Νέα

Κοπρολαγνεία, ουρολαγνεία και άλλα αρρωστημένα φετίχ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
Ελληνική υπηκοότητα. Η μεγαλύτερη ανωμαλία...
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Λοιπον παιδια επειδη μου αρεσουν παρα πολυ αυτα τα ανωμαλα παιχνιδια θα ηθελα να σας ενημερωσω για οποιον ενδιαφερεται να τον κατουρησει η να τον χεσει η γκομενα στο στομα η στο πεος , αυτα τα παιχνιδια τα κανει η Αγνη στο Στουντιο Δροσοπουλου 95. Παλαιοτερα που την ειχα επισκεφτει , την ειχα συναντησει τοτε στο στουντιο Παρασιου 36 τοτε το κοριτσι εργαζοταν σε εκεινο το στουντιο πριν 2 χρονια αν θυμαμαι καλα.

Πρωτα της ειχα ζητησει να με γαμησει με τον Strapon της ( ζωνη- ψευτικο πεος με αρχιδια ) και επειτα της ζητησα αν μπορουσε να με κατουρησει και να με χεσει στο στομα . Πραγμα που δεχτηκε το κοριτσι με πολυ μεγαλη χαρα και με χαμογελο . Πρωτα με κατουρησε στο στομα ( καλα μιλαμε για πολυ κατουρημα μου εδωσε , δε το πιστευα ) επειτα με εχεσε και στο στομα .

Αμα την ξανα συναντησω παλι θα της το ζητησω ξανα . Αλλα αυτη την φορα θα της ζητησω να παμε στο ξενοδοχειο για να το απολαυσουμε και οι 2 και οχι στο στουντιο.

Και μη ξεχναμε η Αγνη ειναι Ελληνιδα με υψος 1.83 για οσους τους αρεσουν η υποταγη απο γυναικαρες. Και που να την δειτε οταν φοραει και μαυρες μποτες ξεπερναει το 1.90 υψος. Επισης  τις αρεσουν παρα πολυ τα ανωμαλα παιχνιδια -φετιχ -ξυλο και το αυταρχικο προγραμμα.

Ο Χριστος και η Παναγια...
Τι γευση ειχανε ???  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Αγαπητε φιλε μου αυτες οι ανωμαλες επιθυμιες που μου ερχονται στο μυαλο ειναι οταν καποια μερα πινω το περιφημο και σατανικο αναψυκτικο Coca-Cola . Μετα απο 2-3 ωρες με πιανου αυτες οι ανωμαλες επιθυμιες , εδω που τα λεμε μου ερχεται ακομη και η φαντασιωση στο μυαλο να κανω και sex με με εναν τριχωτο αντρα με πολυ μεγαλα προσωντα ( ακομη και με ινδο και με αραπη ).Ενω τις ημερες που δεν πινω αυτο το σατανικο αναψυκτικο δεν εχω τετοιες τρελες και διεστραμενες φαντασιωσεις και επιθυμιες. Ειμαι ενα φυσιολογικο ατομο εκεινες τις ημερες. Εχει αποδειχτει .Μακρια απο την Coca-Cola εχει κατι Σατανικο ( Διαβολικο )εχει. Ποιος ξερει τη ριχνουν εκει μεσα. Ασε οταν την πινω μετα απο 2 ωρες εχω συνεχεια ενα συκωμενο συνεχεια το πεος.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Αγαπητε φιλε μου αυτες οι ανωμαλες επιθυμιες που μου ερχονται στο μυαλο ειναι οταν καποια μερα πινω το περιφημο και σατανικο αναψυκτικο Coca-Cola . Μετα απο 2-3 ωρες με πιανου αυτες οι ανωμαλες επιθυμιες , εδω που τα λεμε μου ερχεται ακομη και η φαντασιωση στο μυαλο να κανω και sex με με εναν τριχωτο αντρα με πολυ μεγαλα προσωντα ( ακομη και με ινδο και με αραπη ).Ενω τις ημερες που δεν πινω αυτο το σατανικο αναψυκτικο δεν εχω τετοιες τρελες και διεστραμενες φαντασιωσεις και επιθυμιες. Ειμαι ενα φυσιολογικο ατομο εκεινες τις ημερες. Εχει αποδειχτει .Μακρια απο την Coca-Cola εχει κατι Σατανικο ( Διαβολικο )εχει. Ποιος ξερει τη ριχνουν εκει μεσα. Ασε οταν την πινω μετα απο 2 ωρες εχω συνεχεια ενα συκωμενο συνεχεια το πεος.
μηπως πινεις την συσκευασια του λιτρου;δοκιμασε τα 330ml
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
και πως και της ηρθε να χεσει οταν της το ζητησες?ηταν θεμα ταιμιν?εννοω...οτι δε μπορουμε να χεσουμε κι οποτε θελουμε...
προφανως θα τον πηρε τηλεφωνο οταν αρχισε να χωνει τα πρωτα κλανιδια
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
και πως και της ηρθε να χεσει οταν της το ζητησες?ηταν θεμα ταιμιν?εννοω...οτι δε μπορουμε να χεσουμε κι οποτε θελουμε...


προφανως πριν παει για τη βαρδια της,θα φαγε φασολαδα :grin:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Λοιπον παιδια επειδη μου αρεσουν παρα πολυ αυτα τα ανωμαλα παιχνιδια θα ηθελα να σας ενημερωσω για οποιον ενδιαφερεται να τον κατουρησει η να τον χεσει η γκομενα στο στομα η στο πεος , αυτα τα παιχνιδια τα κανει η Αγνη στο Στουντιο Δροσοπουλου 95. Παλαιοτερα που την ειχα επισκεφτει , την ειχα συναντησει τοτε στο στουντιο Παρασιου 36 τοτε το κοριτσι εργαζοταν σε εκεινο το στουντιο πριν 2 χρονια αν θυμαμαι καλα.

Πρωτα της ειχα ζητησει να με γαμησει με τον Strapon της ( ζωνη- ψευτικο πεος με αρχιδια ) και επειτα της ζητησα αν μπορουσε να με κατουρησει και να με χεσει στο στομα . Πραγμα που δεχτηκε το κοριτσι με πολυ μεγαλη χαρα και με χαμογελο . Πρωτα με κατουρησε στο στομα ( καλα μιλαμε για πολυ κατουρημα μου εδωσε , δε το πιστευα ) επειτα με εχεσε και στο στομα .

Αμα την ξανα συναντησω παλι θα της το ζητησω ξανα . Αλλα αυτη την φορα θα της ζητησω να παμε στο ξενοδοχειο για να το απολαυσουμε και οι 2 και οχι στο στουντιο.

Και μη ξεχναμε η Αγνη ειναι Ελληνιδα με υψος 1.83 για οσους τους αρεσουν η υποταγη απο γυναικαρες. Και που να την δειτε οταν φοραει και μαυρες μποτες ξεπερναει το 1.90 υψος. Επισης  τις αρεσουν παρα πολυ τα ανωμαλα παιχνιδια -φετιχ -ξυλο και το αυταρχικο προγραμμα.
σε ξενοδοχειο ειναι καλυτερη φαση,εχεις δοκιμασει αυταρχικο εκτος απο χεσιματα;μια ωραια ιδεα ειναι να της πεις να ντυθει ματατζης και να σε κανει μπαουλο απο τις φαπες
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Οχι φιλε μου δε τα εφαγα. Αλλα την επομενη φορα που θα το ξανακανω θα τα φαω. Παντα ηθελα να φαω τα σκατα μια γυναικας . Καθε βραδυ αυτο το πραγμα σκεφτομαι πριν κοιμηθω και συνεχεια το παιζω βαρια μαλακια. Καποια στιγμη θα το κανω για να σβησει αυτο το ανωμαλο παθος που βρισκεται μεσα μου και δεν λεει να φυγει.

Τύπε,

σκέτα εντελώς ή έχει και παρελκόμενα η φάση; :think:

Εννοώ όπως το ξηροκάρπι στα μπουζούκια κιετς.
:boobies:

:2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Αγαπητε φιλε μου αυτες οι ανωμαλες επιθυμιες που μου ερχονται στο μυαλο ειναι οταν καποια μερα πινω το περιφημο και σατανικο αναψυκτικο Coca-Cola . Μετα απο 2-3 ωρες με πιανου αυτες οι ανωμαλες επιθυμιες , εδω που τα λεμε μου ερχεται ακομη και η φαντασιωση στο μυαλο να κανω και sex με με εναν τριχωτο αντρα με πολυ μεγαλα προσωντα ( ακομη και με ινδο και με αραπη ).Ενω τις ημερες που δεν πινω αυτο το σατανικο αναψυκτικο δεν εχω τετοιες τρελες και διεστραμενες φαντασιωσεις και επιθυμιες. Ειμαι ενα φυσιολογικο ατομο εκεινες τις ημερες. Εχει αποδειχτει .Μακρια απο την Coca-Cola εχει κατι Σατανικο ( Διαβολικο )εχει. Ποιος ξερει τη ριχνουν εκει μεσα. Ασε οταν την πινω μετα απο 2 ωρες εχω συνεχεια ενα συκωμενο συνεχεια το πεος.

:2funny:

μηπως πινεις την συσκευασια του λιτρου;δοκιμασε τα 330ml

:2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
και μη ξεχναμε η Αγνη ειναι Ελληνιδα με υψος 1.83 για οσους τους αρεσουν η υποταγη απο γυναικαρες.
===

Γυναικ άρα  ? -- Shure ? :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Τυπε πιεσ κοκα κολα με μεντοσ σε σεικερ ελαφροσ χτυπημενα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
μηπως ειναι χειροτερα;θα ελεγα πορτοκαλαδα μπλε καλυτερα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom