγο σε κάποιον άλλο κόσμο, χωρίς υποχρεώσεις και σκοτούρες. Η πρώτη μου σκέψη ήταν η γλυκειά Μάγια. Την καλώ στο τηλέφωνο, και την ρωτώ ευγενικά αν εργάζεται τέτοια ημέρα (Κυριακή). Ακούγοντας την καταφατική απάντηση από μέρους της, αναθαρρώ, και περνώ στην επόμενη διερευνητική ερώτησή μου: Μπορώ να έλθω κοντά σου σε 45 λεπτά? Η δεύτερη κατά σειρά καταφατική απάντηση, μου δίνει ελπίδες για ένα πολύ όμορφο Κυριακάτικο απόγευμα.

Την προσυμφωνημένη ώρα, βρίσκομαι στη διεύθυνση που μου έδωσε, και αναγγέλω τον εαυτό μου, πιέζοντας το κουδούνι της εξώπορτας του διαμερίσματος.

Η Μάγια, μου ανοίγει την πόρτα και με καλοσωρίζει, σαν να είμασταν δύο παλιόφιλοι, που είχαν να συναντηθούν εδώ και αρκετό καιρό. Μία ψηλή γυναίκα, αδύνατη, αλλά όχι κοκκαλιάρα, με όμορφη απαλή επιδερμίδα και γλυκό παρουσιαστικό, σου δίνει τη βεβαιότητα, ότι είναι ικανή να σε κάνει ν' αφήσεις ό,τι σε απασχολεί, στην άκρη, για χάρη σου.

Το σπίτι στο οποίο προσφέρει τις υπηρεσίες της, αν και βρίσκομαι πρώτη φορά σε αυτό, μου δίνει την αίσθηση του οικείου. Όλα τακτοποιημένα, καθαρά, συγυρισμένα και με αρμονία βαλμένα στη θέση τους. Οι υποψίες μου ότι θα περάσω όμορφα, μία ώρα μέσα στο μικρόκοσμο της Μάγιας, τείνουν να μετατραπούν σχεδόν σε βεβαιότητα. Ο χώρος σε προδιαθέτει θετικά και μέσα από αυτό το χώρο και τις λεπτομέρειές του, καταλαβαίνεις ότι ο άνθρωπος που πρόκειται να σου προσφέρει τις υπηρεσίες του είναι το ίδιο τακτικός, ευγενικός, καλοσυνάτος και ήρεμος.

Το διερευνητικό δεκάλεπτο, μπορεί να ήταν και τέταρτο (περνάει τόσο γρήγορα ο χρόνος όταν η φιλική κουβέντα για να σπάσει ο πάγος γίνεται μία οικεία ανταλλαγή απόψεων επί παντός επιστητού) κυλάει ευχάριστα και έρχεται η ώρα για να γίνει πραγματικότητα η επιθυμία μου να αφεθώ στα χέρια της θεραπεύτριας.

Μου δείχνει το υπνοδωμάτιο που εκεί θα μου αφιερώσει τα επόμενα 60 λεπτά από τη ζωή της, και με περνάει στο μπάνιο όπου μου δίνει παντοφλίτσες και σφουγγάρι (στη συσκευασία του). Από την τουαλέτα ενός σπιτιού μπορεί ο επισκέπτης να καταλάβει πόσο καθαρός και τακτικός είναι ο οικοδεσπότης. Και η τουαλέτα αυτή, επιβεβαιώνει αυτό που μόλις έγραψα. Όλα βαλμένα στη θέση τους και πεντακάθαρα.

Τελειώνοντας το μπανάκι μου, περνώ στο δωμάτιο, όπου η απαλή μουσική, συνοδεία του ημίφωτος λόγω των κλειστών πατζουριών της μπαλκονόπορτας, δίνουν την αίσθηση τη ηρεμίας και χαλάρωσης που πρόκειται να ακολουθήσει.

Η Μάγια, με προτρέπει να ξαπλώσω στο κρεβάτι, γυμνός, έχοντας γυρισμένη την πλάτη μου προς αυτήν. Τα χέρια της πολύ απαλά, αρχίζουν να με χαλαρώνουν, ξεκινώντας από τις πατούσες μου. Το βελούδινο άγγιγμά της, περνάει στους σωστούς χρόνους και στα υπόλοιπα μέλη του σώματός  μου. Σταδιακά, το άγγιγμά της και η χαλάρωση που μεταδίδεται στο κορμί μου, από τα χέρια της, με κάνουν να νοιώσω, ότι θέλω απλά να αφεθώ στα έμπειρα δάκτυλά της, χωρίς να θέλω να επέλθει το μοιραίο, στο δεύτερο μέρος της συνάντησης μας. Η έμπειρη Μάγια το αισθάνεται αυτό και μετά από τουλάχιστον 30-35 λεπτά μασάζ, γίνεται πιο επιθετική και πονηρή, δίνοντας το έναυσμα για να ανέβουν οι καρδιακοί μου παλμοί (και όχι μόνο) στο επίπεδο που εκείνη επιθυμούσε.

Επιτρέψτε μου, από το σημείο αυτό και μετά, να μην είμαι τόσο περιγραφικός όσο συνηθίζω στις κριτικές μου, θέλοντας να αφήσω μία μικρή δόση μυστηρίου να πλανάται στον αέρα για το τι μπορεί συνέβη μεταξύ δύο ενηλίκων που βρίσκονταν ξαπλωμένοι στο ίδιο κρεβάτι…..
Το μόνο που μπορώ να σας εκμυστηρευθώ, αγαπητοί μου συναγωνιστές, είναι ότι η Μάγια εκπλήρωσε τις επιθυμίες μου και τις ανάγκες μου, δίνοντας με τον τρόπο της, ένα φλασκί δροσερό νερό σ’έναν ταλαιπωρημένο από την κάψα της ερήμου παράξενο ταξιδιώτη.

Εν κατακλείδι: η Μάγια κατάφερε να μου χαρίσει 60 γεμάτα λεπτά σωματικής και ψυχικής ευεξίας, η οποία με συνόδευε για πολλές ώρες ακόμη, μετά το πέρας της συνάντησής μας,  με μία απόλυτα έντιμη και ειλικρινή πρόταση για τα Ελληνικά δεδομένα.

Μάγια ευχαριστώ.
 

vasilis78

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μας καυλωσες παρολο που δε μας ειπες τι εγινε τις επιμαχες στιγμες!!! :cum: :cum: :cum:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εξαιρετική η περιγραφή του φίλου agianna....Και οχι μόνο εξαιρετική,αλλά και με τακτ και διακριτικότητα στα σημεία που έπρεπε....έχω πει και άλλες φορές,ότι παρ' ότι ο σκοπός του φόρουμ είναι ενημερωτικός,οι αναλυτικές περιγραφές προσωπικών στιγμών,συνοδευόμενες απο χυδαίες λεπτομέρειες,δεν προσθέτουν κάτι,αντίθετα υποβιβάζουν την αισθητική της συζήτησης....
Χαίρομαι που μαθαίνω ότι η Μάγια τα πάει καλά στην νέα της προσπάθεια και συνεχίζει να παρέχει υψηλό επίπεδο υπηρεσιών σε πολύ λογική τιμή....επειδή την ξέρω αρκετά χρόνια,να προσθέσω ότι ειναι εξαιρετικός χαρακτήρας,πάντοτε ευγενής και περιποιητική και σε κάνει να αισθάνεσαι ανετα μαζί της....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Αυτό, πως να το μεταφράσουμε τώρα, φίλτατε? ;)

Πολύ απλά αγαπητέ.....γνωρίζω την κοπέλλα απο τον καιρό που εργαζόταν στο Καιτόσπιτο,γνωρίζω ότι η ζωή της δεν ήταν ποτέ εύκολη,γνωρίζω ότι έχει περάσει πολλές δυσκολίες και γι' αυτό αναφέρθηκα στο γεγονός οτι διατηρεί την καλή της διάθεση και την αψογη συμπεριφορά της,παράλληλα με υψηλό επίπεδο υπηρεσιών.
Αλλωστε,το γεγονός οτι εσυ,απο τα πιο έμπειρα μέλη του φόρουμ,την επέλεξες για να τερματίσεις μια μακρά περίοδο αποχής απο τους χώρους αυτούς,λέει πολλά.....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αλλωστε,το γεγονός οτι εσυ,απο τα πιο έμπειρα μέλη του φόρουμ,την επέλεξες για να τερματίσεις μια μακρά περίοδο αποχής απο τους χώρους αυτούς,λέει πολλά.....

respect-023.gif
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Φίλε Agiana είσαι Gentleman, πάντα τέτοια  :thumbsup:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Φίλε Agiana είσαι Gentleman, πάντα τέτοια  :thumbsup:

Γνώμη μου είναι, ότι οι εκάστοτε ερωτικοί μας σύντροφοι (ακόμη κι' αυτές για τις οποίες δαπανούμε χρήματα με σκοπό να μας προσφέρουν ευχαρίστηση), είναι άνθρωποι, με σκέψεις, αισθήματα, συναισθήματα και ψυχή.

Δεν θα πρέπει να φερόμεθα με διακριτικότητα και σεβασμό σε οποιονδήποτε συνάνθρωπό μας?
 

pinelopi

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.398
Like
0
Πόντοι
16
Γνώμη μου είναι, ότι οι εκάστοτε ερωτικοί μας σύντροφοι (ακόμη κι' αυτές για τις οποίες δαπανούμε χρήματα με σκοπό να μας προσφέρουν ευχαρίστηση), είναι άνθρωποι, με σκέψεις, αισθήματα, συναισθήματα και ψυχή.

Δεν θα πρέπει να φερόμεθα με διακριτικότητα και σεβασμό σε οποιονδήποτε συνάνθρωπό μας?
:thumbsup: :thumbsup:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Γνώμη μου είναι, ότι οι εκάστοτε ερωτικοί μας σύντροφοι (ακόμη κι' αυτές για τις οποίες δαπανούμε χρήματα με σκοπό να μας προσφέρουν ευχαρίστηση), είναι άνθρωποι, με σκέψεις, αισθήματα, συναισθήματα και ψυχή.

Δεν θα πρέπει να φερόμεθα με διακριτικότητα και σεβασμό σε οποιονδήποτε συνάνθρωπό μας?
Αρχοντα Προσκυνώ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Γνώμη μου είναι, ότι οι εκάστοτε ερωτικοί μας σύντροφοι (ακόμη κι' αυτές για τις οποίες δαπανούμε χρήματα με σκοπό να μας προσφέρουν ευχαρίστηση), είναι άνθρωποι, με σκέψεις, αισθήματα, συναισθήματα και ψυχή.

Δεν θα πρέπει να φερόμεθα με διακριτικότητα και σεβασμό σε οποιονδήποτε συνάνθρωπό μας?

τυπε ωραια περιγραφη ξηγηθηκες. εχουμε στραβωθει στα "ρουφιξε τις μπαλαρες μου και την εσκησα στον μπουτζον".
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Χρονια πολλα για τη γιορτη σου.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
14
Like
3.379
Πόντοι
4.895
Μακάρι να ακολουθήσουν το παράδειγμα της και άλλες (αλλά αξιόλογες επαγγελματίες)...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom