Νέα

Μάγια- μασάζ κατ'οίκον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bubu01
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

stratosm

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γιώργο προσπαθώ να σου στείλω pm αλλά δεν μπορώ, κάτι τρέχει με τον λογαριασμό σου....!!!
Μα τι τρεχει τα εχω  πληρωσει ολα!!! :grin:
Σοβαρα τωρα δεν ξερω τι μπορει να γινεται με τα π.μ. μου και τον λογαριασμο μου...αν μπορουν να δουν/κανουν  κατι οι mods/admins τους ευχαριστω.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
I am sorry for the spam:
     Γιωργο έλαβα το μήνυμα σου αλλά δεν μπορώ να σου απαντήσω... στείλε σε κα΄ποιον διαχειριστή-συντονιστή
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Μάγια σου έστειλα πριν λίγο ενα μνμ,άν το έλαβες,απαντησε με ένα ναι ή όχι όταν είσαι στο θέμα
 

ZIX

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Μάγια για αυτο σε χασαμε ...καλο αυτο ελπιζω να τα πουμε
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Η απόλαυση που λαμβάνεις από τη συνεδρία (και στα δύο μέρη) σε καλύπτει, οπότε, το πρωκτικό τείνει να είναι αμελητέα ποσότητα. (IMHO)


Eνημερωμένο  σε  βλέπω  και  αρχίζω  να  ανησυχώ.
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
93
Κριτικές
43
Like
501
Πόντοι
290
Η απόλαυση που λαμβάνεις από τη συνεδρία (και στα δύο μέρη) σε καλύπτει, οπότε, το πρωκτικό τείνει να είναι αμελητέα ποσότητα. (IMHO)
Ποτέ δεν είναι αμελητέα ποσότητα.....
 

ZIX

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
γιατι το κουραζεται
Η Μαγια ειναι ενας ευσθητος χαρακτηρας με επαγγελματισμο,ξερει καλα τη δουλεια της !
Ειναι πολυ συμπαθιτικη,χαριτομενη και σιγουρα δεν περνα απαρατιριτη αν τη δεις στο δρομο :idiot:ειναι αυτο που λεμε ""κατι τετοιες μαμαδες βλεπω και νοιωθω ορφανος""
κανει πολυ καλο μασαζ , και εχει την πειρα να χαλαρωσει σε ολα τα επιπεδα εναν αντρα , εχει την πειρα πως να το κανουμε!
τα πολλα λογια ειναι φτωχεια
Σαν στιλακι ειναι παουερ,(στα δικα μου τα στανταρ)απο την τελευταια φορα που την ειδα στο SPA ενιωσα ατυχος που δεν ηταν στη λιστα με τα κοριτσια!
τυχεροι λοιπον που μας δεινετε η ευκαιρια
:P
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
14
Like
3.357
Πόντοι
4.895
Πάντως έγω έστειλα μηνυμα, πήρα τηλ. και κανόνισα συνάντηση. Σαν συμπέρασμα σύμφωνώ με τον ZIx (και ας έχει μόνο 11 μηνύματα).
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.456
Πόντοι
9.035
Να εκφράσω και εγώ την θετική μου γνώμη για την Μάγια, μιας και την έχω συναντήσει/τιμήσει στους χώρους που παλαιώτερα εργαζόταν αρκετές φορές. Δεν είναι πιπίνι, πρέπει να πλησιάζει τα 40, αλλά κρατιέται σωματικά μια χαρά. Εμφανισιακά είναι πάνω από τον μέσο όρο στον χώρο (για την ηλικία της πάντα, βασικά γιατί είναι σχετικά ψηλή και λεπτή, μείον το μικρό στήθος, συν ο ποπός, τα σορτσάκια πάντα την κολέκευαν), χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ξετρελένεσαι, τα χρόνια σαφώς υπάρχουν. Το ουσιαστικότερο όμως είναι ότι προσφέρει κανονικό και ικανοποιητικό μασάζ και πρόγραμμα και δεν κοροιδεύει όπως οι περισσότερες, είναι πραγματική επαγγελματίας. Επίσης είναι σοβαρή και ευγενική κοπέλα, ανταποδίδει την σωστή συμπεριφορά. Είναι και σχετικά ώριμη και προσφέρεται και για κουβεντούλα στα μεσοδιαστήματα.
Προσωπικά προτιμώ τις νεώτερες, αλλά η Μάγια ήταν πάντα η ασφαλής εναλλακτική επιλογή.
Σε όποιους αρέσει το προφίλ σίγουρα θα περάσουν καλά.
 

kobtstas

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
ΜΑΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ
 

kkgg

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
289
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
Πρόκειται για πραγματικο VFM αποδεκτή εμφάνιση.καλός χαρακτήρας ,καλό μασάζ, καλο  :fuck1: και πάνω απο όλα υδρώνει τη φανέλα,για μενα προσωπικά καθιερώνεται...
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
H MILF της διπλανής πόρτας... Εξαιρετική σε όλα. Αψογη συμπεριφορά. Γλυκό πλάσμα και το ουσιώδες ξέρει μασάζ. 
 

ZIX

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
με τη Μαγια δεν υπαρχει περιπτοση να μηνεις χαμενος
ξερει καλο μασαζ, σε χαλαρωνει αφανταστα,ξερει πολυ καλα τη δουλεια της ειναι το τελειο ΜΛΦ
χαμογελαστη,ευδιαθετη,και οταν εχεις την στιχιωδη χημεια σε απογειωνει..... :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom