Νέα

«Κράχτες» για κωλόμπαρα έξω απ' τα σπιτάκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Paladin852, εχεις αμαξι ?

Αν ναι, μολις τον ξαναδεις δωστου μια με τον προφυλακτυρα στα ποδια..Θα καταλαβει και σε 5/6 μηνες που θα βγαλει τα σιδερα απο τα ποδια, θα ξερει.....!!!
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Εμεις παιδια ειχαμε μια ωραια περιπετεια παλι!...
βγαλαμε το μεροκαματο και τελικα βρηκαμε τον τυπο με το γυαλινο ματι και τον ψησαμε να παιξουμε τεννις μ αυτο...
Ανεβαινοντας στο πολιτεια τεννις κλαμπ,το ματι εφυγε απτο παραθυρο του αυτοκινητου ομως,και κυλησε κατω-το βρηκαμε στον σταθμο της κηφησιας-οχι πριν δυσει στη φεξη στο καιμακτσαλαν οπως μαθαμε πολυ αργοτερα.
Ακουσαμε σλεηερ και κρεηντλοφιλφ  ενω ο τυπος  παρηστανε τον αντονυ κουην στον ρολο του "τομαση" χορευοντας ζορμπα εξω απτο κολωμπαρο.
η κουκουβαγια εκλασε και μπηκαμε μεσα,ακουμπησαμε ο,τι ειχαμε και δεν ειχαμε προκαταβολικα στο τραπεζι και κεραστηκαν νεοι-γεροι-παιδια-σαβινες ποτελια,και μετα μας υποχρεωσαν να χυσουμε τους γερους στα μουσια,τις κουφες στ αυτια και τους κωλυσιεργουντες στην καραφλα.Ο πιανιστας επαθε λουμπγακο και φαγαμε μωρα στην φτωχεια!
Α Ξ Ε Χ Α Σ Τ Ι Κ Ο Τ Α Τ Α  ! ! !
Στο κλαρι περιμεναμε μπυροκλανι ωσπου βαρεσε νιαμ νιαμ ντουλαπ τουρ-τουρ και στο τελος μπαλανες!
Οποιος εχει τριχες στα δοντια ας ρανει!
Ευχαριστω!

Η Μεγάλη του Chrysargos Σχολή!
Υποκλίνομαι
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Φιλε paladin852 αν δεν παθεις δεν θα μαθεις λεει μια παροιμια,κι εγω την ειχα πατησει ετσι το '95 οταν ειμουν φοιτητης στην Αθηνα,με πηγε ενας τυπος σ'ενα ημιυπογειο καπου πισω απο την Αγ. κωνσταντινου καθησα με το μωρο(πολυ αξιογαμησιμο!!!)μεσα σε 5 λεπτα ειχε πιει 3 <<ποτα>>(νερα)καπου εκει μου βρωμισε η δουλεια και ζητησα λογαριασμο,ερχεται ενας τυπος μου λεει 15.000δρχ και κοντεψα να λυποθημισω...απο που που κι ως που ρε φιλαρακι 15.000?συνεννοησου με το αφεντικο μου λεει!το αφεντικο ηταν μεσα απο το μπαρ,παω του λεω 2.000δρχ εχω πανω μου αν σου κανουν καλως ,ακριβως διπλα απο το μπαρ ηταν σκαλακια και η εξοδος ,οπως παει να με αρπαξει μαζι με το μλκα το σερβιτορο για ποτε ανεβηκα τα σκαλακια και εφτασα στην πανεπιστημιου ακομα δεν το εχω καταλαβει!!!ουτε ο κεντερης να ημουν!αλλα απορω πως ακομα μετα απο τοσα χρονια υπαρχουν αυτοι οι τυποι και καταφερνουν να δουλευουν κοσμο και να τους τρωνε τα λεφτα!
 

IptamenosOllandos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
απιστευτα σκηνικα!!μπουρδελο γιναμε..ακου εκει τσαμπουκαδες..μαφια οργανωμενη..
παντως σαν ανθρωπος ειτε πιο νεος και ψαρωμενος ειτε μεγαλυτερος πλεον και ξεψαρωτος δεν θα εμπιστευομουν εναν αγνωστο για οτιδηποτε..ποσο μαλλον για μπουρδελα,ποσο μαλλον μαυριδερους και γυφτους,ποσο μαλλον με γυαλινο ματι!!!οταν την ψαχνεις στο ετσι αναλαμβανεις παντα ενα ρισκο..πιστευω οτι ολοι το καταλαβαινουμε..το θεμα ειναι οτι πανω στην καβλα σου πρεπει να τα σκεφτεις ολα αυτα..
πολυ προσοχη
 

paladin852

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
δικιο εχεις αλλα φαντασου οτι στην συγγεκριμενη περιοχη δεν ειναι ολοι διανοουμενοι και το οτι ο τυπος ηταν με ενα γιαλλινο ματι και με υψος που μετα βιας ξεπερναει το 160 λεω τον εχω του χεριου μου ακομα και αν κατι παει στραβα,και πιστευω οτι δεν ειμαι ο μονος που σκεφτηκα  ετσι αφου οι τυποι για να εχουν τελιοπιήσει ετσι την τεχνική τους παει να πεί οτι και πολλοί αλλοι την εχουν παθει...
 

Επισκέπτης
δικιο εχεις αλλα φαντασου οτι στην συγγεκριμενη περιοχη δεν ειναι ολοι διανοουμενοι και το οτι ο τυπος ηταν με ενα γιαλλινο ματι και με υψος που μετα βιας ξεπερναει το 160 λεω τον εχω του χεριου μου ακομα και αν κατι παει στραβα,και πιστευω οτι δεν ειμαι ο μονος που σκεφτηκα  ετσι αφου οι τυποι για να εχουν τελιοπιήσει ετσι την τεχνική τους παει να πεί οτι και πολλοί αλλοι την εχουν παθει...


δυστυχωσ αυτοι οι τυποι  τισ περισσοτερεσ φορεσ επειδη ειναι του χεριου μασ κουβαλανε κατσαβιδια μαχαιρια κ οτιδιποτε αλλο υπαρχει για να σε βλαψει
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
την επόμενη φορά φρόνισε νάμαι κοντά όταν σου τύχει κάποιος αποτο συνάφι να του λιώσω τη μούρη κιμά και να του σπάσω κανά χέρι ....
 

Jason(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
φίλε Paladin852, δες το από την άλλη πλευρά. Πλήρωσες 48 γιούρια γιά ιδιωτική θεατρική παράσταση από άκρως επαγγελματικό θίασο. Τι θέατρο παίζουν για να σου φάνε τα γιούρα δεν λέγεται. Τώρα όποιος δεν την έχει πατήσει αντίστοιχα, μπράβο του και μαγκιά του. Εγώ πάντως την πάτησα. Με έφερε ένα τέτοιο τσόλι πού με ψώνισε έξω από ένα κωλόμπαρο στο Σύνταγμα γύρω μ΄ένα σαράβαλο. Βέβαια πήρε τ΄αρχίδια μου, απλώς τον κέρασα ένα ποτό, εγώ πάντως δεν γάμησα που' ταν ο στόχος.
Η καλύτερη συμβουλή πάντως είναι να το ξεχάσεις. Δεν μπορείς να τα βάλεις μ΄αυτή τη φάρα. Η τέχνη της πορνείας και των πορνοβοσκών είναι χιλιάδες χρόνια κι΄εμείς χτεσινοί, το θέμα είναι να μην την ξαναπατάμε με τα ίδια κόλπα. Το δις  ...... ουκ ανδρός σοφού. Διάβασε "Το σχολείο της Πορνείας" τού Πιέτρο Αρετίνο, όπου εδώ και 500 χρόνια μιά μάννα πουτάνα διδάσκει την κόρη της πού θα βγεί στη δουλειά, πως θα αποσπά περισσότερα χρήματα από τους άνδρες.
 

paladin852

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
παντος πριν απο αυτον αν καποιος μου ελεγε οτι θα μου δωσεις 60 ευρω για να σε γνωρισω με καποιον θα γελαγα...
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Μ αρεσει που οι μπατσοι αντι να την πεσουν σε αυτα τα κωλομαγαζα, την πεφτουν στους φραπεδες των στρηπτιζαδικων...
 

paladin852

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
...και μια και λεμε για αστυνομια να φανταστεις οτι μια μερα που ειχα παει στην αστυνομια για να βγαλω ενα ακριβες φωτοαντιγραφο ,ειχανε μια κοπελα γυρω στα 15-16 το πολυ,με σχολικη τσαντα και την κρατουσανε εκει κανενα τριωρο για εξακριβωση στοιχείων επειδη δεν ειχε μαζι της την ταυτοτητα της!!!και την ειχανε οχι φυσικα εξω μην τους φυγει αλλα στον προθαλαμο των κρατητηριων λες και ηταν ο πασαρης και το κακομηρο ειχε πλανταξει στο κλαμα...ελλας το μεγαλείο σου!!!!
 

paladin852

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
πω πω τωρα ειδα οτι συγχωνευτηκε το ποστ μου με αλλο και οτι την εχει πατισει και αλλος κοσμος απο τον συγκεκριμένο!καλα μιλαμε ο τυπος το εχει κανει καριερα να στηνετε εκει και να τα ρουφαει απο κοσμο α ρε ξυλιές που θέλει ...
 
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
Το θέμα είναι απλό
Μην αφήνετε την περιέργεια και το κάτω κεφάλι να αποφασίζουν
Αντισταθείτε
 

takoylhs44

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστες μακρια απο τους κραχτες  και οταν τους βλεπετε να τους κραζετε ειναι ολοι απατεωνες δεν υπαρχει περιπτωση να παρετε γυναικα
 

Επισκέπτης
Λοιπον χθες βραδυ μετα τις 12 εκανα μια βολτα απο τα γνωστα σε ολους σπιτια της οδου Κολωνου.Βγαινοντας απο ενα σπιτι με πλησιασε καποιος αντρας και μου ειπε αν θελω καποια κοπελα νεαρης ηλικιας που κανει βιζιτες και ψαχνει για πελατες . Τον ρωτησα τη ηλικιας ειναι η κοπελα ,ποσα χρεωνει και τι προγραμμα κανει . Εχει κανεις καποια σχετικη εμπειρια?Αξιζει μια επισκεψη σε αυτα τα κοριτσια?Εσεις τη λετε για το περιστατικο?

Τέτοιοι τύποι έπαιζαν πάντα έξω από τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου. Είναι κράχτες κωλόμπαρων. Τα ψέμματά τους παλιά ήταν πιο χοντρά. Γύρω στο 2001 σου έταζαν ότι θα σε πάνε να γαμήσεις μουνάρες που έχουν σε ξενοδοχεία με 20.000δρχ και ότι θα μπορείς να τις γαμάς για μία ώρα με τα 20 χιλιάρικα. Ανεξάρτητα από το πόσους θα ρίξεις. Όχι σπάνια οι κράχτες ήταν γυναίκες. Είχα ακολουθήσει μια τέτοια καργιόλα μια φορά. Με πήγε κατευθείαν σε κωλόμπαρο στην Πλατεία Καραισκάκη. Με έβαλε να κάτσω σε τραπέζι, παρόλο που της ξεκαθάρισα ότι δεν γούσταρα ποτά αλλά να γαμήσω. Μου είπε απλά να κάτσω για να ... περιμένω να έρθουν οι γκόμενες (!) να πάμε στο ξενοδοχείο τους!

Καπάκι ήρθαν και στο τραπέζι μου δύο κωλόγριες βρωμιάρες γύρω στα 65. Τύποι γυναικών που δεν θα τις γαμούσε κάποιος ούτε όταν ήταν 15 χρονών, πριν μισό αιώνα δηλαδή, όχι στα 65 τους. Ένας λιγδιάρης που ήθελε να ονομάζεται σερβιτόρος τους έφερε ποτά και έφερε και σε μένα. Σηκώθηκα να φύγω. Ο λιγδιάρης μου ζήτησε 15.000 δρχ για το ποτό ... το δικό μου (!!!) και τα ποτά που πήγε στις δύο βρωμόγριες. Του είπα ότι δεν ζήτησα ποτό ούτε έδωσα παραγγελία να κεραστεί κάποια βρωμόγρια σε λογαριασμό μου.

Πήγε να το παίξει άγριος, αλλά του είπα ότι δεν θα ήθελε να δει τι κουβαλάω στο παντελόνι μου (πέραν της ψωλής μου) και ότι έχω ... άκρες στην Ασφάλεια (!) και έφυγα πριν ακούσω τι είχε να πει. Σταμάτησε εκεί το πράμα δεν με ακολούθησε κανένας. Μαζί σηκώθηκε κι άλλος ένας που μόλις τον είχαν κουβαλήσει εκεί με τον ίδιο τρόπο και μου είπε ότι ήταν μεγάλη τρέλα αυτό που έκανα.

Ίσως να ήταν τρέλα, αλλά δεν έδινα λεφτά με τίποτε σε αυτά τα σκατά με αυτόν τον τρόπο.

ΜΑκριά από τέτοιες κοπριές. Μην ακούτε καν τι προσπαθούν να πουν όσοι τη στήνουν έξω  από μπουρδέλα.
 
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
Πήγε να το παίξει άγριος, αλλά του είπα ότι δεν θα ήθελε να δει τι κουβαλάω στο παντελόνι μου (πέραν της ψωλής μου) και ότι έχω ... άκρες στην Ασφάλεια (!) και έφυγα πριν ακούσω τι είχε να πει. Σταμάτησε εκεί το πράμα δεν με ακολούθησε κανένας. Μαζί σηκώθηκε κι άλλος ένας που μόλις τον είχαν κουβαλήσει εκεί με τον ίδιο τρόπο και μου είπε ότι ήταν μεγάλη τρέλα αυτό που έκανα.

Ίσως να ήταν τρέλα, αλλά δεν έδινα λεφτά με τίποτε σε αυτά τα σκατά με αυτόν τον τρόπο.

ΜΑκριά από τέτοιες κοπριές. Μην ακούτε καν τι προσπαθούν να πουν όσοι τη στήνουν έξω  από μπουρδέλα.
Αυτή τι τακτική  εμπεριέχει πόλους κινδυνους
Πριν 10-15 χρονια ίσος να έλεγε αλλα σήμερα που ζούμε στην εποχή τις τεχνολογίας τι πιο απλό από το να πάρης ένα τηλέφωνο απο το κινητό σου στην αστυνομία
Ο πανικός που πέφτει είναι το κάτι άλλο μέχρι και πίπα σου κάνουν (ούτε το ΦΠΑ δεν πληρώνεις)για να μη σε βρει εκεί η αστυνομία και να ρίξουν το παραμύθι ότι δεν ξέρουμε τίποτα και μάλλον φάρσα θα έκανε κάποιος
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι κατι τυπακια στην περιοχη του Μεταξουργειου που κολανε σε Συν-μπουρδελιαριδες (ειδικα οταν ειναι μονοι) και τους λενε για καβαντζα με γκομενακια, φρεσκα και προθυμα, που κανουν οτι θελεις με 50-100 Ευρα κτλ.

Σκοπος ειναι να παρασυρουν τους φιλους καυλιαριδες σε τοπικα μπαρακια με 10 μπραβους και να τους στριμωξουν με σκοπο να φανε τα φραγκα τους και πιθανον Πιστωτικες, κινιτα κτλ.

ΜΑΚΡΙΑ
Μου ειχε τυχη προ-περσυ και ψαρωσα ο Μ@Λ@Κ@Σ, ας οψεται η Κ@ΥΛ@.
Ευτυχως ειχα μονο 70 Ευρα μαζι μου (πηγαινα για διπλη καταθεση και ενα Κ0λ@ρ@κι) με αφησαν να φυγω με την υποσχεση οτι παω να φερω κι αλλα φραγκα κτλ.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Καλά κάνεις και το επισημαίνεις, αλλά αυτό γίνεται απο παλιά, νόμιζα πως τα λαμόγια αυτά είχαν εξαφανιστεί.

Την είχα πατήσει μια φορά πιο μικρός, αλλά την δεύτερη φορά ο τύπος ακόμα ψάχνει να βρει τα δόντια του
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom