Νέα

Κοπρολαγνεία, ουρολαγνεία και άλλα αρρωστημένα φετίχ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρε συ σοβαρά τώρα ..ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ?Μετρημένοι στα δάχτυλα πρέπει να είναι οι κοπρολάγνοι.Έτσι πιστεύω..και θέλω να πιστεύω οτι εδώ δεν έχουμε κανένα τέτοιο αρρωστάκι.



Άσχετο βέβαια με το θέμα....αλλά η Αλίντισσα είχε πει τη λέξη "αρρωστάκι" πολύ πριν την κάνετε μόδα εσείς στο σπαμ θρεντ :grin: :grin: :grin: :grin:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Επικοινωνησε με τον bbwlover ρε λιονταρη
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Just in time. Ότι ετοιμαζόμουν να πάω για το καθιερωμένο πρωϊνό χέσιμο. :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Καλημερα..οποιος συναγωνιστης που εχει τετοια γουστα..γνωριζει καποια.ητε μεσω γραφειου ητε βιζιτου..που να κανει τετοια γουστα...scat game..piss..εμετοπιπες..να δεχετε να την περνω χεσμενη...να γουσταρει να πασαλιβετε με σκατα στην κολαρα..με λιγα λογια να σημετεχη σε αυτο..ασχετα αν το γραφειο δεν θα γνωριζει τι κανει η καθε μια κοπελα με ενα πελατη..οποιος ξερει καποια κ μπορει να βοηθησει..ας στηλει μνμ πριβε..ευχαριστω.
Δεν ειναι δυσκολο να βρεις καποια με λεφτα να τα κανει ολα αυτα.Βεβαια θα πρεπει να τα σκασεις χοντρα.Αν τα κοριτσια δεν θελαν τα λεφτα δεν θα γινοντουσαν πουτανες :2funny:!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.620
Κριτικές
1
Like
30.320
Πόντοι
8.006

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
και?  :uglystupid:

να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι  :rockon: :rockon: :rockon:
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλημερα αν καποιος φιλος ξερει καποια κοπελα απο γραφειο ανεξαρτ ηλικιας που να δεχετε να κανει παιχνιδια scat...piss...πανω στο σεχ...τοτε ας βοηθησει..ευχαριστω.
 

Επισκέπτης
καλημερα αν καποιος φιλος ξερει καποια κοπελα απο γραφειο ανεξαρτ ηλικιας που να δεχετε να κανει παιχνιδια scat...piss...πανω στο σεχ...τοτε ας βοηθησει..ευχαριστω.
Φίλε, η Άννα από Φυλής 80. Αν τη γαμήσεις δυνατά από κώλο σε περιμένει δωράκι :grin:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Χάλια δεν είναι όμως ρε Ροκαβλόν; :S :2funny:

Κάτσε τώρα γιατί με το φραπέ, νομίζω κατεβαίνει σιγά-σιγά η καφετί ανακούφιση. :cheesy: :grin:
 

Επισκέπτης
Λοιπον παιδια επειδη μου αρεσουν παρα πολυ αυτα τα ανωμαλα παιχνιδια θα ηθελα να σας ενημερωσω για οποιον ενδιαφερεται να τον κατουρησει η να τον χεσει η γκομενα στο στομα η στο πεος , αυτα τα παιχνιδια τα κανει η Αγνη στο Στουντιο Δροσοπουλου 95. Παλαιοτερα που την ειχα επισκεφτει , την ειχα συναντησει τοτε στο στουντιο Παρασιου 36 τοτε το κοριτσι εργαζοταν σε εκεινο το στουντιο πριν 2 χρονια αν θυμαμαι καλα.

Πρωτα της ειχα ζητησει να με γαμησει με τον Strapon της ( ζωνη- ψευτικο πεος με αρχιδια ) και επειτα της ζητησα αν μπορουσε να με κατουρησει και να με χεσει στο στομα . Πραγμα που δεχτηκε το κοριτσι με πολυ μεγαλη χαρα και με χαμογελο . Πρωτα με κατουρησε στο στομα ( καλα μιλαμε για πολυ κατουρημα μου εδωσε , δε το πιστευα ) επειτα με εχεσε και στο στομα .

Αμα την ξανα συναντησω παλι θα της το ζητησω ξανα . Αλλα αυτη την φορα θα της ζητησω να παμε στο ξενοδοχειο για να το απολαυσουμε και οι 2 και οχι στο στουντιο.

Και μη ξεχναμε η Αγνη ειναι Ελληνιδα με υψος 1.83 για οσους τους αρεσουν η υποταγη απο γυναικαρες. Και που να την δειτε οταν φοραει και μαυρες μποτες ξεπερναει το 1.90 υψος. Επισης  τις αρεσουν παρα πολυ τα ανωμαλα παιχνιδια -φετιχ -ξυλο και το αυταρχικο προγραμμα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.976
Κριτικές
490
Like
36.628
Πόντοι
41.447

Επισκέπτης
Οχι φιλε μου δε τα εφαγα. Αλλα την επομενη φορα που θα το ξανακανω θα τα φαω. Παντα ηθελα να φαω τα σκατα μια γυναικας . Καθε βραδυ αυτο το πραγμα σκεφτομαι πριν κοιμηθω και συνεχεια το παιζω βαρια μαλακια. Καποια στιγμη θα το κανω για να σβησει αυτο το ανωμαλο παθος που βρισκεται μεσα μου και δεν λεει να φυγει.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Οχι φιλε μου δε τα εφαγα. Αλλα την επομενη φορα που θα το ξανακανω θα τα φαω. Παντα ηθελα να φαω τα σκατα μια γυναικας . Καθε βραδυ αυτο το πραγμα σκεφτομαι πριν κοιμηθω και συνεχεια το παιζω βαρια μαλακια. Καποια στιγμη θα το κανω για να σβησει αυτο το ανωμαλο παθος που βρισκεται μεσα μου και δεν λεει να φυγει.
και πως και της ηρθε να χεσει οταν της το ζητησες?ηταν θεμα ταιμιν?εννοω...οτι δε μπορουμε να χεσουμε κι οποτε θελουμε...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.976
Κριτικές
490
Like
36.628
Πόντοι
41.447
Οχι φιλε μου δε τα εφαγα. Αλλα την επομενη φορα που θα το ξανακανω θα τα φαω. Παντα ηθελα να φαω τα σκατα μια γυναικας . Καθε βραδυ αυτο το πραγμα σκεφτομαι πριν κοιμηθω και συνεχεια το παιζω βαρια μαλακια. Καποια στιγμη θα το κανω για να σβησει αυτο το ανωμαλο παθος που βρισκεται μεσα μου και δεν λεει να φυγει.
περι 'ορεξεως ουδέν λόγος...
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Οχι φιλε μου δε τα εφαγα. Αλλα την επομενη φορα που θα το ξανακανω θα τα φαω. Παντα ηθελα να φαω τα σκατα μια γυναικας...
Τύπε,

σκέτα εντελώς ή έχει και παρελκόμενα η φάση; :think:

Εννοώ όπως το ξηροκάρπι στα μπουζούκια κιετς. :boobies:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Οχι φιλε μου δε τα εφαγα. Αλλα την επομενη φορα που θα το ξανακανω θα τα φαω. Παντα ηθελα να φαω τα σκατα μια γυναικας .

Βρε κάνε τα σκατά, παξιμάδι.
Ακουμε που σε λέω, ερχονται δυσκολες μέρες
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ πρώτη φορά έμαθα για την κοπρολαγνεία μέσα από την τέχνη του Paolo Pasolini's "Salo". Έχω ακούσει για άτομα που τρώνε τις ακαθαρσίες από την μύτη τους και τα αυτιά τους. Άλλοι τρώνε τα νύχια τους και τα πετσιά τους. Κάποιους τους αρέσει το σπέρμα και τα κολπικά υγρά. Κάποιοι τα ούρα. Αλλά ποτέ δεν περίμενα ότι κάποιοι θα φτάσουν τόσο μακριά.  Και μάλιστα αυτό μπορεί να το κάνουν και τέχνη του σεξ. Ζούμε σίγουρα σε μία κλινικά άρρωστη κοινωνία.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Εγώ πρώτη φορά έμαθα για την κοπρολαγνεία μέσα από την τέχνη του Paolo Pasolini's "Salo". Έχω ακούσει για άτομα που τρώνε τις ακαθαρσίες από την μύτη τους και τα αυτιά τους. Άλλοι τρώνε τα νύχια τους και τα πετσιά τους. Κάποιους τους αρέσει το σπέρμα και τα κολπικά υγρά. Κάποιοι τα ούρα. Αλλά ποτέ δεν περίμενα ότι κάποιοι θα φτάσουν τόσο μακριά.  Και μάλιστα αυτό μπορεί να το κάνουν και τέχνη του σεξ. Ζούμε σίγουρα σε μία κλινικά άρρωστη κοινωνία.
[video]]
σιγα μη σκισεις κανα καλσον μεγαλε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom