Νέα

«Κράχτες» για κωλόμπαρα έξω απ' τα σπιτάκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εχει ξαναγινει θρεντ με τετοιους τυπους κ την απατη που κανουν  :birdman:

πλεον θα βγαινεις μονο με κηδεμονα εξω η εμενα η τον νωντα να σε προσεχουμε κ να περνας το φαναρι στον γρηγορη κ οχι στον σταματη  :birdman:


αυτο για την νοημοσυνη κ την αλητεια που λες δεν παιζει

απλα ειναι πολυ εμπειροι ολες αυτες οι λερες κ οι αληταραδες γιατι σε ολ τους τη ζωη αυτο κανουν για να επιβιωσουν

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τι να αγριεψω ρε ? :grin:

να μου φερναν κανα γεωργιανο σφαχτη? :rolleyes:

ε καλα μη τοχεις και σιγουρακι αυτο. τεσπα για 14 ευρω μια χαρα ειναι εβαλες μυαλο και αποκτησες και αλλη μια ιστορια για τον καφε.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εχει ξαναγινει θρεντ με τετοιους τυπους κ την απατη που κανουν  :birdman:

πλεον θα βγαινεις μονο με κηδεμονα εξω η εμενα η τον νωντα να σε προσεχουμε κ να περνας το φαναρι στον γρηγορη κ οχι στον σταματη  :birdman:


αυτο για την νοημοσυνη κ την αλητεια που λες δεν παιζει

απλα ειναι πολυ εμπειροι ολες αυτες οι λερες κ οι αληταραδες γιατι σε ολ τους τη ζωη αυτο κανουν για να επιβιωσουν
:)
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
τυπε κατεκτησε μια πολυ δυνατη εμπειρια με μικρο κοστος.... ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
stam_90 βασικό θρεντάκι δεν είχες δει.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
δε πειραζει ρε σταμουλη, πληρωσες λιγα για να μαθεις το φυλλο, οπως στο ποκερ.
τι να σου πουμε τωρα δηλαδη, οτι επρεπε να αγριεψεις και τα σχετικα? δε σε ξερω και φατσικα. πληρωσες λιγα και εφυγες αδαρτος και μυαλωμενος, μια χαρα φαινεται.

Ακριβως :dancing: :rockon:!!!
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
σταματακη, την επομενη φορα νωντοσκινι και εικονιτσα του θεου νωντα μαζι σου να σε προστατευουν  :zfuck:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ρε Σταματακη για καινουργια ειδηση, μας το γραφεις; Πολλα χρονια τωρα... καποια μπαρ του κωλου(ειδικα στο κεντρο), κανουν αυτο το συστημα για να ψαρεψουν κανενα ηλιθιο!!!Και εμενα πριν πεντε χρονια στο κεντρο, μου την ειχε πεσει ενας στο δρομο...αλλα του απαντησα ξερα.... οτι δεν ενδιαφερομαι και σταματησε εκει!!!Ποσο μαλλον τωρα.... που κωλοι υπαρχουν, αλλα λεφτα ουτε για δειγμα και πολλα μπαρακια πανε για λουκετο;...Δηλαδη εσυ το πιστεψες οτι θα σε πηγαινε σε κανενα Παραδεισο;;;...Ρε συνελθετε και την προσοχη σας....οσο θα σφιγγουν οι κωλοι ολο και περισσοτερο καποια λαμογια θα ψαχνουν για αφελεις και ηλιθιους!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

σημερα ηταν η τυχερη μου μερα.. λες και ηξερα οτι θα ξαναπετυχω τον κραχτη που μου την εφερε την αλλη φορα

ηξερα την ωρα που με πετυχε την αλλη φορα και ξαναπηγα για καμια τσαρκα..

και για καλη μου τυχη ηταν εκει..

μου φοραγε και πουκαμισακι ο μαλακας.. να το παιξει ομορφος..

Ρε μολις με εβλεπε να γυρναει στενο? Καθομουν σε καμια γωνια και σκεφτομουν ποιο μπουρδελο δεν εχω τσεκαρει και ο παπαρας με κοιταζε απο απεναντι με την ακρη του ματιου του..

ειχα εκνευριστει τοσο πολυ που πως δεν τον βουτηξα δεν καταλαβα.. Ειναι πανπονηρος,κοιταζε με την ακρη του ματιου του, το τι ειχε σκαρφιστει για να με τραβηξει δεν λεγεται..

σε μια φαση μου λεει
< φιλε θα πεσουν πιστολιες σε λιγο καντην>
μονο και μονο για να μου τραβηξει την προσοχη, δεν του εδωσα καμια απολυτως σημασια και οποτε πηγαινε να μιλησει σε αλλον και τον εβλεπα αγριεμενα εκανε τον κινέζο..

Και γαμωσταυριζε κιολας επειδη δεν μπορουσε με εμενα φατσα φορα να συνεχισει το εργο του..

3 και φαρμακερη μου ερχεται και μου ξαναμιλαει και του λεω..
- Τι θες ρε βλακα που μου εχει ζαλιζει τα παπαρια εδω και ωρα, αντε στο διαολο..
Δεν ηταν αυτο που ηθελα να του πω, ηθελα να τον ξεφτυλισω και αλλο, αλλα γαμα το λεω, και μονο που του μιλαω πεφτω επιπεδο ....

τωρα ειναι πονηρος και χαζος η το παιζει χαζος? Η δεν με θυμαται η κανει πως δεν με θυμαται..
Την επομενη φορα θα παω με κανα δυο φιλους να πεσει δουλεμα, δεν εχω χωρτασει εκδικηση ακομα :zfuck:
 

Επισκέπτης
Εμένα μου την είχε πέσει ένας πριν 6 χρόνια. Όπως είπες δούλεψε το κάτω το κεφάλι και τον ακολούθησα. Με πήγε σ ένα στενάκι παράλληλο της αγ. Κωνσταντίνου, όπου ήταν ένα πολύ μικρό μαγαζάκι με ένα μπάζο μέσα. Μόλις το είδα του λέω ευχαριστώ φίλε αλλά πρέπει να φύγω κλπ. Εφυγα γρήγορα με αυτόν να ωρύεται από πίσω μου και να φωνάζει τότε τι με κουβαλάς και τέτοια. Από τότε τον έβλεπα συνέχεια σ εκείνο το σημείο αλλά ευτυχώς δε με θυμόταν.
Μακριά από τέτοια. Βρώμα, μπόχα, δυσωδία και κλοπή...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
 Πανε πάνω από 25 χρόνια που μου έτυχε το ίδιο... Με 2 φίλους 16 ετών τότε... πήγαμε να πηδήσουμε σε μπουρδελο...

 100 δραχμές τότε το μπουρδέλο....  300 δραχμές μας φάγανε τα λαμόγια χαχ α χα

 Ούτε ξαναπεράσαμε από την Αθηνάς... Ο τύπος ψάρευε από την Αθηνάς και το κωλόμπαρο ήταν προς το Μοναστηράκι μέσα στα στενά...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Πάντως φίλοι μου εμένα ο χτικιάρης με το γυάλινο μάτι με βλέπει και αλλάζει δρόμο.. μιά φορά μου την έπεσε κοντά και άρχισε το μπλά μπλά μέχρι πρηξίματος όρχεων.. τούλεγα ρε φίλε δεν θέλω παράτα με.. εκεί αυτός κολιτσίδα.. όσπου του λέω άντε γειά ρε φιλαράκι και του χώνω μιά χαιδευτική (δήθεν) στην πλάτη .. (για να συστηθώ είμαι 1.95 και 105 κιλά και στα πενήντα μου δεν καταλαβαίνω και πολλά -- πιθανόν να έχει αρχίσει η γεροντική ανοια--) αιμόπτυση κόντεψε να πάθει.. χαιδευτικά όμως .. .από τότε (επειδή τυχαίνει να περνάω από τα μέρη του) με χαιρετά από το απέναντι πεζοδρόμιο..
:kneel:
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Γελαω με αυτο το θρεντ.και εμενα πριν 6-7 χρονια με πηγε ενας κραχτης σε ενα τετοιο κωλομπαρακι.με δελεασε με αυτα που μου ελεγε για μουνακια ωραια και ποτα και μαλακιες και τον ακολουθησα,λιγο διστακτιμα βεβαια.οταν μπηκα μεσα ηταν ενα ντουκι και ο μπαρμαν.εγω εκατσα σε ενα τραπεζι με μαλακα που με πηγε και ημουν 20 χρονων τοτε.το ντουκι στη πορτα με εβαλε σε υποψιες και αρχισα στα 2-3 λεπτα που εκανε η κοπελα να εμφανιστει(ας πουμε κοπελα δλδ γιατι απο τα πιπινακια που μου ελεγε ο κραχτης τελικα εμφανιστηκε μια κωλομπαρου 45αρα αλλα καυλιαρα που μου αρεσε)εγω μεχρι να ερθει εκανα περιεργα σχεδια καθως δεν μου ειχε ξανατυχει κατι παρομοιο αλλα επειδη γουσταρα πολυ την αλητεια τοτε ειχα παντα μαζι μου κατι για αμυνα και ετσι εβγαζα αχρειαστα σχεδια για να το σκασω απο κει σε περιπτωση που δω κατι πολυ περιεργο.ο μπαρμαν μου εφερε μπυρα και την ανοιξε πριν την ακουμπησει στο τραπεζι και ετσι του λεω πως δεν πινω ποτε και πως ειμαι αθλητης.ερχεται τελικα η καυλιαρα μιλφ και μου αρχιζει κοπλιμεντα και παπαριες τα οποια της τα εκοψα ψιλοαποτομα λεγοντας της ποσα θελει να τη γαμησω γιατι με καυλωνει.εκεινη επιμενει και μου λεει αραξε λιγακι καυλιαρη μου να με κερασεις και να πιουμε ενα ποτακι.παλι της το κοβω αποτομα και της λεω ουτε κερναω ουτε πινω,πες μου ποσα θες και που θα σε γαμησω.τελικα μου ζητησε 50ευρω για μια ωρα αυτη για το γαμησει και να πληρωνα και 40ευρω το μπαρμαν για το δωματιο που ταχα μου ειχαν πανω απο το μαγαζι.της ειπα ειναι πολλα δεν ψηνομαι και σηκωθηκα αποφασιστηκα και εφυγα.ουτε τη μπυρα δεν πληρωσα ουτε αυτο που ηπιε τελικα.ποσο κλωσες ειστε μερικοι και σας τρωνε ετσι τα λευτα δεν καταλαβαινω.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ποσο κλωσες ειστε μερικοι και σας τρωνε ετσι τα λευτα δεν καταλαβαινω.


Τους Άραβες στο Via Veneto στην Ρώμη να δεις πώς τους ξεπουπουλιάζουν με τις σαμπάνιες, και στο τέλος φεύγουν και άπραγοι...
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Τους Άραβες στο Via Veneto στην Ρώμη να δεις πώς τους ξεπουπουλιάζουν με τις σαμπάνιες, και στο τέλος φεύγουν και άπραγοι...
οι αραβικες κλωσες εχουν παχια πουπουλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom